Skocz do zawartości
yotomeczek

Venice Ceny

Rekomendowane odpowiedzi

kończcie gadać bezsensowne [ciach!]ły tylko zajmijcie sie czymś pożytecznym :D

 

Moze by zorganizować jakieś grupowe zamówienie kilku Venice zza granicy/oceanu :) ? Napewno znalazłoby sie sporo chętnych na procki w "normalnej" cenie. :)

Ma ktoś taką możliwość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kończcie gadać bezsensowne [ciach!]ły tylko zajmijcie sie czymś pożytecznym :D

 

Moze by zorganizować jakieś grupowe zamówienie kilku Venice zza granicy/oceanu :) ? Napewno znalazłoby sie sporo chętnych na procki w "normalnej" cenie. :)

Ma ktoś taką możliwość?

1399196[/snapback]

ja się na to pisze, ale ja nie mam możliwości sprowadzenia :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

dało by sie zalatwic, jakby w stanach juz były, oczywisciee najpierw kase trzeba by było wyłozyc.

p.s

ja tego nie zalatwiam, ale moze jakby sie dąło zalatwic z pewnym uzytkownikiem, oczywiscie cos mu odpalic za to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ma jakieś "wtyki" w USA żeby 6 maja zamówić parę sztuk veniców 3x00+ i wysłać do naszej kochanej Polski :wink: ?

1402334[/snapback]

 

Zamowic to nie problem, problemem jest akurat z usa clo + podatek <_<

 

Juz lepiej z Uk :) paczka idzie max 1-2 dni :) a i zamowic nie problem :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby Venice pojawiły się jak najszybciej :-P

 

Tymczasem wyczytalem info na stronie CHIPa o dzisiejszej premierze dwurdzeniowych układów AMD X2 :D

http://newsroom.chip.pl/news_131140.html

 

 

 

Nareszcie... może potanieją w związku z tym Venice? :-P

Edytowane przez SAVER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chlopaki rozmawialem wlasnie z kumpel ze usa jzu maja procki :

 

AMD Athlon 64 3200+ 512K 90nm Rev. E (ADA3200DAA4BP)

 

za ok 200 $ czyli jakies 640 zl ale ma poszukac jeszcze taniej mysle ze jutro da mi znac i jesli bedzie ok to biore , mowil ze moze cos taniej jeszcze znajdzie

czekam na info i dzialam:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

znajdzie taniej spox, widziałem za 145$ i 165$ oem i box, ale za co cło płaciic? przeciez jak by on te opakowanie otworzyl, troszke powyginał, wrzucił karte wszystkiego najlepszego to powinno byc oki :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm 3200 boxa za 160 $ ???a co z tym clem on podal mi cene taka jaka jest w sklepie

i tak wogole to jak to z ta data jest ? ja czytalem ze maja wejsc 5 kwietnia tak mi sie zdaje wy mowicie o maju a ten moj kumpel mowi ze juz mozna kupic w usa zeby to jakis wal nie byl ze to jakeis przedpremierowe zamowienia

Edytowane przez fllanker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby Venice pojawiły się jak najszybciej  :-P

 

Tymczasem wyczytalem info na stronie CHIPa o dzisiejszej premierze dwurdzeniowych układów AMD X2 :D

1403001[/snapback]

wszystko pieknie, ladnie, ale jak zwykle, jesli niewiadaomo osochozi to chozi o $$$..

 

..."Ceny opisywanych modeli wynoszą odpowiednio 537, 581, 803 oraz 1001 dolarów."...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm 3200 boxa za 160 $ ???a co z tym clem on podal mi cene taka jaka jest w sklepie

i tak wogole to jak to z ta data jest ? ja czytalem ze maja wejsc 5 kwietnia tak mi sie zdaje wy mowicie o maju a ten moj kumpel mowi ze juz mozna kupic w usa zeby to jakis wal nie byl ze to jakeis przedpremierowe zamowienia

1403851[/snapback]

Na elektronikę nie ma cła. Płacicie tylko VAT od wartości celnej tj. wartości towaru powiększonej o koszty transportu. Np. jeśli proce są za $1000 a przesyłka kosztuje $100 to razem płacicie VAT od $1100

 

Mateusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateusz, ale to stan prawny na dzień dzisiejszy? Wiem, że jak jakiś czas temu sciągaliśmy stuff od Danger Den'a to faktycznie wyglądało to tak jak piszesz. Ale PODOBNO ostatnio coś w tej materii zmieniło się na gorsze (tj i na elektronikę mogą naliczyć cło).

 

Prawda li to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko pieknie, ladnie, ale jak zwykle, jesli niewiadaomo osochozi to chozi o $$$..

 

..."Ceny opisywanych modeli wynoszą odpowiednio 537, 581, 803 oraz 1001 dolarów."...

1403872[/snapback]

czyli wychodzilo by 10 % hm a nie da sie tego jakos ominac ? wszystkie paczk isprawdzaja czy co wklada procka wysyla i tyle kto wie co tam jest

 

jak znajdzie mi proca za jakies 180-190 $ to powiem zeby mi kupil i neich sie dzieje co chce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

sorry mi sie waló 3000 był za 145$ ale to i tak go wole, ale wydaje mi sie, ze jakby te proca odpakowac, zrobic zeby wyglądąły na uzywane, to nic nie powinno byc. aha, skad oni beda wiedzie ile zaplacilismy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie czekam az pojawi sie ten moj kolo z usa na gg i powiem zeby wziol mi tyle ze nie zapytalem go od kiedy je mozna kupic bo zapomnialem ze tam maja miec od 5-6 maja wiec watpie zeby mial wczesniej ale zamowienie juz zloze

nawet jelsli bedzie za 200 $ to to jest jakeis 630 zl a u nas zwykly 3200 box kosztuje ok 750 a te ponoc maja byc drozsze czyli ok 800-850 zl a do tego przez jakis czas (ok 2-3 miechow ) ich dostepnosc u nas na byc niezaciekawa i niewiadomo jak to bedzie, tyle ze z usa pasowalo by oema walnac chociaz roznica w cenie nie duza ale po co mi box jak i tak gwary nei bedzie ale przez jaksi czas maja byc tylko boxy wiec nei ma co sie pieprzyc

Edytowane przez fllanker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMD Athlon64 3000+ E0 512K 1800 MHz

AMD Athlon64 3200+ E0 512K 2000 MHz

AMD Athlon64 3500+ E0 512K 2200 MHz

AMD Athlon64 3700+ E0 1024K 2200 MHz

AMD Athlon64 3800+ E0 512K 2400 MHz

AMD Athlon64 4000+ E0 1024K 2400 MHz

 

zgadza to się? San Diego - jaki to stepping, bo przecież nie E0 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza to się? San Diego - jaki to stepping, bo przecież nie E0 ?

Venice - E3, San Diego - E4

 

te co Ty podales to chyba sa NewCastle albo ClawHammer

Edytowane przez Raul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to juz nic nie rozumiem, najpierw piszesz, ze w stanach juz maja procki, teraz ze maja byc 5-6 maja... to jak w koncu?

1405053[/snapback]

no wlasnie nie wiem jak to jest dokladnie niby mozna jzu zamowic tyle ze on sie tak w sprzecie nie orientuje zbytnio i wydaje mi sie ze mozna je zamawiac ale pewnie dostanie zamowienie po premierze ktora ma ponoc sie odbyc 5-6 maja

tak czy siak kaazalem jzu mu zamowic i zobaczymy kiedy bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie wiem jak to jest dokladnie niby mozna jzu zamowic tyle ze on sie tak w sprzecie nie orientuje zbytnio i wydaje mi sie ze mozna je zamawiac ale pewnie dostanie zamowienie po premierze ktora ma ponoc sie odbyc 5-6 maja

tak czy siak kaazalem jzu mu zamowic i zobaczymy kiedy bedzie.

1410039[/snapback]

ja tez chcem <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...