Skocz do zawartości
yotomeczek

Venice Ceny

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie po co sie sprzeczac, dyskutowac zerknijcie na stronke

http://www.monarchcomputer.com/Merchant2/m...gory_Code=AMD64

tam sa podane wszystkie daty dostepnosci W USA i ceny. A na www.pricewatch.com mozesz jedynie sprawdzic gdzie sa najtaniej czesci, sprzet. I to nie zawsze bo kilku popularnych i tanszych stron nie ma. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Moze mi ktos powiedziec czy jest jakas wyczuwalna roznica miedzy zwyklym winche a veni o takim samym taktowaniu ???"

 

Wini i Venice na DEF i tylko na zwie w CPU-Z można je odróżnić bo będą chodzić identycznie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Venice 3200+ po "ostrej selekcji pod oc" - 950 PLN :lol:

1413368[/snapback]

To co tam jest opisane to raczej nie jest ostra selekcja :? Facet tylko sprawdza czy procek udzie na FSB250.

Pisze, że ma tego palete więc to OEM'y i bez gwarancji.

Ja mam tylko BOX i z pisemną gwarancją na 3 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale debile w tym wgk hehhehe 950zł :lol: :lol: :lol:

 

Ale z tego wszystkiego można wywnioskować, że w przeciągu kilku tygodni zaleje nas fala Venice, jak napisał nierealny "jak luks ma to niedługo reszta będzie miała (sklepy)"

i to się sprawdza :D

pozostaje tylko czekać na rozwój wydarzeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@luks__pl:

 

A zabrał byś się za ewentualna selekcje ? Wtedy ofkorz nie mogło by być „buntu” ze pudełko otwarte czy coś ale np. ja osobiście był bym w stanie zapłacić ileś tam zł UP za lepszego CPU ;)

1413387[/snapback]

Niestety ale nie stać mnie na przywozenie większej ilości niż ilość zamówień. I jak bym selekcjonował to reszta by miała pretensje, że im nie wybierałem, ale że do nich trafiły te gorsze. A, że wszyscy kupcy są z forum to nie mogę sobie na takie coś pozwolić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acneo z wgk wyselekcjonowal juz takie sztuki, co leca 280x12 na 1,4v. slabo?

1413450[/snapback]

nie on wyselekcjonował, tylko dał przykład jak te proce się kręcą!!

 

http://www.xtremesystems.org/forums/showth...13&page=1&pp=25

- 12 x 280 przy napięciu 1.4V wystarczy ?????????????? Potem jest gorzej. Ale i tak nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podoejrzewam ze roznicy przy normalnym uzytkowaniu ze zauwazysz nawet po miedzy bartonem 2500 a a64 3200 albo i wejcej tu chodzi o nowosc no i wyniki w 3d marku :) no i oczywiscie garstke ludzi ktorym ta moc przyda sie do oprabiania grafiki , czy kompresji plikow. Pozatym ktos kto ma zamiar zmienic kompa taj jak np ja to chce to zrobic jak najlepiej wiec po co mam brac wincha jak moge venice :) zawsze to SSE3 hhehe no i poprawiony kontroler i kilka innych niedociagniec z wincha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie maja blokady na mnoznik.

1413524[/snapback]

 

Ke? To nie FX kolego...

 

IMHO koleś leci w kuleczki aż miło, jadąc na fali opinii o jakichś demonicznych możliwościach OC ludzi z XS, gdzie większość wyników robiona jest na FC.

 

Nie ma bata panowie, będą rewelacje i będą padaki. Nie ma co się podniecać. Miesiąc czekania chyba nikogo nie zbawi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość christie_

mały OT: mentalnosc POLAKA niema zle kiedy bedzie wkoncu jest to juz tragedia bo drogo dla delikwenta

 

Moze mi ktos powiedziec czy jest jakas wyczuwalna roznica miedzy zwyklym winche a veni o takim samym taktowaniu ???

1413090[/snapback]

 

na 4 kosciach 512 chodzi lepiej, znaczy normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość christie_

krucafak cześki juz maja, a u nas brak to skandal :mur:

1427284[/snapback]

i pewnie dlugo jeszcze brak. ostatnio pytalem w pewnym sklepie internetowym - gosciu nie wiedzial w ogole o czym mowie.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i pewnie dlugo jeszcze brak. ostatnio pytalem w pewnym sklepie internetowym - gosciu nie wiedzial w ogole o czym mowie.. ;)

1427603[/snapback]

hmm a to swiadczy o sklepie i ludziach tam zatrudnionych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...