Skocz do zawartości
s0lid

[next-gen] Tak Bedą Wygladać Gry Na Ps3, X360 I Nr

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wortigern

Rynek gier PC trzyma sie dobrze tylko ze jest oparty na kilku gatunkach gier FPP, RTS (ktorych i tak malo), RPG (w tym MMORPG) i... wyscigowki plus sport od EA i to wszystko. A gdzie bijatyki platformowki, gry akcji ? A no wlasnie na konsolach. Nie chce tu toczyc kolejnych klutni wiec moze damy spokoj ? Powiem na koniec tak: Jesli ktos nie ma duzo kasy to niech kupi kompa, bo i pogra, i cos zaprojektuje a i w necie posiedzi. Jesli ktos ma malo kasy ale lubi BARDZO grac niech kupi next gena, na nim pogra, obejzy film, pewnie bedzie mial takze mozliwosc pobuszowac w necie. A jesli ktos ma duzo kasy niech kupi i kompa i konsole. Ja osobiscie nie przepadam za FPP a nowe RTSy i tak beda ciachac na moim kompie wiec wolalbym miec next gena ktorego pewnie zakupie ;] i tyle, nie wszyscy nawalaja w far cry'e i half life'y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z konsolą też nie będzie łatwo, zapominasz o cenach gier. Sama konsola też nie będzie tania, takze jeżeli na starcie będziesz chciał kupić ze trzy gry, to masz 600zł lekko z głowy, a pewno z 800zł :(

Na pc masz teraz w taniej serii po 20zł Np Spellforce (dla mnie hit!) z dwoma dodatkami, pół roku grania ;) albo S3 - Silent Storms (Sentinels), czyli świetna turówka w stylu UFO EU wraz z dodatkiem. Po 20zł ! gry na długie miesiące z świetną grafą !

Hmm, a propos grafy, look na drugą część Spellforca na pc:

http://games.tiscali.cz/clanek/screen.asp?id=8756

Jeżeli ta gra będzie tak wyglądała, to klękajcie narody !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź KZI. Twoje argumenty w ogole są jakieś dziwne. Jako jeden z nich, dajesz forum PClab. Jak tam jest i jaki poziom forumowicze reprezentuja każdy wie. Wystarczy wejść w GRY gdzie siedzą niewyżyte dzieciaki, które tylką ssają torrenty non-stop i z zębiskami skaczą na każdego kto powie coś na PC. <_<

Drugi argument, że niby chcę aby PS3 było lepsze od PC i od X-boxa? Nie chce tego. Tak będzie. Przynajmniej co do PC. X-Boxa też kupie, wiec mi obojętnie, która platrforma będzie mocniejsza. A konsola na starcie do PC jest zawsze dużo mocniejsza i tu nie trzeba nic chcieć.

Hehhe, dla mnie jesteś skończony, Solidku icon_smile3.gif Weź swoich kolegów i idzcie marzyć na forum konsol, nie zaśmiecajcie pecetowego.

Dla mnie ty jesteś skończony ze swoim stereotypowym myśleniem. Wyrażam swoją opinie, a to jest forum "Alternatywne platformy"

Wszędzie piszesz farmazony icon_smile3.gif

Cytaty. I nie pisz ze Ci sie nie chce, bo to jest odpowiedz każdego, który mówi, że ktoś pisze bzdury, a tak naprawde ich znaleźć nie może.

Jakie gry były na pc nowościami w momencie gdy wyszedł PS2? Ale gdy wyszedł, nie gdy był zapowiedziany. To tylko takie info dla mnie, bo po grach przypomnę sobie, jakiego wtedy miałem kompa icon_smile3.gif

Marzec 2000 roku. Cena samego procesora Athlona 800Mhz to 3399 zł. Gry na półkach: Messiah, Planetscape Torment, Evolva, Nox, Final Fantasy 8. Po dwóch miechach dopiero wyszła podstawka Diablo 2. Skąd wiem? Bo gram i na PC i na konsoli :-| I teraz mi powiedz, że na kompie, jaki wtedy miałeś, dzisiaj zagrasz w GTA:SA, Vice City, i inne hity, których szkoda wymieniac bo porostu za dużo tego. To takie info dla Ciebie :rolleyes:

Solid, to Ty nakręcasz całą tą gadkę icon_smile3.gif Dobrze o tym wiesz, parę osób podchwyciło i teraz jesteś zadowolony, prawda ? icon_smile3.gif Publika - niewielka, w koło Ci sami, mający już wyrobione zdanie - ja jestem pewien renderów, wy bronicie, także wam moja postać nie pasuje.

Nie twoja postać a raczej sposób wypowiadania się, wcale mało aroganci i teksty "jesteś skończony" itp itd.. Przecież każdy wie, że gry pokazane na końcu, gdzie pokazywali Tekkena, formule itp itd, to są wszystko filmy, a nie realtime - to jest oczywiste i chyba dyskusji nie powinno podlegać. Za to dyskutowąć można, czy te filmy zostały zrobione na enginie gry, czy zrobione tak jak sie robi intra do gier. To jest zasadnicze pytanie! A odpowiedzi nie znasz Ty, nie znam ja, nie zna tutaj nikt, tak samo jak na innych forach, zarówno konsolowych jak i tych specializujących się w PC. Jednak opierając się na analogii do poprzednich konsol, bardzo, ale to bardzo prawdopodobne jest że jest to na podstawie enginu, a przynajmniej ta gra będzie ta wyglądała. Jak już mówiłem. Na pokazie w listopadzie 1999 roku, jak pokazali film (nie real time, tylko film przedstawiający grę) Tekken Tag Tournment wszyscy spekulowali że to jest film zrobiony tą samą technologią co intro. W marcu się okazało, iż nie. Że to był nagrany gameplay. Analogia do konsol PSX, PS2 była bardzo duża (ta sama cena, te same tytuły, podobny czas premiery, podobne spekulacje). Dlaczego tak nie ma być z PS3? No powiedz mi! Tak trudno się pogodzić, że konsola rzeczywiście w pierwszych latach deklasuje PC, a pozniej dopiero zostaje przez niego dogoniona, ale też na takiego PC trzeba słono zapłacić? Jak nie wierzysz to powiedziełem. Przeleć rok 2000, 2001, 2002 zarówno na grach konsolowych i PCtowych. I sam zauważysz tą różnicę.

 

Aha, jeszcze jedno. Jeśli to co tutaj prawie, nie byłoby prawdą, to powiedz, jaki mam interes w rozsiewaniu plot? Mam dobrego kompa, gry mi chodzą... no wiec jaki mam interes w jak to ujołeś "nakręcaniu całej gadki". Chyba nie wierzysz ze pracuje w Sony :lol:

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze jest allegro, nie trzeba koniecznie grac w same nowosci :]

1468740[/snapback]

Dokładnie. U nas gry są tanie, bo jesteśmy zaliczani do jednych z najbardziej zpiraconych krajów. Na zachodzie nie ma dylematu, że PC lepszy, bo gry są tańsze... tam gry kosztują tyle samo na PC co na konsole. Minie kilka lat, wyjdzie dokument, że piractwo się u nas zmienjszyło i tylko patrzeć jak nam ceny dowalą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xaon, za mało, nie grałem na Vengeance za wiele, nie pamiętam po tej grze co wtedy miałem :) Podaj coś jeszcze, ja wszystkie gazety mam u rodziców w domu, nie tutaj :)

1468294[/snapback]

Jak chcesz sobie przypomnieć grafe z mecha to wejdź na http://www.microsoft.com/games/mechwarrior4/ tu są screny przy najwyższych detalach. A innych przykładów nie podam, bo albo grałem w gry z przed 2000r, albo niemam pojęcia z którego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z konsolą też nie będzie łatwo, zapominasz o cenach gier. Sama konsola też nie będzie tania, takze jeżeli na starcie będziesz chciał kupić ze trzy gry, to masz 600zł lekko z głowy, a pewno z 800zł :(

Na pc masz teraz w taniej serii po 20zł Np Spellforce (dla mnie hit!) z dwoma dodatkami, pół roku grania ;) albo S3 - Silent Storms (Sentinels), czyli świetna turówka w stylu UFO EU wraz z dodatkiem. Po 20zł ! gry na długie miesiące z świetną grafą !

Hmm, a propos grafy, look na drugą część Spellforca na pc:

1468639[/snapback]

Kupujesz w porządnych sklepach komputerowych, czy w media marktach i innych "nie dla idiotów". Bo w Bielsku jest problem. W sklepach komp. jest BARDZO mało gierek i są w takich miejscach, że nieraz niewiesz, że są :wink: . A w zdzieraczach to raz widziałem taką sytuację, że fallout tacticks (kolejny przykład grafy komp vs konsola) stał na półce za 70zl, a metr dalej za 30zl, tyle że z EXTRA KLASYKI :wink: . Albo widziałem 7 letnią gierę za 7dych. To już wole kupić dwie gry na konsole za 400zl, potem je sprzedawać po 100zl, ale za to kupywać potem też za stówke, jedynie dopłacając koszt przesyłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz w porządnych sklepach komputerowych, czy w media marktach i innych "nie dla idiotów". Bo w Bielsku jest problem. W sklepach komp. jest BARDZO mało gierek i są w takich miejscach, że nieraz niewiesz, że są :wink: . A w zdzieraczach to raz widziałem taką sytuację, że fallout tacticks (kolejny przykład grafy komp vs konsola) stał na półce za 70zl, a metr dalej za 30zl, tyle że z EXTRA KLASYKI :wink: . Albo widziałem 7 letnią gierę za 7dych. To już wole kupić dwie gry na konsole za 400zl, potem je sprzedawać po 100zl, ale za to kupywać potem też za stówke, jedynie dopłacając koszt przesyłki.

1468972[/snapback]

A ja wole kupić za 119 zł na allegro nowe gry w folli. BA! Mogę iść później nawet do kompisu skupującego gry, prowadzonego przez lame i sprzedać grę za... 150 zł :) Mając ją już ukończoną. Wystarczy kombinować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wole kupić za 119 zł na allegro nowe gry w folli. BA! Mogę iść później nawet do kompisu skupującego gry, prowadzonego przez lame i sprzedać grę za... 150 zł :) Mając ją już ukończoną. Wystarczy kombinować ;)

1469008[/snapback]

Typowy polak hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowy polak hehe

1469036[/snapback]

Hehe, jak to mówi tekst 5 2 dębiec "To my polacy"

"...teraz też jest wojna... kto kombinuje ten żyje... taniej kupie drożej sprzedam... to wódki też się napije.." :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem was a wszcególnosci tego typa Solid Snake,

zanim ukaże sie PS3 to pc sporo sie rozwinie do przodu.

A po drugie PC nie jest robiony tylko do gier tak jak to bywa z kąsolami!!!!!

Może i grafa bedzie dobra ale jak wywalisz na kaske okol 2 tyś i gierki do tego, nie wiem czy to bedzie tego warte.

chociaż dla maniaków gier cena nie gra roli....

dzieciaki nie kłóćcie sie wiecej co jest lepsze.

to jest tak jak porownanie athlona i pentium,

pentium wali w zegar a athlon w tehnologie i co z tego z peniutm ma zegar np. 3ghz jak i tak atlon z zegarem 2.2 ghz wali go na łeb..

z kasola jest tak samo niby jest lepsza, ale to nie jest prawdą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem was a wszcególnosci tego typa Solid Snake,

zanim ukaże sie PS3 to pc sporo sie rozwinie do przodu.

A po drugie PC nie jest robiony tylko do gier tak jak to bywa z kąsolami!!!!!

Może i grafa bedzie dobra ale jak wywalisz na kaske okol 2 tyś i gierki do tego, nie wiem czy to bedzie tego warte.

chociaż dla maniaków gier cena nie gra roli....

dzieciaki nie kłóćcie sie wiecej co jest lepsze.

to jest tak jak porownanie athlona i pentium,

pentium wali w zegar a athlon w tehnologie i co z tego z peniutm ma zegar np. 3ghz jak i tak atlon z zegarem 2.2 ghz wali go na łeb..

z kasola jest tak samo niby jest lepsza, ale to nie jest prawdą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1469558[/snapback]

0_o

Nie kłucę się co jest lepsze PS3, czy X-box 360, no bo sam przecież mówie, że jakiekolwiek porównywanie tego jest przynajmniej głupie, gdy żadnej z tych konsol nie ma na rynku, do tego robiąc to na podstawie jakiś tabelek i wyników opartych na czystej teorii.

W ogóle dzięki za cynk. Za cholere bym nie wpadł, że na PC można robić inne rzeczy oprócz grania... big thx. Mój światopogląd legł w gruzach :rolleyes:

Jak już, to mówimy co jest lepsze do gier, albo rozrywki, a nie co ma wiecej zastosowań bo chyba znasz powiedzenie, że co jest do wszystkiego to jest do....

Do gier, do rozrywki! To jedyny wątek jaki tu poruszamy. Bo porównywanie konsoli o PC pod innym wzgledem to tak jak koparki do malucha. Tym i tym możesz pojechać do supermarketu. Ale koparka potrafi wykopać dziure, a maluch nie. I to taka gadka.

Pozatym nie czaje Twojego porównania do procesorów. Przecież oprócz mocy też liczy się to, co na danej platformie bedziesz mógł odpalić, czym Cię producenci gier obdarują, a nie to ile co ma benchmarków. W ogole ja sie zastanawiam czy ten post wyżej to nie prowokacja ;) "kąsola" "kansola" "Kaska". Oceńcie sami ;)

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem was a wszcególnosci tego typa Solid Snake,

zanim ukaże sie PS3 to pc sporo sie rozwinie do przodu.

A po drugie PC nie jest robiony tylko do gier tak jak to bywa z kąsolami!!!!!

Może i grafa bedzie dobra ale jak wywalisz na kaske okol 2 tyś i gierki do tego, nie wiem czy to bedzie tego warte.

chociaż dla maniaków gier cena nie gra roli....

dzieciaki nie kłóćcie sie wiecej co jest lepsze.

to jest tak jak porownanie athlona i pentium,

pentium wali w zegar a athlon w tehnologie i co z tego z peniutm ma zegar np. 3ghz jak i tak atlon z zegarem 2.2 ghz wali go na łeb..

z kasola jest tak samo niby jest lepsza, ale to nie jest prawdą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1469558[/snapback]

 

a jak ktoś wali 2000 tys na karte grafiki do gier to jest to tego warte? dla ciebie moze nie bo nie lubisz gier, to tak jak bym kogoś wyśmiewal że kupuje motocykl ( nie kupuj stary motocykla kup samochód, po co ci motocykl jak w deszcz nie za bardzo pojeżdzisz, cementu nie przywieziesz itd) jak ty czegoś nie lubisz to nie znaczy, że ktoś inny nie lubi!

 

nie wiem czy wiesz, ze xbox 360 ma premiere w tym roku, zobacz sobie na jego specyfikacje, 3 rdzenie procesora , najnowsza karta ze stajni ATI itd. xbox miał lekko zmodifikowanego GF3 procek 700 Mhz , 64 MB Ramu i spokojnie sobie daje rade do tej pory .

 

Porównaj osiagi nowego Xboxa do starego, samej pamięci ram jest 8 razy wiecej,

 

 

xbox na 64 MB ramu potrafił takie olbrzymie mapy gier wygenerować że głowa mała, kto grał w nowego odworda to wie. kroniki ridrika i doom 3 chodzą na xboxie mega płynnie i mają naprawdę dobrą grafe.

 

co z tego że pc dogoni konsole? w czym dogoni w specyfikacji sprzetu? stary nie bądz dzieckiem. ps2 ma 300 Mhz procek fakt ze 128 Bitowy ale jednak 300, 32 MB pamięci ram i pc do tej pory go w grach nie dogonił ( na ps2 masz wszystkie gatunki gier, tyle hitów że przez kilka lat tego nie przejdziesz). wystarczy zobaczyć jak rynek gier na pc powoli maleje, mało wychodzi gier, nawet na forum tweak mało się pisze o grach w porównaniu do tego co było 2 lata temu.

takie są fakty, sami gracze tego chcieli, to po co kradną? a potem się dziwic że nie opłaca się zrobić nowej gry bo i tak zostanie zassana przez wiekszość złodzieji

Edytowane przez rockers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się już pisać :) Solid, co 2gi post to twój, w koło pierniczysz ttatatatatata jak z karabinu. Podaj mi jakieś FPP z okresu wyjścia PS2, to skojarze jaki miałem sprzęt. Dziś może pojade do rodziców, poszukam odpowiedzniego czasopisma :)

Diablo2 wyszło po premierze PS2 ? eee? To miałem wtedy Celka300A@450 + Gf256DDR. Na takim grałem na D2, to pamiętam, bo na 1szych sterach skakało jak podświetlałem leżące przedmioty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się już pisać :) Solid, co 2gi post to twój, w koło pierniczysz ttatatatatata jak z karabinu. Podaj mi jakieś FPP z okresu wyjścia PS2, to skojarze jaki miałem sprzęt. Dziś może pojade do rodziców, poszukam odpowiedzniego czasopisma :)

Diablo2 wyszło po premierze PS2 ? eee? To miałem wtedy Celka300A@450 + Gf256DDR. Na takim grałem na D2, to pamiętam, bo na 1szych sterach skakało jak podświetlałem leżące przedmioty :)

1469629[/snapback]

KZI chyba piszesz o sobie... On przynajmniej daje jakiekolwiek argumenty, a Ty tylko próbujesz nie wiem dlaczego ośmieszyć jego i innych fanów konsol... :mur: Piszesz o screenach że fajne tapety na pulpit, etc. A demkiem z Unreal Engine 3.0 to się zachwycałeś jak większość ludzi i nie płakałeś że to render czy coś, nie śmiejesz się ze screenów z u3... Więc dlaczego śmiejesz się z np. Gears of War?? Czy coś na tym screenie jest nie tak? Wszystko jest ok, cienie i reszta wskazują na to że to screen z giery a nie render... Grafa prezentuje taki sam poziom co Unreal Engine 3.0 (nie jestem pewien czy nawet na nim nie śmiga). Także jak masz pisać to pisz konstruktywnie, popieraj faktami bądź spekulacjami (ale racjonalnymi, a nie: nie bo nie).

 

 

P.S.

Śmieszne są wypowiedzi o tym że PC zanim wyjdą konsole będzie już tak samo mocny, że pójdzie do przodu. Przy PSX przez 3lata od premiery PCtowcy ślinili się na giery z PSX'a i na jego grafę i miodność gier... Potem fakt, PC dogonił i przegonił... rok 1999, premiera PS2, ludziom opadała szczęka na widok screenów z MGS2, pisali że to fakei, rendery itd. (podobnie jak KZI teraz), przez 2-3lata PC nie miał szans z PS2, potem dogonił i przegonił. Taka kolej rzeczy, na początku konsole mają przewagę bo muszą być budowane przyszłościowo, może teraz ta przewaga będzie mniejsza, bo rynek IT rozwija się coraz prężniej, ale IMO konsola minimum będzie rok do przodu względem PC (mowa o premierze konsol i czasie od nich mierzonym)...Tak samo śmieszne są teksty w stylu że PC lepszy bo wszystko na nim zrobisz... Ale czy Wy myślicie że ktoś kupuje konsolę po to żeby pisać pracę magisterskie? Żeby projektować strony WWW? Żeby zajmować się profesjonalną grafiką? Uczyć się języka? Przecież to nonsens, konsolę kupuje się do grania, do przyjemności! Ja jak miałem PS2 to miałem jeszcze Celerona 300 i GF2 tit. Do gier PS2, do pracy słaby komp (PS2 miałem w 2001-2003roku). Potem sprzedałem bo już nie grałem, rozbudowałem PCta, władowałem 1500zł. I co? Po roku znowu trzeba było dołożyć ramu, zmienić grafę ;) Ale to inna bajka... Ale gdy niecały rok temu wyszedł Tekken 5 sprzedałem telefon i parę rzeczy i zakupiłem specjalnie dla tej gry PS Two, pograłem 2miechy i sprzedałem :)

 

Konsola służy do grania, kupowana jest dla przyjemności!! Nie do pracowania na niej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unreal był puszczany na 2xSLI itp, także był realtime, pokazali kręconka kamerą, stop klatkę itp i powiedzieli, że to jest w realtime w przeciwieństwie do innych. Także czego się tu czepiać ?

Dajcie se siana, ja zdania nie zmienię, dla mnie to rendery. Zobaczymy. Mają jeszcze czas, mogą dopracować co nieco - muszą.

 

"...zakupiłem specjalnie dla tej gry PS Two, pograłem 2miechy i sprzedałem " - widać ci się podobało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak ktoś wali 2000 tys na karte grafiki do gier to jest to tego warte? dla ciebie moze nie bo nie lubisz gier, to tak jak bym kogoś wyśmiewal że kupuje motocykl ( nie kupuj stary motocykla kup samochód, po co ci motocykl jak w deszcz nie za bardzo pojeżdzisz, cementu nie przywieziesz itd) jak ty czegoś nie lubisz to nie znaczy, że ktoś inny nie lubi!

 

nie wiem czy wiesz, ze xbox 360 ma premiere w tym roku, zobacz sobie na jego specyfikacje, 3 rdzenie procesora ,  najnowsza karta ze stajni ATI itd. xbox miał lekko zmodifikowanego GF3 procek 700 Mhz , 64  MB Ramu i spokojnie sobie daje rade do tej pory .

Porównaj osiagi nowego Xboxa do starego, samej pamięci ram jest 8 razy wiecej,

xbox na 64 MB ramu potrafił takie olbrzymie mapy gier wygenerować że głowa mała,  kto grał w nowego odworda to wie. kroniki ridrika i doom 3 chodzą na xboxie mega płynnie i mają naprawdę dobrą grafe.

 

co z tego że pc dogoni konsole?  w czym dogoni w specyfikacji sprzetu? stary nie bądz dzieckiem. ps2 ma 300 Mhz procek fakt ze 128 Bitowy ale jednak 300, 32 MB pamięci ram i pc do tej pory go w grach nie dogonił ( na ps2 masz wszystkie gatunki gier, tyle hitów że przez kilka lat tego nie przejdziesz). wystarczy zobaczyć jak rynek gier na pc powoli maleje, mało wychodzi gier, nawet na forum tweak mało się pisze o grach w porównaniu do tego co było 2 lata temu.

takie są fakty, sami gracze tego chcieli, to po co kradną? a potem się dziwic że nie opłaca się zrobić nowej gry bo i tak zostanie zassana przez wiekszość złodzieji

1469605[/snapback]

Zgadzam się w 128%. Jak sobię pomyślę że taki Doom 3 chodzi lepiej na Xboksie niż na moim kompie to aż mi się przykro robi ;). Albo Half-Life 2, też ma być na iXim (nie wiem jak to będzie działać ani wyglądać ale po D3 jestem myśli że jednak dadzą radę...a to nadal konsola z 64 MB ramu a na kompie potrzeba 1GB żeby to zaczeło DOBRZE chodzić....no powiedzmy 512MB). Albo taki Battlefield: Modern Combat (na PS2 i iXa) daje ognia. ponoć nawet wersja na PS2 jest rewelacyjna (obraz lekko rozmyty i teksturki nie najlepsze ale ile tam MIODU!!). Far Cry ma być na iXa i PS2 (o iXa się martwię a co dopiero o PS2, ale myślę że iXs sobie jakoś poradzi, co będzie z PS2, nie wiem ale jak będzie to jakoś chodzić to ja wysiadam :D ).

Nie twierdzę że kompy są złe. Teraz po prostu wyrażam swój podziw dla programistów robiących gry na iXa i PS2....Dla mnie to GURU! Jak oni potrafią wycisnąć tyle z tych już nie młodych przecież konsol przy których nowe kompy to big madafaka, mistrzowie MOCY....Ja po prostu jestem pod wrażeniem....Nara.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"...zakupiłem specjalnie dla tej gry PS Two, pograłem 2miechy i sprzedałem " - widać ci się podobało :)

1469877[/snapback]

Eee chyba nie zrozumiałeś sensu tego zdania :mur: Przeszedłem go na każdy możliwy sposób, na najwyższym poziomie trudności, każdą postacią, odblokowałem wszystko co miałem do odblokowania i potem sprzedałem PS Two... (jeszcze zarobiłem 200zł ;)). Kupiłem pobawiłem się i sprzedałem żeby nie stracić, teraz chodzę do kumpla młócić w Tekkena 5...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja i tak mysle ze PC bedze kilkanascie metrow za Konsolami, w szczegolnosci pod wzgledem gierek, bo co do grafy to po jakims czasie je wyprzedzi ale na PieCa nigdy nie bedzie tylu gierek co na Konsolkach :]]]

 

P.S. Co do grafy jezeli ktos widzlal GRAN TURISMO 4 na PS2 [ ps2 >> wiadomo jakie ma wnetrznosci :P] , dla mnie ta giera przewyzsza grafa nie jedna scigalke na kompa i pare innych tytulow, ale mniejsza o to.

Wyobrazmy sobie teraz co programisci zrobia z takim GT5 [jest jzu w "prodakszyn"] na PS3 jezeli to mam taka moc i potencjal !!!

I prsoze mi tu nie gadac ze KOMPY zawsze beda lepsze od KONSOL, BZDURA !!!

 

P.S.2. Tylko prosze nie porownywac FPP z PC, z tymi co sa na PS2 :P - bo to zenada :]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mak777-->Gears of Wars (x360 exclusive) - realtime i rzeczywiscie na enginie Unreal 3.0, zreszta wszystkie konsole nextgen pociagna ten silnik z latwoscia, przynajmniej wiadomo ze x360 i ps3, a o revo to malo kto cokolwiek wie.

 

Odnosnie rynku gier PC, nie ukrywam ze dla mnie jest nijaki, wszyscy trabia ciagle o tych fpp i rts, ale te gry nie oferuja nic nowego w singleplayer i w tej kwestii sie skonczyl. Najlepsze gry i tak sie juz ukazaly.

 

Co innego rynek multiplayer, piekielne ustrojstwo ktore dostarcza tyle miodu, ze armia puchatkow mialaby problem z jego pochlonieciem. Wystarczy spojrzyc jakie gry maja najwiecej graczy, starcraft, cs, quake, ut i jeszcze troche podobnych tytulow. A kiedy te gry wyszly :wink:

I wszystkie nowe ktore sie ukazuja, aby odniesc sukces musza nastawic sie na multiplayer, chyba ze producent chce skonczyc z reka w nocniku.

Jakby nie patrzec, multiplayer jest najlepsza forma rozrywki w grach w ogole i zadne oczojebne cuda tutaj na niewiele sie zdaja.

"Lepiej pokonac kumpla z paru pikseli, niz komputer z miliona polygonow." :wink:

 

Jednak zeby zatrzymac kogos przy grze single, oj to trzeba nawciskac takich efektow i bajeranctwa, ze to robi wieksze wrazenie niz reklama w MTV, bo inaczej taka gra nie utrzyma przy sobie gracza, no i jeszcze musi byc akcja i fabula, ale to wiadomo.

I wiekszosc tego maja japonskie gry, a takich najwiecej jest na konsole.

 

Moze wielu sie to nie podoba, ale rynek singleplayerowych gier na PC umiera, co najwyzej walczy w agoni o ostatnie chwile zycia.

Wiekszosc developerow przechodzi na konsole, rynek mowi sam za siebie, liczba sprzedanych kopii najlepszych singleplayerowych gier na PC, jesli wynosi kolo 250k, oznacza mega sukces. Na konsole gry niszowe rozchodza sie grubo ponad 100k egzemplarzy, nie mowiac o tym ze hity osiagaja kilka milionow !!!. Rachunek jest prosty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź KZI. Twoje argumenty w ogole są jakieś dziwne. Jako jeden z nich, dajesz forum PClab. Jak tam jest i jaki poziom forumowicze reprezentuja każdy wie. Wystarczy wejść w GRY gdzie siedzą niewyżyte dzieciaki, które tylką ssają torrenty non-stop i z zębiskami skaczą na każdego kto powie coś na PC.  <_<

1468741[/snapback]

Hahahaha :lol:

Weź się pochwal dlaczego dostałeś tam perma bana i ile już kont założyłeś na tłiku by dyskutować z samym sobą :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha  :lol:

Weź się pochwal dlaczego dostałeś tam perma bana i ile już kont założyłeś na tłiku by dyskutować z samym sobą  :lol:

1470085[/snapback]

Za co dostałem perma? Bo zaraportowałem moderatorowi funboyowi, że buraki Twojego pokroju robią syf, a że kolega moderator chciał pokazać jaki to on nie kumpel to dał mi bana. I tutaj drugiego konta zakładać nie musiałem, bo buce Twojego pokroju tu nie grasują, każdy trzyma netykiete, a moderatorzy reagują a nie przymykają oko na buractwo jakie rozsiewacie. Tylko patrzeć jak się zlecą elo elo kumple z PCLab'a...

Jesteś załosny, tym postem tylko zaprezentowałeś poziom forum z którego się tu zjawiłeś, wpadasz do topicu tylko aby zrobić gnój i syf, tak jak cała banda PCLab-Gry (nie licząc kilku osób).

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...tylko aby zrobić gnój i syf, tak jak cała banda PCLab-Gry (nie licząc kilku osób).

doczytataj Regulamin czlowieku i daj sobie na wstrzymanie. szczegolnie zwroc uwage na puknty I.1, II.7 i 8 , PODPIS...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doczytataj Regulamin czlowieku i daj sobie na wstrzymanie. szczegolnie zwroc uwage na puknty I.1, II.7 i 8 , PODPIS...

1470133[/snapback]

OK, luz, zmieniłem i daje na wstrzymanie... ale sam patrz jak się sprawa zaraz obróci.

Podaj mi jakieś FPP z okresu wyjścia PS2, to skojarze jaki miałem sprzęt. Dziś może pojade do rodziców, poszukam odpowiedzniego czasopisma :)

1469629[/snapback]

TimeSpitters i Unreal Tournment Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, luz, zmieniłem i daje na wstrzymanie... ale sam patrz jak się sprawa zaraz obróci.

1470142[/snapback]

Niech się tylko spróbuje obrócic...

Panowie, będe bacznie obserwował ten topiq - więc nie radze robic zamieszania...

 

I tak btw - opcja EDYTUJ post - a nie pisanie nowego pod juz istniejacym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o FPS na pc z czasu wyjścia PS2 :)

1470259[/snapback]

Sory za niedoczytanie ;) Juz naprawiam bład :P

Ok, a wiec zrobiłem przegląd i Ci zmartwie. W okresie od marca do grudnia 2000 roku, czyli okres, gdy konsole trafiały na całym świecie do sklepów, na PC wyszły dwa... słownie DWA FPS ;) I do tego były to dodatki. A więc był to

AvP Gold

Counter-Strike (nie pamietam jaka wersja, ale 2000 rok to chyba 1.1)

Pozdrawiam

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Snake

Coś słabo szukałeś: Quake 3, Soldier of Fortune, Daikatana, Star Trek: Voyager - Elite Force, Project I.G.I., No One Lives Forever, i jeszcze troche tego było.

Edytowane przez Zebius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, nic mi to nie mówi .. Nie pamiętam, co miałem, Cs dobrze zawsze chodził, AvP też, ale nie pamiętam po nim co miałem....

Poszukam sobie dziś w domu, dzięki za starania :)

O, doszedł wysyp gier :) Kojarzę tylko Q3 i SOF'a ze sprzętem jaki wtedy miałem - Geforce 256, ale jaki proc... nie wiem :) Nieważne, olejcie to juz :)

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...