Skocz do zawartości
cavarr

Earth 2160

Rekomendowane odpowiedzi

Albo ogolniej, bo modul wyjscia jest tylko w Ed: zaznaczas budynek "wypluwajacy" jednostki (modul wyjscia w ED, centrum produkcyjne w UCS, panienkami nie gralem jeszcze) i robisz tak jak Nexer napisal, P albo przycisk w dolnym rogu i zaznaczasz nowy punkt wyjscia.

 

Nie wiem tylko, czy w UCS nie ma na to jakichs ograniczen zwiazanych z tym ich teleportowaniem jednostek... nie gralem nimi dosc dlugo, by to sprawdzic.

Edytowane przez costi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W LC żeby coś takiego zrobić trzeba zaznaczyć główny moduł konstrukcyjny MCM i to on ma możliwość ustawienia punktu zbornego. Ale trzeba pamiętać że dla każdego jest on oddzielny. Tak więc punkt zborny jednego MCM jest "ważny" dla wszystkich modułów produkcyjnych które znajdują się na tym konkretnym MCM.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość watow

a ja ujem to tak UCS rulez ;) , jezeli chodi o szybkie rushe a reszta sie nie liczy co do obcych to produkcja floty ktora przedstawia rzeczywista sile bojowa trwa zaldugo zeby dalo sie obronic baze przed 1 najazdem ucs w sile 20 spiderow uzbrojonych jedynie w dzialka ktore sa nie ustannie modernizowane.

Wintesr ten patch 1.3 poprawil al zeby jednostki sie nie blokowaly nawzajem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

watow: skoro grasz UCS to moze mi to wytlumaczysz. Gram UCS vs Obcy, opracowuje pierwsze stateczki latajace, pancerz chemiczny i promienie rentgenowskie na maxa, robie z tego jednostke ktora powinna atakowac cele naziemne i powietrze, ale to gowno wogole nie strzela O_o . Dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość watow

zle podejscie rozwin karabiny+kazur, pancerz przeciw energetyczny i obcy zdechli :) jakies turbon napedy i przyspieszenie produkcj tez sie przyda wraz z generatorami pola bo flota powietrzna jest dosc upierdliwa...

(rendgen jest dobry tylko na ludzi czyli lc i ed)

Tak na marginesie to jakies 5 do max 10 minut od ropoczecia w bazie wroga juz powinno byc 20 twoich spiderow, potem kolejne i kolejne 20 i wygrales.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo już jestem tak bardzo ułomny albo ta gra jest jakaś inna :/...Znowu misja w której praktycznie nie mam szans. Misja nr.6 LC...Mam uwolnić jakiegoś tam bolka i przy okazji kilka babeczek z LC. Problem jest taki że w końcu cała moja baza jest otoczona przez taką ilość ED że nawet wyjść z tamtąd nie można :? ED ma DUŻĄ siłę ognia i nawet (co już naprawdę mnie dziwi) NIE wchodzą do mnie na demolkę (no od czasu do czasu grupka samolocików Amursk...) a cała reszta kisi się przed bazą. Jak tam wyjechałem to było ich tam jak robactwa. Nawet czają się nieco na północny-wschód zaraz za kraterem! Coś mi się wydaje że grze odbiło (gdyby wpadali pod moje działka grupkami to mógłbym ich rozwalić ale zebrali się w kupę i mam problema :( ). Będę musiał to zacząć od nowa chyba. Co ciekawe gdy grałem jakby pierwszy raz wpadli Kirowami z jakąś bronią chemiczną i zrobili taką trzodę że musiałem wczytać wcześniejszego sejwa. Gdy to zrobiłem i postawiłem murki i dziłaka przy ataku normalnie się wycofali. Myślałem że spoko, skopałem im tyłek ale zara wpadną jak podreperują straty a oni się normalnie pod bazą zagnieździli i robi się ich coraz więcej i więcej i więcej.....:mur:....Z zasobami też nie najlepiej. Owszem duże zaplecze wody zaraz na wschód i trochę mniejsze złoże kryształu zaraz przy doopie ale jak się zaczynam rozbudowywac to widać że zasoby kruszeją w zastraszającym tempie (szczególnie kryształ) a o szukaniu nowych zasobów mogę zapomnieć z taką armią ED przy wyjściu z bazy....

Jakieś sugestie? Czy u was też tak się ED zachowywało? Wiecie, gdyby wpadali do mnie grupkami pod moje murki i działka to byłoby raczej gites ale oni nie chcą atakować (chyba że się ich zaczepi ;) ). No i jaki pancerz stosować? Na broń chemiczną (tak wychodzi), a broń? No i czy to może być przez tego patcha 1.3...Ehhh....idem od nowa zacząć. Nara.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość watow

van dal zamontuj na 1 partii daimosw dziala psi a na drugie dzwiekowe

psi zajma sie sprzetem bojowym a dzwiekowe zburza bazy lej na laski masz uratowac bolka :), ustwa tak wieze obrone zeby zablokowac wizad z prawej to pc stwierdzi ze moze tylko od forntu atakowac lol i tam 3wieze i zapora laserowa w stosunku 8:3 elektryczne:snajpy

 

i co z tego ze zadaja chemiczne jak jednostki nazieman z gina w 1 no moze 2 ataku i zostanei ci flota powietrzna do unicestwinie ktora ma atak energetyczny?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc, zrób tak. Na pólnocy przy bazie masz taką płaską górkę, postaw tam kilka crionów i zbuduj sobie murek z brionią przeciwlotniczą. Criony ostrzeliwują właśnie te grupki a murek broni je przed samolotami. Na wschód od swojej pozycji masz drogę, dalej kilka jednostek ed i trafiasz na surowce 100k krychy i 50k wody. To Ci powinno znacznie pomóc.

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość watow

szkoda ze al jest tak cienkie jak w 2150 zero zabawy zeby byly jakies emocje to 3 przeciwnikow minimum, musze szybciej zalatwic sobie nowego neta bo sie pochlastam :\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thenks everybody za odpowiedzi. Będę próbował (te surowce na wschód już dorwałem więc czuję się "pewniej"). Właśnie wnerwia mnie to trochę że już nie wiadomo jakich armorków używać...Anyway zobaczę co da się zrobić ;). Nara.

 

EDIT:

 

O KUR*A!!!!!!!!!!!!!! Już nie mogę no!!!!!!!!!! NIC NIE POMAGA. Skąd ich tam tylu jest....JA PIER***E. Te PSI cośtam nie działają (za długo "przerabiają" wroga na mojego). Ja już nie mam pomysłu. Niech ktoś pomoże kto to przeszedł na Patchu 1.3 bo coś mi się wydaje że to jakaś pomyłka jest!!!!!!!!!!!!!!!! Nawet nie mogę utrzymać tego drugiego źródła. Pomysł z Crionami to full nie wypał. Jak mam ich tam dostarczyć jak zaraz ich rozwalają (jak nie w powietrzu to już na lądzie...ED też nawala z dalekosiężnej broni...). Nieważne jak dobry jest plan to i tak wrogów jest za dużo na jakąś większą akcję.....Ja już nie mogę...:mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: ......

Nie wierzę że jestem aż taki cienki.....

 

EDIT2:

 

Jest cień nadziei! Jednak te ataki PSI są całkiem całkiem. Mój problem polegał na tym że przeciwnicy mają osłonki energetyczne a żeby wroga omamić trzeba go najpierw pozbawić osłony. Same dział PSI nie dają zbytnio rady ale Charony (dobrze piszę?) mogą wyekwipować i dzialka PSI i jedno działko elekyryczne które kosi ołonkę aż miło ;). Zaczołem misję od początku i nie mam już surowców (kryształu :( ) a nawet nie ruszyłem się do złoża na wschód ale muszę to zrobić. Na miejscu obowiązkowo płotki z rakietami P.LOT ( ;) ) Podwójną wieżę obronną i murki z działkami elektrycznymi. Pewnie nie uda mi się za tym razem ale z każdym kolejnym podejściem jestem o WIELE mądrzejszy....Wish me luck ;) .....teraz i tak muszą odpocząć...chciałbym zobaczyć też więcej planszy bo jak narazie to zwiedziłem może 10%...Pewnie jestem cienki ale i ta misja jest bardzo wymagająca...

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj kupilem gierke z serii "dobra gra" i chyle czoła ludzia ktorzy zrobili ta gierke jak dla mnie wysasiona! Gralem w zyciu w mnostwo RTS ale ta przebija wszystko!! Tylko szkoda ze wymagania sa piekielne u mnie na full detalach bez aa i af chodzi przecietnie!! a walce z duza iloscia jednostek potrafi spasc do 10fps!!!! ale zazwyczaj 25-30fps co jest do zniesienia bo w sumie nie odczuwa sie tego!! Grafa robi wrazenie o muzie nie wspomne!! Oby wiecej takich produkcji! Panowie z Polski wysoko zawiesili poprzeczke tak trzymac!! Ide grac dalej......

benchmark 1 szczegoly wysokie 1024 bez aa bez af 16.9 fps :(

Edytowane przez Jajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość watow

ja ta misje przeszedlem za 1 podejsciem :) bo za psi jechaly dzwiekowe i jak dojechlismy do 1 bazy ktora to sie rozpadal ja zapuscilme Mansona na tych wypasionch dzialo glosnikach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem...ale jak dalej tak będzie to sorry. I tak uważam że ta misja jest mocno przesadzona. Albo rzeczywiście jakieś zmiany zaszły w kampani z AI wraz z tym nowym patchem bo jak Boga kocham wrogich jedostek było pod moją bazą jak mrówków ;) i nie chcieli atakować tylko się zabrali a jak wyjechałem to dostawałem w doopę. Zawsze czaili się poza zasięgiem murków obronnych (co by nie dostać), jak przestawiłem murki to i oni się przestawili...Ale kit z tym jadziem dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cavar specjlanie dla ciebie zrobilem te screeny z wynikow benchmarka:

 

1280x1024 max detale 4xAA 16xAnizo :

http://img.photobucket.com/albums/v696/jor...80x10244xAA.jpg

 

 

1280x1024 max detale 6xAA 16xAnizo:

http://img.photobucket.com/albums/v696/jor...80x10246xAA.jpg

 

 

1600x1200 max detale 4xAA 16xAnizo:

http://img.photobucket.com/albums/v696/jor...00x12004xAA.jpg

 

 

1600x1200 max detale 6xAA 16xAnizo:

http://img.photobucket.com/albums/v696/jor...00x12006xAA.jpg

 

 

 

1792x1344 max detale 6xAA 16xAnizo:

http://img.photobucket.com/albums/v696/jor...92x13446xAA.jpg

 

 

 

 

powiem tak ze mozna grac w 1792 x 1344 z 6xAA 26,2fps daje komfort grania, ja jestem jednak wybredny ;) i gram w 1600x1200 4xAA 16xAnizo benchmark pokazuje 30fps, ten tryb na moim komputerze wydaje sie najbardziej dla mnie odpowiadajacy no i w 1600x1200 mam 100Hz.

Edytowane przez Jordi23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne wlasnie sciagam patcha, zainstaluje i podam te same wyniki z nowym patchem

 

 

(jezlei chodzi o min fps to sadze ze bedzie na pewno powyzej 25fps (w kazdej rozdzielczosci) bo nie widzialem zadnych zwolnien gdy ogladalem tego benchmarka, caly czas tak samo plynnie ale zrobie testy i zapodam screeny)

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze ta gra jest bardzo uzalezniona od proca! Jak wyzej pisalem w wysokich detalach 1024 bez aa i af mam 16.9fps a jak dam aax2 i afx8 to mam 16,6!! Wiec wychodzi chyba na to ze proc mi dlawi gre :((( A patrzac na wyniki Jordi23 to wlasnie proc odwala duza robote a mocna grafa tylko dopelnia sprawy!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA gram, mój nick to Serchio :) gg masz w profilu jakbyś chciał się umówić na grę. Niewiem tylko dlaczego nie nalicza mi wygranych, JIN może mi to wyjaśnisz jakoś? Mam 5 wygranych, a w profilu pisze 0, porażki mi tylko nalicza :D heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze ta gra jest bardzo uzalezniona od proca! Jak wyzej pisalem w wysokich detalach 1024 bez aa i af mam 16.9fps a jak dam aax2 i afx8 to mam 16,6!! Wiec wychodzi chyba na to ze proc mi dlawi gre :((( A patrzac na wyniki Jordi23 to wlasnie proc odwala duza robote a mocna grafa tylko dopelnia sprawy!!

1568396[/snapback]

Spróbuj podkręcić proca to się przekonasz czy gra jest od niego bardzo uzależniona.

Ja mam taki sam wynik co ty (17fps -min:12, max:26 w 1024x768, wysokie detale, AA wyłączone) na Athlonie 2250Mhz, Radeonie 9600Pro@500/600 1 GB Ram. Nie uważasz że to dziwne?

Na niepodkręconej grafice (400/600) mam 2 fps mniej.

Edytowane przez murdock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze ta gra jest bardzo uzalezniona od proca! Jak wyzej pisalem w wysokich detalach 1024 bez aa i af mam 16.9fps a jak dam aax2 i afx8 to mam 16,6!! Wiec wychodzi chyba na to ze proc mi dlawi gre :((( A patrzac na wyniki Jordi23 to wlasnie proc odwala duza robote a mocna grafa tylko dopelnia sprawy!!

1568396[/snapback]

Jeżeli wierzyć programistom to NIC powyżej 2GHz NIE jest wykorzystywane...chyba że ktoś odpala jakieś programiki w tle. Żeby nie było że sobie to z palca wyssałem to zajrzyjcie do instrukcji. Napisali tam o problemie z synchronizacją dźwięku na procesorach dwurdzeniowych bądź prockach "emulujących" istnienie dwóch procków (jak Pentiumy4 z HT). Napisali tam że są trzy sposoby aby to zniwelować (parametry dodane do końca ścieżki poleceń) a jeden z nich powodował, że w prockach 2-rdzeniowych wykorzystywany będzie tylko jeden rdzeń (drugi nieaktywny) i jest tam uwaga, że jeżeli procki są taktowane MNIEJ niż 2GHz na rdzeń to używanie tego parametru MOŻE spowodować spadek wydajności. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że jak miałem grafe i proca na standardowych ustawieniach to nie dało się pograć, a teraz proc 2 ghz a karta @ 5950 ultra :) i idzie lux z wymuszonym ps 1,3. antilising 2x, aa 8x i idzie pięknie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś ma podobny problem: gram na necie, rozgrywka sie skonczy i jest okineko ze statystykami (kto ile punktow itd)... gdt nacisne zakończ to gram i sie wiesz i koniec, musze prześć do windowsa i "zabić" proces "earth..." i prawdopodobnie nic mi sie nie zapisuje do statystyk na serwerze earth a cholera wygralem :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

ja sobie zorbilem benchamrka

a64 @2880mhz -pamiec 240 1.5-2-2-0

6600 OC 510/660

aa x2

 

i wyszly 23 klatki/sek max chyba 37 min jakos 16 czy 17

 

edit

podkrecilem karte na 530/690 i pol klatki wiecej...

Edytowane przez robot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...