Skocz do zawartości
Fidel

Psp

Rekomendowane odpowiedzi

Oblivion nie dla PSP

Myślę, że ta sprawa była oczywista już dosyć dawno temu, ale tylko z redaktorskiego obowiązku pragnę poinformować, iż jeden z lepszych tytułów z gatunku RPG, Oblivion, nie trafi na nasze konsolki. Oficjalnym powodem zaprzestania prac nad grą było zbyt duże opóźnienie w procesie produkcyjnym. Ciekawe, kiedy twórcy Gran Turismo ogłoszą, że gra nie ujrzy światła dziennego...

:mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LCS

VCS

MGS:PO

MGA

MGA2

GoW (w przyszlosci)

Dexter

Ratchet

LocoRoco

Ace Combat X

Exit

Dj Max Portable

Dj Max Portable 2

 

 

W co jeszcze oprocz tego warto zagrać na PSP?

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSP duzo traci przez polityke sony... Tak naprawde to nie ma w co grac... niestety. Ciagle slychac ze cos odwolane, albo przesuniete. Gran Turismo na psp pewnie tez sie nie doczekamy.

Ogromny potencjal PSP jest marnowany przez brak gier.

Dla porownania Nintendo DS ma juz prawie 1300 tytulow, fakt ze 90% z nich to gnioty albo japonskie werjsie, jednak to nie zmiania faktu ze pozostale 10% to naprawde niezle gry, praktycznie kazdy znajdzie cos dla siebie. Mimo ze konsolka duzo slabsza to jest w co grac i napewno bedzie w co grac w przyszlosci.

PSP mozna sie pobawic miesiac albo dwa i pozniej nuda, jest kilka fajnych gierek ale wlasnie one na dluzej niz dwa miesiace nie starcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

LCS

VCS

MGS:PO

MGA

MGA2

GoW (w przyszlosci)

Dexter

Ratchet

LocoRoco

Ace Combat X

Exit

Dj Max Portable

Dj Max Portable 2

W co jeszcze oprocz tego warto zagrać na PSP?

 

no i zrzygac sie mozna doslownie:same kopie gier ze starszej siostry,swiezych tytulow nie uswiadczysz,dlatego chociaz moglem kupic psp za smieszne pieniadze to olalem to,bo ile mozna grac w te same tytuly podane inaczej???.

 

Jedyny rozsadny zakup na dzien dzisiejszy przenosnej konsolki to DS,co z tego ze ma o wiele gorsza grafe i mozliwosci jak swoja grywalnoscia obecnych tytulow zjada na sniadanie obiad i kolacje PSP.

 

Osobiscie jestem bardzo zawiedziony poczynaniami Sony wzgledem gier na PSP,bo samo wydanie nowej wersji PSP nie zmieni faktu ze poprostu nie ma w co grac(swieze nowe tytuly)

 

Zreszta moje zdanie jak widac podziela ladnych kilkadziesiat milionow uzytkownikow DS.

 

PSP=nuda ,odtworczosc,schematy i brak fan`u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2:

Dobre pytanie ^^

Afterburner jest spoko.

No i gdzie tekken?;]

tekken ssie na tym krzyzaku

 

mam emu cps2 i gram w x-man:cota, sfa1,2,3 , street fighter vs capcom itp...

 

zawsze w takie gry pykalem na krzyzaku. Tutaj to jest niemozliwe. Hadoukena sie poprostu nie da puscic na krzyzaku... żal.

nie chce moda narazie robic, bo bym stracil gware, ale chyba nie wytrzymam do przyszlego sierpnia i ją rozkrece a krzyzaka poprawie bo mnie szlak trafia.

 

Ja tam sie ciesze ze jest troche tych odtworczych gier z ps2, bo bardzo lubie ps2, a poprostu niemam kiedy na niej grac, wiec jesli chodzi o np. zamiane PS2 na PSP to jest dobry patent ;) Na DS'a brakuje mi bardziej dynamicznych gierek, aczkolwiek kocham tą konsole za popierdółki, gry rytmiczne, przygodówki i platformowki ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także pozbyłem się PSP ... ale już kilka miesięcy temu :? Nuda straszna. Myślałem, że Nintendo DS to także nuda, jakiś ekran dotykowy(pssss), beznadziejna grafika - co to ma być! A jednak NDS jest tak rewelacyjny, że postanowiłem także go sobie sprawić :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzuc do listy Star Wars Lethal Alliance, GS jakos chyba malo punktow dal, ale generalnie chyba jedna z lepszych pozycji (dluga) i ze stosunkowo duza roznorodnoscia rozgrywki. Jesli lubisz SW to tym bardziej. Poza tym CoD i MoH i ostatni Tony (CoD mimo narzekan to wg mnie najlepsza strzelanka na PSP). A poza tym to chyba tylko GoW zostal, Oblivion jak widac robi katapulte z mojej listy <_< Zostaje jeszcze tylko Manhunt, ale cos mam przeczucie ze gameplay bedzie ssal kule.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hymmm. Tego starworsa nie widziałem na oczy jeszcze....

Czyżbym znów znalazł jakiś debilny powód żeby odłożyć sprzedaż....

 

 

Tak, chyba tak :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzuc do listy Star Wars Lethal Alliance, GS jakos chyba malo punktow dal, ale generalnie chyba jedna z lepszych pozycji (dluga) i ze stosunkowo duza roznorodnoscia rozgrywki. Jesli lubisz SW to tym bardziej. Poza tym CoD i MoH i ostatni Tony (CoD mimo narzekan to wg mnie najlepsza strzelanka na PSP). A poza tym to chyba tylko GoW zostal, Oblivion jak widac robi katapulte z mojej listy <_< Zostaje jeszcze tylko Manhunt, ale cos mam przeczucie ze gameplay bedzie ssal kule.

o o ! o manhuncie wlasnie zapomnialem :P jakby mial taki sam klimacik jak jedynka to by bylo naprawde cacy

jeszcze sobie the warriors na psp zalicze, bo na ps2 nie mialem czasu ;F

 

chcialbym zeby jeszcze bully z ps2 wyszedl na psp. Wtedy tez bym mial czas przejsc.

 

W ogole PS2 i PSP powinni sprzedawac w jednym zestawie jako opcja, ze w te same gry mozna pograc czy to na duzym TV czy w tramwaju :P szkoda tylko ze do obu konsol trzeba by kupic osobne egzemplarze gier.

 

tego SW musze obadac, bo bardzo lubie gwiezdne wojny. A ten battlefront nowy w swiecie sw to fajny czy tak raczej to ssie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Stary" BF mi sie podobal, chociaz gralem chyba tylko na 3 mapach. Wiadomo, ze z multi z botami nei jest najfajniejsze pod sloncem, ale gierka ma tez inne tryby, które potrafia wciagnac. A ten nowy? Nowe mapki, nowe drobiazgi a poza tym odgrzewany kotlecik, ktory jednak moze smakowac jak sie go wsadzi do mikrofali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudzieeeeeeeeeeeeeeeeeee;]]]]]

Dziś tu i ówdzie pojawiło się demo Silent hila na psp!!!

Późno w nocy postaram się zdać relację :)

 

Odpaliłem na chwilę i powiem tylko tyle : szczenopad! ;]

Zdecydowanie warto było czekać, wreszcie jakaś gra z powerem na psp ;] Nie wiedziałem że ta konsolka jest zdolna do wyświetlania takiej grafiki. Te dynamiczne cienie...<3

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unbrick / downgrade każdej konsoli.

 

Co to jest? Zestaw programów, które pozwolą nam samodzielnie wykonać "Magic Memory Stick" i baterię "JigKick", czyli sprzęt, za pomocą którego Sony naprawia zbrickowane konsole. Potrzebna jest tylko zwykła bateria i karta pamięci ( 256 MB - 2 GB ).

http://pspoland.pl/news.php?readmore=1115

 

to się porobiło teraz, baterie podrożeją? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudzieeeeeeeeeeeeeeeeeee;]]]]]

Dziś tu i ówdzie pojawiło się demo Silent hila na psp!!!

Późno w nocy postaram się zdać relację :)

 

Odpaliłem na chwilę i powiem tylko tyle : szczenopad! ;]

Zdecydowanie warto było czekać, wreszcie jakaś gra z powerem na psp ;] Nie wiedziałem że ta konsolka jest zdolna do wyświetlania takiej grafiki. Te dynamiczne cienie...<3

Skończyłem właśnie demko- rewelacja- super grafika, swietny klimacik, kamera i sterowanie dobre, jest na co czekać jednym słowem. Tymczasem jak ktoś się nudzi polecam Joannę Dark, tyż fajna.

 

Edit: gdzieś wyczytałem, że release date silent hill'a to 6 listopada...

Edytowane przez boroveeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka tygodni temu pojawila sie jakas beta emu NDS'a na PSP, a dzisian na onecie info ze scena sprzedaje ekrany dotykowe do psp ;]]]

 

http://gry.onet.pl/1596387,,Dotykowy_ekran...,wiadomosc.html

 

Jeszcze tylko niech cicho sony wesprze tych tworcow tego emu by działał na 100% i jazda xD

 

(marzenia ;P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSP ma duzo za malo mocy aby emulowac NDSa, wiec ten ekran dotykowy w tym zastosowaniu sie nie przyda. Zarowno emulator NDSa jak i ekran dotykowy to tylko ciekawostka, nic wiecej.

Niby dlaczego za mało mocy?

N64 też na poczatku emulowało się żałosnie a z każdym emulatorem było coraz płynniej. Nie mówiąc już o tym że nowy emu ma pozwalać na pracę z 333mhz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby dlaczego za mało mocy?

N64 też na poczatku emulowało się żałosnie a z każdym emulatorem było coraz płynniej. Nie mówiąc już o tym że nowy emu ma pozwalać na pracę z 333mhz.

PSP, PSX i N64 maja bardzo podobne uklady. Przez co duza czesc obliczen moze byc wykonywana poprzez wykorzystanie tych samych instrukcji, bez emulacji.

Nintendo 64 - MIPS R4300i + MIPS RISC RCP

PSX - MIPS R3000

PSP - MIPS R4000

Wszystkie procesory to MIPS, co oznacza ze duza czesc podstawowych instrukcji jest taka sama, a to juz duzo daje przy emulacji.

Nintendo DS ma dwa procesory w jednej obudowie ARM946E-S i ARM7TDMI, maja zupelnie inna budowe i rozkazy w porownaniu do MIPSow.

Zazwyczaj aby cos emulowac w pelni na zupelnie innym sprzecie potrzeba z 10 razy wiecej mocy obliczeniowej. Wystarczy porownac ile komputer potrzebuje mocy do emulowania PSX i N64... Od razu widac ze PSP nie mialo by szans emulowac tego czysto programowo.

NDS ma tylko 66MHz + 33MHz, a dzisiaj emulacja tej konsolki na komputerze jest w takich powijakach ze nawet athlon xp 2600+ nie jest wstanie emulowac pelnej ilosci klatek... Czesto zwalnia nawet do 10FPS, juz nie mowie o grach 3D gdzie praktycznie nieraz i 10FPS nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy porownac ile komputer potrzebuje mocy do emulowania PSX i N64... Od razu widac ze PSP nie mialo by szans emulowac tego czysto programowo.

Teoretycznie masz rację, zauważ tylko, kto gry z takiego PSX na emulatorze włącza w takich trybach jak oryginalnie, czyli w niskiej rozdziałce, bez rozmycia tekstur, filtrowania, aa itp. Oczywiście, że zeżrą dużo więcej mocy. No i na PC najpierw hulają Windowsy i inne takie, pod nimi emulatory i dopiero gry a w konsoli troche krótszy łańcuszek jest konsola->gra.

 

Zgadzam się, że emulowanie DS na PSP to raczej między bajki można włożyć, ale raczej dlatego, że emulatory piszą amatorscy zapaleńcy, więc poziom emulacji wzrasta baaardzo powoli (vide emulator PS2), no i przyczepianie ekranu dotykowego do PSP też jakoś mi się nie widzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba m33-4 :lol: chociaż jutro pewnie będzie m33-5 :lol2:

 

No podobno już jakieś gierki wymagają softu wyższego niż 3.40 więc to raczej mus...[; Po za tym fajny bajer masz, możesz ustawić sobie cpu na np 100mhz w menu i od razu mniej baterii zjada [;

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczorajszy moj nabytek w paru fotkach:

 

Dołączona grafika

wyglad ogolny

 

Dołączona grafika

konsolka ciut blizej

 

Dołączona grafika

"super slot na karte pamieci"

 

Dołączona grafika

"super klapka na baterie, co sie wcale nie rusza"

 

Dołączona grafika

"super zamykatko UMD"

 

Dołączona grafika

sofcik

 

Ridge Racer 2:

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Edytowane przez atom3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...