Skocz do zawartości
Fidel

Psp

Rekomendowane odpowiedzi

Bo się nie da. Jest tylko trick umożliwiający emulację softu GEN, ale działa do wyłączenia konsolki i ciężko to nazwać pełnoprawną "przeróbką" :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Mi się ta nowa wersja wcale nie podoba. Najlepsze rozwiązanie to chyba przerobiona 2000 + granie na piratach z oryginałami stojącymi na półce. UMD strasznie hałasuje.

Do tego CF oferuje multum fajnych bajerów, a standardowy prawie nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maSTHa212 info dostępne na polskich portalach to byś wkleił po naszemu :) dużo osób umie angielski, ale jednak nie wszyscy i nie każdy w tym samym stopniu

 

co do samego newsa to widać obawy Sony przed piraceniem, wiadomo że prędzej czy później można by to wykorzystać, szkoda bo to jednak kopniak dla legalnych użytkowników, mogli by wprowadzić jakieś numery czy coś w tym stylu w umd co by każdy kto kupił grę mógł ją legalnie pobrać za friko, ale na to już chyba nieco za późno i też by mogło prowadzić do rozwinięcia piractwa

 

same psp go każdy widzi jakie jest, parę rzeczy na plus, parę na minus tak więc sądzę że przynajmniej u nas furory ta konsolka nie zrobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maSTHa212 info dostępne na polskich portalach to byś wkleił po naszemu :) dużo osób umie angielski, ale jednak nie wszyscy i nie każdy w tym samym stopniu

 

co do samego newsa to widać obawy Sony przed piraceniem, wiadomo że prędzej czy później można by to wykorzystać, szkoda bo to jednak kopniak dla legalnych użytkowników, mogli by wprowadzić jakieś numery czy coś w tym stylu w umd co by każdy kto kupił grę mógł ją legalnie pobrać za friko, ale na to już chyba nieco za późno i też by mogło prowadzić do rozwinięcia piractwa

 

same psp go każdy widzi jakie jest, parę rzeczy na plus, parę na minus tak więc sądzę że przynajmniej u nas furory ta konsolka nie zrobi

Z polskich portali to odwiedzam chyba tylko Onet i PPC, cala reszta to serwisu zagraniczne wiec wkleilem to co akurat mi sie napatoczylo. Zreszta kaman, poziom angielskiego niezbedny do rozumienia 90% newsow w internecie o jakiejkolwiek tematyce to mysle, ze znaja osoby ktore zaczynaja gimnazjum.

 

A co do PSP to cyfrowe distro nie powinno z automatu wykluczac uzywania wczesniej zakupionych gier. Szczerze mowiac to nie wiem jak w ogole Sony moglo nie pomyslec o czyms takim jak sciagniecie posiadanych gier. No bo co mam w tym momencie zrobic w biblioteka UMD, ktore mam do "starego" PSP? Glupota totalna, powinni umozliwic transfer UMD->dysk w PSP Go czyli dodawac jakis czytnik plytek na USB i soft do konwersji. A przynajmniej udostepnic to jako opcjonalny zakup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do angola to niestety mylisz, aż tak dobrze z jego znajomością nie jest, zresztą wklejałeś już polskie linki w innych tematach ale nie ważne bo nie o tym jest temat :)

 

co do PSP to dobre wieści:

http://pspoland.pl/index.php/newsy/2-soft/....html#yvComment

w skrócie można uruchomić najnowsze gry, wymagające softu 5.55 oraz 6.00 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy da sie sprawdzic date produkcji konsolki PSP 3004 ?? Kupilem jakas "miesiac uzywana", po atrakcyjnej cenie, ale gosc mi do dzisiaj nie doslal faktury ze sklepu. Sama konsola nie ma sladow zuzycia, ale ciekawi mnie ile ona ma naprawde "przejechane", bo bez faktury na wypadek gwarancji zostaje mi tylko gwara producenta Sony (a przynajmniej mam taka nadzieje).

No i przy okazji, to czy faktycznie jest na ten sprzet gwara producenta ? Gdzie na jakis wypadek mozna to wysylac ?

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AFAIK tylko Microsoft prowadzi gwarancję bez dowodu zakupu, a jedynie na podstawie daty produkcji.

Lepiej, żebyś jednak zdobył ową fakturę.

Jakos mi sie nie chce wierzyc, ze tylko Microsoft. Seagate na pierwszy lepszy przyklad tez bierze dysk po dacie produkcji, zadnych papierow nie musisz pokazywac. Moze sie ktos jeszcze wypowiedziec na ten temat ? To w takim razie co to w ogole jest "gwarancja producenta".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właściwie to Microsoft po zamówieniu kuriera w sprawie oddania do serwisu sprawdza tylko plomby. Gwarancja liczy się od: Pierwszego zalogowania gry przez internet/rejestracji konsoli, bądź po oddaniu na gwarancje. Kiedy mamy 2 letnią konsole mówimy kurierowi że była kupiona 2 tygodnie temu, i od tego momentu liczy się gwarancja. [; Pozdrawiam.

 

Na psp nie wystarczy Ci sama gwarancja wypisana na papierku od sony. Musi być do niej przypięty dowód zakupu, bądź faktura. Wiem coś o tym, bo woże konsole do sony w warszawie i wiem jak to działa [;

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właściwie to Microsoft po zamówieniu kuriera w sprawie oddania do serwisu sprawdza tylko plomby. Gwarancja liczy się od: Pierwszego zalogowania gry przez internet/rejestracji konsoli, bądź po oddaniu na gwarancje. Kiedy mamy 2 letnią konsole mówimy kurierowi że była kupiona 2 tygodnie temu, i od tego momentu liczy się gwarancja. [; Pozdrawiam.

 

Na psp nie wystarczy Ci sama gwarancja wypisana na papierku od sony. Musi być do niej przypięty dowód zakupu, bądź faktura. Wiem coś o tym, bo woże konsole do sony w warszawie i wiem jak to działa [;

Ze co? Jakiemu kurierowi? Kurier to przyjezdza, bierze karton pod pache i co najwyzej przykleja list przewozowy - przeciez to nie zaden agent MS, zeby mu mowic takie rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, krótka piłka- szykuje mi się kilka dłuższych pobytów w hotelach, stąd pytanie w co "uzbroić" PSP? Myślę nad Assasin's Creed (tak by się wprowadzić w klimat przed zagraniem w AC 2 na dużej konsoli), grał w to już ktoś z was? A jak nie to jakie żelazne hity polecacie na PSP (może być również coś starszego)? Odpadają gry sportowe i wyścigi- źle mi się w nie gra na tej konsolce.

 

Konsolę uruchamiam na kilka tygodni w roku, stąd jestem całkowitym niemal ignorantem w jej temacie ;)

 

PS. Kupione/pokończone mam LBP, Motostorm, GoW, Resistance, Ratchet, Patapony.

 

edit- AC na PSP odpada, po przeczytaniu kilku recenzji szkoda na niego czasu. Pytanie pozostaje tym bardziej w mocy.

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obowiązkowo Loco Roco :) i Tekken (jeżeli lubisz)

Metal Slug - klasyka

Silent Hill mi się podobało też

 

z prostych i mało wymagających Lumines - najlepsza tetrisopochodna gra w jaką grałem :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Star Wars Lethal Aliance,jak na gre na PSP to naprawde dluga. Mysle,ze ci podejdzie. Pomysl tez np nad Call of Duty. I wyscigi bym jednak jakies rozwazyl, jakby nie patrzec racery to mocniej obstawiony gatunek na konsoli Sonego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się nad tym zastanawiam, bo codziennie 2 godziny z synem w samochodzie spędzamy na dojazdy. Myślałem nad jakimś samochodowym odtwarzaczu DVD ale za tą sama cenę mogę mieć PSP 3000 (bo chyba PSP GO nie warto kupować). Pytanie czy na PSP 3000 można odpalić jakiś film? Czy wymaga to zmiany softu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki PoGo, Jacek za odpowiedzi! Lumines i Loco Roco faktycznie powinny wpaść do mini kolekcji, z wyścigów Mastah to co byś konkretnie polecał? Oprócz GT, bo faktycznie bez trybu kariery może być nudnawo. Za SW się rozejrzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA jakos mi nie podeszlo na malym ekranie, ale pursuit force bylo nawet fajne do pewnego czasu, bo pozniej braklo mi refleksu, wprawy i cierpliwosci do gry. w Loco Roco chyba najwiecej czasu stracilem na psp, pochlonelo mnie bez reszty. tekken tez pozwalal sie odprezyc. brakuje mi troche tego sprzetu mimo malej ilosci gier, ktore mnie wciagaly.

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem na lotnisku, więc wybór był ograniczony ale kupiłem 3 gry: Chinatown Wars, F1 2009 (grane jako pierwsza, jest więcej, niż OK, w końcu jakieś F1 z aktualnymi teamami) oraz Locoroco. Dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w gronie posiadaczy PSP. Kupiłem wersję 3000 i kilka gierek na start (locoRoco, Ape coś tam - obie były w komplecie, poza tym Ridger Racer i God of War). Zobaczymy jak to się rozwinie dalej.

Edytowane przez petrumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ci F1 2009, jestem zaskoczony "głębią" tego tytułu (fajny tryb kariery, rozbudowane ustawienia bolidów, przywiązanie do szczegółów, zarówno w oprawie graficznej, jak i samym "feelingu" weekendu F1) oraz bardzo przyjemnym modelem jazdy.

 

GoW to też bardzo dobry tytuł, acz krótki.

 

Żonie kup za to Patapony, będziesz mieć spokój na dłuższy czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gt i nfsy za dobre na psp nie są więc nie przesadzajcie z tym polecaniem :) ja bym z wyścigów polecił Moto Storma całkiem fajna, urozmaicona i co najważniejsze dosyć długa zabawa (>20h kariera + czasówki, emblematy, multi), dobra jest też midight club LA Remix, no i jeśli ktoś lubi to wipeout, nie przepadam zbytnio za wyścigówkami a jednak w te tytuły dość ostro grałem :)

 

inne tytuły które przeszedłem/gram/bądź mam zamiar kiedyś zagrać:

gow, final fantasy cc, tekken, pes 09/10 (nie posiadam 2010), lumines 2, oba loco roco, rock band, silent hill, oba tomb raidery, resistance retribution, sillent hill, litle big planet, assasin creed (krótka, łatwa ale i tak całkiem przyjemna), Monster Hunter Freedom Unite, Killzone, Star Wars - The Force Unleashed chyba nie zapomniałem o żadnej :) myślę że większość tych tytułów spodoba się o ile lubisz dany gatunek, a i nowy mgs zapowiada się całkiem apetycznie, starszy jest specyficzny nie każdemu przypada do gustu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiac porzadki natrafilem na case do PSP od Logitecha tzw. Playgear. Ja juz PSP nie mam, ale jakby ktos byl chetny to dac znac. Moze nie wyglada jak nowka, ale szkoda mi wyrzucic do kosza. Oczywiscie oddam za darmo.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanko.

 

Chcę kupić sobie PSP

Czy jest jakiś powód dla którego powinienem zdecydować się na PSP Slim, a nie FAT? Te drugie są jednak znacznie tańsze. Zaznaczam, że rozmiar konsoli nie ma dla mnie znaczenia. Bardziej martwię się raczej o awaryjność gdyż czy będzie to S&L czy FAT to raczej bez gwarancji choć czasem trafi się gwarancja sprzedającego.

 

Dodam tylko, że aktualnie trafiłem na allegro na 2 interesujące mnie aukcje

FAT - 400zł (sprzedawca twierdzi, że super stan); karta 4GB

SLIM - Jak nowa, 600zł, karta 8GB; GW 1msc

Edytowane przez hot_lopez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psp nie jest sprzętem awaryjnym, także nie patrz na oferty przez pryzmat gwarancji. Jeżeli konsolką nie rzucasz o podłogę (chociaż moja zaliczyła już kilka grzmiotnięć o glebę) to nic się nie zepsuje. Jedynie gumki pod przyciskami się wyrabiają, ale to kwestia kilku złotych. Co do różnic między fatem a slimem, to temat był już poruszany. Ja slima w życiu bym nie kupił - dla mnie ma zbyt nędzne wykonanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...