Skocz do zawartości
Fidel

Psp

Rekomendowane odpowiedzi

1wsze wrazenie fatalne

wrazenie tandetnego plastiku chinskiej podrabianej zabawki ...

niekoniecznie dobrze wszystko spasowane

pewniej mi sie grubaska trzymalo w lapkach

To moze chcesz sie zamienic? :D Ja mam grubaska z pierwszego tloczenia :lol2: Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ekhm... chyba kotlety z PS2 w wersji przenośnej? ;)

Wole takiego kotleta niż kolejnego tetrisa czy inne logiczne [ciach!]o którego jest nadmiar na tej konsolce ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zna ktos polskiego dystrybutora/hurtownie z produktami sony a wlasciwie chodzi mi o psp slim i ps2/3 najlepiej zeby byla z warszawy

Edytowane przez Koko_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas czekam na gran turismo, moze wtedy się zastanowię nad ponownym kupnem konsoli.

Klyk

A miało być przed GT5 :lol2:

 

 

Mimo tego mojego narzekania na psp, zginąłbym bez niego na zajęciach ;]

Przynajmniej w wormsy można popykać z kumplem...;>

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pro evo ma się ukazać jakoś pod koniec listopada, ale ja bym na zbyt wiele nie liczył...Pewnie będzie tak samo jak w przypadku wersji ps2, czyli pes6=2008 :|

Przejście vice city stories troszkę potrwa, zwłaszcza jeżeli chcesz ten tytuł zaliczyć na 100% :P

 

manhunt 2 - Dopiero zaczynam przygodę więc oceny nie będę wystawiał ale co nieco skrobnąć można ;] Graficznie przeraża. Ponakładane jakieś filtry, paleta barw to chyba 256kolorów...na szczęście gameplay nadrabia ;] Fabuła nie jest najwyższych lotów ale można się wyżyć po ciężkim dniu :lol:

No i ta cenzura....dobrze że ludzie sobie już z tym poradzili;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pro evo ma się ukazać jakoś pod koniec listopada, ale ja bym na zbyt wiele nie liczył...Pewnie będzie tak samo jak w przypadku wersji ps2, czyli pes6=2008 :|

Przejście vice city stories troszkę potrwa, zwłaszcza jeżeli chcesz ten tytuł zaliczyć na 100% :P

 

manhunt 2 - Dopiero zaczynam przygodę więc oceny nie będę wystawiał ale co nieco skrobnąć można ;] Graficznie przeraża. Ponakładane jakieś filtry, paleta barw to chyba 256kolorów...na szczęście gameplay nadrabia ;] Fabuła nie jest najwyższych lotów ale można się wyżyć po ciężkim dniu :lol:

No i ta cenzura....dobrze że ludzie sobie już z tym poradzili;]

tak, 2008 to jest to samo co pes6. gralem na gc07 i praktycznie od pes2007 (pes6) sie niczym nie rozni) minimalne, takie tyci tyci roznice, tak jak miedzy 2007, a 2008 na ps2.

 

powiedz cos na temat tej cenzury. jak sie z nią "poradzi" to gra bedzie w tedy w pełni? tzn bedzie tak jak oryginalnie miala wyjsc? Czy jednak oprocz tego są jakies ciecia? Bo nie wiem za ktora wersje sie zabrac, gdyz na PS2 mam pelnego nicniepocietego manhunta 2 (leak z przed pierwotnej daty premiery), ale nie mam zbytnio czasu grac na ps2, wiec jakby na psp tez byla taka wersja to bym sobie w pociągu łyknoł ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twórcy wypierają się że to tylko jedno z zabezpieczeń, ale wg mnie to wszystko wygląda jak powinno ;]

Chociaż na moje to ta cenzurka tworzy specyficzny klimat :)

 

 

O;]

Mamy silent hilla;> Mam wrażenie ze niedługo ten temat sie troszkę ożywi :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym poprosić tutejszych bywalców o poradę. Myślę, że byli tu już podobno do mnie, no ale...

 

Powiem wprost: mam ostatnio ochotę na PSP (nad NDS też myślałem, ale odpadło, choć niektóre gry ma wyśmienite).

 

Chętnie zagrałbym w niektóre tytuły (choć większość póki co zupełnie moim oczekiwaniom nie odpowiada), lecz problem w tym, że jestem graczem typowo niekonsolowym.

 

Przykładem niech będzie to, że miałem kiedyś PS2, którego pozbyłem się po 2 tygodniach :lol2: (nie wiem jednak, czy to odpowiednie porównanie bo PSP to przecież konsola przenośna).

 

Wracając do gier - całe szczęście na PSP jest jednak krocie emulatorów - GBA, GBA, SNES (Star Ocean, Breath of Fire, Final Fantasy, Lufia i inne świetne RPG, w które nigdy nie grałem :lol2:), PSP-DOOM (Duke Nukem 3D, ROTT i cała reszta WADów), rzuciły mi się również w oczy wersje beta emulatorów Nintendo DS (jak to działa!?) i... PC.

 

I teraz znów coś, co podważa decyzję o kupnie: wolny czas - obecnie zbyt wiele go nie mam (oczywiście już po obowiązkowej sesji anime i krótkiej grze na PC), ale zostają przecież (niekiedy) wolne lekcje w szkole no i same przerwy (choć odpowiednio długie do grania to one nie są).

 

Te 600 i kolejne 200zł na kartę pamięci, to jednak mało nie jest, a można spożytkować to inaczej. Bo gdyby konsola miała być używana po 30 minut dziennie, to raczej sensu nie ma...

 

Tak więc: (w gruncie rzeczy, to sam powinienem o tym zadecydować, ale jakaś podpowiedź się przyda) czy kupno PSP ma w tym przypadku jakikolwiek sens?Gram głównie na PC, ale w czasie takim jak teraz, kiedy panuje bieda na hity i żadnych interesujących tytułów nie ma (choć już za parę dni parę premier) chętnie bym "pomachał" w coś na przenośnej konsoli. Zaznaczyć też należy, że w przyszłym roku zapewne nie będę wymieniał sprzętu komputerowego (no, nie wiem czy wytrzymam), bo szykują się inne wydatki, a granie na "low" nie bardzo mnie interesuje.

 

Prawdę mówiąc na razie mi się nie spieszy, bo zakup i tak odbyłby się pod koniec obecnego roku, więc mam dużo czasu na zastanowienie się ;).

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w trochę podobnej sytuacji jak Ty. Tyle, że ja więcej czasu spędzałem poza domem. Często jeździłem do szkoły - 1h w jedną stronę ;]. W autobusie tylko filmy, całkiem dobrze się oglądało ;>. Grać w autobusie za bardzo się nie da, nie bardzo też jest w co :D .

 

Według mnie na przerwach, wolnych lekcjach to są ciekawsze rzeczy, niż gra na psp ;], a w domu masz fajnego kompa.

 

Ja swoją sprzedałem pół roku temu, podobnie pewnie będzie z Tobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie gram w Silent Hilla , bardzo fajna gra. Dobra grafika przedewszystkim, trochę denerwuje czasami kamera, ale ogólnie fajna gra, mimo że mam dopiero kilka % :D

Edytowane przez gumis144

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w trochę podobnej sytuacji jak Ty. Tyle, że ja więcej czasu spędzałem poza domem. Często jeździłem do szkoły - 1h w jedną stronę ;]. W autobusie tylko filmy, całkiem dobrze się oglądało ;>. Grać w autobusie za bardzo się nie da, nie bardzo też jest w co :D .

No, tak - ja z domu prawie się nie ruszam i to właśnie jest przeszkodą.

 

Jednak tak jak wspomniałem - na PC nie zawsze jest w co grać. Teraz będziemy mieli ładny okres z dużą ilością premier dobrych gier, ale później znów może być zastój.

 

A co do "nie za bardzo jest też w co", to nie jestem pewien, czy rzeczywiście tak jest. Dzięki emulatorom i "portom" pula gier znacznie się zwiększa, ale muszę przyznać, że czysto na PSP nie za dużo jest gier, w które z przyjemnością bym grał (poza grami RPG i paroma innymi przypadkami, jak na przykład Burnout, Wipeout, God of War, Lumines, czy LocoRoco, nie ma zbyt ciekawych - dla mnie - gier).

 

Według mnie na przerwach, wolnych lekcjach to są ciekawsze rzeczy, niż gra na psp ;]

Tak, to prawda - z reguły właśnie tak jest.

 

Ja swoją sprzedałem pół roku temu, podobnie pewnie będzie z Tobą.

I tego się obawiam.

 

Dziękuję za posta. :)

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze zna ktos sklep gdzie mozna tanio kupic akumulator do psp? np zamiennik... i najlepiej z warszawy

Edytowane przez Koko_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bla bla bla;]

No więc tak. Ja psp zaraziłem się od dwóch kumpli, jeszcze w LO. Gdybym nie to, że miałem okazję pograć na nudnej lekcji itd pewnie koło konsolki przeszedłbym obojętnie. Mimo tego że przez długi okres nie oferowała jakichś hitów to ratowała mnie przed harakiri (ahhh, te nudne lekcje/podróże/kolejki/itd). Teraz (po tym jak sony powoli przestaję wspierać ps2) liczba fajnych gier będzie ciągle rosła. Ogromną zaletą konsolki jest duży wyświetlacz na którym można sobie elegancko oglądać filmy;] No i masa emulatorów (gameboy/snes/n64!/emulator dosa!)..;]

Napisałeś jednak że ps2 sprzedałeś praktycznie od razu. Psp to w zasadzie ps2 (gry podobne, wiele portów)...

A co do ceny...to na allegro jest taniej:p

 

Właśnie gram w Silent Hilla , bardzo fajna gra. Dobra grafika przedewszystkim, trochę denerwuje czasami kamera, ale ogólnie fajna gra, mimo że mam dopiero kilka % :D

Heh, zazdroszczę. Ja zamierzam wpierw skończyć manhunta (naprawdę super się gra!) i dopiero zabrać się za danie główne;] Się naczekałem na ten tytuł to i wytrzymam kilka dni :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc tak. Ja psp zaraziłem się od dwóch kumpli, jeszcze w LO. Gdybym nie to, że miałem okazję pograć na nudnej lekcji itd pewnie koło konsolki przeszedłbym obojętnie. Mimo tego że przez długi okres nie oferowała jakichś hitów to ratowała mnie przed harakiri (ahhh, te nudne lekcje/podróże/kolejki/itd). Teraz (po tym jak sony powoli przestaję wspierać ps2) liczba fajnych gier będzie ciągle rosła. Ogromną zaletą konsolki jest duży wyświetlacz na którym można sobie elegancko oglądać filmy;] No i masa emulatorów (gameboy/snes/n64!/emulator dosa!)..;]

Napisałeś jednak że ps2 sprzedałeś praktycznie od razu. Psp to w zasadzie ps2 (gry podobne, wiele portów)...

A co do ceny...to na allegro jest taniej:p

Ja Ci dam bla bla bla :lol2:.

 

No, właśnie niedawno miałem okazję pograć chwilę w Ridge Racer'a i Mercury Meltdown (trochę krapowate te gry) i dlatego też napisałem wcześniejszego posta.

 

Na Allegro taniej?, z tego, co widzę, to najtańsze (sprzedawane przez sklep) są za 640zł.

 

No i ja się nie nudzę na lekcjach - łe.

 

A co do filmów - wyczytałem gdzieś, że PSP wspiera kodek H264. Wnioskuję więc, że nie powinno mieć problemów z odpaleniem MKV, ale czy odczyta suby?

 

No i przede wszystkim: mam wielką ochotę na wszystkie RPG w 2D, choć FF Tactics, czy inne z elementami 3D też na złe nie wyglądają.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci dam bla bla bla :lol2:.

 

No, właśnie niedawno miałem okazję pograć chwilę w Ridge Racer'a i Mercury Meltdown (trochę krapowate te gry) i dlatego też napisałem wcześniejszego posta.

 

Na Allegro taniej?, z tego, co widzę, to najtańsze (sprzedawane przez sklep) są za 640zł.

 

No i ja się nie nudzę na lekcjach - łe.

 

A co do filmów - wyczytałem gdzieś, że PSP wspiera kodek H264. Wnioskuję więc, że nie powinno mieć problemów z odpaleniem MKV, ale czy odczyta suby?

 

No i przede wszystkim: mam wielką ochotę na wszystkie RPG w 2D, choć FF Tactics, czy inne z elementami 3D też na złe nie wyglądają.

Hejka, kiedys mialem takie same dylematy jak Ty i niestety powiem ci ze na poczatku psp to pelen odlot, po pol roku jednak jak przemielisz dobre tytuly to bedzie po prostu zenada. Jak ogralem sie w hity, to konsolka od dluzszego czasu sluzyla tylko do filmow. Dokladnie tak samo jest w przypadku moich 2 kumpli :) Na memorce maja juz tylko filmy i mp3. Co prawda to prawda, do filmow jest swietna i jesli masz duzo kasy to proste ze warto psp miec, ale sie znudzi. Gry nie wprowadzaja nic nowego, a emulatorami tez dlugo nie zabawisz. Potem kupilem dsa i nawet przez pare miechow uwazalem ze jest jeszcze lepsza niz psp (w zasadzie to jest bo wciaga tak jak psp nie potrafi :-P ), ma swietne gry no ale oczywiscie znudzila sie, do filmow sie nie nadawala i sprzedalem jak psp. Od ok roku mam xboxa360 i ani mysle sprzedawac, toz to grzech, no ale to nie konsola przenosna.

 

Mysle, ze i tak kupisz psp, jak masz zajawke to kupuj. Sam gdybym nie kupil czulbym na pewno jakis niedosyt, a tak to pomacalem, pogralem i wiem ze do niej nie wroce :wink:

Edytowane przez umcacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zna ktos sklep gdzie mozna tanio kupic akumulator do psp? moze byc zamiennik... i najlepiej z warszawy

 

http://www.armepol.pl/go/_info/?user_id=1743&lang=pl tu znalazlem 2200mah za 24zl ale z poznania:\

 

http://www.allegro.pl/item266234066_nowa_b...v_warszawa.html 3600mah za 39

 

Według mnie te baterie, mimo że na niej napisane jest 3600mah to i tak będzie trzymać tyle co oryginalna lub mniej... No ale możesz spróbować. A ja mam pytanie czy jak kupie Grip'a to ręce nie będą się tak męczyć? chodzi mi o coś takiego http://www.allegro.pl/search.php?string=grip+psp

Edytowane przez gumis144

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka, kiedys mialem takie same dylematy jak Ty i niestety powiem ci ze na poczatku psp to pelen odlot, po pol roku jednak jak przemielisz dobre tytuly to bedzie po prostu zenada. Jak ogralem sie w hity, to konsolka od dluzszego czasu sluzyla tylko do filmow. Dokladnie tak samo jest w przypadku moich 2 kumpli :) Na memorce maja juz tylko filmy i mp3. Co prawda to prawda, do filmow jest swietna i jesli masz duzo kasy to proste ze warto psp miec, ale sie znudzi. Gry nie wprowadzaja nic nowego, a emulatorami tez dlugo nie zabawisz. Potem kupilem dsa i nawet przez pare miechow uwazalem ze jest jeszcze lepsza niz psp (w zasadzie to jest bo wciaga tak jak psp nie potrafi :-P ), ma swietne gry no ale oczywiscie znudzila sie, do filmow sie nie nadawala i sprzedalem jak psp. Od ok roku mam xboxa360 i ani mysle sprzedawac, toz to grzech, no ale to nie konsola przenosna.

 

Mysle, ze i tak kupisz psp, jak masz zajawke to kupuj. Sam gdybym nie kupil czulbym na pewno jakis niedosyt, a tak to pomacalem, pogralem i wiem ze do niej nie wroce :wink:

Również dziękuję za odpowiedź. Z tymi grami to rzeczywiście jest biednie, choć parę tytułów naprawdę mi się spodobało.

 

No, tak - odnośnie X360, to ja mam w domu mocny PC, ale to też nie jest maszyna przenośna ;).

 

Poczekam jeszcze, może zaczną pojawiać się gry, które bardziej zmotywują mnie do kupna PSP; mam czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, marudzicie !;] Dobre tytuły dopiero się zaczynają!! :D

Po pierwsze:

F

Po drugie...Tytuły które właśnie się ukazały:

Metal Gear Solid Portable Ops Plus

Warhammer 40k Squad Command

Medal of Honor Heroes 2

Aliens Vs Predator Requiem

 

I to nie jest jeszcze przedświąteczna gorączka ;]

 

A silent hill? Ta gra miażdży! Naprawdę warto było czekać (podkreślam to).

Zagadki jak zwykle świetne, klimat jak zwykle niesamowity i przytłaczający a grafika? Uhuhu, grafika cudowna i brudna ;]

Jedyne do czego mogę się na razie przyczepić to fakt że Travis nosi przy sobie kilka telewizorów, maszyn do pisania, tasaków, noży...itd itp :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko: czy roznica w predkosciach kart (ultra / non-ultra) przeklada sie jakos na plynnosc dzialania gier z iso czy ma to tylko znaczenie przy kopiowaniu ich na karte?

 

czaje sie wlasnie na taka: http://www.allegro.pl/item274075624_salon_..._fvat_wawa.html

co myslicie? cena atrakcyjna (zwlaszcza ze bede odbieral osobiscie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma różnicy w prędkości działania ISO. Tylko kopiowanie potrafi się wydłużyć :)

 

 

Przechodzę Silent hilla po raz drugi! Szkoda że tytuł jest taki krótki. 4 godziny gry...(licznikowe!).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko: czy roznica w predkosciach kart (ultra / non-ultra) przeklada sie jakos na plynnosc dzialania gier z iso czy ma to tylko znaczenie przy kopiowaniu ich na karte?

 

czaje sie wlasnie na taka: http://www.allegro.pl/item274075624_salon_..._fvat_wawa.html

co myslicie? cena atrakcyjna (zwlaszcza ze bede odbieral osobiscie)

Witam, między ultra a zwykłą kartą nie zobaczysz różnicy w płynności, chyba że to podróba, ja mam sony HS jeden oryginał druga podróba, i na podróbie przy doczytywaniu tekstur, np nowy Tomb Raider przycina w niektórych momentach a na oryginalnej karcie jest wszystko OK!, nie wspomnoe o czasie przegrywania oryginał o 3/4 szybciej przegrywa dane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silent Hill... brrr.... nie bałeś się ? ;)

Chyba właśnie o to chodzi? :>

 

Witam, między ultra a zwykłą kartą nie zobaczysz różnicy w płynności, chyba że to podróba, ja mam sony HS jeden oryginał druga podróba, i na podróbie przy doczytywaniu tekstur, np nowy Tomb Raider przycina w niektórych momentach a na oryginalnej karcie jest wszystko OK!, nie wspomnoe o czasie przegrywania oryginał o 3/4 szybciej przegrywa dane

Wszystko też zależy od jakości podróbki :) Możesz trafić na taka która będzie niewiele ustępować oryginałowi.

 

 

Kolejny Final Fantasy na psp!

Ahhhh, dajcie mi jeszcze godnego następce ico :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...