Skocz do zawartości
Fidel

Psp

Rekomendowane odpowiedzi

God of War, Metal Gear Solid: PO, Patapon, Crisis Core FF7, ex!t, Daxter, Ratchet & Clank, SSX on tour, koniecznie Syphon Filter 2 części, Killzone Liberation, Gun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

joł. mam podobne pytanie do @zibi_pl, a mianowicie:

 

szukam w miare swierzych tytulow gier typu fpp (moze jakies wojenne?) badz "horrorow" typu silent hill.

brat kobiety mnie meczy, bo wszystko co mial przerobil i sie nudzi biedaczyna.

oprocz tytulow wymienionych wyzej, co jeszcze mogilibyscie plecic?

 

niestety z powodu pracy nie mam czasu samemu szukac, po prostu juz nie mam sily.

 

 

mam nadzieje ze ktos pomoze, bo juz nie moge go sluchac.

 

pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanie pewnie już się powtarzało, ale było zadawane dawno, dawno temu. Po dłuższym użytkowaniu możecie mi powiedzieć, czy dalej opłaca się kupować psp? Jest okres wakacyjny. Człowiek będzie dużo jeździł, zwiedzał itp. Zawsze się znajdzie czas, który nie zostanie spożytkowany. Można go zapełnić kilko godziny, graniem:D Widziałem ostatnio psp + god of war za ok. 700zł. Doradźcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie grałes w żadne gry na PSP to według mnie na wakacje będzie w sam raz ;) Jest dużo tytułów, które warto przejść a jak już Ci sie konsola znudzi to po wakacjach możesz sprzedać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie grałes w żadne gry na PSP to według mnie na wakacje będzie w sam raz ;) Jest dużo tytułów, które warto przejść a jak już Ci sie konsola znudzi to po wakacjach możesz sprzedać ;)

mam psp od miecha. mam gta: vsc, tekkena, killzone i pursuit force. poza gta w wiekszosc troche pogralem i chyba za stary jestem na ten spzet , bo mnie te gry irytuja tak, ze mam chec rzucic konsola o glebe. misje nawet na poziomie latwym maja zbyt wysrubowany poziom trudnosci, w pursuit force niema miejsca na bledy a jak niby prcyzyjnie celowac snajperka za pomoca tego pryszcza zwango joyem. jedyne co mnie trzyma przy niej to 5 demek loco roco i nic wiecej, no moze patapon, ale dmo ma 2 misje a full kosztuje chora kase.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ad post #904

 

zebralem takie tytuly:

god of war, prince of persia, mgs, killzone, manhunt 2, iron man, smackdown, syphon filter, gta, tekken

 

cos jeszcze moglibyscie dorzucic?

pozdr:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crisis Core, zdecydowanie jedna z lepszych gierek na PSP.

100% racji :wink:

 

Się pochwalę się, że kupuję znów psp :lol2:

Waham się tylko, między slimem a fatem. Miał być Dual screen, ale jednak konsolka sony lepiej sprawdza się jako mp4 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj sprawdza się sprawdza, moja przerobiła wszystkie sezony startreka, futuramy, simpsonów i prison breaka, nie wspominając o tych wszystkich ebookach, tylko te bonusy uchroniły ją od sprzedania :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem troszkę na temat przedstawionej przez ciebie gry:D Zapowiada się ciekawa zręcznościówka. Zarzuć później jakaś recenzje. Oczywiście jak będziesz miał tylko ochotę palce rozprostować.

Ja sobie pograłem troszkę spartaninem i muszę przyznać się do "winy". Nie żałuję, żę kupiłem psp:D!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100% racji :wink:

Się pochwalę się, że kupuję znów psp :lol2:

Waham się tylko, między slimem a fatem. Miał być Dual screen, ale jednak konsolka sony lepiej sprawdza się jako mp4 ;]

Ja miałem Slima ale brat mi popsuł analoga i zostałem na lodzie więc po jakimś czasie nie wytrzymałem i kupiłem używaną ale okazyjnie FATA białą sztukę z kartą 4 GB za 485 z wysyłką i...

FAT jest ładniejszy, co prawda jest cięższy, grubszy ale widać po nim że ma klasę. Wyobraźcie sobie to na przykładzie Niemców którzy robili swoje "Tygrysy" w małych ilościach ale miały one klasę. Nie wierzyli że produkowane na masową skalę tanie i wyglądające beznadziejnie T-34 wygra wojnę. Fat ma ostrzejsze kontury i płaski wyświetlacz, jak nakleja się folię to nie widać żadnych poduszek powietrznych pod nią a w slimie były takie w dwóch sztukach które miałem. Coś w fabryce wrzucili chyba je na tańszą linię produkcyjną bo te obudowy wyglądają jakby wyjechały z tanszej Chinskiej fabryki. No i ta latająca klapka z tyłu w jednej sztuce lata w innej nie. Polecam biały kolor bo nie widac śladów od palców.

 

Dla mnie PSP to FILMY w pracy :) i gry z PSONE. Niektóre Divxy ogląda się lepiej na PSP niż na PC bo nie ma czarnego paska z dołu i z góry i jak ktoś nie oglądał danego fimu na pc to jak po obejżeniu go w PSP ogląda się go na pc to ma się wrażenie jakby obraz się skurczył :). Przeszedłem już RESIDENT EVIL, 1 część czego nie zrobiłem jak miałem PSONE. Gran Turismo, Einhander, Tombi, Crash Bandicot, Silent Hill... wszystkie działają na 100% czyli tak jak na PSONE. Teraz wracam do starości czyli DISCWORLD, BLOOD OMEN. Mogę zagrać w prawie wszyskie gry z PSONE.

 

P.S. Mój brat jest w wojsku i jak zabrał ze sobą PSP to mu teraz żyć nie dają. Niektórzy pierwszy raz widzieli takie cudo na oczy to od razu zapragnęli mieć takie coś. No i rejonów nie trzeba robić jak się zostawi na noc dla dyżurnego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

mnie w PSP dobija sterowanie,jakas mala popierdulka udajaca analoga to porazka,gdyb jeszcze byly takie 2 jak w dualu to by sie fajnie sterowalo a tak..kupa

 

no i jeszcze ustawienie klawiszy,po troche dluzszym graniu zwyczajnie bola mnie rece-w DS nie odczuwam zadnych nieprzyjemnych efektow ubocznych,bo i sterowanie fajne i przyjemne jak i lepsze ulozenie rak,PSP pod tym wzgledem przegrywa w calosci.Ta konsolkie ratuje tylko jej multimedialnosc ,gry to juz raczej mala katorga dla rak.

 

kupilem ostatnio Monster Hunter-gralem jakies 20 min..poprostu obrzydlistwo choc lubie rpg,to poprzez gow.. sterowanie nie da sie czerpac przyjemnosci z grania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem Slima ale brat mi popsuł analoga i zostałem na lodzie więc po jakimś czasie nie wytrzymałem i kupiłem używaną ale okazyjnie FATA białą sztukę z kartą 4 GB za 485 z wysyłką i...

FAT jest ładniejszy, co prawda jest cięższy, grubszy ale widać po nim że ma klasę. Wyobraźcie sobie to na przykładzie Niemców którzy robili swoje "Tygrysy" w małych ilościach ale miały one klasę. Nie wierzyli że produkowane na masową skalę tanie i wyglądające beznadziejnie T-34 wygra wojnę. Fat ma ostrzejsze kontury i płaski wyświetlacz, jak nakleja się folię to nie widać żadnych poduszek powietrznych pod nią a w slimie były takie w dwóch sztukach które miałem. Coś w fabryce wrzucili chyba je na tańszą linię produkcyjną bo te obudowy wyglądają jakby wyjechały z tanszej Chinskiej fabryki. No i ta latająca klapka z tyłu w jednej sztuce lata w innej nie. Polecam biały kolor bo nie widac śladów od palców.

Ostatnio też miałem slima w łapkach i różnica w wykonaniu jest całkiem spora. Nówka ze sklepu była bardziej rozklekotana niż moja 2 letnia grubaska ( po 2 szczęśliwych właścicielach :lol: )... Po prostu n/c :lol2:

W każdym razie, leci do mnei biały fat z kartą 4gb :rolleyes:

 

A teraz pośmiejmy się razem:

Serwis Joystiq przeprowadził krótką rozmowę z twórcą serii Gran Turismo, Kazunori Yamauchi. W rozmowie skupiono się głównie na datach premiery poszczególnych części, z czego wynikło, że Gran turismo na PS3 nie ukaże się wcześniej niż w 2010 roku.

 

Ponadto Yamauchi nadal potwierdza, że Gran Turismo 4 Mobile zapowiedziany na E3 2004 jest nadal tworzony, a jego premiera ma się odbyć po wydaniu GT5. Doliczając jeszcze z pół/rok dalszej roboty nad wersja PSP daje nam rok 2011. Tylko czekać aż za pół roku Yamauchi powie, że GT4M wyjdzie w 2015...

Sony - porzućcie wszelką nadzieję ! :rolleyes:

 

I może dostaniemy trofea na psp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy handheldów od niny i sony (głównie dragonlore ztcw): którą wybrać? Z racji licznych lotów samolotem i oczekiwań na lotniskach, które będą mi towarzyszyć wkrótce jedna z tych konsolek zawita w bagażu podręcznym. Sugerujcie się proszę tylko line up'em dostępnych gier, cena konsoli i gier na nią ma pomijalne znaczenie. Z góry dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ds nei jest dziecinny - ukazuję się na niego naprawdę dobre tytuły. I co najważniejsze ciągle się ukazują i będą się ukazywać...:P

Miesiąc temu kolejny kumpel kupił sobie tą konsolkę i po krótkiej "wymianie" sam się zastanawiam nad kupnem.

 

Bo kiedy ostatnio ukazała się jakaś wciągająca gra? Final fantasy i GoW? Jak zobaczyłem line up na końcówkę 2008 i cały rok 2009, to się załamałem:

~8 wartych uwagi tytułów (o ile wszystkie się ukarzą zgodnie z zapowiedziami :lol: ), a reszta to jakieś denne porty z innych konsol. Ale za to otrzymamy nowy model psp który będzie miał wbudowany mikrofon!11111

Czysta żenada?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ds nei jest dziecinny - ukazuję się na niego naprawdę dobre tytuły. I co najważniejsze ciągle się ukazują i będą się ukazywać...:P

Miesiąc temu kolejny kumpel kupił sobie tą konsolkę i po krótkiej "wymianie" sam się zastanawiam nad kupnem.

 

Bo kiedy ostatnio ukazała się jakaś wciągająca gra? Final fantasy i GoW? Jak zobaczyłem line up na końcówkę 2008 i cały rok 2009, to się załamałem:

~8 wartych uwagi tytułów (o ile wszystkie się ukarzą zgodnie z zapowiedziami :lol: ), a reszta to jakieś denne porty z innych konsol. Ale za to otrzymamy nowy model psp który będzie miał wbudowany mikrofon!11111

Czysta żenada?

No co ty, ja nadal czekam na GT :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leborg, piszesz o line up'ie na nadchodzące miesiące, a co z istniejącą już biblioteką gier (tu też DS prowadzi)? Na pewno brałbym GoW, Patapona i no właśnie... co jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

he kupilem se jednego tytula na ta mega konsolkie:monster hunter,po jakis 10 min poszla wielkim Looooobem w pizdziec za szafe,co za debil wymyslil do niej sterowanie???, gry w 3 d to chyba raczej poracha bo brakuje poprostu drugiego analoga do obracania kamery.Jedynie GoW(demo)gra sie fajnie i Patapon,ale tam nie potrzeba drugiego analoga.

 

Ogolnie PSP to poracha,jesli wypuszcza kiedys z drugim analogiem to moze byc fajnie-na razie do gier 3d cienizna-DS i sterowanie plus darcie japy i dmuchanie w micro daje rade :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loco roco, Final fantasy, gta vice city, silent hill - w zasadzie wszystkie warte uwagi gry masz wymienione na tej stronie. W dodatku większość tych hitów jest strasznie krótka - 5h i gra rozpracowana. I nie piszę tutaj o przechodzeniu gry "na pałę", a o normalnym graniu.

 

Ciężko mi porównać istniejącą już bibliotekę obu konsolek, gdyż na Dual screenie grałem w kilkanaście gierek. Mi osobiście konsolka od N sprawia więcej przyjemności, ale warto pamiętać, że część gier jest skierowana do skośnookich przyjaciół i nie każdemu człowiekowi się spodobają. Możliwe, że moje odczucia to wina znudzenia się psp, ale aktualnie naprawdę jest straszna posucha na tej platformie - na szczęście sprzęcik jest na tyle mocny, by uciągnąć emulację n64, dosboxa itd :D

Ostatnio na forum polygami widziałem wątek o obowiązkowych pozycjach na ds'a, może tam popytaj.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jednak warto było trzymać konsolkę - krótko i na temat:

loco roco 2

patapon 2

Oba tytuły to mnóstwo śmiechu i przyjemnego grania.

 

Po za tym na dniach japońska premiera Final Fantasy: Dissidia, a w lutym tenchu4!

Rok 2009 zapowiada się ciekawie, czeka nas dużo niespodzianek jeżeli chodzi o nowe gry. Przynajmniej tak wynika z zapowiedzi sony i developerów związanych z tą platformą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jednak warto było trzymać konsolkę - krótko i na temat:

loco roco 2

patapon 2

Oba tytuły to mnóstwo śmiechu i przyjemnego grania.

 

Po za tym na dniach japońska premiera Final Fantasy: Dissidia, a w lutym tenchu4!

Rok 2009 zapowiada się ciekawie, czeka nas dużo niespodzianek jeżeli chodzi o nowe gry. Przynajmniej tak wynika z zapowiedzi sony i developerów związanych z tą platformą.

Niesmialo przypomne, ze Sony zapowiadalo GT Mobile na premiere PSP :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po tym:

Pamiętacie o takiej pozycji jak Gran Turismo? Otóż ta wyczekiwana przez wielu fanów sportów motorowych zmierza na PSP, co było już podane ok. 2 lata temu. Dziś przedstawiamy Wam wywiad z Kazunori Yamauchi. Oto co wypowiedział się na temat Gran Turismo 4 Mobile:

"Mogę tylko odpowiedzieć to co zwykle, gra cały czas brnie dalej i nie została jeszcze wyrzucona z planów."

pewnie skończy się jak z obkiem xX

Ale resistance, little big planet, może motorstorm - zobaczymy w przyszłym roku, ale raczej będzie dobrze ;]

Mi tam samo pro evo starczy by nie tracić zainteresowania psp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...