Skocz do zawartości
Fidel

Psp

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam taki problem. Wlasciwie przez wlasna glupote. W chwili "uniesienia" przygrzalem z duzym impetem w moja konsolke, co zreszta zrobilem wczesniej kilkanascie a moze kilkadziesiat razy. Problem w tym, ze teraz zgasla od ciosu i sie nie wlacza. Dokladnie wyglada to tak, ze jak wciskam wlacznik to zielona diodka mignie, ale nic sie nei dzieje. Z kolei jak podlacze do ladowania to widze, ze sie laduje, bo pali sie pomaranczowa. I teraz dwa pytania: co moze powodowac ta usterke? I drugie pytanie juz awansem: gdzie w Wwa moge oddac to do jakiegos magika?

pozdrawiam

 

p.s. Kurde jakbym wiedzial ze w koncu padnie to bym jej tak nie bil :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się uratować? Jak masz chwilkę to rozkręć konsolkę i sprawdź styki.

I na przyszłość nauczka - nie bić mniejszych :lol:

 

Jak wiadomo sony zapowiedziało skypa na psp.

Jak wiadomo skype przeznaczony jest tylko dla SLIMA (podobno fat ma za mało ramu do obsługi tego programu).

Jak wiadomo nie trzeba było długo czekać na reakcję sceny i mamy już komunikator Voip od Team Noobz :lol:

I to kocham....;]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przyszlość nauczka - nie tykaj MoH=a nawet patykiem <_< Konsolka na razie nienaprawiona, ale jak rozkrecilem to zobaczylem ze ekranik jest wygiety w lekkie V, a blaszka w gornej czesci "sie rozwarla" :lol: Musze sie ruszyc do jakiegos serwisu, ale Bemowo mi jakis ni w zab po drodze :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Chyba po konwersji. A może nowy kodek do UMD?

ech ludzie-nie posiadam psp ale troche sie wie ;),psp bedzie odtwarzac b-r i owszem ale poprzez wi fi zapodane z ps3,fajna opcja, ale dla posiadaczy psp i ps3 jednoczesnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech ludzie-nie posiadam psp ale troche sie wie ;),psp bedzie odtwarzac b-r i owszem ale poprzez wi fi zapodane z ps3,fajna opcja, ale dla posiadaczy psp i ps3 jednoczesnie

Technicznie rzecz biorąc w takim wypadku PSP nie odtwarza BD, tylko wyświetla obraz (bezprzewodowy monitor).

Tylko się tłumaczą, czemu skreśliłem odrazu taką możliwość :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przyszlość nauczka - nie tykaj MoH=a nawet patykiem <_< Konsolka na razie nienaprawiona, ale jak rozkrecilem to zobaczylem ze ekranik jest wygiety w lekkie V, a blaszka w gornej czesci "sie rozwarla" :lol: Musze sie ruszyc do jakiegos serwisu, ale Bemowo mi jakis ni w zab po drodze :/

Nie ruszam ;]

Ostatnio to tylko:

-wipeout pulse [;

-warhammer 40k

-silent hill 1

 

ech ludzie-nie posiadam psp ale troche sie wie ;),psp bedzie odtwarzac b-r i owszem ale poprzez wi fi zapodane z ps3,fajna opcja, ale dla posiadaczy psp i ps3 jednoczesnie

Kolejny idiotyzm s0ny. Kto będzie oglądał film na psp mając do dyspozycji ps3 i telewizor fullelohd? :lol:

Z nowości podoba mi się klawiaturka. Bo wypuszczenie klawiatury = oficjalne wsparcie. Szkoda że trafi ona na rynek w 2009 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało to logiczne, ale Sony lubi dodawać różne niepotrzebne często bajery. Chociaż z drugiej strony ciekawe jak będzie z zasięgiem. Np. rodzice oglądają sobie na telewizorze film, a synek leży w swoim pokoju chory w łóżku i też ogląda ten film ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ten bajer będzie tak średnio przydatny...

Za to divX na psp to co innego :)

 

I info dla każdego wierzącego jeszcze w premierę GT mobile :

Koncern Sony prawdopodobnie zakończył prace nad Gran Turismo 4 Mobile i przynajmniej nie w tym dobrym znaczeniu. Wbrew wcześniejszym informacjom od twórcy Kazunori Yamauchi z Polyphony Digital, że przenośna wersja jest ciągle tworzona, jedna z największych sieci sklepów w Stanach - Gamestop anulował pre-ordery i tych co je złożyli zamówienie powiadomił, że sam tytuł został anulowany. Gamestop jednak nie jest jedyny, podobna sytuacja jest także w ebgames.

 

Rozwiązania na tą sytuacje są dwie. Pierwsza, ta gorsza, że wszelkie plany stworzenia stworzenia portu GT4 i jakiekolwiek GT dla PSP został odwołane. Druga, zaś, że Polyphony Digital postanowiło zmienić całkowicie koncepcje wydania GT i zamiast portu z PS2, dostaniemy nowe niepowtarzalne GT wyłącznie dla PSP. Możliwe, że niebawem pojawi się jakaś stosowna informacja prasowa na ten temat.

:mur: Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra gra się zapowiada

Warto dodać, że w Famitsu gra otrzymała ocenę 9/9/8/9 i co ciekawe, wykorzystuje zwiększony cache danych w nowej wersji konsoli - na tym modelu PSP plansze wczytują się zauważalnie szybciej.

Nareszcie Slimka pokaże, że jest lepsza od swojej starszej wersji, swoją drogą ciekawe czy ukaże się skype na Fata? . Nie wiecie gdzie w Polsce można dostać HeadSet do psp? Zrobiłem w weekend aktualizacje softu do 3.90m33-2, bardzo podoba mi się dodanie radia i skype, więcej usprawnień nie zobaczyłem poza nowym numerkiem 3.90m33-2 w opcjach :) Edytowane przez gumis144

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skype na fata się nie ukaże - DarkAlex już to potwierdził.

 

A tak w ogóle ukazało sie Patapon!

Warto się zainteresować-gierka zrywa berety ;]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do tych co grali w GoW:CoO. Ile zajelo wam przejscie calego tytulu? Ja mam na liczniku 8h a wszedzie slyszalem, ze strasznie krotka. IMO 8h (jestem na walce z Charonem) to duzo patrzac przez pryzmat gier na PSP. A jesli chodzi o sama giere to musze powiedziec, ze jest to najlepsza giera jaka wyszla na ta konsole. Klimat i miod jest taki, ze tak jak nie zakladalem kupna PS3, to dla nowego GoW-a calkiem mozliwe ze bym to zrobil. Kratos po prostu miazdzy. BTW. Po 2 walce z Charonem ile jeszcze zostalo?

 

pozdro

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8h to dużo?;]

Wylatanie wszystkich wyścigów na złoto w wipeout pure zajęło mi 23h.

Final fantasy crisis core to 18h gry(gdzie zrobiłem jakiś nikły % zadań pobocznych).

Swoją drogą, warto było czekać na ff7 - zdecydowanie najlepsza gierka na psp jaka do tej pory się ukazała. Po jej przejściu jestem już zaspokojony :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde to dziwne, bo ja moze nie lece jak blyskawica, ale mimo poczatkowego lamienia to teraz juz rzadko powtarzam jakies starcia (chyba ze uznam, ze moge poprawic i wyjsc z walki bez najmniejszego ubytku na zdrowiu ;) ). A ile mam do konca po 2 walce z Charonem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8h do tej pory. Zakładam, że walka z Charonem (druga), nie jest ostatnią. W porównianiu do np CoD czy MoH gdzie misje mozna przejsc w 2-3 minuty to jednak jest spora roznica.

Bo Ty jakoś krzywo grasz ;] Wszyscy marudzą że po 5h koniec :razz:

Co do CoD'a i MoH'a to racja, ale fpp na psp lepiej przemilczeć ;]

 

A swoją konsolkę właśnie sprzedałem-niestety sony nie zapowiedziało żadnych hiciorów na które warto czekać, a na gran turismo portable się raczej nie doczekam (ewentualnie kupię ją ponownie za te 2-3 lata :lol: ).

I polecam każdemu crisis core :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewiem kto moze kupowac PSP ktorego cena jest podobna do 360 Arcade...

A ja wiem. Ktos kto lubi pograc sobie poza domem np. w drodze do pracy/szkoly albo chce wziac konsolke na wakacje zeby pograc/obejrzec film etc. Poza tym ja kupilem PSP kiedy Xbox360 w ogole nie bylo, nie wspominajac o wersji Arcade? Wiec jak nie masz nic do dodania w temacie PSP to daruj sobie takie wypowiedzi, bo nic nie wnosza do dyskusji.

 

Co do GoW to wczoraj doszedłem do konca, final battle sobie zostawilem na deser :wink: A co do fpp na PSP to bez przesady, MoH ssie gałe ale akurat COD BARDZO mi sie spodobał, całkiem długa i ciekawa gierka. W porownaniu do "pełnych wersji" wersja Lite na PSP naprawde daje rade. Konsolki na razie nei sprzedam, bo dopiero co ekranik wymienilem wiec musze sie napatrzec na ta matryce bez dead pixeli :lol2: Poza tym jeszcze Manhunt i Flatoucik zostal....a potem juz chyba nic :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie flatout nie przemówił...model jazdy był jakiś "dziwny" porównując do wersji pc.

Po za tym przy większej demolce konsolka chyba nie wyrabia i oglądamy piękny slideshow -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewiem kto moze kupowac PSP ktorego cena jest podobna do 360 Arcade...

Ktos kto ma juz X360 ? :)

 

I to mowie calkiem serio mam 3 kumpli z konsolami jeden ma PS2, drugi- PS2, X360 i PSP a trzeci X360 i PSP :D

Najbardziej podoba im sie Patapon .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wyjezdzam niedlugo na pol roku do Kosowa na misje.. jesli nie bede mial mozliwosci wziecia laptopa to mysle nad zakupem PSP + 4GB karte pamieci itp moze mi ktos cos na ten temat powiedziec....jak z grami, czy warto inwestowac kaske itp itp ? Moze jakies glosniejsze tytuly na wiecej niz pare h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...