Skocz do zawartości
Fidel

Psp

Rekomendowane odpowiedzi

Sądząc po tym:

 

pewnie skończy się jak z obkiem xX

Ale resistance, little big planet, może motorstorm - zobaczymy w przyszłym roku, ale raczej będzie dobrze ;]

Mi tam samo pro evo starczy by nie tracić zainteresowania psp.

Resistance to mi powiewa, ale nie powiem, w LBP to z checia bym zagral. Motorstorm od biedy tez mozna zarzucic, ale pozostaje pytanie jak wersja kieszonkowa bedzie sie prezentowala w porownaniu do wersji PS3. Boje sie, ze przez ograniczenia hardwareowe duzo trzeba bedzie obciac. Obym sie mylil. Bedzie wtedy powod, zeby odebrac konsolke od kumpla ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ja tam sobie pogrywam w Vice City Stories. Fabuła wydaje się raczej marna po 5% gry, ale zobaczymy. Mimo wszystko możliwość zabrania ze sobą GTA gdziekolwiek idziemy - bezcenne.

 

Niedługo tez sprawię sobie Midnight Club LA Remix bo wydaje się fajna gierka patrząc po YouToubie.

 

Na PSP chciał bym jeszcze jedną gierkę - San Andreas Stories, ale tylko gdyby miało to być równie genialne dzieło jak to na PC/PS2. Spędziłem 3.5 roku z tą grą i to dla mnie bezkonkurencyjnie najlepsza gra świata jak na razie (pomijam jej niedoskonałości, głównie bugi i lipny engine). Możliwe że kolejne GTA ukaże się dopiero na PSP 2, ale może to i lepiej, bo wtedy prawie na pewno dostali byśmy coś cudownego. Gdyby miał to być powrót do San Andreas był bym w siódmym niebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, poluje na jakas niedroga karte 4GB do PSP 3000. Czy zna ktos wyroby tej firmy ? http://www.allegro.pl/item596600120_mspd_4...tis_okazja.html . Cena niezla, a nie wiem czy jest sens pakowac sie w karty Sony jesli 90% to podroby, pewnie nie lepszej jakosci niz ten caly King. Znowu Sandiski drogie...

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podróby Sony nie są złe. Moja w telefonie 1gb już żyje koło 3 lat a ciągle wyciągam i wkładam. Co prawda się obudowa rozwaliła że mogę wyjąć 'środek' sticka i przeczytać napis na kostce pamięci pt. 'Samsung' ale się trzyma i działa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z PSP i amerykanskim PSNem ?

Jak kupie konsolke w Polsce to bede mogl odpalac tylko rzeczy z europejskiego netowego sklepiku Sony ?

 

BTW czy te wszystkie pdf readery itp to da sie odpalic dopiero z custom firmware czy na normalnym nieflashowanym sprzecie tez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW czy te wszystkie pdf readery itp to da sie odpalic dopiero z custom firmware czy na normalnym nieflashowanym sprzecie tez.

Trochę późno odpisuję, ale przegapiłem posta.

Żeby odpalić wszelakie programy homebrew trzeba mieć zainstalowany CF. Na oryginalnym można sobie odtworzyć najwyżej hello world :P

 

A z nowych informacji:

soul calibur i tekken lądują na psp ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

ponizej filmik z psp go oraz wywiad i prezentacja na zywo

 

niestety, moim zdaniem porazka, to jest to samo psp tylko w nowej budzie, nie ma drugiego analoga co w moich oczach calkowicie dyskredytuje ta konsole, w gry 3 d musi byc 2 analog , inaczej takie granie traci sens ,ewentualnie 4 triggery zamiast 2.

 

psp ssie, psp go ssie tak samo ,niech mnie pocaluje w d..e z taka polityka, jak chca rzadzic tak jak nintendo to musza dac z siebie cos wiecej niz gownianego slidera

 

trailer z ssajacym psp go :)

 

 

ps. to nie jest tylko moja opinia-na wiekszosci forum, ludzie oczekiwali 2 analoga i tez sa zawiedzeni

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dosłyszałem. To psp go ma te same bebechy co psp?

Tak, to jest coś w stylu DSi nintendo, czyli poprawiona wersja starej konsoli.

Jakoś wsteczną kompatybilność musieli zachować, a z dwoma analogami na pewno by tego nie zrobili....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Tak, to jest coś w stylu DSi nintendo, czyli poprawiona wersja starej konsoli.

Jakoś wsteczną kompatybilność musieli zachować, a z dwoma analogami na pewno by tego nie zrobili....

ale nowe tytuly moglyby wykorzystywac 2 analogi- w psx1 tez w padach nie bylo analogow, pozniej wyszly i nikt wlosow nie rwal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To PSP Go wygląda tragicznie, jak jakaś chińska zabawka.

W ogóle wydaje mi się, że granie na tym będzie strasznie niewygodne...

Jedyny plus - zrezygnowanie z UMD :)

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle wydaje mi się, że granie na tym będzie strasznie niewygodne...

Osoby które były na e3 twierdzą, że nowe psp jest znacznie wygodniejsze od starszych wersji.

Niby analog jest wygodniejszy w korzystaniu - zobaczymy po premierze, bo nową wersję na pewno obadam ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Ponoc psp GO ma kosztowac w Europie 249 euro- chyba ich mozg boli, mam nadzieje ze tego nikt nie kupi bo z tymi cenami to naprawde przesadzaja, dolozysz troche i masz ps3 a niedokladajac masz i klocka i Wii i cokolwiek innego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoc psp GO ma kosztowac w Europie 249 euro- chyba ich mozg boli, mam nadzieje ze tego nikt nie kupi bo z tymi cenami to naprawde przesadzaja, dolozysz troche i masz ps3 a niedokladajac masz i klocka i Wii i cokolwiek innego ;)

Hehe przeciez to konsola dla ludzi , ktorych stac na bulenie po 20-40 euro za gre ktorej ani nie sprzedasz ani nawet koledze nie pozyczysz :D Widocznie Sony uznalo , ze mozna ich tez te 50 euro pocisnac na konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Hehe przeciez to konsola dla ludzi , ktorych stac na bulenie po 20-40 euro za gre ktorej ani nie sprzedasz ani nawet koledze nie pozyczysz :D Widocznie Sony uznalo , ze mozna ich tez te 50 euro pocisnac na konsoli.

u mnie to od 60 do 70 euro roznicy, czyli 179e z 1 slaba gra i 189e z Resistance R.

 

mysle ze GO bedzie sie slabo sprzedawac bo tak naprawde nic nie wnosi- i sony pojechalo po bandzie bo niby mialo byc taniej, ze wzgledu na brak napedu, fakt dali wiecej ramu, ale karty mozna sobie samemu kupic albo uzyc od wczesniejszego psp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ClydeX

Nowa wersja Go! nie sprzeda się dobrze, stać mnie na jej zakup, ale nie wnosi ona nic konkretnego, myślałem, że wreszcie zapodają nowszy układ graficzny i grafika się nieco zrewolucjonizuje, jak na takie maleństwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Grafika jest świetna, za to sterowanie tragedia. A skoro wywali UMD to równie dobrze mogli dodać drugiego analoga. W starych grach by nie działał, ale w nowych mogli by zrobić użytek.

 

A co do grafiki to w nowszej rewizji mogli by po prostu dodać chip przeznaczony tylko do anty-aliasingu, tego najbardziej w grafice brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja PSPGo dyskwalifikuje w związku z jedną poważną wadą, na takim rozstawieniu analoga-dpada nie da się grać w Monster Hunter. Swoją drogą gra która sprzedaje najwięcej konsol w japonii nie grywalna na najnowszej wersji konsoli, nie mówiąc o premierze Unite w Europie i USA, ech strzał w stopę SONY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

 

mój brat ma komunie i chciał by dostać psp,chcemy mu kupić Psp 3000 z zestawem akcesoriów i jakąś grę.Czy potrzeba karty pamięci?Później by się ją dokupiło ale chodzi oto że w sklepach są dużo droższe niż w internecie zamówione.Rozumiem że savy się na karcie zapisują,ale czy jest tam jakaś pamięć wbudowana?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło oto,że sklepy typu pcworld itp. zdzierają strasznie.Np. karta 1gb 25funtów co jest chore imho.No ale sprawa już nie aktualna,trafiliśmy dziś na promocję i 4gb za 20funtów kupiliśmy,ostatnią zresztą :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy da się grać i czy są w ogóle gry na 2 graczy na 2 osobnych PSP (co-op czy vs - bez różnicy) przez Wi-Fi, BT czy cokolwiek innego?

Ewentualnie czy przypadkiem NDS nie oferuje czegoś takiego?

Edytowane przez vENiZE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AdHoc

3354988[/snapback]

WiFi

Sieć WiFi z Access Pointem.

 

Share

http://en.wikipedia.org/wiki/PlayStation_P...are#Gamesharing

Some titles for the PSP support a feature dubbed "gamesharing," which facilitates a limited set of multiplayer features between two PSPs with only one copy of the game UMD. A reduced version of the game being shared is transferred to the PSP without a UMD via the PSP's Wi-Fi connection, whereupon it is loaded into RAM and runs. Such "gameshare" versions of titles usually have their feature set reduced because of technical limitations. This is mainly due to transfer times since data for the game must be transferred to the second PSP wirelessly, at a rate of 11 megabits per second.

 

 

 

Wszystko jest na wiki. Wakacyjne lenistwo co? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...