Skocz do zawartości
Fidel

Psp

Rekomendowane odpowiedzi

A ja po paru miesiącach bycia BYŁYM właścicielem psp, zamierzam znów sobie kupić ;p Za dużo fajnych gier wyszło, a po drugie brakuje m Loco Roco ;]

A co takiego wyszło? Bo ja sie nudze juz tym psp. No może afterburner mi sie niesamowcie spodobał, ale to gra na 2 dni... Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny gier? Obecnie tańsze od gier pecetowych

 

http://allegro.pl/11928_gry.html?order=t&view=gtext

 

----

 

A ja po paru miesiącach bycia BYŁYM właścicielem psp, zamierzam znów sobie kupić ;p Za dużo fajnych gier wyszło, a po drugie brakuje m Loco Roco ;]

Muahahah a tak sie zapieral ze to lipna konsolka i ze dobrze ze ja sprzedal :D ah ten poczka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i ja niestety też

Planuje sprzedaż i zakup x360

Zobaczymy jeszcze

 

Bawił się ktoś zmianą ikonek, gameplayów itd ? Ja mam zmienione, efekt jest genialny ;P

 

Dołączona grafika

 

no i gameplay mam taki fajny ^^ i w ogóle ;p

 

Dla tych, co lubią Le Parkour polecam gre Free Runnnig ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=33218

"Jak przyznał John Koller z amerykańskiego oddziału Sony Computer Entertainment, w ciągu roku powinny pojawić się liczne aktualizacje firmware konsoli. Wprowadzą one sporo nowych opcji, które powinny zainteresować nastoletnich nabywców."

Ciekawe co to bedzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co takiego wyszło? Bo ja sie nudze juz tym psp. No może afterburner mi sie niesamowcie spodobał, ale to gra na 2 dni...

No ja niestety też :? Nawet mam co jakiś czas pomysł aby spylić PSP ale....jeść nie woła ;)

Choć na prawdę SONY i producenci gier pogrywają sobie :? Nie widać praktycznie żadnych exclusive'ów, tylko jak gra wychodzi na PSP to również na X360, PS2 itd. No i trudno "ode mnie wymagać" że kupię np. takiego Burnouta na PSP zamiast na PS2 czy X360 :? Powinno byc wydawane coś na styl Killzone, Locoroco, Daxter itd. Żeby warto było mieć tą konsolkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, Silent Hill, Manhunt 2, God of War, Oblivion. Troche badziewia do grania bedzie. Ja nie sprzedaje bo za malo kasy bym juz teraz za niego wzial, wole zostawic, a noz nadejda dobre czasy dla posiadaczy PSP ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, Silent Hill, Manhunt 2, God of War, Oblivion. Troche badziewia do grania bedzie. Ja nie sprzedaje bo za malo kasy bym juz teraz za niego wzial, wole zostawic, a noz nadejda dobre czasy dla posiadaczy PSP ;)

Silent Hill - ok TYLKO aby nie było tak jak z GTA VCS i LCS (a mam cos przeczucie że tak bedzie), że po pół roku ukaże się na PS2 :?

Manhunt 2 - będzie na PS2

God Of War - znowu OBY nie był to zwykły GoW z PS2 wzbogacony o 2 nowe levele :? A w ogóle na GoW poczeeeekamy sobie jeszcze :?

Oblivion - jest na PC,X360 itd. Chyba że to bedzie ZUPEŁNIE inna gra, z inną fabułą etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GoW - pisany od nowa, zadna konwersja.

Oblivion - nic wspolnego z tym na next-geny

 

Poza tym ja nie stawiam PSP na rowni z X360 czy PS2, ta sa konsole, PSP to "umilacz" czasu a nie PODSTAWOWY system do grania, ma byc przydatny w autobusie czy nudnym wykladzie, wiec oczekiwanie od niego kilkudziesieciu godzin grania, super grafy czy nie wiadomo jakiej fabuly jest chyba nieporozumieniem. W wiekszosci gier akcja jest szybka, levele krotkie wlasnie po to, ze majac wolne 5 czy 10 minut wyciagam, relaksuje sie chwilke i odkladam. A to ze tytuly ukazuja sie tez na inne platformy to chyba nie wada, ja np PS2 nie mam wiec z checia pykne w takiego Manhunta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GoW - pisany od nowa, zadna konwersja.

Oblivion - nic wspolnego z tym na next-geny

 

Poza tym ja nie stawiam PSP na rowni z X360 czy PS2, ta sa konsole, PSP to "umilacz" czasu a nie PODSTAWOWY system do grania, ma byc przydatny w autobusie czy nudnym wykladzie, wiec oczekiwanie od niego kilkudziesieciu godzin grania, super grafy czy nie wiadomo jakiej fabuly jest chyba nieporozumieniem. W wiekszosci gier akcja jest szybka, levele krotkie wlasnie po to, ze majac wolne 5 czy 10 minut wyciagam, relaksuje sie chwilke i odkladam. A to ze tytuly ukazuja sie tez na inne platformy to chyba nie wada, ja np PS2 nie mam wiec z checia pykne w takiego Manhunta.

Ależ ja nie oczekuje na niego gierek z super grafiką, fabułą, i 20h grania. Przecież nigdzie tego nie napisałem :P

 

Oczekuje tylko więcej innowacyjnośći wydawców, a nie walniemy Burnouta na PS2, X360, PSP, DS itd. DS się np. broni sporą ilością gierek TYLKO pisanych pod niego (oczywiście podstawą są wszystkie gierki korzystającą w 99% ze stylusa). A ja widzisz taką PS2 mam i w sumie na PSP nie ma ciekawostek dla ludzi posiadających PS2 :( Niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja nie oczekuje na niego gierek z super grafiką, fabułą, i 20h grania. Przecież nigdzie tego nie napisałem :P

 

Oczekuje tylko więcej innowacyjnośći wydawców, a nie walniemy Burnouta na PS2, X360, PSP, DS itd. DS się np. broni sporą ilością gierek TYLKO pisanych pod niego (oczywiście podstawą są wszystkie gierki korzystającą w 99% ze stylusa). A ja widzisz taką PS2 mam i w sumie na PSP nie ma ciekawostek dla ludzi posiadających PS2 :( Niestety

Wlasnie z tego powodu kupilem sobie DS'a ;) (i teraz drugiergo DS'a, bo pierwszego ktoś mi zaiwanił razem z plecakiem x[ ) No ale kiedys niektorzy mowli ze jestem fanboyem sony xD

 

Ale fakt jest taki, ze chcialbym kupic teraz PSP, przejsc MGS:PO, LocoRoco, Dextera i KillZone + moze 2-3 jakies ciekawe exlusivy, a nastepnie sprzedac PSP i wrocic spowrotem do DS'a, bo ta konsola poprostu SYCI!!! Gry są tak miodne i tak wciagajace ze w niektorych to nawet nie przeszkadza to, iż są całkowicie po japońsku np. Osu! Tatakae! Ouendan! ;D A juz niedługo druga część (jakby ktos nie wiedział Osu! to japonska wersja Elite Beat Agents z japońskimi kawałkami :)

 

Jest nawet cos na kształt Guitaro Hero, gdzie stylus sluzy do szaprania w struny ;)

Nazywa sie Hiite Utaeru DS Guitar M-06 :)

Oczajcie to: http://www.youtube.com/watch?v=ySuWfMpn2Dg

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie z tego powodu kupilem sobie DS'a ;) (i teraz drugiergo DS'a, bo pierwszego ktoś mi zaiwanił razem z plecakiem x[ ) No ale kiedys niektorzy mowli ze jestem fanboyem sony xD

 

Ale fakt jest taki, ze chcialbym kupic teraz PSP, przejsc MGS:PO, LocoRoco, Dextera i KillZone + moze 2-3 jakies ciekawe exlusivy, a nastepnie sprzedac PSP i wrocic spowrotem do DS'a, bo ta konsola poprostu SYCI!!! Gry są tak miodne i tak wciagajace ze w niektorych to nawet nie przeszkadza to, iż są całkowicie po japońsku np. Osu! Tatakae! Ouendan! ;D

Wszystko fajnie tylko ze wg mnie grafika w gierkach na DS'a jest po prostu ŻAŁOSNA. Z dwojga złego wole grać w średniaki niż karać oczy pixelami wielkości stada słoni przy wodopoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko ze wg mnie grafika w gierkach na DS'a jest po prostu ŻAŁOSNA. Z dwojga złego wole grać w średniaki niż karać oczy pixelami wielkości stada słoni przy wodopoju.

Przesadzasz.

 

Grafika 2d prezentuje się pieknie, fajne sprite'y, żywe kolory itd

Do tego ładne jest połaczenie 2d z 3d jak np. New Super Mario Bros.

 

Fakt... full 3d nie wyglada tak pieknie jak na PSP, ale niektore tytuły wygladaja naprawde miło.

 

Np. Mario 64, Mario Kart, nowa Zelda, co wyjdzie na DS'a

 

Tak czy siak DS głownie stawia na te dwa pierwsze typy wyswietlania grafiki, a w nich napewno pixelozy nie dostrzezesz tylko miłe dla oka obrazki.

 

te gry maja swoj urok i grywalnosc. Jak stawiasz grafike i rozdzielczosc nad grywalnosc to ok, Twoj wybor. Ja tam jednak mam dosyc tych samych gier co na PS2 (poza kilkoma tytułami, ktore wymieniłem wyzej, lecz jest ich za mało by kupic konsole). Grywalnosc na DS to jest poprostu MOC! Od gier nie mozna sie oderwac. Do tego, ten kto lubi przygodowki tez powinien sie odnalezc bo gry jak Hotel Dusk, serwia Phoneix Wright czy Another Code są naprawde fajne.

 

Ja tam uwazam ze od wodotrysków, high-resów, poligonów itp są duze konsole. Jako Handheld DS sprawdza sie wysmienicie i daje mnóstwo frajdy. U nas jest mało popularny w Polsce (marka PlayStation znów robi swoje :), ale wyniki sprzedazy na całym swiecie mówią chyba same za siebie ;)

 

Zresztą to samo Wam chyba powie lukk, osoba ktora ma obydwie konsole ;)

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz.

 

Grafika 2d prezentuje się pieknie, fajne sprite'y, żywe kolory itd

Do tego ładne jest połaczenie 2d z 3d jak np. New Super Mario Bros.

 

Fakt... full 3d nie wyglada tak pieknie jak na PSP, ale niektore tytuły wygladaja naprawde miło.

 

Np. Mario 64, Mario Kart, nowa Zelda, co wyjdzie na DS'a

 

Tak czy siak DS głownie stawia na te dwa pierwsze typy wyswietlania grafiki, a w nich napewno pixelozy nie dostrzezesz tylko miłe dla oka obrazki.

 

te gry maja swoj urok i grywalnosc. Jak stawiasz grafike i rozdzielczosc nad grywalnosc to ok, Twoj wybor. Ja tam jednak mam dosyc tych samych gier co na PS2 (poza kilkoma tytułami, ktore wymieniłem wyzej, lecz jest ich za mało by kupic konsole). Grywalnosc na DS to jest poprostu MOC! Od gier nie mozna sie oderwac. Do tego, ten kto lubi przygodowki tez powinien sie odnalezc bo gry jak Hotel Dusk, serwia Phoneix Wright czy Another Code są naprawde fajne.

 

Ja tam uwazam ze od wodotrysków, high-resów, poligonów itp są duze konsole. Jako Handheld DS sprawdza sie wysmienicie i daje mnóstwo frajdy. U nas jest mało popularny w Polsce (marka PlayStation znów robi swoje :), ale wyniki sprzedazy na całym swiecie mówią chyba same za siebie ;)

 

Zresztą to samo Wam chyba powie lukk, osoba ktora ma obydwie konsole ;)

Dokładnie Wojtku :) Powiem to samo, a nawet więcej. Na dzień dzisiejszy nie kupiłbym PSP. Ale że zeszły rok był dla mnie niejako początkiem konsol (no 1,5 roku wstecz w sumie) to kupiłem. Naprawdę widziałem w PSP duuużo exclusive'ów, a jak jest każdy wie.

 

Jak mówie chętnie bym sprzedał, ale. No właśnie ale. Kasa mi na gwałt nie jest potrzebna ;) Niech sobie będzie. odpale raz na jakis czas.

 

A tak poza tym to teraz NAJWIĘKSZĄ frajdę daje mi X360 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie to 3/4 nowych gier to porażki...;]

Fajnie sie gra w PoPa, ale to to samo co na pc, tylko z gorsza grafika.

Kiedy go skoncze czeka mnie wreszcie GUN na psp. Zobaczymy co dodali w wersji na psp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DRIVER 76

Na razie pograłem pół godzinki. Pierwsze wrażenie pozytywne. Gierka wygląda jak GTA. Wszystko prawie tak samo [;, tylko mamy licznik oraz inny model jazdy. Ciekawie się zapowiada :? .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiać mi się chce jak czytam wypowiedzi niektórych użytkowników psp... tekst w stylu "POP jest taki sam jak na PC tylko gorsza grafika". Ludzie nie rozumieją istoty HANDHELDÓW kieszonkowych, które swoją moc rozwijają jak człowiek jest w podróży pociągiem (samochode, samolotem, niepotrzebne skreslic), tudzież 500 kilometrów od najblizszego komputera albo konsoli telewizyjnej. W moim przypadku kupowałem konsolę psp z myślą, aby mieć rozrywkę w podróży, a nie siedzieć w domu i klepać w ściągane tonami iso z netu, po 5 minut w każdą grę, bo przeciez wiadomo że jak ma sie tysiąc tytułów to po krótkim czasie "nie ma w co grać"...nic dziwnego, ze Wam się konsola nudzi. Ja psp w DOMU to uzywałem tylko do ogladania filmów do spania. Gry, mp3 i reszta odpalana była tylko jak siedziałem na kiblu, albo byłem po za domem i nie uważam aby psp była nudna [; Co do gier, to kwestią gustu jest stwierdzenie, że 3/4 gier to porażki. W moim przekonaniu 1/4 gier to porażki, ale chyba ogólnie wiadomo, że na każdej platformie taki odsetek gier zaliczany jest do kaszanek...

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiać mi się chce jak czytam wypowiedzi niektórych użytkowników psp... tekst w stylu "POP jest taki sam jak na PC tylko gorsza grafika". Ludzie nie rozumieją istoty HANDHELDÓW kieszonkowych

Czytales chociaz co koledzy napisali na temat gier na psp, czy tylko wpadles sie "posmiac"?

GUN'a na psp potrafili wzbogacic o dodatki, POP jest po prostu portem, wszystko jest identyczne jak na ps2/pc/itd.

elo! :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozpisuję się tu na temat gier, bardziej chodziło mi o przesłanie typu "psp mi sie nudzi".

 

wszystko jest identyczne jak na ps2/pc/itd

Z jednym małym wyjątkiem - jest PRZENOŚNE (nawiązując do rozumienia istoty handheld [; )

 

Pominę fakt, że gry ściągane z internetu nudzą się szybciej niż te na które wydaliśmy własne pieniadze.

elo! :lol:

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zimą to na psp sie grało w autobusie/samochodzie. Teraz słońce napiernicza ;] i grać w ogóle nie idzie :mur: .

Edytowane przez MiMa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pominę fakt, że gry ściągane z internetu nudzą się szybciej niż te na które wydaliśmy własne pieniadze.

elo! :lol:

Łał, ale sie wysiles. Tylko skad wiesz ze nie gramy na oryginalach z gieldy gier np.?

eot bo zaraz odlecisz na sama mysl o handheldzie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiać mi się chce jak czytam wypowiedzi niektórych użytkowników psp... tekst w stylu "POP jest taki sam jak na PC tylko gorsza grafika". Ludzie nie rozumieją istoty HANDHELDÓW kieszonkowych, które swoją moc rozwijają jak człowiek jest w podróży pociągiem (samochode, samolotem, niepotrzebne skreslic), tudzież 500 kilometrów od najblizszego komputera albo konsoli telewizyjnej. W moim przypadku kupowałem konsolę psp z myślą, aby mieć rozrywkę w podróży, a nie siedzieć w domu i klepać w ściągane tonami iso z netu, po 5 minut w każdą grę, bo przeciez wiadomo że jak ma sie tysiąc tytułów to po krótkim czasie "nie ma w co grać"...nic dziwnego, ze Wam się konsola nudzi. Ja psp w DOMU to uzywałem tylko do ogladania filmów do spania. Gry, mp3 i reszta odpalana była tylko jak siedziałem na kiblu, albo byłem po za domem i nie uważam aby psp była nudna [; Co do gier, to kwestią gustu jest stwierdzenie, że 3/4 gier to porażki. W moim przekonaniu 1/4 gier to porażki, ale chyba ogólnie wiadomo, że na każdej platformie taki odsetek gier zaliczany jest do kaszanek...

No jesli jestes takim hardcore'owcem, że potrafisz zagrać w PoP i inne gierki najpierw na PC/PS2/X360 a potem jeszcze zakupić tą samą na PSP i ja ponownie przejść na kiblu, to Ci gratuluje B-) B-)

 

Bo ja mimo że jest to HANDHELD oczekuję od producentów czegos więcej niż wyciągania kasy ode mnie z kieszeni za grę, w którą już grałem na innej platformie :?

 

I dzieki bogu tacy producenci, którzy robią gry specjalnie pod HANDHELDA są do znalezienia pod platformą Nintendo DS :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leborg - a dwugigowa karta to do czego Ci sluzy ;) do mp3/mp4, czy moze az tyle save'ujesz że potrzebujesz 2 gigowej karty ;) a moze po to zeby się mieściły na niej nie zripowane gry.

 

lukk - w moim przypadku nie ma problemu, pc uzywam do gier rts, wow-a, i fpp. Gry action adventure to są gry na konsole przenośną tudziez podpinaną pod tevu. Dlatego własnie w POPa zagrałem 3 minuty na pc i mi się nie spodobał. Natomiast na psp było zupelnie inaczej, a to za sprawą sterowania. Do gier przygodowych to ja pcta uzywalem za czasów CROCA - legendy gobbosów i na tym się skończyło.

Natomiast jaki jest sens "kupowania na giełdzie" popa skoro się już go przeszło x razy na PC ;) Łał - odlatuję :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprostu rozchodzi sie o to, ze Ty nie masz stacjonarnej konsoli jak np. PS2 (a nie masz, prawda?)

 

gdybym nie miał PS2, to PSP odrazu bym kupil, bo te gry są calkiem fajne. Ale mam PS2 i dlatego w tym wypadku wiekszosc gier to powtorka z rozrywki :)

 

Fakt. Mam ochote pograc w MGS:PO, MGA 1 i 2, Loco Roco, Killzone itd. Przeszedlbym nawet GTA: LCS i VCS wlasnie na PSP. Ale nie mam tej konsoli. Kiedys kupie, przejde te gry i sprzedam. Wlasnie tylko dla tych gier co nie uswiadcze nigdzie indziej. Wiem jednak ze jesli bym kupil PS3, a tam ukazalyby sie te gry z PSP jak np. T5:R to napewno bym wtedy w PSP nie inwestował. DS to jest wlasnie to, czego sie nie uswiadczy na zadnej innej konsoli.

 

Elite Beat Agents rlz. Te twarze ludzi, gdy grajac na 4 gwiazdkach w autobusie nawalasz z predkoscia swiatla stylusem w ekran z kazdym pojedynczym bitem - BEZCENNE :D

 

Music LIVES!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apo5 i masz racje w tym, że PSP to konsolka przenośna, aby pograć w podróży.

Niestety, mówie za siebie bo tak będzie najlepiej, w podróży jestem raz na pół roku, a w domu to mnie nie zadowala. Tak więc troche źle sprecyzowałem swoje narzekania, mówiąc, iż PSP jest nudne. Mam duży monitor, zestaw 5.1 i troche mnie trafia, że nie mam nowego xboxa, który dałbym mi tą satysfakcje z gier. I dlatego rozważam sprzedaż PSP, nawet teraz będąc na tydzień we Włoszech więcej grali na PSP moi koledzy, i nie dlatego, że byłem uprzejmy i najpierw im dawałem, ale dlatego, że mnie to nie kręciło.

I prawdą jest to, że jeśli przeszedłem POPa na PC i włączam go na PSP i widze to samo, to tak troszkę bez sensu.

I tutaj racje mają posiadacze DS'a, że po prostu na PSP nie ma dużo osobistych gierek. Locoroco jest tym czymś, co przyciąga, i FAKT ja w to potrafie pograć. Na DS'ie jest więcej takich gier.

No i prawdą jest również to, że jeśli ktoś ma/miał PS2 i ma PSP to nie pogra raczej w coś innego niż wcześniej.

 

Troche pokręciłem, ale chodziło mniej więcej o to, że przyznaje rację każdemu z Was, bo nikt się nie pomylił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

490zł ? tanio ;) ja swoją PSP sprzedałem w zeszłym tygodniu za 900zł ;)

 

Swoją drogą - po co komu 8gb wewnętrznej skoro będzie miała nową płyte i zabezpieczenia i nici z grania na kopiach zapasowych [; muzyke tam wrzucę ? eh..

Starsza wersja będzie bardziej popularna i bardziej rozchwytywana, tak czuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą - po co komu 8gb wewnętrznej skoro będzie miała nową płyte i zabezpieczenia i nici z grania na kopiach zapasowych [; muzyke tam wrzucę ? eh..

Wystarczy mi obsługa filmów i 10h oglądania Naruto :)

 

EDIT -> jedyny powód, dla którego mógłbym po wakacjach kupić psp: http://www.allegro.pl/item203100490_metal_...el_3xa_yu_.html

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...