Skocz do zawartości
Fidel

Psp

Rekomendowane odpowiedzi

Ok w ciagu 7 dni a pozniej co ?? Pozniej zostaje jezdzenie do sony a tam juz z gory sa negatywnie nastawieni na jakiegokolwiek klienta . A martwe pixele moga wyskoczyc w czasie dluzszym niz 7 dni :P

 

 

Z wymianą nie ma problemu, bo ja kupiłem konsolke w media markcie (o szyt- zroblłem reklamę :-P). tam w ciągu 7 dni możesz wymienić nienaruszoną konsolkę bez podania powodu. Dlatego z tym nie ma problemu, o ile się konsolki wcześniej nie rozwali :)

1674579[/snapback]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni wymieniają, bo jak ci deadnie kilka pixeli w ciągu tygodnia to oznacza, że ewidentnie cos jest nie tak z LCD :-P A że dla sony wrogiem jest każdy klijent- to prawda :wink: . A to ja sie jeszcze wypowiem w sprawie MGS AC!D- a więc tak- to prawda że to karcianka. Jako, że jestem największym na świecie fanem MGS :wink: nie miałem zamiaru widzieć tego "bękarta" na oczy (dla mnie karcianka= tórówka= NUDY) . Ale.... porzyczyłem, zagrałem i polubiłem. Grafa powala, Snake może nie ten sam, co kiedyś, ale podobny, no i oczywiscie narmalka dla serii- przecudowny scenariusz. Możesz nie kupawać- ale nie zagrać to grzech :-P a co myślicie o MediEvil albo Wipeout bo nie wiem jaką giere kupić sobie teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga... ;]

 

Czytać...

 

7 listopada ojciec jedzie do USA... Moje pytanie brzmi tak.

 

Jeżeli kupie PSP w USA to czy:

 

1) Te, te regiony Europejskie beda dzialaly? tzn. gry/filmy

2) Coś słyszałem o wypalonych pixelach. Czy wersja USA jest dobra?

3) Na co mam zwracać uwage przy kupnie PSP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno co wrocilem z Wawy z imprezy PlayStation Experience 2 :D

i jest pare fotek :D (dla spragnionych)

 

Wogole przypomne do wygrania byla co 1h nowiutenka i swieza jak buleczki konsolka [; - niesteety nie udalo sie wygrac ale te HOSTESSY xD.

 

O to te kilka fotek i filmikow (i tak nie ma co z tym robic <:)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

filmik1

 

filmik 2

 

filmik 3 <:

 

suprajs :D

 

P.S. Hosstesy byly boskie [;

Edytowane przez iwo_kupa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@iwo

 

Daj wiecej fotek hostess (nie mow ze nie masz) :D

 

Ja niestety nie pojechalem, nie moge sie z tym pogodzic do dzis :)

 

BTW gral ktoś juz w GTA: LCS, bo juz chyba jest? Ja mam teraz urodziny, a pozniej gwiazdka, troche kasy wpadnie i uzbiera sie w koncu na to PSP B)

Edytowane przez neonone1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@iwo

 

Daj wiecej fotek hostess (nie mow ze nie masz)  :D

 

Ja niestety nie pojechalem, nie moge sie z tym pogodzic do dzis  :)

 

BTW gral ktoś juz w GTA: LCS, bo juz chyba jest?  Ja mam teraz urodziny, a pozniej gwiazdka, troche kasy wpadnie i uzbiera sie w koncu na to PSP  B)

1725076[/snapback]

 

Pisz na gg to cos ci tam podrzuce : 1943585 [;

 

Wlasnie jak juz ktos bedzie mial TO GTA to zdawac relacje :D !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSP...ta konsola warta jest kazdych pieniedzy.Na poczatku jak kupilem i odszedlem od kasy złapałem doła ze wydałem niemal 1200 zlotych na GIERKI...wróciłem do domu.Odpaliłem w ciepłym łóziu konsolke...wlaczylem ridge racera i umarłem...konsola jest po prostu W S P A N I A Ł A. Na nastepny dzien zaniosłem do pracy bo ludzie chcieli zobaczyc jak juz kupie...cóz, efekt taki ze 5 osób z roboty po ujrzeniu trailera spidermana oraz przejechaniu sie w ridge racera zadeklarowało zakup tej konsoli.RZĄDZI. Co do GTA LC.Na gamespot jest juz review , dali co prawda ocene 8.6 ale spojrzcie na oceny graczy.98% ocen nie schodzi ponizej 9. Gamespot tlumaczy sie ze jest to odgrzewany kotlet, spada framerate (ogladajac filmik z gry zauwazylem ze framerate spada [jak odblokują taktowanie zegara 222 na 333 to powinno byc lepiej] w momencie jak nawali sie copsów masa ).Tak wiec gamespot podszedł do sprawy GTA troszkę surowo jak dla mnie, wiec warto zapoznac sie z READER REVIEWS. Tam ludzie piszą jak to naprawde jest z GTA. Ja juz sie nie moge doczekac kolejnej pensji.Pierwsze co kupie to GTA LC (walić 1 gigówkę :)))) )

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok krotka pilka z mojej strony :P

DO POSIADACZY PSP :

Moglibyscie zrobic jakies zdjecia waszych konsol psp i zamiescic je tutaj ?

Jak jest z jakoscia dziwieku w tej konsolce ? Chodzi mi przewaznie o mp3.

Gdzie najtaniej kupic ta konsolke w Polsce przy pelnej gwarancji i bez zadnych bad pikselow ? :P

Z gory dzieki za odpowiedz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakość dzwięku jest NAPRAWDĘ bardzo dobra.Dzwięk jest idealny (w zalezności oczywiście od jakości wgranej mp3) nie slychać żadnych trzasków, szumów itd.

Gdzie najtaniej to nie wiem, ja kupowałem w media markcie od razu z rige racerem , ale napewno nie jest to najtaniej w polsce.Musisz sie rozejrzeć po sklepach internetowych po prostu.Co do bad pixeli.Nie ma gwarancji ze w danym sklepie NIE bedzie bad pixeli. Jezeli będą wtedy konsole wymieniasz proste. To jest tylko wyświetlacz LCD, wiadomo ze mogą sie zdarzyc bad pixele (tak jak napisalem wyżej, konsole wziąłem pierwszą z brzegu nie myśląc i nie martwiąc sie czy będą czy ich nie będzue-no i nie mam żadnych bad, hot, dead, pixeli).Jak wygląda wymiana w przypadku ich wystąpienia to juz musisz gadac ze sprzedawcą.Sony powiedziało ze gwarancja na nie wystąpienie bad pixeli to 99,9% pixeli na wyswietlaczu.No to teraz trzeba obliczyc ile to jest.Serwis Sony uwzględnia od 6 martwych pixeli wzwyż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki w tym tygodniu kupuje PSP :P Szef zaproponowal mi korzystne raty tzn0 % :) Najwyzej mnie z domu wywala, ale co tam jak rodzice sobie kupowali nagrywarke dvd (stacjonarna) to jakos nie mialem pretensji, wiec mysle ze mnie zrozumieja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sadzac po podpisie zle ci sie nie wiedzie  :D  ... moje psp przyjedzie zza wielkiej wody kolejny zakup to dysiro 4gb datela ale narazie drogi..

1734483[/snapback]

zle nie, nie mam prawa narzekac. Musze tylko dodac to ze wszystko za wlasnorecznie zarobiona kase ;) Tylko zawsze mam problem jak chce sobie cos kupic :( Rodzice zawsze musza cos powiedziec....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W polsce jeszcze nie widziałem, z zagranicy na ebayu mozna dorwać.

A propo. Wczoraj doszedł do mnie film spiderman2. Szedł krócej niz 2 tygodnie.Spodziewałem się dłuższego czasu oczekiwania.Ludzie.Po prostuu brak słów. Powiem krótko: nigdy nie widziałem na oczy takiej jakości obrazu...jest po prostu idealnie, przez 30 minut ogladałem film z rozdziawioną jaźwą i "badałem" dokładnie czy aby ten obraz jest naprawde taki dobry jak to moje oczy widzą.No i jest.Po prostu JEST...Dzisiaj oglądam drugi raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W polsce jeszcze nie widziałem, z zagranicy na ebayu mozna dorwać.

A propo. Wczoraj doszedł do mnie film spiderman2. Szedł krócej niz 2 tygodnie.Spodziewałem się dłuższego czasu oczekiwania.Ludzie.Po prostuu brak słów. Powiem krótko: nigdy nie widziałem na oczy takiej jakości obrazu...jest po prostu idealnie, przez 30 minut ogladałem film z rozdziawioną jaźwą i "badałem" dokładnie czy aby ten obraz jest naprawde taki dobry jak to moje oczy widzą.No i jest.Po prostu JEST...Dzisiaj oglądam drugi raz.

ja ten film dorzucam gratis na mojej aukcji ms 1gb+256mb+32mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to chyba onizono taktowanie zegara aby bylo mniejsze zuzycie energi. ale przy tych nowych i wydajnych bateriach bedzie mozna sobie pozwolic na odblokowanie tego ;]

ja dodam ze gralem pare h na tej konsolce i podobalo mi sie. Jednak po paru h zabawy strasnize bolalby mnie palce i kciuki.

Gralem w MEDIVIL full (hmm "analog" chodzil dziwnie. jakby z opuznieniem) , fife (beznadzieja) i wipout demo (fajnie sie gralo) i niepamietam tytulu ale jezdzilo sie jakims poazdjem i strzelo sie do innych samochodo (straszna kicha)

Jednak widzac screeny z nowych gier jakie maja wyjsc wnioskuje ze potencjal konsloli bedzie sie ujawanil z kolejnymi tytulami. Za rok moze 2 sobie ja sprawie ale narazie jeszcze niepracuje i mnie na nia niestety niestac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja zastanawiam się czy kupic sobie PSP. przeczytałem cały ten temat i w niektórych momentach aż ciarki przechodziły. a grał ktoś może w Winning Eleven 9?? czy PSP się mocno grzeje?? i z jakim softem najlepiej kupić ( z tym 2.0??)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, to ja wam coś apropo softu powiem. Ostatnio sie nie odzywałem długo, ale "bawiłem się" PSP, wię to chyba zrozumiałe :) Ale wracając do tematu: wszedłem sobie na www.yourpsp.com zobaczyć co nowego w videosach. Patrzę i co widzę: "Enjoy better quality video with PSP system software 2.50". I teraz dylemat co robić. Na stronce jeśli chodzi o grafę to niewiele napisali, ale z tego co wiem to "better quality"="lepsza rozdzielczość". Mam już ten plik, ale waham się- istalować czy nie? Pewnie ten soft zawiera nowe zabezpieczenia co do emulatorów.

Przy okazji ja teraz czekam na jedna grę na PSP- (pochylcie głowy) Prince Of Persia: Revelations

Amen :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...