Skocz do zawartości
Kosiarz_1987

Oplotki Na Kable

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli jeszcze cos zostalo to ja bardzo chetnie wezme 5m. Najlepiej jakby osoba, ktora zbiera pieniadze napisala mi ile i gdzie mam wpalcic pieniadze.

A widzieliscie cos takiego?

http://www.hipermax.pl/product_info.php?products_id=266

Czy to jest godne uwagi? Cena w sumie ta sama

Edytowane przez andrzey83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema dzisiaj kupilem taka fajna rurke na kable metr na spróbowanie. i nie moge zdjac wtyczki na plyte glowena bo ten oplot wiekszy kupilem na ten glowny zwojj pomóżcie

 

PS a i jeszcze opowiedzcie cos o tym zamowieniu bo nie mam sily znalezc we wczesniejszych stronach...

Edytowane przez staszek1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Grimlock - 5m

2. Hipo - 5m

3. Ivan_666Mhz - 5m

4. ...........................

5. maarchewa - 5m

6. RavenMT - 5m

7. Horzy - 5m

8. noe9 - 5m

9. ent -5m

10. joli - 20m

11. haki731 - 5m

12. miramp - 5m

13. ryba - 5m

14. andrzey83 - 5m

15. hard - 5m

16. MaSell - 5m

17. staszek1000 - 5m

18. Paweł666 - 5m

----------------------------------

100m

 

Pozostało 0m do rozdysponowania.

 

 

Jeszcze raz powtórze:

 

HGP 3 do 9 mm (100mb.) 349,17zł

kurier 27,00zł

______________________________

w sumie 376,17zł

 

Czyli metr wychodzi po 3,77zł

 

- przesyłka do kazdego klienta 7,5zł priorytetem ewentualnie jeszcze sposoby przesyłki są do ugadania (licze oczywiscie ze trzeba kupic jakaś koperte bo nie będe luzem rozsyłał).

- jak zbierzemy chętnych na tą szpule to wtedy do każdego wysyłam pmke z danymi do przelewu a w zamian dostaje potwierdzenie z adresem. Jeśli ktoś nie bywa często na forum tylko powiedzmy raz na tydzień albo rzadziej to proszę o dołaczenie numeru telefonu kontaktowego żeby w razie czego dać znać ze mamy komplet i czekamy na wpłate. Nie chce po prostu zbierać pieniędzy dopóki nie mamy rozdysponowanej szpulki bo przecież nie ma żadnej gwarancji ile to jeszcze potrwa.

Edytowane przez Hipo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde myslicie ze Hipo bedzie z kazdym osobno rozmawial na GyGy ?? Procedura jest jasna, zglaszacie tutaj chec wziecia udzialu w zamowieniu, a potem czekacie na PM od Hipa, nikt nie bedzie do was na GG sie dobijal :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GG/meil dałem na wszelki wypadek. Czy gdzieś napisałem że Hipo ma do mnie na GG/meil pisać - NIE.

 

----------------------

edit: literówki

Edytowane przez Paweł666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezdem, uważam zamówienie za zamknięte. Jutro po poludniu porozsyłam do każdego PM z danymi do przelewu itd, rano nie dam rady bo mam ekipe do wymiany okien w domu a teraz ledwo na oczy widze ;)

 

 

 

 

EDIT 10:05

 

 

Znalazłem chwile wolnego czasu i rozesłalem do wszystkich zainteresowanych PM z moimi danymi do przelewów, jeszcze raz przypomne o tym zeby w tytule przelewu wpisywać "oploty na kable od (tutaj wstaw swój nick z Tweaka)" aby mi ułatwić identyfikacje osób które wpłacą pieniadze.

Edytowane przez Hipo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro przelewik bedzie i czekam na oploty ;]

 

Tylko napisz na priva adres, poza tym proszę wszystkich o trzymanie sie reguł, wkońcu nie bede każdego upominał o adres itd no i niestety ale czas realizacji jest uzalezniony od ostataniej osoby która wpłaci, narazie mamy potwierdzenie od 3 osób chetneych nie licząc mnie

 

Edit:

 

4 osoby potwierdziły.

Edytowane przez Hipo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@andrzey83

 

Moje dane wysłałem Ci przeciez w PW razem z numerem konta.

 

Następujące osoby potwierdziły już udział w zamówieniu

w kolejnosci :

 

ent

joli

Paweł666

miramp

Horzy

MaSell

andrzey83

staszek1000

maarchewa

hard

Grimlock

Edytowane przez Hipo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...