Skocz do zawartości
TDK

Policja i respekt

Szanujesz policje?  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Szanujesz policje?

    • Nie
      58
    • Tak
      58


Rekomendowane odpowiedzi

JEBA... DRECHOW<SKEJTOW<SKINHEDOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:  :twisted:  :evil:  :evil:  :evil:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :!:  :!:

masz coś do dresów :lol: :lol: :lol:

JA MAM

 

 

co do policjantów to regularnie 2 osobowy patrol policji zostaje zlany umnie na osiedlu. sam widzialem 2 razy, jak radiowóz przejezdza to szaliki na twarz walą kameiniami i zwiewają na osiedle. a co nato policja ?? radiowozy juz niewjezdzają na osiedle a patroli pieszych juz prawie niema i ja mam szanowac taką policję ?

jakby mieli jaja to by zrobili obławe na tych dresów spałowali ich po ryjach przetrzymali 48h to moze by im sie odechciało takich numerow.

 

tak jak ta akcja w sylvestra (tvn) na dziadka 67 lat w domu napadlo go 3 dresów, dziadek miał noz wedkarski kolo dżwi zaczol sie bronic i zabił jednego dresa ktory sie rzocił na niego, tera zchą go oskarzyc o zabojstwo - po<span style="color:red;">[ciach!]</span>e prawo, a jak wspomniał Reed jakie prawo taka policja

co miał ten dziadek zrobić ?!??! stłukli by go dresy sprawe by umorzono i tyle by z tego było. Ten dziadek powinien dostac order za odwagę.

 

"to jest polska a nie elegancja francja" prawo jest do [gluteus maximus], dziorawe itp, a policja musi sie nim kierować przestępcy robią co chą a my co may robić?? niemozemy łatwo sprzedać tyłka, trzeba sie bronić to po 1 a potem myśleć co nam moze zrobić to leve prawo !!!.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

frajerzy i łapówkarze :evil:

jak można darzyć szacunkiem kogoś, kto nie jest wierny swoim postanowieniom !

byłem niestety kilkakrotnie zatrzymany i jakakolwiek próba dyskusji z "władzą" kończyła się zawsze tym samym; wpier** !!!

 

jedyne co potrafią zrobić to "przepisywać swoje zeszyciki" BTW: ciekawe po kiego ch** to robią???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie tych frajerow !!!! to sa najgorsze gnidy na swiecie ! Przez tych cweli mialem rewizje w domu i ledwo sie wywinąłem ...A i wielu moich kumpli przez te zasrane mendy siedzi ! ZERO SZACUNKU !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JEBA... DRECHOW<SKEJTOW<SKINHEDOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:  :twisted:  :evil:  :evil:  :evil:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :!:  :!:

W zasadzie to dobrze powiedziane, tylko jedno pytanko: kto to są ci skejci i dlaczego niektórzy piszą sk8ci? Sorry za głupie pytanie ale naprawde nie wiem, to pewnie wina podeszłego wieku.

 

Co do policji to teraz niestety nikt się ich nie boi, a kiedyś milicjantów to bał się każdy, przynajmniej w tym jednym była przewaga komunizmu nad kapitalizem. Na szczęście z policją żadnych kontaktów nie mam od lat, czego wszystkim życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z policja jest tak drogowka bierze w lape jak sie tylko da a prewencja zgarnia za byle gowno zeby sobie statystyk w raportach porobic ,chociaz im sie nie dziwie bo za ta kasa to ja bym tez z radiowozu nie wychodzil .

 

Mialem ostatnio taka przygode :

 

Idac po rynku głownym dla jaj (bylismy po paru pifkach) wynieslismy stolik i dwa krzesla przed restaruacje (z zupelnej glupoty) zatrzymaly sie "pyty" i nas zgarneli na 24h do aresztu (na mogilska ) .Posadzono nas o kradziez (zajebiscie ) .Z tego co pamietam grozilo nam po 5 lat w zawieszeniu ale na szczescie spotkalismy sie z duza przychylnoscia wlascicielki restauracji (bo nie jestesmy jakimis zulami tylko zwyklymi studentami ) Pogadalismy z nia i udostepnila nam kasete wideo na ktorej bylo nagarane ze wynieslismy to postawili i poszli dalej . A nie tak jak w protokole bylo napisane ze zaczelismy uciekac . W gazecie nawet bylo napisane w kronice policyjnej ze zlapano nas po poscigu 8O .Wszystko sie dobrze skonczylo bo ani ja ani moi koledzy nie bylismy karani . Stanelo na umozeniu i krotkiej acz tresciwej gadce z pania prokurator (pozdrowienia) . Jednak radze wam uwazac na niebieskich bo przez takie gowno nie moglbym nigdy juz uzyskac swiadectwo o niekaralnosci (problemy ze znalezieniem pracy i uzyskaniem kredytu w banku ) . Pozdrowki for all i pomyslcie 15 razy jak jestescie w stanie upojenia alkoholowego nad czyms co mogloby rzutowac na cale wasze zycie a z pozoru wygladalo na drobnostke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto to są ci skejci i dlaczego niektórzy piszą sk8ci?

widziałeś młodych ludzi na deskorolkach?

mówią na siebie skejt ( z ang. skater ) bo moze "deskorolkarz" brzmi troche śmiesznie :lol:

a SK8 - angielskie 8 czyta się: ejt ( pis. eight )

Dzięki. Tam gdzie mieszkam jeszcze ich nie widziałem za to wystepują w Gliwicach i wyglądają raczej spokojnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze to glupie ale ja do tych glabow nic nie mam wykonuja ta prace i jusz a ze i w policji zdarzaja sie porabani idioci to wszedzie niestety tak jest

dla uzupelnienia to jezdzilem motorem przez 3 lata bez prawka bylem naprawde daleko nieraz np. z czestochowy do tarnowskich gor , katowice krakow.... przejechalem w sumie bez prawka 6000 km!!! :)

moja recepta to jak na ciebie patrza (jezdzilem wtedy od 13 wieku do 16)

dodawalem gazu i juz wiedzieli ze nie mam sie czego obawiac!!!!!!!!

pzdro dla niebieskich ;)

a w chwili obecnej mam jusz pol roku prawko i zyje ( jezdze ) sobie dlugo i szczesliwie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He policja hmm co to wogole jest. Jak sa potrzebni to ich niema nigdy. U nas na szcescie sie nie pier** z dresami sam widzialem jak spalowali dwoch na rynku.

 

Jak pojechalem gosciowi po plerach nozem a drugiemu po nodze ( oni tez mieli noze kase chcieli ) to momentalnie sie znalazla psiarnia i mnie zwinela ze szpitala. He zostalem oskarzony o przekroczenie obrony koniecznej. Prokurator to normalnie jakis psychol stwiedzil ze jestem bandzior i mnie zamkine. Hehe co ja przezylem ale jakos sie wybronilem z wszysktiego. Jakis taksiaz sie zglosil na paly po 2 tyg ze widzial i zlozyl zeznania. Wiec sprawe umozyli.

 

Skoda gadac brak slow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie tych frajerow !!!! to sa najgorsze gnidy na swiecie ! Przez tych cweli mialem rewizje w domu i ledwo sie wywinąłem ...A i wielu moich kumpli przez te zasrane mendy siedzi ! ZERO SZACUNKU !!!

no to jak siedza jednak cos musieli zbroic a tak wogle to masz fajnych kolegow :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, widac prawo jest nietego :<. A to wszystko przez Walesa i jego squad ;(. I tak jak ktos napisal-w PRL przynajmniej bali sie milicji i to jest wlasnie jeden z plusow tego ustroju :). I wogole to mysle ze najlepszym ustrojem byloby polaczenie gospodarki kapitalistycnzej z ideami komunizmu :). Wiem ze to troche dziwnie brzmi ale mysle ze wtedy zyloby nam sie o tak :) (oczywiscie pare rzeczy z demokracji w tym "mixie" musialo by zostac, jak np wolnosc slowa itp :) )

 

A co do tych obrzucan kamieniami radiowozow przez drechow (niech splona zywcem) to serce sie kraje :< w PRL'u za takie cos jezdzili by na wozkach inwalidzkich, a teraz :<. Wogole kiedys odzialy prewencji to byla potega (ZOMO, ORMO). A teraz? Wyglada to jak jakies space balls =P ;).Tylko przez wypalowanie tych ludzi moze byc porzadek :). Czego im zycze jak najszybciej. A dodatkowo bym ich jeszcze wykastrowal. Jak spiewa Kazik Staszewski-nie ma litosci dla s<span style="color:red;">[ciach!]</span>y*****.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

policja to <span style="color:red;">[ciach!]</span>e

zostalem pobity

skutek to wstrzasnienie mozgu i 10 dni w szpitalu

dzielnicowy byl u niego w domu i powiedzial mu ze nic mu nie zrobia

po 5 miechach ciach!! sprawatrafila do prokuratury

nawet listu nie dostalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem niestety "przyjemnosc" z Policja, no coz wykonywali swoja prace, lecz tracili czas na prozno. Za to jak pod blokiem zlodzieje kradli samochod to interwencyjny telefon na policje skonczyl sie niczym. Mieli chlopaki problem z odpaleniem i trwalo to z 45 min za nim sciagneli "posilki" i udalo sie im odjechac. Natomiast policja sie nie zjawila :(

Pozdro

Dexter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to reed ujął żal dupe ściska... 0 re5pectu dla tych smurfów w bejsbolówkach... siedzisz sobie na deptaku gadasz z kumplami a tu ci podchodzi taki lamuch i mówi spie.rdalajcie albo macie w p.ierdol.. 8O

to goscie zaczynają z niego brechtać... gość sie zaczerwienił i poszedł :/

qrfa facet 35 lat w niebieskim mundurku myśli że wszystko a wsytarczy 3 15latków i koleś rozmięka :D szpaner :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie tych frajerow !!!! to sa najgorsze gnidy na swiecie ! Przez tych cweli mialem rewizje w domu i ledwo sie wywinąłem ...A i wielu moich kumpli przez te zasrane mendy siedzi ! ZERO SZACUNKU !!!

Jasne, każdy siedzi w pierdlu za niewinność :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie robia poza lapaniem na radar !! Musze codziennie dojezdzac na uczelnie autem, a oni zawsze sie ustawiaja tam gdzie jest ograniczenie 40km/h i trzeba tam tyle jechac :( Upatrzyli tez sobie pare innych miejsc i mierza mnie tam co chwile. W wakacje pracuje, zeby zaplacic te glupie mandaty, bo caly czas nachodzi mnie komornik. Jezeli chodzi o mnie to wole sam wymierzac sprawiedliwosc, bo i tak oni nic nie zrobia !! Straz miejska - no comments - mandat + blokada za parkowanie na trawniku - przed uczelnia (nigdzie miejsca nie bylo)

Skad ja to znam, no skad ?? :? :evil: (I pisze tu zarowno o trasie na akademie, jak i o wyczynach straznikow w blokowaniu aut pod uczelnia... :evil: :evil: :evil: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie robia poza lapaniem na radar !! Musze codziennie dojezdzac na uczelnie autem, a oni zawsze sie ustawiaja tam gdzie jest ograniczenie 40km/h i trzeba tam tyle jechac :( Upatrzyli tez sobie pare innych miejsc i mierza mnie tam co chwile. W wakacje pracuje, zeby zaplacic te glupie mandaty, bo caly czas nachodzi mnie komornik. Jezeli chodzi o mnie to wole sam wymierzac sprawiedliwosc, bo i tak oni nic nie zrobia !! Straz miejska - no comments - mandat + blokada za parkowanie na trawniku - przed uczelnia (nigdzie miejsca nie bylo)

Nieee no pewnie najlepiej zrezygnować z przepisów drogowych i oznakowania i ogólnie powinna być wolna amerykanka na drogach. Bez urazy, ale to, co napisałeś to totalna głupota. Dam Ci rade tam gdzie jest znak ograniczenia do 40 jedź 40 a gdzie 80 to 80 i komornik przestanie Cię odwiedzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam już za dużo nie zdziwi jeśli chodzi o Policję. Przyzwyczaiłem się do ich głupoty, łapówkarstwa ale czasem i wyrozumiałości.

 

1. Jakieś 8 lat temu, jako 17 latek jak jeździłem sobie Golfem GTI (wtedy taki samochód jeszcze robił wrażenie ;) ) widząc radiowóz sam już zjeżdżałem na pobocze na kontrolę. Bez kitu - jakieś 90% radiowozów prawie od razu mnie zatrzymywało...

 

2. Parę lat temu spod domu ukradli mi samochód. To był bodajże 2.X. Oczywiście nie wierzyłem, że się znajdzie. Jakoś w styczniu ojciec do mnie dzwoni "znalazł się twój samochód" 8O. Okazało się, że stoi na parkingu policyjnym w Olsztynie (ukradziony w Gdańsku). No ale w Gdańsku musieliśmy załatwić formalności. Po rozmowie z policjantem okazało się:

- samochód znalazł się już po 3 (!!!!!!!) dniach porzucony w Olsztynku

- zabrano go na parking policyjny

- wezwano jakiegoś gościa z Niemiec 8O, bo myśleli, że to jego

- potem przyjechał drugi ze Śląska bodajże - powód j.w. 8O

- dopiero po 3 m-cach otworzyli auto i w schowku znaleźli jakieś moje papiery i zorientowali się czyje to auto....

ŻENADA (ale tutaj podobno zawiniło prawo - tak więc rację ma reed)

 

3. Całkiem niedawno jadę sobie przez Gdańsk-Wrzeszcz. Jest korek. Nagle widzę czerwonego poloneza i lizaka wzywającego do zatrzymania. Zatrzymali mnie na samym środku Wrzeszcza, na wyłączonym z ruchu pasie. Tamtędy przechodzą setki, a nawet tysiące ludzi. Kazali mi wyjść, ręce na maskę, rozkrok i przeszukiwanie mnie i całego auta na oczach tłumów. Nawet nie wiecie jak mi było głupio. Potem paru znajomych (np. gościu od którego wynajmuję mieszkanie) pytali się za co mnie przeszukiwali. Nie ma co - renomę sobie wyrabiam....

 

4. Wyjeżdżam z domu, przejeżdżam jakiś kilometr i zatrzymuje mnie radiowóz. Zwykła kontrola. Jednak po chwili okazuje się, że nie taka do końca zwykła. Policjant okazał się totalnym dupkiem. Po przeszukaniu i sprawdzeniu totalnie wszystkiego (wszystko ok) mówi do mnie "No i co my panie K.... z panem zrobimy" "A dlaczego macie coś robić"-pytam; "A tak dla zasady, no przecież nie mogę pana puścić bez niczego". Myślę sobie o ty <span style="color:red;">[ciach!]</span>u i mówię "Róbcie co chcecie. Pisz pan cokolwiek i tak nic nie przyjme". Gościu się na maxa w<span style="color:red;">[ciach!]</span>ił, coś tam zaczął gadać i puścił. DEBIL

 

Ale nie będę uogólniał. To są przygody z debilami i chamami. Jednak dziękuję policji, że wielokrotnie gdy byłem w stanie wskazującym na wielokrotne spożycie ;) wykazała zrozumienie, nawet przy bardzo mocnych ekscesach i jeszcze NIGDY mnie nie ukarała (odpukać). Nie wiem czemu zawdzięczam tego farta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadam wam pytanie: jak Policja ma was szanowac jak wy jej nie szanujecie?? Postawcie sie na miejscu Policjanta, ktory spisuje jakiegos zaje.banego dresa czy skejta za bazgranie, demolowanie czy co kolwiek innego a tem po<span style="color:red;">[ciach!]</span>l.eniec pokazuje jaki to on jest i co on o Policjancie mysli. Co byscie zrobili?? Ja bym przyp.ierdolil takiemu typowi w jego parchaty ryj, ze az by sie w pol zlorzyl.

Co do reagowanie na rozne zagrozenia to jest tak, ze resort nie ma pieniedzy, na radiowoz jest z gory okreslony limit paliwa i jak zostanie on przekroczony to radiowoz bedzie stal. Kto ponosi za to wine? Moze powiecie, ze Policja?? otoz winny jest Kolodko a nie ktos inny bo to on ustala budzet.

Fakt, ze w kazdym zawodzie, a wlasciwie praca Policjanata to nie zawod a sluzba, zdazaja sie "czarne owce", wsrod ksiezy, prawnikow, sprzedawcow, we wszystkich zawodach ze wszystkich dziedzin zycia, to nie nalezy tego uogolniac bo mozna sie przejechac.

W kwestii prawa to macie racje , ze jest ono do du.py, ale kogo to jest wina, Policjantow?? Nie, naszych kocvhanych politykow. Policjanci musza sie tym chorym prawem kierowac bo niczym by sie nie roznili od przestempcow.

Co do spisywania za "darmo" czy "pobic" to nie uwierze. Musi byc jakis powod. rzcenie kur.wa, kamieniem jakis gest. Jak czujecie sie, ze bylo to niesluszne to mozna sie przejsc do komendanta i zlozyc skarge, a ten juz konsekwencje wyciagnie.

Ktos powiedzial, ze te spisywania, zatrzymania itp sa robione dlatego, za Policjant dostaje pieniadze za cos takiego. Jest to gowno prawda bo pieniadze za mandaty trafiaja do uzedow wojewodzkich i tam sie nimi rozporzadza, a Policjant dostaje tylko swoje uposarzenie.

 

 

Uprzedzam nastepne pytanie. Tak moj ojciec jest oficerem Policji w stopniu nadkomisarza. A jak sie to komus nie podoba to ch.uj mu gleboko w du.pe, zeby zabolalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec, masz duuużo racji w tym co piszesz. Zgadzam się z Tobą. Ale zobacz na moje "przygody".

Pkt. 3 - czemu nie wzięli mnie w jakąś boczną uliczkę??? Niech se przeszukują. Ja jestem czysty i nie widzę problemu. Ale w centrum miasta ??? :evil:

Pkt. 4 - czy tylko za to, że jestem młody i mam dobrą furę to muszę coś dostać "dla zasady" bo się nie podobam się jakiemuś staremu gliniarzowi??? (to samo pkt. 1) :evil:

 

Fuck, ja wiem, że im ciężko i w ogóle, ale wtedy kiedy mogą niech sie zachowują normalnie a nie jak "Pan i władca".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec, masz duuużo racji w tym co piszesz. Zgadzam się z Tobą. Ale zobacz na moje "przygody".

Pkt. 3 - czemu nie wzięli mnie w jakąś boczną uliczkę??? Niech se przeszukują. Ja jestem czysty i nie widzę problemu. Ale w centrum miasta ??? :evil:

 

Tu masz racje

 

Pkt. 4 - czy tylko za to, że jestem młody i mam dobrą furę to muszę coś dostać "dla zasady" bo się nie podobam się jakiemuś staremu gliniarzowi??? (to samo pkt. 1) :evil:

 

Jak juz pisalem wszedzie sa "czarne owce". Moze chcial "dorobic" do szczuplej pensji, bo szeregowy policjant z OPP (Oddzial Prewencji Policji), swiezo po szkoleniu, czy na niskiej grupie (uposarzenie zalezy od grupu zaszeregowania) zarabia na reke ~1200-1500 zl, na gowniarzu (to nie jest o Tobie) w dobrej furze.

 

Fuck, ja wiem, że im ciężko i w ogóle, ale wtedy kiedy mogą niech sie zachowują normalnie a nie jak "Pan i władca".

 

znam wielu gliniarzy i wielu widzialem i czesc sie zachowuje tak jak powiedziales, ale wiekszocs z nich to sa normalini ludzie. Do pracy w Policji trzeba miec "powolanie" jak do bycia ksiedzem czy nauczycielem. Ale w Polsce brajuje ok. 10.000 Policjantow na ~100.000 obecnie i przyjmuja roznych ludzi, bo chetnych brak zeby narazac zycie za "drobne".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam hmmm.....szacunek do policjii ale tylko wtedy, kiedy do mnie podchodzi sie z szacunkiem. Znam paru ludzi z OP- fajni ludzie. Nie przesadzajmy- nie każdy policjant to debil - teraz by wstąpić do policjii to trzeba mieć już nawet wyższe wykształcenie, testy psychologiczne, szkolenia itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam szacunku...

zabierają piratom płyty z muzyką i programami (bardzo topsze!) ale potem je przynosza do swoich domów...

albo rozbierają samochody zatrzymane na parkingach policyjnych...

howgh... szkoda słów...

zabieraja plyty piratom, bo to jest karalne i jest scigane z urzedu.

czy ty wogole wieesz o czym mowisz?? pier.dolisz glupoty i gadasz od rzeczy. Caly ten "towar" jest liczony i ksiegowany a wszystkie braki wychodza bardzo szybko. Powiedz mi wogole skad takie "rewelacje" masz, uslyszales gdzies na melinie i teraz chodzisz i powtarzasz jak jakis [xX]. twoja wypowiedz jest podobna do belkotu elpeeru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...