Skocz do zawartości
Galvatron

Ghost Recon 3

Rekomendowane odpowiedzi

o! dzieki wielkie za link

 

Tak czytam i chyba by mi bardziej stykneła wersja na X360, bo kamera jest w tpp co mi bardziej lezy. Jak to ma byc fpp'ek taki jak inne recony ze widze tylko celowniczek nie widzac nawet modelu broni to ja mowie nara.

 

Dziwne ze nie moga wrzucic przelacznika widokow do wersji PC. Przeciez to zaden problem.

 

Liczyłem na dopasionego FSW z mozliwoscia strzelania i wszelkimi szmerami, bajerami, a tak to bedzie tylko na konsoli ;/. No nic - pozyjemy, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The 360 version of the game sports a third person view that is 'over the shoulder', allowing you to peek around corners and get a slightly more 'arcade' experience of the game. The PC version is strictly first-person, as the rest of the Ghost Recon games have been. The first-person view will allow a more FPS-pure experience, as befits the control mechanism, whereas the feeling at Ubisoft is that the third-person view is more suited to the joypad on the console.

proponuje kandydature tego cytatu do najglupszej wypowiedzi roku 2006.

 

Niby czego widok TPP jest lepszy do konsoli a do PC juz nie? Ja nie rozumiem. O ile sie moze zgodzic ze w konsoli preferowany jest FPP bo jest efektowny i bardziej pozwala ogarnac zachowanie postaci to nie moge zrozumiec dlaczego na PC musi byc FPP. Czy ktos u UbiSoft bierze kase za podnoszenie cisnienia graczom PC i zmusza ich do kupna konsoli? Nie widze jakiegos jasnego i logicznego uzasadnienia takiego idiotycznego podejscia. Mam nadzieje ze sie pojawi jakas modyfikacja dajaca mozliwosc WYBORU graczom PC. Pewnie na konsole nie pojawi sie mod umozliwiajacy granie FPP, ale pewnie i tak nikt nie bedzie chcial grac FPP jak jeszcze dadza ten glupkowaty punkcic i kreseczki wokol niego pokazujace czas na przeladowanie, blah...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Roznica w wersji pc i konsolowej jest kolosalna!!! oczywiscie na korzysc konsoli :), nie ma nawet o czym mowic jesli chodzi o grafikie ,wersja pc to ubogi krewny z wersji x360 ,wszystko szare i brzydkie -bynajmniej odnioslem takie wrazenie w filmiku z powyszego linka.

Jesli ktos sie wachal czy czekac na wersje pc czy moze kupic x360 chociazby dla tej gry to nie musi juz sie wachac

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość #Mreko

Roznica w wersji pc i konsolowej jest kolosalna!!! oczywiscie na korzysc konsoli :), nie ma nawet o czym mowic jesli chodzi o grafikie ,wersja pc to ubogi krewny z wersji x360 ,wszystko szare i brzydkie -bynajmniej odnioslem takie wrazenie w filmiku z powyszego linka.

Jesli ktos sie wachal czy czekac na wersje pc czy moze kupic x360 chociazby dla tej gry to nie musi juz sie wachac

ten filmik marnej jakosci moze dlatego

grafa nie powinna byc gorsza niz w battlefield 2 oczywiscie na high detail

 

oby nie byla to konwersja tej wersji z xboxa i ps2 bo bedzie kicha

Edytowane przez #Mreko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roznica w wersji pc i konsolowej jest kolosalna!!! oczywiscie na korzysc konsoli :), nie ma nawet o czym mowic jesli chodzi o grafikie ,wersja pc to ubogi krewny z wersji x360 ,wszystko szare i brzydkie -bynajmniej odnioslem takie wrazenie w filmiku z powyszego linka.

Jesli ktos sie wachal czy czekac na wersje pc czy moze kupic x360 chociazby dla tej gry to nie musi juz sie wachac

Twoja wypowiedz jest pozbawiona sensu.

 

filmik mocno skompresowany, a Ty wd niego podsumowujesz grafike, LOL O L O L O LO LO LOL OKPY$LY%L#^L az mnie nosi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka nowych filmow z PC-ta , maly preview i kilka nowych screenshoot-ow

http://pc.ign.com/articles/701/701730p1.html

grafa ewidetnie porownywalna z wersja xbox360 coprawda screeny sa z gry odpalonej w mniejszej rozdzialce i bez aa lub anizo byc moze sa tez bez depth of field a tak wielkich roznic nie ma Edytowane przez #Mreko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

faktycznie nowe filmiki pokazuja ze developerzy przylozyli sie jednak do tego tytulu,teraz tylko kwestia odpowiedniego sprzetu,bo raczej nie ludzmy sie, do tego typu gier i porzadnej grafiki wypasiony komp jest raczej niezbedny

 

His jak cie tak "nosi" to moze wypusc troche powietrza i pamietaj ze na formu kazdy sie moze wypowiedziec czy tobie sie taka wypowiedz podoba czy nie

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się rewelacyjnie, oby tylko nie była tak skopana jak najnowszy RS... też miałą być wielka rewelacja, a jest zupeałnie inaczej.

Już za miesiąc się dowiemy co z tego wyjdzie, oby jakiś kozak. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po nowych filmikach wrozy "byczo" :)

podobaja mi sie ekspozje i skakanko ze spadochronem , a no i dodam iz "recoil" wyglada cos a'la Ravenshield wiec latwo nie bedzie sie strzelalo :)

 

edit:

No i doczekalismy sie "Status Gold" info z 18 kwietnia.

Edytowane przez masin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos mi mowi, ze te eksplozje i inne efekty "fizyczne" to z wykorzystaniem PhysX. bez niego moze to wygladac bardziej "standardowo".

oby nie :)

http://i-live.multiplay.co.uk/download.php?id=60 - 57Mb i duzo gadaniny ale kawalki filmikow "zrywaja kask"

a tutaj troche filmikow z testow samej gry - 1up.com

http://www.1up.com/do/download?cId=3139558

Edytowane przez masin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze zdjec wnoiskuje, ze wersja na xbox 360 wyglada o wiele lepiej. kijowo, ze w wersji na pc nie ma widoku z 3 osoby ( chyba, ze czegos nie doczytalem)

kijowa to moze byc wersja na X360 - czysty arcade 3-cio osobowy, na PC bedziemy mieli FPS

 

oczywiscie Twoje wnioski ze na Xkloca będzie to wygladac lepiej biora sie z faworyzowania 360 ze wzgledu na jego posiadanie ... cóż n/c

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kijowa to moze byc wersja na X360 - czysty arcade 3-cio osobowy, na PC bedziemy mieli FPS

 

oczywiscie Twoje wnioski ze na Xkloca będzie to wygladac lepiej biora sie z faworyzowania 360 ze wzgledu na jego posiadanie ... cóż n/c

rozbawiaja mnie takie teksty. posiadam tez PC , moze nie jest jakis wypasny ale jeszcze udaje mi sie pewne gry w max detalach odpalac. Grales w wersje na xbox 360 ?? pewnie nie wiec nie pisz tu jakis farmazonow o arcade 3-cio osobowym. Bo wg mnie i wielu osob jest to jedna z najlepszych gier z dziedziny shoter. Mysle, ze na twoim sprzecie to ta gra bedzie wygladala przewypasnie. Bedziesz mogl sobie zagrac w taktyczna pikselioze. Klapki z oczu chkopie. I tak cos czuje, ze za duzo taktyki w wersji na PC nie bedzie. Takryczna to byla pierwsza czesc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozbawiaja mnie takie teksty. posiadam tez PC , moze nie jest jakis wypasny ale jeszcze udaje mi sie pewne gry w max detalach odpalac. Grales w wersje na xbox 360 ?? pewnie nie wiec nie pisz tu jakis farmazonow o arcade 3-cio osobowym. Bo wg mnie i wielu osob jest to jedna z najlepszych gier z dziedziny shoter. Mysle, ze na twoim sprzecie to ta gra bedzie wygladala przewypasnie. Bedziesz mogl sobie zagrac w taktyczna pikselioze. Klapki z oczu chkopie. I tak cos czuje, ze za duzo taktyki w wersji na PC nie bedzie. Takryczna to byla pierwsza czesc.

z bachorami prowadzić dyskusji zamiaru nie mam, nie potrafisz opanować emocji, od razu naskakujesz - zachowanie głupawego 15 latka.

Skąd wiesz jak to bedzie sie prezentowac na PC ?

A o to jak bedzie wygladac GR3 na moim Pc martwic sie nie musze, bo mój komp ma jeszcze wystarczajaco duzo mocy.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki sam shooter na 360 jak Lockdown na PC-ta lol

bawisz mnie czlowieku do lez z trzeciej odoby to mozna grac w Tomb Rider-a a nie w Ghost Recona.

i zycze powodzenie w MP bo ;) ja sie bede zagrywal ...

Edytowane przez masin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...