Skocz do zawartości
Galvatron

Ghost Recon 3

Rekomendowane odpowiedzi

omg omg omg omg! :o :o :o

 

ŻAL POPROSTU! Jak dzisiaj czytam to co pisze w CDA z zeszlego miecha. Ze wersja na PC to ta sama co na X360.... OMG OMG OMG... tylko ze niby na pc jest inna kamera i to all roznic. OMG OMG! Albo kłamali, albo nie potrafią przekazywać informacji... OMG OMG... przeciez to zupelnie inne gry :o Aaaaa.... fajnie tez sie czyta niektorych posty z poczatku tego tematu. A jak wyszedl juz, to na temat wyzszosci wersji PC nad X360tkową odrazu zapadła cisza... polecam na przyszlosc NIE WYPOWIADAĆ się na temat gier, w ktore sie nie grało, bo mowic, ze wersja X360 jest gorsza, albo ze widok z 3ciej osoby jest gorszy, mimo ze gry sie nawet nie widzialo, a co dopiero gralo, to takie...eghmmm, strasznie noobowskie jest ;f

 

OMG omg :D na plycie CDA sa trailery z GRAW i co? W wersji z X360 xD

 

 

OMG over.

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiscie demo rozczarowalo , czegos brakuje tej grze

kiedys jak odpalilem demo BF2 to byl szok ,gralem w demo przez pare godzin

trza bylo cos z cfg zmienic bo wysypywalo sie po jakims czasie

 

Dzis odpalilem demo GRW i kapota pogralem chyba z 10 minut

 

smieszne jest inna sprawa , z demkiem instaluje sie driver do karty AgeiaFX

odpalam ow program uruchamiam demko z szescianami do ktorych strzelamy pilka

i demko bez zadnych optymizacji chodzi plynnie w trybie softwareowym :)

Edytowane przez Bemx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg omg omg omg! :o :o :o

 

ŻAL POPROSTU! Jak dzisiaj czytam to co pisze w CDA z zeszlego miecha. Ze wersja na PC to ta sama co na X360.... OMG OMG OMG... tylko ze niby na pc jest inna kamera i to all roznic. OMG OMG! Albo kłamali, albo nie potrafią przekazywać informacji... OMG OMG... przeciez to zupelnie inne gry :o Aaaaa.... fajnie tez sie czyta niektorych posty z poczatku tego tematu. A jak wyszedl juz, to na temat wyzszosci wersji PC nad X360tkową odrazu zapadła cisza... polecam na przyszlosc NIE WYPOWIADAĆ się na temat gier, w ktore sie nie grało, bo mowic, ze wersja X360 jest gorsza, albo ze widok z 3ciej osoby jest gorszy, mimo ze gry sie nawet nie widzialo, a co dopiero gralo, to takie...eghmmm, strasznie noobowskie jest ;f

 

OMG omg :D na plycie CDA sa trailery z GRAW i co? W wersji z X360 xD

OMG over.

 

pozdro

no Snake podpisuje się pod co napisałeś - nie grałeś w daną gre, nie oceniaj. screeny i trailery nigdy nie pokaża pełnego obrazu gry. Aha chciałem jeszcze powiedzieć, że jeśli ktoś uważa wersje na konsole jako racade na podstawie tego, że gra jest z 3 osoby to niech lepiej się nie wypowiada. Wersja na Pc jest tak samo "taktyczna" jak wersja na xbox 360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo i moim zdaniem ta gra jest beznadziejna :? Grafika na poziomie full spectrum warrior, zero realizmu. Fizyka żałosna i żadne PPU nic tu nie zmieni. Poruszanie sie jakies dziwne, celuje sie bardzo niewygodnie. Glupi arcade, nie polecam.

Edytowane przez Elbios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co oni zrobili tak zbeszcześcić tą nazwę :[ na którą zapracowała niewątpliwie jedna z najlepszych taktycznych gier na PC jaką był Ghost Recoon (1) :mur: No nic na PC'ta jedyne wartościowe gry jakie zostają to tylko "symulatory" w różnej dziedzinie, wyjątkiem będzie chyba tylko Crysis. Zero serca włożonego w produkcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w wersji na iksa widac duzo wlozonego serca, w ksztalcie $$$ od microsoftu.

i? Ważne ze placi sie M$ za tą grę, dlatego wplacają oni UBI i ubi wklada serce. I wtedy Ci co placą to korzystają, bo maja pelnowartosciowy tytuł. A kto z tego topicu zaplacił UBI za GRAW na PC? Śmiem twierdzić ze narazie nikt :P Nawet jakby był lepszy to tez ilość kupujacych oryginał nie byłaby zbyt duża, wiec ja sie nie dziwie, ze z wersja PC poszli po kosztach xD

 

ja wbijam w to ile m$ sypnoł kasy. Ważne ze sie moge Cieszyc pelnowartościową. dopracowaną grą. (tzn narazie sie ciesze u kumpla bo sam czekam do listopada na wybor nextgen'a, ale wiem, ze tam ta gra jest warta swojej ceny... a z zestawem kina domowego.... AJJJJJJJJAAAAJAJAJJAJAJ)

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zassalem , pogramlem i wielkie @#$%$^%(

 

Gdzie podziala sie kontrola nad skladem( piec komed :mur: ) nie mozna nawet im powiedziec kiedy maja strzelac i jak w takiej sytuacji np przebiec na druga strone ulicy czy zajsc wroga, mapa taktycza chyba jest tylko po to zeby byla , zal.pl. Te gre mozna potrakowac tak: zostawiamy sklad i gramy jak w zwyka szczelanke, oby full byl calkiem inny ale chybe to plonne nadzieje.

 

1 gost recon, to bylo , pelna kontrona , mapa taktyczna ( mialo sie ta satysfakcje z opracowanej taktyki).

 

eh szkoda, gry naszej modosci juz nie wroca.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ja i osoby nie znające pierwszej części, mogą na tę grę spojrzeć inaczej bez porównywania jej z poprzedniczką. Rozumiem, że poszło w kierunku "uarkadowienia" i uproszczenia całej rozgrywki.

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Zmieniłem plik ini ale jakiejś ogromnej różnicy nie odnotowałem. Zobaczymy jak to będzie z wersją full. Może te zmiany na "high" są tylko "na papierze" i w demo nic nie zmieniają?

W każdym bądź razie pozytywnie oceniam ten tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie. zobaczylem ten filmik. 1200 zl za 0 efektow ? to ma byc fizyka ?? w innych grach widzialem wiecej fizyki a nie trzeba bylo miec karty fizyki. jak ktos ma mozliwosc niech sobie zobaczy jak ghost wyglada na xbox 360. warto to zobaczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie. zobaczylem ten filmik. 1200 zl za 0 efektow ? to ma byc fizyka ?? w innych grach widzialem wiecej fizyki a nie trzeba bylo miec karty fizyki.

"...nie grałeś w daną gre, nie oceniaj. screeny i trailery nigdy nie pokaża pełnego obrazu gry" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bylo do przewidzenia ze pecet skonczy kariere w grach. Nikt zdrowo myslacy nie wyda wiecej na karte fizyki lub grafiki zeby grac w ta sama gre, w ktora moze sie bawic na dedykowanym sprzecie za takie same pieniadze.

no to mozesz mnie wrzucic do worka z napisem "ci myslacy inaczej". swoja droga czuje sie swietnie z ta choroba. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bylo do przewidzenia ze pecet skonczy kariere w grach. Nikt zdrowo myslacy nie wyda wiecej na karte fizyki lub grafiki zeby grac w ta sama gre, w ktora moze sie bawic na dedykowanym sprzecie za takie same pieniadze.

hola hola, kariera pc w grach sie nie skonczy dopuki sam pc bedzie trwal. To niemozliwe bo puki beda PC bedzie rynek zbytu dla gier, maly lub wiekszy ale bedzie.

 

Co do akceleratora fizyki to powiem tylko tyle. Duzo bylo niewypalow do PC, roznych kart, (fx rulez ;) ) ktore okazaly sie wpadka. pod usb mozesz kupic tez kocyk elektryczny. Dla kazdego cos milego. Niektrzy chca po prostu zarobic na chwytliwej nazwie i "rewolucyjnych" pomyslach. Od tego sa fora i testy ktore BEZLITOSNIE weryfikuja, testuja, wyszydzaja badz wychwalaja dane pomysly i rozwiazania. Karta fizyki to taki geforceFX. Sporo zamieszania i demka technologiczne ktore nie robia zadnego wrazenia i sluch zaginie po physx, za jakis czas, i z racji niklego zainteresowania bedzie dodawana do kart graficznych bonusowo albo bedzie do wygrania na programie TVNTurbo o grach.

Edytowane przez kurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PC to jest jak sport ekstremalny kogo na niego nie stać pozostaje mu grać w noge na podwórku, a poza tym PC jest UNIWERSALNY i to się chwali. Co do nowego Ghost Recona to wcale nie jest taki zły i nie porównywał bym go do RS Lockdown, który był mega niewypałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ojejku super ze jest uniwersalny ale jezeli chodzi o gry to xbox360 wymiata pcta jak chce...

Powiedz mi co ci z tej uniwersalnosci, x360 + komp za 500 zl (do wszystkiego oprocz grania) i juz masz te swoja uniwersalnosc :mur:

 

Sry za ot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

........

PawelDK

BTW warto kupic ta gre na x360? bo mam mieszane uczucia jakos..

nie rozumiem tego pytania ? demo na X360 jest dostępne wiec w czym problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojejku super ze jest uniwersalny ale jezeli chodzi o gry to xbox360 wymiata pcta jak chce...

Powiedz mi co ci z tej uniwersalnosci, x360 + komp za 500 zl (do wszystkiego oprocz grania) i juz masz te swoja uniwersalnosc :mur:

 

Sry za ot.

Tak żeby zakończyć już ten OT to po pierwsze po co mi 2 rzeczy jak mogę mieć jedną po drugie wymiata graficznie, a grafika to nie wszystko bo multi na xboxie praktycznie nie istnieje (BF2, CS:S itp.) i tak już na koniec ciekawe co powiedzą właściciele x-a360 za 1.5 roku kiedy gierki na PC bedą wyglądały dużo lepiej i wcale nie trzeba będzie mieć sprzętu z kosmosu żeby sobie w nie pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojejku super ze jest uniwersalny ale jezeli chodzi o gry to xbox360 wymiata pcta jak chce...

Powiedz mi co ci z tej uniwersalnosci, x360 + komp za 500 zl (do wszystkiego oprocz grania) i juz masz te swoja uniwersalnosc :mur:

 

Sry za ot.

buahahhaha dokladnie.... ale niektorzy sobie jakąś filozofie zawsze muszą wymyslec, dlaczego pc jest lepszy... jak nie uniwersalnosc, to teraz "sport ekstremalny" boki zrywać poprostu :D To tak jakby moim sportem ekstremalnym było kupienie samochodu za 100000zł, ktory osiągami równałby sie jakiemuś za 20000. Ekstremalne to tu moze jest, ale tylko wyrzucanie kasy w błoto.

 

Ageia + 7900GT to cena 2 X-box'ów 360, a i tak jak widac, efekt bedzie gorszy. To ja zamiast w ageie i 7900GT zainwesuje w w radka x300 tak zeby sie cieszyc wszystkim oprocz grania, a za te dwie karty to dwa nextgeny sobie kupie. To sie nazywa uniwersalnosc. Co jest do wszystkiego, to jest do niczego. To tak jak powiedzieć, ze komorka jest lepsza od aparatu cyfrowego, bo rowniez potrafi robić nim zdjecia, ale tez mp3 mozna posluchac, zadzwonic do kogos czy sms'a wyslac.

 

@Sulaco - pawełDK miał na mysli gameplay, a nie grafike czy fizyke, bo te dwie rzeczy doskonale moze pokazac np trailer czy screen. Ale nikt nie grał w wersje na X360, a oceniali jego gameplay i z gory zakadali ze jest gorszy. I o to tu chodzilo.

 

@HiS - moze przemol nie ma hdd (wersja core), a przez to nie moze sciagnąc tego dema.

 

Tak żeby zakończyć już ten OT to po pierwsze po co mi 2 rzeczy jak mogę mieć jedną

tak jak mowilem. Zamiast cyfrowki i komorki, kup sobie komorke z aparatem :D albo komorke pod schodzami xD

 

multi na xboxie praktycznie nie istnieje (BF2, CS:S itp.)

nArA! - tyle mozna odpowiedzieć, na tak bzdurny argument. Ale to nic dziwnego, jesli sie ZNOWU wypowiada KTOŚ, kto NIE MIAŁ Z TYM CZYMŚ O CZYM SIĘ WYPOWIADA STYCZNOŚCI, tylko zyje ciagle wytartymi, kilkuletnimi stereotypami.

i tak już na koniec ciekawe co powiedzą właściciele x-a360 za 1.5 roku kiedy gierki na PC bedą wyglądały dużo lepiej i wcale nie trzeba będzie mieć sprzętu z kosmosu żeby sobie w nie pograć.z

Ja wiem, ze wtedy napeno nie bedziesz Ty mowil "a grafika to nie wszystko". Wiem tez co bedą mowili posiadacze X-Boxow. To co zawsze, czyli, ze po co taki sprzet, jak stosunek ilosci dobrych gier, do kasy jaka trzeba wladowac, aby sie nimi cieszyc, bedzie poprostu BEZNADZIEJNY. I bedzie to prawda :D

 

I sory ze znow sie robi OT w postaci pc vs konsola, ale niestety musi byc zawsze, jesli padaja tak beznadziejne argumenty o wyzszosci jednej czy drugiej strony.

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.:Solid_Snake:. - chodzilo mu po prostu o to ze PC jest drozszy po co od razu ta drwina i "dorabianie filozofii" co koneserzy wina tez dorabiaja filozofie? Po prostu PC jest drozszy oferuje troche inne gry (puki co) i oczywiscie trwa wojna producentow konsol o rynek i naganianie podkupywanie zeby gry na PC sie nie ukazywaly albo wygladaly jak Ghost Recon3 bo nie sa w stanie konkurowac z PC kuszac tylko cena konsoli. Nie wiem dlaczego. Moze dlatego ze sporo osob ma PC i ciezko jest zdecydowac raczowi o zakonczeniu modernizacji PC skoro za cene konsoli ma nowa wypasiona grafike (to nic ze bedzie musial za jakis czas dokupic ramu nad tym sie nie zastanawia ;) ) Taka filozofia juz pececiarzy. Poza tym konsole maja taki a nie inny stereotyp gracza i gier (nie mowie ze tak jest tylko ze jest taki STEREOTYP)

Poza tym jak ktos dzisia kupuje komputer sredniej klasy (nowy) do domu czsami do pogrania czasami od filmu, netu bla bla bla, takie niewiadomo co (przewaniznie takie zestawu sie sprzedaje) to nie oplaca mu sie kupic konsoli do rozgrywki bo kupi rakiete graficzna i ma szybki dostep do nielegalnych (niestety tak wiem ubolewam etcetera etcetera) gier. Powiesz ze wystarczy kupic/zlozyc na allegro. Ale okazuje sie ze duzo osob az tak sie nie zna, nie chce ryzykowac, nie potrafi zlozc itp itd i idzie do sklepu po kompa za 2500-3000zl.

CO INNEGO jak ktos ma pentium3 z poprzedniej epoki (ktory dalej spelnia swoje zadania z powodzeniem ale juz nie nadaje sie do gier) i juz musial by zbyt wiele zeczy wymienic, wtedy konsola to dla niego wybawienie.

 

Co do dema GR3 to glupkowaty konfigurator mi ustawil extremalna jakosc dzwieku i eax mi wlaczyl (nie no naprawde jakas banda nieudacznikow pisala ta gre) ja oczywiscie w audio nie zagladalem bo i po co jak mam zintegrowana pierdziawe. jak to powylaczalem to mam pare fps do przodu ale dalej w 1280x800 nie poram, musze zejsc na 800x600 zeby miec ~40fps (wszystko co sie da na low/off) a na matrycy nie bede gral w 800x600 - no fuckin`way

 

chemiczny_ali no wez to to ja juz wiem ze do konsoli podepniesz klawe, myszke i grasz.... jak na PC... tylko oczywiscie o wiele taniej :-)

Edytowane przez kurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówcie sobie co chcecie ale z tą kartą agei gierka zrobiła na mnie wrażenie a to tylko początek :). Filmik jest kiepskiej jakości ale widać że karta ma możliwości które na pewno zostaną wykorzystane. Cos mi sie wydaje ze pc tak sobie nie oleja .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos na filmiku nie zauwazylem efektow ktorych by nie mozna bylo zrobic na dzisiejszych kartach ati czy nvidi i prockach dual core. Albo nam je daca za darmo ale zrobia nowy rewolucyjny sprzet + chwyt marketingowy i kaza placic. Niestety wszystko idze w tym drugim kierunku :angry:

 

Wystarczy podac tu przyklad Crysis, CRY-ENGINE 2 , jakos bylo glosna o fizyce i grafice przed dx10 i kartami liczacymi fizyke. Wtedy bylo mozna a teraz juz nie ??? :twisted2:

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi z ta Ageia ,ale wiekszoc efektow jakie tam zostaly pokazane moge zrobic u mnie na kompie, a zadnej takowej karty nie posiadam. Znowu papke marketingowa robia i potem ludzie nakupuja i bedzie z tego klapa. Ehhhh gry sie robia coraz gorsze. Wczoraj odpalilem HL2, etap w wiezieniu i grafa 100x lepsza wlacznie z fizyka ,a tytul ma poltora roku juz chyba albo i wiecej.

Edytowane przez Karas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

chemiczny_ali no wez to to ja juz wiem ze do konsoli podepniesz klawe, myszke i grasz.... jak na PC... tylko oczywiscie o wiele taniej :-)

Taa ja tez o tym slyszalem ,tylko jakos nie widzialem zeby posiadacz konsoli takowy sprzet posiadal :lol:

 

Co do samego dema to do szalu mnie doprowadza inteligencja, a raczej jej brak, naszych kolegow ze skladu :? pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...