Skocz do zawartości
mak777

Wii

Rekomendowane odpowiedzi

daj znac jak potestujesz ,bo sam jestem bardzo ciekaw czy sa faktycznie roznice w grafie na korzysc GC :)

zelda jest pozegnaniem gc. grafika jest ciutek lepsza na wii, ale sterowanie juz znacznie lepsze na wii. ogólnie lepiej gra się na wii. moja opinia bazuje na recenzjach ze stron www i pism

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Paranoja-objechalem pol Paryza i ZERO "Zeldy" na GC!!!!! -oczywiscie wersja Wii wisi sobie na kazdym stoisku,jednak na pytanie o wersje GC sprzedawca robi banana rozkladajac rece ze moze bedzie nowa dostawa.

 

Ciekawe jest to, ze dzieki temu wiadomo jak wiele jest uzytkownikow GC ktorzy nie przeszli jeszcze na Wii lub nawet nie przejda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest to, ze dzieki temu wiadomo jak wiele jest uzytkownikow GC ktorzy nie przeszli jeszcze na Wii lub nawet nie przejda.

Ciekawe jest to , ze dzieki temu wiesz jak wielu jest uzytkownikow GC i tylko tyle wiesz... A reszta wypowiedzi to juz Twoje wizje nie majace nic wspolnego z tematem . Bo nie mozesz wiedziec czy np. zapasy na GC nie byly przypadkiem mniejsze niz na Wii .

 

A poza tym nie wiem czy masz az tak straszna skleroze czy Twoj rozwiniety fanatyzm calkowicie zaslania Ci oczy ale z tego co mozna wyczytac doslownie kilka postow wyzej w tym temacie to Zelda na GC jest kompatybilna z Wii , wiec rusz mozgiem i pomysl czy przypadkiem ktos nie wolal sobie kupic akurat tej wersji i miec mozliwosc pogrania na obu konsolach ? :lol:

 

PS. w Mediolanie w EB-Games pelno Zeldy na GC i to samo z werjsa na Wii . Czyli wychodzi na to , ze nikt tam nie ma GC ani Wii :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Ciekawe jest to , ze dzieki temu wiesz jak wielu jest uzytkownikow GC i tylko tyle wiesz... A reszta wypowiedzi to juz Twoje wizje nie majace nic wspolnego z tematem . Bo nie mozesz wiedziec czy np. zapasy na GC nie byly przypadkiem mniejsze niz na Wii .

 

A poza tym nie wiem czy masz az tak straszna skleroze czy Twoj rozwiniety fanatyzm calkowicie zaslania Ci oczy ale z tego co mozna wyczytac doslownie kilka postow wyzej w tym temacie to Zelda na GC jest kompatybilna z Wii , wiec rusz mozgiem i pomysl czy przypadkiem ktos nie wolal sobie kupic akurat tej wersji i miec mozliwosc pogrania na obu konsolach ? :lol:

 

PS. w Mediolanie w EB-Games pelno Zeldy na GC i to samo z werjsa na Wii . Czyli wychodzi na to , ze nikt tam nie ma GC ani Wii :lol:

ja fanatyk? :blink: -dobrze ze sa raporty bo na twoja "wypowiedz" to nawet mi sie nie chce odpowiadac B-)

 

ps. ta..ktos ma i GC i Wii,to kupi wersje GC bo pogra i na Wii-tylko wtedy wersja z GC nie bedzie obslugiwac sterowania dla Wii,ale przeciez to nie wazne ,bo co tam frajda z Wiimota jak mozna grac padem : mur :

 

aha i pewnie dlatego zabraklo gier w wersji dla GC bo wykupili je uzytkownicy Wii -to sie nazywa wiara we wlasne przekonania ..lol

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potestowalem Zelde na GC i Wii, na wszystkich kablach jakie w domu znalazlem. Rezultat? Bujda. Wersja na Wii jest niemal identyczna, moze minimalnie lepsza niz na GC. Gacek nie ma ani lepszej grafy ani plynniejszej animacji. Jak ktos nie wierzy, moge porobic zdjecia ale sensu w tym wiekszego nie widze, bo de facto jeden release od drugiego sie nie rozni - czy to wkladam wersje na GC do Wii czy GC do GC czy Wii to Wii to wciaz to samo, nie ma szopek jak przy emulacji PS2 na PS3 :) Chyba, ze ja jestem niewidomy - albo musze nabyc wieksza bravie (ciezko by bylo, bo i tak 42 ledwo mi sie miesci)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MacOSek wiesz czemu... bo za te rok gc nie bedzie już sie nadawał.. a wii powinno ciągnąć ten sam poziom... no w końcu łii jest szybsze.. . No i w GC nie ma internetu.. :)

 

Już niedługo sam powiem jak to jest z Zeldą na GC jak tylko ją złapie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

MacOSek: jak pisalem minimalnie lepsza jest na Wii, ale mimo wszystko to port z GC... ale wersja na GC jest jak dla mnie duzo gorsza (bo kocham wiimota :D)

lepiej powiedz jak sprawdzaja sie dluzsze posiedzenia z Zelda i Wiimotem ,bo jednak chyba nie mozna tak sie wygodnie rozsiasc jak z padem?-zgaduje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z padem mozna siedziec pol dnia i najwyzej nadgarstki zdretwieja (do tej pory rekord z ocarina of time na N64 to okolo dziewieciu godzin:D). Z wiimotem... coz to inna historia. Rece sie mecza, trzeba co jakis czas robic przerwe, ale przyjemnosc czerpana z rozrywki jest nieporownywalnie wieksza. W moim wypadku po poltorej godziny robie sobie przerwe, moze to sie zmieni jak przestane machac rekami jak w reklamach ;-) Szczerze, po grze na Wii, Zelda na GC pozostawia niedosyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Z padem mozna siedziec pol dnia i najwyzej nadgarstki zdretwieja (do tej pory rekord z ocarina of time na N64 to okolo dziewieciu godzin:D). Z wiimotem... coz to inna historia. Rece sie mecza, trzeba co jakis czas robic przerwe, ale przyjemnosc czerpana z rozrywki jest nieporownywalnie wieksza. W moim wypadku po poltorej godziny robie sobie przerwe, moze to sie zmieni jak przestane machac rekami jak w reklamach ;-) Szczerze, po grze na Wii, Zelda na GC pozostawia niedosyt.

ta.. "Ocarina " niedawala mi spac, rozwalenie secretow i lapanie pajakow tez kosztowalo sporo czasu.Tak jeszcze odnosnie nowej Zeldy , z ciekawosci powiedz cos o fabule,tzn czy wciaga i inspiruje do dalszego grania,czy zagadki sa fajne i o sporym poziomie trudnosci? itp itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak zalosne ze az smieszne... koles robi kopniaki z polobrotu 0_o, z wyskoku itd... looool. zal.sega.com bez kitu

 

a ten MOH utwierdza mnie caly czas w przekonaniu ze Wii to sie chyba cofa w poziomie generowanej grafy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie ten cały popyt na wii to szybko minie, ludzie zachęceni innowacyjnym sterowaniem nabędą konsole, jednak zorientują sie że poza tym to ona tak naprawde zupełnie nic nie oferuje. a wtedy zaczną sie masowe wymiany/sprzedaże w celu dostania x360, albo ps3 ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie ten cały popyt na wii to szybko minie, ludzie zachęceni innowacyjnym sterowaniem nabędą konsole, jednak zorientują sie że poza tym to ona tak naprawde zupełnie nic nie oferuje. a wtedy zaczną sie masowe wymiany/sprzedaże w celu dostania x360, albo ps3 ^^

Sasiadka kupila Wii. ;)

Powiem tak. Granie na wii to jest wlasnie granie. Na pc czy x360 to jest zabawa. Prawdziwa gra jest na wii, jak masz okazje to pojdz gdzies do marketu gdzies sa standy i pograj w tenis czy box. REWELACJA. Ludzia wlasnie znudzily gry, mnie na przyklad, gram ponad 20 lat w gry i kazda jest taka sama z wyjatkami na pare lat. A tutaj Niny daje cos nowego, ciekawego i rajcujacego. Kiedys gralem z wiekszym zapalem w "jajeczka by zsrr" niz w fear czy double agenta. Teraz przy wii sports poczulem to samo co za 15 lat temu.

Wii oferuje gry a nie obraz hdtv bez zabawy, zreszta wystarczy popatrzec na historie nintendo, mario64 - do tej pory niklt nie zrobil lepszej platformowki, metroid - nie ma lepszego FPS niz ta gra na gacka, (pamietacie turoka 1 ? to tez z nintendo), nintendo dogs - genialna gra na DS - PSP nie ma takie system sellera do tej pory. Na wii wystarczy 10 gier i mamy zabawy na lata. To inne podejscie do rozrywki, gry maja bawic a nie nabijac staty w grac online. Nintendo Wii mowie Wam ze bedzie przebojem bo kazdy to kupi kto sie chce rozerwac poprostu czasami a nie grac codzinnie (na to maja czas dzieci).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie np machanie padem jakos nie bardzo podchodzi, oczywiscie jest to innowacja i na pewno przynosi wielka frajde, ale wydaje mi sie ze jest dokladnie tak jak powiedzial Przemol: Wii to opcja dla tych ktorzy CZASAMI chca pograc. Dla mnei dobra gra to nie taka ktorej grafika wdepcze mnie w glebe ani taka do ktorej sterowania bede uzywal tylko fal mozgowych wysylanych przez specjalny helm. Dobra gra to taka ktora mnie wciaga na calego, ktorej fabula sprawia ze nie moge oderwac sie od niej i jednoczesnie zapominam ze W OGOLE zyje w realnym swiecie. Tak jak mowie, Wii na bank jest swietna sprawa, ale Ci ktorzy oczekuja od gry czegos wiecej niz fajnego machania padem chyba jednak beda musieli poszukac czegos innego. Inna sprawa ze nie wyobrazam sobie maratonu np 8 godzinnego i non stop bycie w ruchu. Preferuje raczej wielki i mieciutki fotel i pada "stacjonarnego" ;)

 

edit.

Chociaz jak tak chwile pomyslalem, to jesli wydaliby jakies Star Warsy na Wii to chyba zmienilbym zdanie ;)

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sry, że sam siebie ale dodali jakieś nowe obrazki. Moim zdaniem nie wygląda to jakoś nagannie. Powiedziałbym nawet, że jak na takie żale odnośnie grafiki Wii to bardzo fajnie. Sam bym przycelował niemca w kask wiimotem.

A jak Kuba do takiej rozrywki dojrzeje (nie mam na myśli MoH oczywiście) to czemu nie. Tata też skorzysta.

:D

Duża część gier i tak dla najmłodszych skierowana będzie pewnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co sie martwic o Wii i sprzedaż, wystarczy, ze wypuszcza jedna gre, a ludzie rzuca sie do sklepow, chodzi oczywiscie o jakies Star Wars. Sam sie rzuce:)

 

//sprzedaż ;)

costi

 

EDIT. ort ;)

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... MGS przeszedłem chyba ze 4 razy (przy czym za drugim razem przechodziłem łącznie parenaście godzin), a to tylko dla tego, iż teraz niechce mi się odpalić :angry: , Jedi Academy przechodziłem też coś koło 4 razy i zawsze miałem frajdę, mimo iż zadania znałem niemal na pamięć. Jeżeli Lucas Arts zrobi użytek z Wiimote'a to będę bardzo intensywnie szukał jakiejś fuchy :)

 

Smutna wieść (zasługująca imo na nominację do nagrody Darwina):

Sadly, some folks are a little too eager to get their hands on a Wii. Jennifer Strange, looking to score Nintendo's new console for her three kids, was participating in a "hold your wee for a Wii" radio contest, where contestants were challenged to drink copious amounts of water and then hold it in for as long as possible. While it probably seemed like a fun, goofy promotion at the time, the chuckles stopped when Strange was found dead in her home from what had the appearance of water intoxication. I've got nothing funny to say here, and I'm sure the folks at KDND 107.9 don't, either.

Źródło: GameSpot.

 

http://www.gamespot.com/wii/sports/ssxblur...tml?sid=6164309

Na pierwszy rzut oka zabardzo przypomina THDJ (czy jakoś tak).

http://www.gamespot.com/wii/action/thegodf...tml?sid=6164381

To zato może być ciekawe, choć graficznie to przypomina Max Payne'a jedynkę ^^.

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

komu wiesci ..koomu wiesci ..po 50 zl :lol2:

 

3,19 miliona Wii i inne sukcesy Nintendo

 

Nintendo ogłosiło wyniki finansowe za miniony rok, przede wszystkim chwaląc się - rzecz jasna - sprzedażą swojej nowej konsoli. Jest zresztą czym - przed końcem minionego miesiąca Wii kupiło bowiem 3,19 miliona graczy.

 

Liczba 3,19 miliona sprzedanych przez Nintendo konsol może zdziwić tych, którzy pamiętają jeszcze zapewnienia firmy, obiecującej 4 miliony przed końcem roku. Jej przedstawiciele wyjaśniają jednak, że - wbrew pozorom - wszystko idzie zgodnie z planem - na rynek rzeczywiście trafiły 4 miliony, tylko najzwyczajniej w świecie nie wszystkie znalazły nabywców przed końcem grudnia. Czytając o trudnościach ze zdobyciem konsoli w USA jakoś ciężko w to uwierzyć, chociaż z drugiej strony być może w niektórych rejonach Europy czy Japonii popyt na nią nie jest aż tak wielki... Niech więc im już będzie.

 

Nintendo zaznaczyło również, że niezmienione pozostają plany dotyczące dobiegającego niedługo końca roku fiskalnego (jego ostatni miesiąc to marzec). Czyli przed jego upłynięciem na rynku ma być już 6 milionów Wii. I nie ma chyba powodów, by nie wierzyć w te zapewnienia - w tym akurat wypadku technologiczna słabość konsoli jest dużą zaletą, znacznie ułatwiając i przyspieszając proces produkcyjny (przynajmniej w porównaniu do PlayStation 3, w przypadku której Sony ciągle boryka się z problemami).

 

Nintendo podało również kilka innych ciekawych informacji, dotyczących konsolowego biznesu firmy. Chociażby dane na temat sprzedaży tytułów w usłudze Virtual Console (właściciele Wii mogą się dzięki niej zaopatrywać w hity ze starych platform), wyglądające dla Japończyków naprawdę korzystnie - do 24 stycznia 1,4 miliona użytkowników Wii, którzy podłączyli swoje konsole do sieci, ściągnęło za pośrednictwem VC 1,5 miliona gier. Dobrze wygląda też sytuacja na froncie pudełkowych produkcji na nową platformę Nintendo - aż trzy z nich zdążyły już przekroczyć milion sprzedanych egzemplarzy (ciekawe czy wliczają w to Wii Sports, grę dodawaną za darmo do Wii ;)).

 

Na koniec warto też wspomnieć o nieco starszym, ale ciągle liczącym się DS-ie. W samej Europie handheld Nintendo sprzedał się dotychczas w ponad 10 milionach egzemplarzy. Zaś przez 9 pierwszych miesięcy bieżącego roku fiskalnego (czyli w okresie marzec - grudzień 2006) milion sprzedanych egzemplarzy przekroczyło aż 13 produkcji na konsolkę!

 

Czytając te wszystkie informacje nietrudno zrozumieć, dlaczego miniony rok był dla Nintendo rekordowy pod względem zysków. A czy siłą rozpędu równie dobre będzie przez najbliższe 12 miesięcy? Nie ma powodów im nie kibicować, bo to całkiem miła zgraja jest, ale trzeba zauważyć, że konkurencja będzie teraz znacznie większa i bardziej zażarta, niż w 2006 roku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Komu screen'y? Komu screen'y? Za friko.

 

http://games.tiscali.cz/clanek/screen.asp?id=11669

 

PoP na Wii.

przez ciebie nikt nie zarobi cholera jasna..za friko tez cos ..pff :lol2:

a tak na powaznie to obrazki wygladaja calkiem pozytywnie,moze ktos wrescie zajrzal do specyfikacji Wii..i zobaczyl ze mozna wiecej niz mniej :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez ciebie nikt nie zarobi cholera jasna..za friko tez cos ..pff :lol2:

a tak na powaznie to obrazki wygladaja calkiem pozytywnie,moze ktos wrescie zajrzal do specyfikacji Wii..i zobaczyl ze mozna wiecej niz mniej :lol2:

Albo użył technik, które wyglądają dość efektownie i mało wymagają. Imo wygląda trochę lepiej niż Legacy of Kain: Defiance.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...