Skocz do zawartości
mak777

Wii

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym sie nie przejmowal ze w tym momencie nie ma gier na Wii. Sukces tej konsoli byl zaskoczeniem dla wszystkich, nawet dla Nintendo. Wiele firm, ktore wczesniej nie braly Wii na powaznie, zaczyna myslec o pisaniu gier na ta platforme. Juz teraz jest na swiecie prawie 5 milionow potencjalnych klientow i bedzie ich coraz wiecej (Wii nadal nie zalegaja polek w sklepach). Konkurencyjne platformy maja slabsza dynamike sprzedarzy.

Dobre gry nie powstaja w ciagu tygodnia, trzeba poczekac kilka miesiecy az sie pojawia jakies ciekawe tytuly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi ogromne wrażenie, widać beczki miodu i pokłady grywalności. Jak to Marian zresztą. Niestety, cena konsoli zwyczajnie mnie odpycha. To nie jest tyle warte, dlatego poczekam z zakupem aż stanieje i pojawi się odwlekany Metroid 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sie nosze z zamiarem zakupu Wii. ten kontroler dziala naprawde tak jak w reklamie?:> Wii umie odtwarzac filmy dvd? jest cos o czym powinienem wiedziec? co moge robic przez wifi wbudowane w Wii?

 

edit: juz wiem ze dvd sie odtwarzac nie da...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem się spytać osób które już od jakiegoś czasu mają Wii czy ta konsolka nie nudzi się zbyt szybko. Przyznaje bez bicia że ostatnią moją konsolą od Nintendo był NES no a traf chciał że mam okazje kupić nowiutkie Wii po bardzo atrakcyjnej cenie.

 

PS. Czy konsola nie zalicza zawieszeń i innych nieprzewidzianych "stanów"?

 

Pytam gdyż chciałbym usłyszeć opinię użytkowników którzy mieli okazję dłużej po testować to cudo (a i uprzedzam ewentualne uwagi, tak, przeczytałem cały ten temat i właśnie dlatego zadaje to pytanie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit: juz wiem ze dvd sie odtwarzac nie da...

owszem da sie ;] ... oblukaj np allegro i powinienes zrozumiec o co kaman ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gral juz ktos na wii w Excite Truck?

Mam ta konsole, standardowe gry (spors, play) szybko sie nudza, zastanawiam sie nad zakupem ET i jestem ciekaw opinii uzytkownikow ;)

Przegladajac temat zauwazylem ze glowie sa tutaj serwowane fimiki z yt i tylko jedna osoba pochwalila sie zakupem wii a konsola weszla na nasz rynek jakies pol roku temu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś to Wii? Jak się na tym gra? Czy rzeczywiście 'czuć grę'? Nie ukrywam, że owa konsolka robi na mnie wrażenie. Choć technicznie jest najsłabsza z next genów, lecz jest najbardziej rewolucyjna jeżeli chodzi o sterowanie. Czy warto ją kupić? Czy rzeczywiście po chipie odtwarza divix'a? Jak jest z awaryjnością? Czy coś szczególnie irytuje podczas użytkowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby najsłabsza, ale grafika jest naprawdę porządna. W tym momencie posiadam GameCube, który jest gorszy od Wii a grafika jest bardzo dobra. Mnie w tej konsoli nie przekonuje to sterowanie. Dlatego wciąż mierze w Xbox360 ;)

 

Ostatnio widziałem, że na Wii ma wyjść gra NIGHTS ... nie wiem czy ktoś pamięta, ale była kiedyś taka gra na Sega Saturn. To będzie HIT, podobnie jak wersja na Saturna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie takie. Czy jest sens kupować Wii z USA, a jeśli tak to jakie to niesie ze sobą problemy? No i gry oczywiście: rozumiem, że na początku pojaram się jakimś Sportsami czy czymś, ale czy są jakieś gry, wyglądające poważniej i mające poważny (dorosły) gameplay. Mario mnie jakby w ogole nie interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0,0

 

Fajny pomysl z daszkiem :D No ale takie okularki//headsecik moglyby sie juz sprawdzic. Tworzenie gry w takim systemie chyba by bylo troche trudne, no ale jak takie cos wprowadza to chyba Wii pojawi sie w jeszcze wiekszej ilosci domow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwis Go Nintendo, powołując się na Game Informera, podaje kilka hasłowych informacji odnośnie zastosowania Wiilota w Star Wars: The Force Unleashed.

Najbardziej oczywistą rzeczą jest fakt, że będziemy go używali do zadawania ciosów mieczem świetlnym. Niestety, nie będziemy mieli do czynienia z idealnym odwzorowaniem ruchów kontrolera, ale raczej nie zostaniemy skazani jedynie na pionowe i poziome cięcia. Używanie Mocy również będzie się wiązało z wykorzystaniem specjalnych możliwości Wiilota i Nunchuka. Przykładowo, by użyć Force Push (odepchnięcia) konieczne będzie wykonanie Nunchukiem ruchu w kierunku ekranu, z jednoczesnym wciśnięciem triggera.

Brzmi bardzo fajnie i “naturalnie”. Z niecierpliwością czekam na ten tytuł i mam nadzieję, że dzięki Nintendo Wii udawanie Jedi/Sitha dostarczy mi mnóstwo zabawy.

Heh, będzie się działo...;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję by powiedzieć, ze Wii dostało już sporo poważnych tytułów, a rok 2008 wydaje się być specjalnym świetnym rokiem dla tej konsoli. Pełno konkretnych gier nam się szykuje razem z Super Smash Bros Brawl na czele :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się przywitam - jako świeży nabywca Wii.

Jak na razie męczę Wii Sports, Zelde i rewelacyjnego Table Tennis.

Trochę się zdziwiłem, że temat o tej konsolce jest nieco martwy, jednak faktycznie dopiero teraz jest parę tytułów tzw. must have.

W każdym razie ja jestem zachwycony, znów wrócił fun jak przy Atari 65XE:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby szykowała nam się obniżka ceny Wii? Na razie ploty, ale... ;)

 

Wii + Wii Sports = €149.99 (~515zł)

Wii + Mario Kart = €199.99 (~685zł)

Wii + 2 kontrolery + 2 gry = €249.99 (~860zł)

 

Na dzień dzisiejszy oficjalna cena Wii w Europie wynosi €249.99 więc może być ciekawie.

 

http://www.n4g.com/wii/News-132590.aspx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...