Skocz do zawartości
NewbieGRACZ

Halo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Na serwisie GRY.WP pojawił się news odnośnie trzeciej części Halo. Można było to przwidieć po ogromnych sukcesach dwóch pozastałych części.

 

Zapraszam do dyskusji :)

 

ps. nie ma chyba na razie innych informacji, a screenów to nie ma wcale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wklepalem na goglu halo 3 i rzeczywiscie tylko było info ze na xboxa 360 wyjdzie

uwielbiam jak piszesz zapraszam do dyskusji ;)

skoro nie ma nic to po co pisac

apetytu mi tylko narobiłes bo jedynka i 2 były fajne zwłaszcza na xboxa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy wyjdzie Halo 2 na PCta ?

Will Halo 2 be developed for the PC and MAC as well?

------------------------------------------------------------------

At this point in time, we are not sure if there are any plans for that. If we go back to the original Halo development days, they stated that they would not be developing a PC version. Next thing you know we have a PC and MAC version on store shelfs.

------------------------------------------------------------------

Angielski znam po łebkach i z tego co rozumiem to nic nie wiadomo :D

Edytowane przez Pluskwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to screeny pochodza chyba z 1 xboxa , taka grafikie spokojnie by uciagnal-bo jesli nie, to bylaby to najbrzydsza gra na x360 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze się czujesz?? o co walczysz komentując moją wypowiedź

sam sie uspokój ... niby co takiego napisał .może juz czas w końcu wyjść na powietrze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam sie uspokój ... niby co takiego napisał .może juz czas w końcu wyjść na powietrze ?

obrońca genghiskhan się znalazł?? może sam wyjdziesz na dwór złapać trochę świeżego powietrza?? nie lubię jak ktoś komentuję posty w taki sposób i jeszcze do tego dodaje lol (nie wiem moze Ciebie takie coś nie obraża, ale mnie tak). do tego próbuje napisać, że dla mnie grafika w grach jest najważniejsza bo inaczej nie można zinterpretować tego zdania. czy ja coś napisałem o wyższości grafiki nad grywalnością?? nie koniec offtopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównanie Halo 2 vs Halo 3

 

 

---------------------

 

Halo 3 Will Put Xbox 360 Further Ahead of PS3

 

"Halo was the game that made the original Xbox; it was the one thing the PlayStation 3 still lacks - the game that defines the playing experience. While there are a lot of good games out for the Xbox 360, including Halo 2, it will be Halo 3 that will possibly go the farthest to define the power of that platform. Halo 3 is one of two games enabling Microsoft to push the limits..."

 

Czytaj więcej...

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo 3 to support True (not upscaled) 1080p at 60fps

"Microsoft realise that with the history making manpower and resources they have invested into this single product, if it can't be done on Halo 3, then the Xbox 360 can't do it at all. Shane wants Halo 3 in 1080p to be proof of the Xbox's power."

1080p i 60fps ciszy, ale mam nadzieję, że nie odbije się to na słabszych teksturach i mniejszej ilości wielokątów :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według tego info już za 5 dni będzie beta halo3.

http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,33931;core.html

 

Jak to dobrze że w swojej bibliotece mam Crackdowna ^^ Zapowiada się fast download i granie.

Edytowane przez Borys-Tech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo 3 - oficjalna data premiery!!!

Stało się. Poznaliśmy OFICJALNĄ datę tego dnia. Dnia, w którym staną fabryki, wyludnią się szkoły, odwołane zostaną połączenia lotnicze a w domach starców nikt nie zejdzie na obiad...

Najbardziej oczekiwany tytuł na Xboxa 360, Halo 3, ujrzy światło dzienne 25 września tego roku (w Stanach - Europa musi, jak zwykle, poczekać dłużej. Widać jednak, że M$ boi się reakcji rozwścieczonych fanów (fanatyków?) serii - opóźnienie będzie niewielkie, wyniesie tylko (aż?) jeden dzień.)

Gwoli przypomnienia - dzisiaj startują oficjalne testy beta trybu multiplayer. Każdy szczęśliwy posiadacz gry Crackdown będzie miał okazję sprawdzić ten tryb w praniu. Reszta musi obejść się smakiem i filmikami na Gametrailers, które ukazały się kilka dni temu.

Aby podnieść (i tak już gorącą) temperaturę oczekiwania na grę już w czerwcu światło dzienne ujrzy specjalna edycja multimedialnego playera od Microsoftu - Zune Halo3 Edition. Player będzie wypełniony po brzegi materiałami związanymi z grą: plikami wideo, ścieżkami dźwiękowymi, trailerami, reklamami i artworkami.

 

AKTUALIZACJA

Beta multiplayer Halo 3 od kilkunastu minut dostępne do pobrania (wymagana gra Crackdown). Czekamy na Wasze wrażenia w komentarzach. by xboxonline.pl

Borys-Tech jedziesz :)

 

 

ps

ja jakoś nie dostałem kuponu do Bety H3 :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...