Skocz do zawartości
rockers

Killzone 2

Rekomendowane odpowiedzi

na podstawie tego screena trudno cokolwiek powiedzieć ... wg jednego z obrazków zamieszczonych przez cavarr widać że to jest jakiś 'plakacik' na ścianie a nie dosłowny render z gry ... na dodatek screeny są zbyt słabej jakości.

z reszta sam nie wiem co to w ogóle :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, czy to plakat, czy nie, skoro broń jest imo brzydka, a ona już z plakatu na pewno nie jest?

Jak wyżej było napisane, będzie trza porównać bezpośrednio z trailerem (ja tylko tyle pamiętam i mogę porównać, iż w obu przypadkach kolory wyglądają jak w 16bitach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po co robicie taki syf?

 

 

 

Trailer wygląda świetnie, nie jest oczywiście taki piękny jak w 2005 roku ale niewiele mu brakuje. Widac sporo krwi, odlatujące kawałki otoczenia(nie widac czy przełoży się to na jego wygląd), spory ruch na mapach. Niewiele więcej można powiedzieć, trzeba czekac na kolejne informacje i trailery.

 

ps. Czy wam tez wydaje się że ten trailer też był jakiś taki mało ostry? Już na początku, patrząc na rozmazane napisy można to dostrzec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

holy shit! :lol2: trailer W-Y-M-I-A-T-A , mocny klimat, genialna animacja, grafika bez zbędnych przejaskrawionych kolorów, typowo "brudna" :P, szara, daje niezły efekt.

Pozycja obowiązkowa dla posiadaczy PS3, użytkownicy pozostałych konsol oraz i PCtowcy mają co pozazdrościć. (żeby nie było, posiadam jedynie PCta ;) więc nie faworyzuje PS3 :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak po screenach patrząc (do filmika się jeszcze nie dopchałem) to mam wrażenie że PS3 ma jakieś spore problemy z jakością tekstur/bumpmappingiem etc. Przecież tekstury na zdjęciach to smiech na sali :? I to nie pierwsza gra która tak wyglada w wykonaniu SONY :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukk_

A nie wpadłeś na to, że:

1. To tylko screeny z nieznanego źródła?

2. Zamierzony efekt?

 

Jak może widziałeś foty, które wkleiłem z Obliviona czy FEARa, który na PS3 ma lepsze tekstury?

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś cienie na niektórych grach z iksa? Pewnych ograniczeń sprzętowych nie przeskoczysz. ;)

dokładnie tu się zgadzam, gdzieś widziałem kwadratowe cienie na x360, ale nie pamiętam gdzie, po prostu obecna generacja konsola nie jest taka nextgen jakby się co niektórym wydawało, może ps4 ... może kolejny x...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w PS3 jest coś na wzór: 6800Ultra SLI ( porównywalna wydajność )

 

X360 : podobny układ do Radeona X1950 ... z tego co pamiętam Xbox 360 pojawił się przed 'premiera' X1950 dla PCta

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

holy shit! :lol2: trailer W-Y-M-I-A-T-A , mocny klimat, genialna animacja, grafika bez zbędnych przejaskrawionych kolorów, typowo "brudna" :P, szara, daje niezły efekt.

Pozycja obowiązkowa dla posiadaczy PS3, użytkownicy pozostałych konsol oraz i PCtowcy mają co pozazdrościć. (żeby nie było, posiadam jedynie PCta ;) więc nie faworyzuje PS3 :P )

Gra robi niesamowite wrażenie , dzięki niej chodź by Ps3 wygra wojnę konsolową.

Nic tylko kupować konsolkę i czekać.....cierpliwie czekać :)

po tych wypowiedziach aż zassałem trailer w HD i... nie wiem czym tu się podniecać :) gra prezentuje się przyzwoicie, a nawet bardzo dobrze, ale o jakiejś rewelacji to nie ma mowy

a jeśli porównać go z trailerem z E3 2005 to cytując polygamie : "do poziomu filmu z E3 2005 jest jak stąd do Wenezueli"

 

 

COD4 zrobił na mnie większe wrażenie, nie mówiąc już o Mass Effect czy Too Human

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po tych wypowiedziach aż zassałem trailer w HD i... nie wiem czym tu się podniecać :) gra prezentuje się przyzwoicie, a nawet bardzo dobrze, ale o jakiejś rewelacji to nie ma mowy

w Killzone 2 mamy umyślnie zrobiona 'szara' bez zbędnych wodotrysków grafikę, aby tworzyła ona ten specyficzny ciężki klimat ponurej wojny co daje świetny efekt którego od bardzo dawna nie widziałem w grach.

 

Mass Effect czy Too Human ... nasycone kolorki to co mamy we wszystkich grach na x0 ... temat obu gier oklepany i przynajmniej mnie nie bardzo interesuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po dokładnym wielokrotnym obejrzeniu trailerka doszedłem do wniosku, że grafa jest słaba lol

patrząc na poszczególne elementy gry (trailer) widać, że K2 od strony graficznej wygląda naprawę blado! do rendera z e3 2005 czy gow nie ma co porównywać.

może wielu forumowiczów się ze mną nie zgodzi (pozdrawiam kojak_ct) ale takie jest moje zdanie. textury słabe, modele postaci też to co w tej grze zachwyca, a dokładniej trailerze. Animacja! i klimat który w killzone 2 jest szary, brudny :D taki jaki lubię :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia tylko jedno: czym oni zaokrągrają kanty na tej broni? Nie przypominam sobie tak mało "kanciastego" screena. Lecz i tak mi się bronie i 16bitów nie podoba - choć pewnie i tak kupię tą grę w jakimś czasie po zagraniu w demo (jak się doczekam sprzętu, a demo będzie na sieci).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Killzone 2 mamy umyślnie zrobiona 'szara' bez zbędnych wodotrysków grafikę, aby tworzyła ona ten specyficzny ciężki klimat ponurej wojny co daje świetny efekt którego od bardzo dawna nie widziałem w grach.

 

Mass Effect czy Too Human ... nasycone kolorki to co mamy we wszystkich grach na x0 ... temat obu gier oklepany i przynajmniej mnie nie bardzo interesuje

No bo Killzone 2 to rzeczywiście perełka pod względem scenariusza i wprost nowy gatunek gry jakiej przedtem nie było :mur: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie trailerek przeciętny. Screeny też jeden tylko robi wrażenie. Nie podoba mi się, model broni? Wygląda jak wycięty z Quake'a 2 :D

Gra robi niesamowite wrażenie , dzięki niej chodź by Ps3 wygra wojnę konsolową.

Weź człowieku się nie kompromituj bo aż żal...

Mass Effect czy Too Human ... nasycone kolorki to co mamy we wszystkich grach na x0 ... temat obu gier oklepany i przynajmniej mnie nie bardzo interesuje

No tylko trochę dziwnie porównujesz gdyż wszystkie te gry mają "inny klimat" ja bym porównał bardziej K2 Vs GoW - w obu grach jest "brudno i ponuro"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...