Skocz do zawartości
rockers

Killzone 2

Rekomendowane odpowiedzi

śmieszą mnie taki opinie ze ta gra zmiecie wszystko :lol:

gry jeszcze nie ma, nie grałes w nią to prawdopodobnie nie jest real time i mowisz ze zmiecie wszystko ? :lol:

gdyby miał taką grafe to zgniotl by pod wzgledem grafiki, nie wiadomo czy bedzie bardzo grywalna

rockers :lol:

to ze dobrze na konsoli celujesz to nie tylko twoja zasługa ;)

imho nawet mysz i klawiatura nie pomoże konsolom osiagnąc tego co na pecetach fpp mają

klimaciku tego i wogóle - to jest nie wykonalne

chyba ze przekonwertowali by wszystkie czesci quake'a, Cs-a, Paina i inne cenne tytuły :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śmieszą mnie taki opinie ze ta gra zmiecie wszystko :lol:

gry jeszcze nie ma, nie grałes w nią to prawdopodobnie nie jest real time i mowisz ze zmiecie wszystko ? :lol:

gdyby miał taką grafe to zgniotl by pod wzgledem grafiki, nie wiadomo czy bedzie bardzo grywalna

rockers :lol:

to ze dobrze na konsoli celujesz to nie tylko twoja zasługa ;)

imho nawet mysz i klawiatura nie pomoże konsolom osiagnąc tego co na pecetach fpp mają

klimaciku tego i wogóle - to jest nie wykonalne

chyba ze przekonwertowali by wszystkie czesci quake'a, Cs-a, Paina i inne cenne tytuły :roll:

1451432[/snapback]

to ze gra kilzone bedzie grywalna to jestem tego pewien . jedynka była genialna. nad gra pracują specjaliści sony, a oni znają się na rzeczy.

 

troche śmieszy mnie twoja opinia że gry fpp na konsoli klimatu nie mają :)

 

cała seria halo, kilzone, odword, XIII, doom 3, ridrik, TimeSplitters, a szkoda wszystkich hitów wymieniac...

 

doom 3 i kroniki ridrika bardziej podobały mi się na xboxa niż pc. teraz lada dzien ma wyjśc far cry na xboxa ponoć dodane nowe lewele i ma być bardziej grywalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety co niektorzy moga sie podlamac ta informacja. Czlowiek z Epic powiedzial, ze TYLKO demo UT 2007 oraz boks od EA bylo liczone w real-timie. Reszta to rendery (Lacznie z KillZone 2) Sorry no bonus....LINK DO ARTYKULY:http://ps3.ign.com/articles/615/615531p1.html?fromint=1

1451319[/snapback]

Taaaaa. Może jeszcze powiedzą że Getaway też nie był w real-time? Przeczytałem ten artykuł i powiem tyle: same spekulacje. Kolo z Epica coś musiał powiedzieć jak się okazało, że ich dziecko nie jest tak dopieszczone jak nowy Killzone :) ->joke of course. Ale rzeczywiście różnica w jakości jest chyba za duża. Mimo to jest mnóstwo małych szczegółów które przemawiałyby za tym że to jednak był real-time(albo zostały one spacjalnie spreparowane). Mi głównie chodzi o wybuchy i płomienie. Zwróćcie uwagę że wybuchy i wyrzucane tumany kurzu zawsze wyglądają tak samo (jak ja bym robił filmik to pewnie byłyby spore różnice) a co do ognia to troszkę daleko mu do "realnego" a przecież to ma być miażdżący pokaz mozliwości PS3 a tu takie "coś" (a co, jak wybrzydzać to na całego :lol: ). Ja myślę że to był real-time po retuszu (może nawet sporym ale zawsze real-time). I jeszcze jedno. Koleś z Epica nie powiedział że Killzone nie był w real-time tylko że w real-time PRZED PUBLICZNOŚCIĄ były pokazywane UT i ten cały box od EA (tak też to można rozumieć) czyli nic straconego. Jak chcesz pokazać filmik z gry to nagrywasz go na kompie/konsoli co to pociągnie i odtwarzasz w kółko kiedy chcesz i na czym chcesz niezależnie od mocy i konfiguracji(wystarczy żeby odtwarzało filmy :) ). Była tam masa filmików z gier pokazyjących mozliwości konsol ale to były filmiki nie pokazywane w real-time tylko po prostu odtwarzane. I co? Też mamy mówić że to jakieś rendery?? No chyba nie.

 

Żeby nie było że tak bronię tej gry ;). Sam uważam że odstaje podejrzanie bardzo od reszty. Poczekamy, zobaczymy i tyle. Jeżeli to render to mogę tylko miec nadzieję że w grze zostanie mozliwie jak najwięcej szczegółów co na tym filmiku. Pozdrawiam.

 

EDIT:

Ale UT był w real-time na bank bo nawet troszku animacja zwalniała :lol:. 3mta się.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi sie wydaje żę nie zwalniała ;)

tylko to byl zamierzony efekt

rockers - doom 3 riddick i XII to gry z piec, rozumiem ze lepiej ci sie w to grało na konsoli ale te tytuły to akurat sztandarowe fpp z pc (no moze nie sztandarowe :D )

FC na xboxa ? cool ale bedzie bez efektów ps 2.0 ;)

i nie mow mi ze nie ma rożnicy bo juz kiedys duzo o tym bylo :)

mi poprostu nie podchodzi ten klimat konsolowych FPP i tyle

dlatego ze fpp narodziło sie na pecety i to one moim zdaniem mają wiecej do powiedzenia w tej kategorii

BTW xboxa (tego starego ;) )

najbardziej to ja bym chcial zeby pewna gre wypuscili takze na kompa

a mianowicie ... krola gier ! :D, coś co w moich oczach rozsmarowało crasha banditoca i społke, crash był super a jednak blednie w świetle......

WERBLE ! :D

 

Conker's Bad Fur Day ! :D :gitara: :twisted: :banana:

na xboxa tworza remake tej gry z nintendo z dodatkowym multi w kosmiczynym klimacie o nazwie Conker Live & Reloaded

Man i love this game

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak napisalem zo to render to: a lyzka na to niemozliwe. ciekawe jak ma sie do tego wszystkiego informacja sony na temat gpu od nvidii nad ktorym pracuja i ze to bedzie blablabla. wiec jak to moze byc tealtime skoro oni pracuja nad gpu. ja te wszystkie filmiki widze tak ze to jest wizja sony jak gry maja wygladac na nowa konsole, ktora wg mnie jest mocno naciagana i nie ma sie czego obawiac ze zmiazdzy to pc. postep w gpu jest teraz bardzo szybki i mamy nowe modele co rok wiec do premiery ps3 beda jeszcze 2 chipy. smiac mi sie tylko chce jak czytam niektore wypowiedzi ze koniec swiata sie zbliza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szumi : mam takie samo zdanie, dla mnie to jeden wielki fake i tyle, przeciez to czysty marketing, nie mozna miec tego za zle firmie sony chwali swoje i walczy o klientele. Ale tak jak powiedziales to jest wizja jak gry bede wygladaly, a nie real time z gry. Za duza jest roznica, w porownaniu do dzisiejszych maszyn. Naprawde nie ma co sie tak podniecac, zobaczymy jak to wyjdzie pojawia sie prawdziwe recenzje a tak to solid snake w innym topicu doslownie wykrzyczal ze koniec ery pc ze masakra ze "koniec swiata", spokojnie pozyjemy zobaczymy, na pewno szykuje sie przelom w stosunku do poprzednich konsol, ale w stosunku do PC - watpie.

Jezeli te kensole maja wyjsc dopiero w 2006 roku, to wydaje mi sie ze karty graficzne w PC beda o 2 modele wyzej niz obecne, tzn na penwno pokaze sie nastepna generacja kart ATI i NV i moze kolejna tez. Wiec bez przesady ze PC zostana zmiecione czy jak co poniektorzy tu sadza. Nie chce dyskutowac poraz kolejny ze kupienie konsoli jest tansze niz co polroczna modernizacja karty graficznej i proca bo to jest tylko kwestia zarobkow i pasji / hobby. Osobiscie moze sie skusze na nowa generacje konsoli (jeszcze zadnej nie mialem), ale PC na pewno nie pojdzie w odstawke, sa poprostu pozycje w ktore nie zagram na konsoli a bardzo je lubie. Obecna generacja PS2/XBOX wogole mnie nie kreci bo nie jest niczym szczegolnym w porownania do PC, a jak bedzie z nowa - zobaczymy.

pozdro....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tyle, narazie to co widziałem z trailerów, czy kill zone, na ps2, czy inne jakies duperele na xboxa 360 to mnie nic nie powaliło graficznie, naprawde nie widze w tymn ic takiego super, zeby sikac w baty i chlastac sie w łazience (ewn. w piwnicy). Np taki call of duty 2 na xboxa wyglada hmmm koszmarnie? tak tio moge okreslic, kill zona grafa fajna, ale z tego co było widac to grywalnosc powinna byc dobra, choc wiemy jak jest w zeczywistosci, aha gran turismo 5 na tegp ps3 wyglądało kiepsko, ak na niby super-duper ps3, panowie poczekamy zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli ps3 ma rzeczywiście 2 teraflopy (400 razy szybszy od mojego proca!), potrafi dekodować 1000 filmów naraz i tworzyć wirtualne miasta z wieloma obiektami, gdzie każdy porusza sie w inna strone to...

 

...to wszystko jest w 100% realtime. mało tego, powinno zostać dużo niewykorzystanej mocy obliczeniowej = to nie kres mozliwosci ps3 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach te nowe konsole, emocje wzbudzają ogromne i to u wszystkich graczy, nie tylko konsolowych. W końcu to maszynki do grania, a wszyscy jesteśmy graczami. Dlatego wkurza mnie nieziemsko jak ludzie się kłócą na ten temat. No dobra, pora przejść do Killzone 2 bo to o nim jest ten wątek. Ale przydałby się osobny wątek o nowych konsolach. Może ktoś kompetentny założy ? :D

 

Moim zdaniem ten filmik z Killzone to perfekcyjny render, który ma mniej więcej (i tu jest pies pogrzebany) pokazać jak w przyszłości będzie wyglądała grafika na Playstation 3, które zresztą nie istnieje :D Nie wiem co Sony robiło tyle czasu, przecież Xbox360 jest chyba gotowy i w listopadzie wchodzi do sprzedaży wraz z nowymi grami. PS3 nawet nie ma daty premiery, mówi się tylko o 2006, a to może być równie dobrze grudzień :D No chyba że już coś ogłoszono, ale nie jestem idealnie na bierząco w tym temacie. Sony nie od dziś znane jest z, nazwijmy to, luzackiego podejścia do pewnych rzeczy i pokazali niezbyt wiele konkretów dotyczących nowej maszynki. No bo mamy tak - prześliczny render Killzone 2, kawałeczek GT4 z ulepszoną grafiką, oraz najciekawszy merytorycznie filmik z MGS4 zrobiony na silniku... MGS3 z PS2 :D Ale Sony może sobie pozwolić na takie coś, bo przecież już teraz fani tej konsoli odliczają dni do premiery (o której nic konkretnego nie wiadomo) oraz zbierają kaskę. Tutaj działa magia firmy, która bądź co bądź jest w branży od dawna i rządzi w niej od lat, oraz coś co nazwałbym "domniemanie grywalności" :D Metal Gear Solid, Gran Turismo, Final Fantasy, Silent Hill, Killzone oraz Tekken. To chyba najważniejsze tytuły które posiada Sony i które zapowiadają się rewelacyjnie, jeżeli spojrzymy na podzespoły PS3 i filmik z Killzone.

 

Osobiście najbardziej podnieca mnie właśnie PS3 i nawet postanowiłem sobie (z tego co wiem wiele osób sobie to postanowiło) że w najbliższych 2 latach, nie będę upgradeował kompa ! Na razie koniec z ciągłymi inwestycjami w blaszaka. Coś jakby mała zdrada :D Być może dałem się oszukać magii Sony, ale jedno jest pewne, PS3 będzie kiedyś moja, będzie także twoja, będzie nasza !!! :D :D :D

Edytowane przez nadmundo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach te nowe konsole, emocje wzbudzają ogromne i to u wszystkich graczy, nie tylko konsolowych. W końcu to maszynki do grania, a wszyscy jesteśmy graczami.

Powiem Ci, ze ps3 i xcostam lata mi kolo zadka [; . I tak, zeby grac w fpp i mmorpgi bede potrzebowal kompa zeby sie z netem laczyc wiec taka zabawka mi niepotrzebna [; .

 

A co do filmikow... Jak moga pokazywac filmiki z gier skoro konfiguracje konsol jeszcze nie sa ustalone? (chociaz do tego nie jestem pewien, nie sprawdzalem ostatnio [; ), zreszta na takim poziomie prac zawsze pokazuja rendery. Wszystkie "screeny" i "game play movies" to rendery...

Mozecie miec swoje zdanie i sadzic dalej, ze tak to bedzie wygladalo... Sprawdzcie jakakolwiek gre, gdzie w pierwszych informacjach o grze byly pokazywane screeny z przepiekna grafa i porownajcie je z tym co jest naprawde...

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówi się tylko o 2006, a to może być równie dobrze grudzień :D

Coming Spring 2006

 

fani tej konsoli odliczają dni do premiery (o której nic konkretnego nie wiadomo)

??????jak to nic konkretnego nie wiadomo? wiadomo prawie wszystko, obejrzyj prezentacje sony z e3 2005 albo przeczytaj sobie gdzies specyfikacje

 

1453709[/snapback]

 

JIN :

I tak, zeby grac w fpp i mmorpgi bede potrzebowal kompa zeby sie z netem laczyc wiec taka zabawka mi niepotrzebna [; .

 

?ps3 i xbox2 moga laczyc sie z netem....

Edytowane przez Elbios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem caly filmik prezentujacy PS3.

Miedzy innymi Killzone 2 i po prostu wiem, ze kupie sobie konsolke.

Na bawienie sie kompem juz pomalu bede za stary. Komp bedzie do pracy (i tak pewnie jakis laptop), a do grania PS3.

1450415[/snapback]

podpisuje sie pod tym czym tylko moge :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

?ps3 i xbox2 moga laczyc sie z netem....

1453777[/snapback]

co z tego skoro granie w fpp na konsolach to porazka , no chyba ze ktos autocelowanie w grze np 1 vs 1 uwaza za normalne :lol:

 

fajne rendery , pogadamy jak konsola wyjdzie i zagram w cos na niej , a nie bede rok przed premiera jesli wogole wyjdzie w 2006 debatowac nad czyms czego nie ma , btw pamietam jak goscie sie zachwycali screenami obliviona a teraz pisza ze xbox 360 ma kiepska grafe i nic im sie nie podoba :lol:

Edytowane przez 730

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzcie jakakolwiek gre, gdzie w pierwszych informacjach o grze byly pokazywane screeny z przepiekna grafa i porownajcie je z tym co jest naprawde...

1453770[/snapback]

 

 

akurat kolego nie pisz o killzone bo screny pokrywały się z tym jak gra potem wyglądała. nie były retuszowane. poprostu producent gry nie leci sobie w kulki.

 

Jeśli nie umiecie grać w fpp na konsole na padzie to wystarczy dokupić klawe i mysz.

mysle że każdy co ma jakiś nawet mały spryt w łapkach poradzi sobie po miesiącu z opanowaniem pada w fpp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat kolego nie pisz o killzone bo screny pokrywały się z tym jak gra potem wyglądała. nie były retuszowane. poprostu producent gry nie leci sobie w kulki.

Lol, trzymam w reku gazetke ze "screenami" z killzone'a i wygladaja one zupelnie inaczej niz gra w rzeczywistosci... Moze jeszcze jakies przyklady...?

Mowie jeszcze raz, te gry sa w fazie projektowania wiec jak moga pokazywac z nich screeny :blink: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezzuu, same dzieci roiące w portki ? Ludzie, ile wy macie lat ? Więcej niz 10 ? Co to za text, że "Na bawienie sie kompem juz pomalu bede za stary. Komp bedzie do pracy (i tak pewnie jakis laptop), a do grania PS3". Największa głupota jaką w życiu słyszałem. U nas (nie Japonia) wstydziłbym się grać na konsoli, wolałbym grać na PC - w pojęciu, że jesteś "za stary". Jakoś ojca grającego na piecu rozumiem, ale trzeskającego padziem na szajsolce - nie potrafię wyobrazić :) Co do twojego "za stary", to ile będziesz miał ? 22 ? lol..

Gry na k€ńsolach będą skakać tak samo jak skaczą teraz, crap zawsze wychodził i zawsze będzie wychodził i tyle.

Mam już dość for internetowych ostatnimi czasy - wszędzie przeżywka, a wszyscy gg.o widzieli, filmiki w nędznej jakośći, takie same (vide nd4spd: MW) jak poprzednie części a przeżywka że szok... Na dodatek 90% to renderowane filmiki, ale większość dzieci tego nie rozróżnia..

Cóż 20 lat temu w podstawówce też podniecałem się screenem wielkośći paczki zapałek w Bajtku, więc może powienienem was rozumieć lol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

KZI - na kompy wychodza same gowna nie gry, konsole dostarczaja 200% wiecej zabawy niz jakis trefny pc co jest "do wszystkiego"... ale co ja bede gadal przeciez taki "stary wyjadacz" wie lepiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezzuu, same dzieci roiące w portki ? Ludzie, ile wy macie lat ? Więcej niz 10 ? Co to za text, że "Na bawienie sie kompem juz pomalu bede za stary. Komp bedzie do pracy (i tak pewnie jakis laptop), a do grania PS3". Największa głupota jaką w życiu słyszałem. U nas (nie Japonia) wstydziłbym się grać na konsoli, wolałbym grać na PC - w pojęciu, że jesteś "za stary". Jakoś ojca grającego na piecu rozumiem, ale trzeskającego padziem na szajsolce - nie potrafię wyobrazić :) Co do twojego "za stary", to ile będziesz miał ? 22 ? lol..

Gry na k€ńsolach będą skakać tak samo jak skaczą teraz, crap zawsze wychodził i zawsze będzie wychodził i tyle.

Mam już dość for internetowych ostatnimi czasy - wszędzie przeżywka, a wszyscy gg.o widzieli, filmiki w nędznej jakośći, takie same (vide nd4spd: MW) jak poprzednie części a przeżywka że szok... Na dodatek 90% to renderowane filmiki, ale większość dzieci tego nie rozróżnia..

Cóż 20 lat temu w podstawówce też podniecałem się screenem wielkośći paczki zapałek w Bajtku, więc może powienienem was rozumieć lol.

1454025[/snapback]

 

hmmm widze ze mozg mocno Ci sie obija o scianki mocno.....

Z tego co wiem to kaeres (bo do niego pijesz) jest juz leciwy (bez obrazy hehe) jeden chyba ze starszych na forum, sam rowniez napisalem ze lata juz leca i coraz mniej czasu na granie, studia skonczylem, pracuje za 3 miesiace slub, inne zycie, dlatego rozumiem kaeresa ze tak napisal. Konsolka moze sobie lezec pod TV i jak bedzie czas i ochotka wlaczam i gram, kompa trzeba modernizowac co jakis czas zeby pograc w nowe pozycje. konsolka sobie lezy i tyle dzieciaki beda mogly pograc, przyjdzie jakis kumpel tez polupie, a tak trzeba wlaczac kompa w moim pokoju, tam mniej miejsca - to takie moje intymne pomieszczenie w domu, konsolka bedzie sobie lezala pod TV dla wszystkich do tego DVD mozna na niej ogladac. Nigdy nie mialem konsoli w swoim zyciu, ale zamierzam sobie jak wyjdzie nowa generacja taka sprawic i co w tym takiego zlego ze pogram sobie na konsoli - wogole ciebie nie rozumiem, moj staruszek jest juz leciwy 53 latka i dosc powaznym czlowiekem (tytul dr hab. medycyny) tez by sobie polupal w jakas tam giere, bo prosto sie tam wszystko wlacza wkladasz plytke i juz, w pc juz wiecej zabawy (dla ojca PC to magia tylko w wordzie pisze)

Jak mowie zawsze bede fanem PC i zostane mu wierny, ale konsolka to wcale nie taka glupia sprawa jak Ty uwazasz. Ot taki bajerek z ktorym mozesz milo spedzic czas, chwila rozrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezzuu, same dzieci roiące w portki ? Ludzie, ile wy macie lat ? Więcej niz 10 ? Co to za text, że "Na bawienie sie kompem juz pomalu bede za stary. Komp bedzie do pracy (i tak pewnie jakis laptop), a do grania PS3". Największa głupota jaką w życiu słyszałem. U nas (nie Japonia) wstydziłbym się grać na konsoli, wolałbym grać na PC - w pojęciu, że jesteś "za stary". Jakoś ojca grającego na piecu rozumiem, ale trzeskającego padziem na szajsolce - nie potrafię wyobrazić :) Co do twojego "za stary", to ile będziesz miał ? 22 ? lol..

Gry na k€ńsolach będą skakać tak samo jak skaczą teraz, crap zawsze wychodził i zawsze będzie wychodził i tyle.

Mam już dość for internetowych ostatnimi czasy - wszędzie przeżywka, a wszyscy gg.o widzieli, filmiki w nędznej jakośći, takie same (vide nd4spd: MW) jak poprzednie części a przeżywka że szok... Na dodatek 90% to renderowane filmiki, ale większość dzieci tego nie rozróżnia..

Cóż 20 lat temu w podstawówce też podniecałem się screenem wielkośći paczki zapałek w Bajtku, więc może powienienem was rozumieć lol.

1454025[/snapback]

To ile mam lat nie ma nic do rzeczy.

Szanuje Twoje zdanie.

Ja gram w gry.

Jezeli na konsole beda lepsze to bede gral na konsoli jezeli nie to na PC.

Najstarszy na forum nie jestes, a nie widzisz nic poza czubkiem swojego nosa.

Pozdrowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorąca dyskusja :D

 

KZI -  na kompy wychodza same gowna nie gry, konsole dostarczaja 200% wiecej zabawy niz jakis trefny pc co jest "do wszystkiego"... ale co ja bede gadal przeciez taki "stary wyjadacz" wie lepiej...

1454038[/snapback]

A to dobre he he :lol: :lol: :lol: Jeśli gry PC to [ciach!]a to co ty jeszcze robisz w tym dziele na forum ?

 

---------------------------------------

 

A jak chodzi o to co npisał KZI to powiem tak samo jak @Jordi23. PC nigdy nie zdradzę, będę na nim grał bo jest cała masa doskonałych gier, a konsolę traktuję jako dodatek, zresztą te nowe konsole to nic innego jak wypasione na maxa PC z najwyższej półki, a kto by nie chciał mieć super komputera za małą kaskę ? No bo jakby niepatrzeć takie nowe PS3 będziekosztować tyle co sama karta graficzna z najwyższej półki. Za kilkanaście dni wyjdą na rynek najnowsze karty graficzne (GeForce7800). Planowałem wielką modernizację kompa na 2006 rok, ale zrezygnowałem. Kupię sobie PS3 jako odskocznię od kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ja tam jednak zostaje przy pececie,mimo,ze lubie gry konsolowe.Pecet to pecet i jego nic nie zastapi.To jest jedno narzedzie do wszystkiego a pozattym trza miec odpowiedni tv,zeby cieszyc sie obrazem konsoli a nie jakis 17 letni panasonic :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, juz nie chce mi się pisać, ale coś muszę odpowiedzieć ;)

Wypunktuję ok ? Tak mi łatwiej :)

- "na kompy wychodza same gowna nie gry, konsole dostarczaja 200% wiecej zabawy niz jakis trefny pc co jest "do wszystkiego"... ale co ja bede gadal przeciez taki "stary wyjadacz" wie lepiej..."

Pierwszej części nie komentuję (nie ma sensu), co do drugiej - hmm, uważam, że moge się tytuować "starym wyjadaczem gier". Gram od 7go roku życia (to już 20 lat), zaczynałem u Mamuśki w robocie na XT - Qbird, Dig-Dug, King Quest - wszystko wklepywane po Engliszu - 7-8 lat miałem ! Potem chodziłam do kuzyna nawalać na Atarynce 800XL - Zaxon te rzeczy :) W wieku 9 lat na komunię dostałem .. zegarek (standart, 8 melodyjek hehe) i ATARI 65XE! Magnetofon dopiero na drugi dzień... Wszystko za dolce w Pewexie jeszcze. Znacie wogóle tą nazwę ? :) Potem Amiga500, ACD32, Piec do teraz. Gazety kupowane od 1szych numerów - Bajtek od 1go, Top Secret od 1szego, Komputer nie wiem, ale znalazłem kiedyś numer z 84roku. Pewnie części z was nie było jeszcze jak ja już "czytałem" gazetki :) Miałem 6 lat lol. Nie, to ni było moich rodziców, było moje. Kupowałem od początku wszystkie gazety o grach + Chipa, także zjadłem zęby w tym temacie. Konsole oglądałem na giełdzie i u kumpli (ee jednego kumpla). Gdyby mnie to ruszało, uwierzcie, miałbym konsolę.

- co do latek lecących - 78 rocznik jestem, też po szkole - magister jestem, żona od 3 lat, wynajęte mieszkanie, praca po 12h (oboje), pies jeszcze lol, i mam czas na gry. Kobieta chce mnie zastrzelić, ale cóż ;) Nie wiedziałem , że to Kaeres napisał - przeczytałem to jako cytat w poście Ginghishana (sor za przekręt). Zresztą to nie ma znaczenia - Kar - również pozdrawiam :)

Jordi - niech Twój ojciec powie kolegom, że gra na konsoli. Później niech Ci opowie, na jaką odległość koledzy się odsunęli ;) To nie Japonia, to Polska - tu granie kojarzone jest z zabawką dla małych dzieci. Moje pokolenie, wasze i nasze dzieci dopiero to zmienimy. Ojciec mówiąc, że układa pasjansa, sapera czy jakąś strategię pyka na PC będzie pochwalony, a jak powie, że gra na Tekkenie to może mieć najwyrzej 10 letnich fanów ;)

- pieca nie możesz do tv podpiąć i dvd oglądać ? Chyba, że nie masz napędu :) Jeszcze jedno - powiedz, że jak się ożenisz, to zajmiesz dziewczynie tv grając na kuńsoli, a ona nie będzi emogła seriali oglądać - powodzenia :) A na pc obok można graaaać ;) Ja tak mam :)

Nie chce się kłócić, szczególnie, że ja mam rację hehe :)

Po prostu mam dość tego szajsu na necie, tej podniety rzeczami, których na oczy nie widzieliście. Już wszyscy kupują PS3 - ciekawe, ilu rzeczywiście kupi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planowałem wielką modernizację kompa na 2006 rok, ale zrezygnowałem. Kupię sobie PS3 jako odskocznię od kompa.

1454206[/snapback]

no ja zrobie to samo, nie bede modernizowal kompa w 2006 roku (mysle ze z obecna maszyna nawet dluzej wytrzymam) tylko kupie sobie PS3 albo Xboxa360 zobaczymy ktora okaze sie lepsza bo narazie to spekulacje i nic wiecej.

Edytowane przez Jordi23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja już postanowiłem. Po co wykładać kase na kolejną grafę czy procki i kooopa ramu jak kupię konsole i przestanę się martwić, czy kolejna gra odpali w full detalach? Kupno PS3 została przesądzona (głównie przez gry, które mi odpowiadają). A do pieca dokupię A64, żeby windows się szybciej ładował a Radek i ram zostawię i narazie na tym zakończę modernizację. Do pracy mi wystarczy. A do gierek będzie konsolka. Proste. :lol:

 

Update

 

Kurde, juz nie chce mi się pisać, ale coś muszę odpowiedzieć ;)

 

Potem chodziłam do kuzyna nawalać na Atarynce 800XL - Zaxon te rzeczy :) W wieku 9 lat na komunię dostałem .. zegarek (standart, 8 melodyjek hehe)

 

1454294[/snapback]

 

:blink: :blink: :blink:

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...