Skocz do zawartości
ath

Dungeon Siege 2

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm a ja mam problem.. zniknela mi ta strzalka z kompasu ktora pokazywala kierunek " na questa" .. Nie ma jej po prostu :(  ktos wie co sie moglo stac?

1646036[/snapback]

jesli jestes w miescie z innego aktu niz powinienes to wtedy np nie ma strzalki

idz do ostatniego aktywnego portalu i zobacz tam a poza tym czasem warto przeczytac co masz zrobic w dzienniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zniszczyc tą wieże w quescie Finali. Wieża jest widoczna na mapie w prawym dolnym rogu. Chodzi o First Morden tower. Stoję przed jaskinią w ktorej nie mogę wejsc do jednego pomieszczenia pomimo ze jest otwarte. post-4938-1126871805_thumb.jpg

1651688[/snapback]

spal ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak zabic valdisa ? bo moje bronie nawet go nie wstrzacaja :lol:

moze z tych smiesznych armatek to strzelaja laserem ?

jak ?

 

 

juz przeszedlem , slabe itemki wypadly :(

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć na pustyni jerst taki tunel tam jest posąg co nas pyta bla bla, i szkieletony level 28 . Mam pytanie czy trzeba koniecznie zabic te ssające życie necromancery co maja healtha 2800 cos i 30 level? Coś tam ważnego jest bo od wczoraj nie mge ich zabić wręcz nierealne mi się to wydaje, fanks.pzdr i gdzie jest klucz do drzwi w podziemiach w tunelu w chamber coś tam a co giery mam sempa 64 2.5ghz, 512 ram i radka 9200 cienie na simple shadery simple 1024x768 reszta max i chodzi zajebiście przy dużych walkach min 25 fps srednio to jestb.dużo tylko do śniegu jeszcze nie doszedłem

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sandman --> w dół tym tunelem , jak masz Finale to powinna sie tam pokazać rozwalona ściana, i tunel który cię do niej doprowadzi aha jakby go nie było (bo nie pamietam za dobrze) gdzieś tam na dole jest sekret feluś--> co do posągu to jest on częścią questa, chyba po podaniu dobrej kolejności odzyskujemy miecz dla pewnego typa ,a co do klucza to nastepnym razem prosze podawaj w miare dokładnie lokacje bo trudno to spamietać( tyle tego jest żę hohoho...) :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tej samej planszy sa 2 jaskinie az coś tam cavern. Jest w jednej z nich na prawo sala na dole chamber gdzie sa takie róznokolorowe linie. Są drzwi i mi piszę ze nie mam jakiegos klucza zwiedzilem cała plansze i lipa. pzdr do tej sali chamber zjezdza sie na sam dól 2 windami

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sandman --> w dół tym tunelem , jak masz Finale to powinna sie tam pokazać rozwalona ściana, i tunel który cię do niej doprowadzi  aha jakby go nie było (bo nie pamietam za dobrze) gdzieś tam  na dole jest sekret  feluś--> co do posągu to jest on częścią questa, chyba po podaniu dobrej kolejności odzyskujemy miecz dla pewnego typa ,a co do klucza to nastepnym razem prosze podawaj w miare dokładnie lokacje bo trudno to spamietać( tyle tego jest żę hohoho...) :wink:

1652519[/snapback]

no wlasnie w tym problem za mam Finale i zadne wejscie mi sie nie odslania, moze to byc jakis bug w grze? Jest sens instalowac patcha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto mi pomoże proszę gdzie jest klucz do dzrzwi w azunite cavern w sali chamber z tymi kolorowymi liniami na podłodze? heh poradziłem sobie wystarczyło te 4 sockety lewym nacisnąć by umieścić te 4 kawałki :mur:

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sandman--> oczywiście te pierwsze 3 czy tam 2 zniszczyłeś :blink: bo jak tak to lipa, hmm możliwe że to jakiś błąd :?

1652704[/snapback]

tak te 3 ktore sa za takim murem ktory finala otwiera sa juz zniszczone. Zostala mi wlasnie ta jedna "first morden tower"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie skonczylem Dungeon Siege II.

Gra wspaniala, rozbudowana, bardzooo ciekawa.

Zakonczenie iście ksiązkowe ;)

 

Hmmm wszystko zostalo poprawione w stosunku do I, ale poprzedniczka bardziej mi sie podobala. Za kazdym razem odkrywalem cos nowego, mimo iz byla tylko jedna idealnie prosta sciezka. Nie wiem czy bedzie mi sie chcialo przechodzic na Veteran, choc złożenie secikow chyba mnie do tego zmusi :P Moze to dlatego ze w DS gralem pare lat temu, moje podejscie do gier troszke sie zmienilo, gram mniej i troszke mi sie to wszystko przejadlo :P

 

Tak czy inaczej DS II wymiata! Tych co niegrali (mam nadzieje ze takowych nie ma) zachecam z calego serca do walki przeciw Valdisowi :P

 

ps. Kiedy dodatek? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie skonczylem Dungeon Siege II.

Gra wspaniala, rozbudowana, bardzooo ciekawa.

Zakonczenie iście ksiązkowe ;)

 

Hmmm wszystko zostalo poprawione w stosunku do I, ale poprzedniczka bardziej mi sie podobala. Za kazdym razem odkrywalem cos nowego, mimo iz byla tylko jedna idealnie prosta sciezka. Nie wiem czy bedzie mi sie chcialo przechodzic na Veteran, choc złożenie secikow chyba mnie do tego zmusi :P Moze to dlatego ze w DS gralem pare lat temu, moje podejscie do gier troszke sie zmienilo, gram mniej i troszke mi sie to wszystko przejadlo :P

 

Tak czy inaczej DS II wymiata! Tych co niegrali (mam nadzieje ze takowych nie ma) zachecam z calego serca do walki przeciw Valdisowi :P

 

ps. Kiedy dodatek? ;)

1654901[/snapback]

skończyłeś grę?!:> a ciekawe skąd ją miałeś ..... pewnie z torrenta. :/

 

Ja zamówiłem wersje przedpremierową i czekam, czekam :D

ale jeszcze kilka dni ;)

 

 

jesteś od 4 sierpnia 04 a regulaminu nie czytasz .......... tylko oryginalne gry,programy etc.

Edytowane przez Adar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<rotfl>

Jesli joke to marny, jesli mowisz powaznie to <rotfl> ;)

 

Widze ze jestes tu od 23 Listopada 2004 i nadal uwazasz ze kazdy ma tu orginalna gre? Chyba nie przegladasz dzialu gry :P

 

Po drugie, torrent mi nie dziala i inne p2p tez nie :P

 

... na ta gre warto czekac... ja tam niecierpliwy jestem :P Czekaj dalej ]:->

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierczyna jest konkretnie zajebista im dłuzej gram tym bardziej się wkręcam gram już długo a dopiero w 2 mieście jestem , zajebista grafa i ogólnie fajnie się pyka :-P . Jak ktos się zastanawia czy warto zamówić ja twierdzę że warto :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śledzę to forum od dość dawna i wreszcie zdecydowałem się coś napisać. LuisCiffer nie mów że w queście Lerrani's Sorrow (czy jakoś tak) po ponad 10 wymianach odpuściłeś sobie ten quest bowiem on ma dokładnie 10 wymian:) Poza tym mam takie pytanie. Mam skompletowany Mysterious Set (łącznie z kamykiem) i nie bardzo wiem jak mam się dostać do sekretnego miejsca. Wiem, że trzeba przeczytać chant, który jest napisany na kamieniu ale skąd mam wziąć ten chant?????? Poza tym gdzie jest duch w Zaramoth' s Horns????Jaki quest jest miezy questem Dire Wolf i o tym kowalu????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe czyżby kolege  Adara zżerała zazdrość? :D nie denerwuj sie , w końcu sie doczekasz , gierka wypas.

1656127[/snapback]

 

nie zżera mnie zazdrość- wkońcu będe mieć polską wersje :P:P:P

a nie ang. tak jak wy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde giera jest super - mam ją od 2 dni i nie mogę się oderwać :) Ale mam problem z grą po sieci z kolegą. Gdy ten lub ja tworzymy gre druga osoba nie może się połączyć, bo wyskakuje komunikat "This game you have trying to connect has been modified. You don't have requied content". O co chodzi ? :( próbowaliśmy już chyba wszystkiego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śledzę to forum od dość dawna i wreszcie zdecydowałem się coś napisać. LuisCiffer nie mów że w queście Lerrani's Sorrow (czy jakoś tak) po ponad 10 wymianach odpuściłeś sobie ten quest bowiem on ma dokładnie 10 wymian:) Poza tym mam takie pytanie. Mam skompletowany Mysterious Set (łącznie z kamykiem) i nie bardzo wiem jak mam się dostać do sekretnego miejsca. Wiem, że trzeba przeczytać chant, który jest napisany na kamieniu ale skąd mam wziąć ten chant?????? Poza tym gdzie jest duch w Zaramoth' s Horns????Jaki quest jest miezy questem Dire Wolf i o tym kowalu????

1656242[/snapback]

 

mozliwe nie liczylem dokladnie tych wymian:P chcialem tylko napisac ze sie strasznie ciagnie.

btw skonczylem go wkoncu :) calkiem niezle mi sypnela przedmiocikami ale to i tak najwiecej itemkow jest po zrobieniu areny (najlpiej na na najwyzszym poziomie- w koncu jakies wyzwanie :) )

 

do jakiego questu ten duch ci potrzebny?

 

co do myterius set tez sie chetnie dowiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie teraz pykam lajcikowo na veteranie, na poczatku banalnie jest... Przy najblizszej okazji wrzuce jakiegos CombatMaga do teamu, btw kogo polecacie? Jakiegos ludka czy raczej zwierzaka:>

Chyba zadnych questow pobocznych nie wypelniam, moze na najtrudnieszym bedzie sie oplacalo ;]

 

Troche sie zalamalem przedmiotami jakie dostalem od Valdisa i zgraji czarodziejow. Nadal chodze w shadow secie ktory bardzoo dobrze sie sprawuje ;] Bardzo mnie wkurza, ze co chwilke powtarzaja sie czesci setow jakie juz mam :(

 

Mrs. urugwaj wejdz na www.gamershell.com, jest tam poradnik, ofkoz po angielksu, jak czegos nie wiesz to zlukaj tam. Zreszta bylo juz o tym na stronach wczesniej, widac ze nie czytasz dokladnie, a do LouisCiffer sie doczepiasz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zżera mnie zazdrość- wkońcu będe mieć polską wersje  :P:P:P

a nie ang. tak jak wy :P

1656467[/snapback]

od tego była szkoła, a jak ktos sie nie uczył/uczy to zdany jest na polskie wersje :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duch jest mi potrzebny do misji z "uwalnianiem" dusz:) Ostatni duch mi został i chętnie bym to zrobił, a z Mysterious Set to już wiem. Po prostu przy jakimś "shrinie" trzeba wpisać na odwró to co jest napisane na mysterious stone i cię tam przeniesie. Wie ktoś gdzie znajdę w kopalni Dwarven mythril ring????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakiejs ukrytej lokacji byl ;] za jakimis otwieranymi drzwiami...

 

A duch.. mi sie o oczy obil tam gdzies. Nie wiem jak to dokladnie wytlyumaczyc, ale byloi to na otwartej przestrzeni, dosyc duzy placy, masa stworkow byla, kapliczka (ta od cheantow) na pagorku. Wyjscie z placu prowadzilo przez drzwi, i jeszcze jeden szczegol, na jednej z kolumn jest przelacznik ktory otwiera male pomieszczenie w ktorym jest zabojcza skrzynia. To byl opis tego co jest przed duchem ;) Duch jest zaraaz przy skalnej scianie, przy wejsci na ten plac, chyba sie idzie schodami w gore, i duch jest po lewej stronie, na mapce na zielono zaznaczony.

 

Troszke chaotycznie, inaczej sie nie da ;) Moze Ci cos to pomoze :P Mam nadzieje ze myslimy o tym samym straszydle ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...