Skocz do zawartości
ath

Dungeon Siege 2

Rekomendowane odpowiedzi

Edit:

Dziwny system save'ów, nie podoba mi się kompletnie - niby robi się zapis, ale po wczytaniu stanu gry jestem sporo wcześniej i bez ostanio zebranych fantów. W jedynce też tak było?

1579463[/snapback]

u mnie wszystko co zebralem przed savem jest w ekwipunku, problem w tym ze po wczytaniu znajduje sie w miescie a nie tam gdzie bylem no ale to raczej celowe

 

btw demko calkiem fajne

Edytowane przez LouisCiffer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie system savów jest w pożądku (podobnie było w Diablo 2). Najlepsze co wprowadzili to teleporty za pomocą których można w każdej chwili sie przenies do miasta.

A to co napisał Paszczu to jest tylko na samym poczatku gry gdzie jest wprowadzenie i trening.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie system savów jest w pożądku (podobnie było w Diablo 2). Najlepsze co wprowadzili to teleporty za pomocą których można w każdej chwili sie przenies do miasta.

A to co napisał Paszczu to jest tylko na samym poczatku gry gdzie jest wprowadzenie i trening.

1591229[/snapback]

Nie wiem jak było w Diablo2. Ale wk*****em się, gdy zadźgali mnie już po spaleniu pierwszej wieży i nagle znalazłem się znowu w mieście elfów bez części zebranych klamotów. Po zapisaniu gry, wyjściu z niej i ponownym czytaniu zawsze przenosi mnie w okolice teleportu, bez tych fantow, które zebrałem ostatnio przed zrobieniem save'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

To troche ciach!nia z tymi sejvami co piszecie... mozwe w peunej wersji to poprawia? Bardzo podobne rozwiazanie jak w Diablo 2, ale w diablo to nie robilo roznicy, chodzilo sie tluklo, przemditow bylo full, i ogolnie gra na multi nastawiona, ale rzezywiscie takie rozwiazanie suxuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak było w Diablo2. Ale wk*****em się, gdy zadźgali mnie już po spaleniu pierwszej wieży i nagle znalazłem się znowu w mieście elfów bez części zebranych klamotów. Po zapisaniu gry, wyjściu z niej i ponownym czytaniu zawsze przenosi mnie w okolice teleportu, bez tych fantow, które zebrałem ostatnio przed zrobieniem save'a.

1591390[/snapback]

heh , obok teleportu stoi nekromanta zagadaj z nim i odzyskasz wszystkie przedmioty tyle ze stracisz cos kasy za to :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

A jak sejwniesz gre, ktos cie zabije, wczytasz, to co sie wtedy dzieje? Normalnie wracasz do gry gdzie zasejwowales czy zaczynasz od teleportu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z nowszych rzeczy ktora mi sie podoba to mozliwosc posiadania wlasnego "peta". Ja np wybralem sobie zywiola i mozna go ladnie "karmic" czy to butelkami many czy inny rzeczami (bronie,zbroje itd). Po pewnym czasie nasz pupilek rosnie/ewoluje i ma coraz to lepsze/mocniejsze czary staty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glosniej mowcie ...

MI tam z system z diablo odpowiadal... mam nadzieje ze potworki tez sie od nowa rodza, to bedzie szlo duzo doswiadczenia zdobyc...

1592103[/snapback]

 

 

trochę sie odradzaja ale nie tak jak w sacred np ze wracajac jakas sciezka jest ich tam tyle samo co bylo, po prostu czasem jakas grupka sie odrodzi ale nie ma tego na tyle duzo zeby sobie chodzic w ta i spowrotem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś powiedzieć jak się rekrutuje dodatkowych ludzi. Tzn. jedną osobę mam, ale jak chcę dodać następną do drużyny to wyskakuje mi napis, że mam maksymalną ilość członków drużyny i żeby zwiększyć ilość muszę pogadać z inkeeperem. Gdzie mogę go znaleść. Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra rewelacyjna !!!!!

 

Pogralem w weekend i powiem ze wciagnalem sie masakrycznie... ostatnio tak lupalem w rpega jak gralem w never winter nights, ta gra mi ja przypomina, oprawa graficzna rewelacja, do tego chdozi super plynnie, gram w 1280x1024 (wiekszej nie moge ustawic w grze) wszystko na max 4xAA 16xAnizo i fps nie schodzi ponizej 45 a prawie caly czas jest 70-80, oprawa dzwiekowa tez niczego sobie, odglosy otoczenia, do tego nastrojowa muzyczka w tle, super sprawa, EAX tez jest i dzialaja 4 glosniki :).

 

Koncze 1 Akt zostaly mi chyba 3 czy 4 questy do zrobienia. Gra wciaga strasznie...

 

polecam !!!

Edytowane przez Jordi23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no u mnie kolo 50fps w 1024x768 wszystko na fulla na a64 1gb ramu i gf 6600gt -czase potrafi spasc do 35fps ale przez 95 % czasu jest 48-52

 

skonczylem wczoraj 2gi akt i powiem ze sie nie nudzi narazie fajne pomysly ciekawi przeciwnicy niezli bossowie

 

demko mi sie spodobalo ale cala wersja dopiero sie rozkreca sporo filmikow renderowanych i w czasie rzeczywistym fajna fabula

 

same plusy

 

jeden minus LINIOWOSC glownego watku i "liniowosc terenu" czyli ciagle do przodu ale jakos to za bardzo nie przeszkodzilo mi przesiedziec kilkudziesieciu godzin nad gra na weekendzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka mioodzio :)

Naprawde extra tylko ja mam problem z nią przez co nie moge grać :/

Mianowicie:

Obojętnie czy gram w FULL czy DEMO to jest ta zwałka. Jeśli się poruszam to jest wszystko ok. Moge sobie przejść całą planszę i zero zwałki. Problem natomiast zaczyna się gdy kożystam z teleportu :unsure: Wówczas gdy wchodzi ten wir to pod czas jego komp delikatnie jakby się wicha (ale to ułamki sekund) a potem delikatnie kolory dziwne wchodzą. Gdy już mnie przeniesie (czy to do miasta czy na ścieżki) to już mam mega zwałki graficzne :(

Wygląda to mniej więcej tak:

TUTAJ LINK

 

Mój CFG:

P4 3,0 (non @), ABIT IC7-G, 1 GB RAMu, ASUS 6800LE@NonGT (12/6) i stery XG-1 77.76.

Nie jest to wina błędnie wyświetlanych potoków bo na innych grach jest GIT a pozatym na 8/4 też tak sypie błędami.

 

Ma ktoś jakiś pomysł i czy ktoś też ma takie zwałki i czy ktoś śmiga również na tych sterach ??

 

// AHA: Przegrzewać też się nie przegrzewa ;)

Tak jak mówiłem moge grać i grać i jest wsio OK. Problem zaczyna się gdy skożystam z teleportu.

 

// Mój dokładny config kompa.

Edytowane przez daro200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LouisCiffer witam i tutaj :P dopiero przed chwilą mi tweak zadziałał po tygodniowej przerwie :o lol.

 

Też tu piszesz, że Ci chodzi 50 fps lol, jak u mnie i nie tylko potrafi spaść do 20 :/ a w Forest w Aman'lu to standrad przy większej grupce ( nie ujmując grafice bo jest cudna :P ), przy oddalonej kamerze i wszystko na max.

 

Oczywiście gra jest REWELACYJNA, gdyby jeszcze lepiej chodziła. Ma dużo wspólnego z diablo2 tzn. dużo z niej czerpie różnych rozwiązań. Myślałem, że się zawiodę jak na 1, a tu taka niespodzianka :) naprawde całkowicie inna bajka :P jest bardzo rozwinięta, poprostu ona ma wszystko :=).

 

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, tylko zauwazylem kilka bugow: auto attack mi nie dziala, nie ma widocznego paska skilla jak w jedynce (trzeba wejsc do inventory), no i nie moge zaznaczyc wszystkich czlonkow druzyny na raz. Ogolnie gra jest bardzo fajna ale zniklo kilka rzeczy ktore czynily czesc pierwsza wyjatkowa :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wierz mi jeżeli tak w Clicku pisali to nie przesadzili nic a nic!!

 

Vindeeth jak to się stało, że mój post jest nad Twoim :o LOL, moja odpowiedź była odnośnie Twojego postu :P :lol:

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kiedy bedzie polska wersja gry??

1588985[/snapback]

22. wrzesnia, mam nadzieje, ze w ta gra to naprawde Diablo na miare 2005 roku tak jak to w Clicku pisza :) tylko jest jeden problem, w drugiej klasie LO jest ponad 20 lektur do przeczytania :lol:

 

Super, tylko zauwazylem kilka bugow: auto attack mi nie dziala

1599989[/snapback]

no i tak ma byc, co to za action RPG z auto atakiem :razz: Edytowane przez Vindeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dotarłem do tej caravany ( w Aman'lu - 2 akt ), i nie wiem jak Wy wyciągacie te 30-40 fps, przeceiż tam w Forest ( jak dotąd najpiekniejsze otoczenie, cudowny klimat elficki ) jak wyskoczy grupka to spada w walce nawet do 15 fps :blink: masakra, raz tam właśnie w takiej jaskini gdzie Margus czy jak tam się zwał :P ( ten co ukradł ten płaszcz ) to wyskoczyło mnóstwo stworków tych dużych, i KLATKOWAŁO okropnie, więc wieje mi od Was ściemą :sad: . Albo mówicie, że tyle macie jak nie ma walki i sami w teamie jesteście, lub na początku gry. Bo wystarczy mała grupka + 4 osoby w teamie i zaczną rzucać czary ( efekty ) itd. i fps spada do 20. Jedynie Ranger pisał, że mu spada też do 20 :P

 

Mimo wszystko podtrzymuję, że gra jest fantastyczna :=). Swoją drogą chyba najpiekniejsza grafika jaką widziałem w rpg i nie tylko w tym gatunku. No i cała reszta :]

 

Dla mnie 10/10 i murowany hicior.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...