Skocz do zawartości
ath

Dungeon Siege 2

Rekomendowane odpowiedzi

skonczylem wczoraj gierke:) calkiem fajne zakonczenie na pewno bedzie dodatek albo 3cia czesc:D i zaczynam teraz na wyzyszym poziomie grac trosze szczegolow dla zainteresowanych:

 

-gre konczy sie na cos ponad 40 lvl ja mialem 43lvl i 3os druzyne

-potwory maja od poczatku od 40lvl i przechodzi sie to na poczatku bardzo latwo i szybko czy puzniej jest ciezej to niewiem

-zaczynamy w klatce dryad cala druzyna z calym ekwipunkiem

-postacie ktore mozna dolaczyc maja inne profesje niz wczesniej mozna np dolaczyc lothara ktory teraz jest combat magiem a tamta panienka co byla luczniczka jest teraz nature magic -dosc dziewne rozwiazanie bo wyglada na to ze mozna miec w druzynie 2albo (nawet 3 na wyzyszm poziomie) Lotharow...

-za zwiekszenie druzyny do 5os 10,000 trzeba zaplacic

-wszystkie questy wlacznie z gl robimy oczywiscie od nowa

-teleport jest nieaktywny narazie ale mapka ta pod tabem pokazuje obszar ktory odkrylismy na nizszym poziomie

-przechodza wszystkie chanty ktorych sie nauczylismy i mozna ich od razu uzywac (wiec mozna np zrobic po koleji zadanie z duchami)

-niewiem czy to przypadek ale do potwory dropuja przedmioty tej klasy co na 1szym poziomie trudnosci .... ale moze sie to zmieni bo narazie na samym poczatku jestem

 

 

 

a btw zrobil ktos caly quest z duchami ?

mi brakuje jednego ducha nr.2 ale jakiegos buga mam bo juz z nim gadalem i go tam niema ale do dziennika mi go nie dodalo:( a jednak jest :) duchy daja czasem przedmioty z seta 'ghostly vision' kolekcja bizuteri calkiem niezla

 

--> C17 uzbieralem caly set ten zloty o ktorym pisales nawet niezle daje bonusy ale z takimi obrazeniami co daje bron z tego seta to za duzo sie nie zdziala:/

Edytowane przez LouisCiffer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuu to lipa :) ale dzieki za wiadomosc... i co zakonczenie dosc ciekawe nie :) zwlaszcza ten dziadek i balans miedzy nimi :) aha ja mam pytanie bo i tak tego rozgrysc nie moge jak sie enchatuje u babki przedmioty i co daja te zwoje co mozna je zabrac podczas gry :P

 

aha mam toche nietypowy pomysl moze zglaszajmu tu to co nam sie udalo odkryc nie wiem jakies ciekawe staffy itd :D B) ja wzuce skreena jednego z petow jak jest juz duzy :)

Edytowane przez C17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuu to lipa :) ale dzieki za wiadomosc... i co zakonczenie dosc ciekawe nie :) zwlaszcza ten dziadek i balans miedzy nimi :) aha ja mam pytanie bo i tak tego rozgrysc nie moge jak sie enchatuje u babki przedmioty i co daja te zwoje co mozna je zabrac podczas gry :P

1612947[/snapback]

no zakonczenie ciekawe ale faktycznie tamci magowie byli trudniejsi wogole mam wrazenie ze gra jest za latwa jak sie ma dobra=wyspecjalizowana druzyne i kozysta z pauzy to jest za latwa troche ...

 

do enchantowania musisz miec przedmiot na ktorym pisze ze jest "enchetable" i jakies skladniki do enchentowanie (jedne pasuja do zbroji inne do broni ta dzieli sie na dystansowa i zwykla) wkladasz bron/armor do tego okienka u tamtej babki co enchantuje i otwiera sie takie drugie oknko gdzie widzisz ile kratek masz wolnych i wtedy ladujesz tam co chcesz i ile sie zmiesci (te skladniki:) potwierdzasz i gotowe

 

a zwoje....jakies zwoje? chyba nie te z czarami? :P moze masz na mysli 'chanty' masz je wszystki opisane w zakladce LORE/CHANT uzywac ich mozesz w specjalnych kapliczkach przy w kazdym miescie jest po jednej i porozrzucane po krainach sa na mapie zaznaczone. a daja przerozne zeczy takie dopalacz na jakis czas

jest ich chyba kolo 50 i daja przerozne rzeczy np wiecej zycia dla wojownikow czy wieksze obrazenia magow itp

mozna na raz miec tylko jeden chant na sobie

z duchami wlasnie rozmawia sie przy pomocy chanta 'chant of a dead' ale znajdziesz go robiac tamte zadania o ktorych juz tam wczesniej pisalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha dzieki za opowiedz :) co do gry to masz racje jesli sie uzywa pauzy i ma sie dobra druzyne to nie ma sie klopotow a tych 3 magow to n/c :D mi sie nawet zdaje ze majac druzyne skladajaca sie z 4 wojownikow i zadnego maga to sie nie ma najmniejszego problemu z gra (1 tarcza, 1 dual, 2 w dwurecznych i po klopocie :)) dobra ide robice tego peta musi byc na maxa :) "napchany"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam takie pytanie po kliknięciu na przeciwnika moje dwie postacie(początek gry)podbiegają do przeciwnika i jedna z nich atakuję cały czas a druga zadaję cios i stoji i nic nierobi.Muszę cały czas klikać myszką w poprzednich częściach można było ustawić zachowanie drużyny a może coś przeoczyłem i trzeba coś włączyć??

Edytowane przez Turkina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka wyczes... ale troszke mnie wkurzaja poboczne questy. Znaczy fajne sa, ale musze gonic tam i siam, nie jest napisane dokladnie co i jak ;[

 

Scialem głowe królowejj jakis tam pajakow i musze zaniesc jej glowe do Tamari w Eirulan (1st miasto) i za cholere nie moge jej znalesc! Osohosi:> W ktorym miejscu ona stoi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra jest wymiatająca B)

ale to jak chodzi to TOTALNA porażka! niezależnie od tego jakie dam w grze ustawienia (max lub min detali) rozdzielczości (800x600 czy też max rozdziałka) to zawsze mi gra chaczy jak cholera jak jest więcej przeciwników. normalnie w mieście jak nie ma wrogów mam ok 25fps a jak się zaczyna walka to automatycznie mam 7-14fps!!!! :mur:

 

mój komp jak w podpisie (w doom3 na ultra detalch mogę spoko grać).

próbowałem zmienić też w sterach vsync, aa, anizo i nic!

aż mi się nie chce już grać od tego chaczenia.. to jest po prostu DOŁUJĄCE!!!!

DNO, DNO, DNO!!!! :angry: :angry: :angry:

Edytowane przez atomu235

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spalilem chyba 3albo 4 bramy i teraz mam cos"find the ancient elven shrine" i nie wiem o co chodzi z tym,pomoze mi ktos????

1613633[/snapback]

Patrz na drogowskazy i na strzałkę pokazującą głównego questa!!! Trzeba chyba iść dalej, przez 4 wieżę...

 

@atomu235

Nie wiem dlaczego tak masz na w sumie lepszym sprzęcie, ale u mnie chodzi bardzo ładnie! 1024x768 detale na max oprócz shaders i w walce nie schodzi poniżej 20fps! Normalnie ok 40-50. Jedynie cut-scenki haczą bardziej, ale to już wogóle nie przeszkadza....

Edytowane przez Dziobak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszedlem przez wszystkie i otworzono mi pozniej brame,i teraz mam 2 czesci questu,znalezc jakas fontanne a wczesniej to co napisalem wyzej

1613714[/snapback]

fontanna jest w tych ruinach a ruiny znjadziesz przechodzac przez ostatnia spalona brame i idac do konca az znajdziesz podziamia (idz tak jak ci pokazuje ta trzalka na radarza

 

 

Outlander, dokladnie... ale jak tam jestem, to ta kładka ktora prowadzi do tego domku jest podniesiona... ;[ Szpatnie...

1613772[/snapback]

moze z drugiej strony tam dojsc , zjezdzasz windą na dol przechodzisz kawalek wjezdzasz i jests z drugiej strony

 

no to mam juz pierszego [ciach!]a, mam zorwalic drzwi jakims lukiem lub kusza , ale jak przeciez mam 2 wojownikow ? :)

1613818[/snapback]

takich drzwi nie musisz rozwalic za nimi jest tylko jakis 'skarb' przewaznie cos dla klasy ktora moze to rozwalic w tym wypadku lucznika, zmiana broni nie pomoze bo trzeba jeszcze miec skilla dla lucznika na wyzszym poziomie ale nie przejmuj sie ja nie rozwalilem zadnych drzwi dla lucznika bo go niemialem w druzynie i jakos zyje :P za to sa tez drzwi tylko dla wojownikow,combat magow,natur magow

 

btw nie nudno ci sie tak gra samymi wojami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@atomu235

Nie wiem dlaczego tak masz na w sumie lepszym sprzęcie, ale u mnie chodzi bardzo ładnie! 1024x768 detale na max oprócz shaders i w walce nie schodzi poniżej 20fps! Normalnie ok 40-50. Jedynie cut-scenki haczą bardziej, ale to już wogóle nie przeszkadza....

1613656[/snapback]

poczytałem na kilku forach i nie ja jeden mam podobny problem :-| ta gra po prostu chodzi dennie na geforcach :mur: :mur: :mur: cholerny microsoft i ati!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się gra nie tnie, nawet podczas walki, chyba faktycznie tnie się tylko na GF.

 

Ponawiam pytanie, czy można jakoś szybko zmieniać te 4 czary co się używa z ksiązki czy trzeba klikać ciągle na górze?

Edytowane przez IamWeasel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm,uzyskalem wymagany ranged level6,otwarlem drzwi i skrzynka,wiec nie wiem gdzie isc,strzalka prowadzi gdzes poza obszar mapy,wielu z Was tu juz bylo,wiec wiecie pewnie gdzie mam isc?

1614282[/snapback]

przed tymi drzwiami co otworzylesluczniczka z prawej strony sa drugie drzwi :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie kupilem se skorpiona :) i dostalem sie za te drzwi , i teraz wymiatam :)

tylko mam takie pytanie , czy pety mozna polepszac tylko przez doswiadczenie , czy mozna im dawac jakies bronie :P

1613956[/snapback]

petow nie mozna polepszac przez doswiadczenie bo go nie dostaja (maja zawsze ten lvl co ich wlasciciel) , polepszasz je karmiac je przedmiotami tzn dajac w zakladce ekwipunku przedmioty na obrazek peta i wten sposob pet sie rozwija, od rodzajow przedmiotow jakimi karmisz peta bedzie zalezalo co mu sie bedzie rozwijac, np dasz mu miesz to mu sila wzrosnie, dasz mu tarcze to obrona itp wszystko masz opisane w podpowiedziach w grze

Edytowane przez LouisCiffer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.. Ja jak narazie zagrywam się w Demo.. i mam mieszane uczucia.... (może dla tego że jestem przesycony Diablo :P ).... Gra chodzi średnio.. .częste doczyty (wina ram oczywiście)... Grafa na moim kompie nie powala.. ale i brzydka też nie jest...

 

 

I teraz małe pytanie.... Jak sprawuje się tryb multi?? Czy jest to coś na wzór battelnetu, czy czegoś innego... ?? BO jeśli coś w rodzaju BN to pewnie w trza bedzie jak najszybciej kupić tą gierke.. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra jest wymiatająca  B) 

ale to jak chodzi to TOTALNA porażka! niezależnie od tego jakie dam w grze ustawienia (max lub min detali) rozdzielczości (800x600 czy też max rozdziałka) to zawsze mi gra chaczy jak cholera jak jest więcej przeciwników. normalnie w mieście jak nie ma wrogów mam ok 25fps a jak się zaczyna walka to automatycznie mam 7-14fps!!!!  :mur:

 

mój komp jak w podpisie (w doom3 na ultra detalch mogę spoko grać).

próbowałem zmienić też w sterach vsync, aa, anizo i nic!

aż mi się nie chce już grać od tego chaczenia.. to jest po prostu DOŁUJĄCE!!!!

DNO, DNO, DNO!!!!  :angry:  :angry:  :angry:

1613626[/snapback]

W jakiej rozdziałce chodził ten Doom?z opisu sprzętu wychodzi raczej mało ramu (mam 512/400 Goodram x2) Dooma odpalałem u siebie (celek 2.66 9800se odblokowane potoki) ale ultra detale w Doom na twoim sprzęcie to chyba pobożne życzenia. Edytowane przez Turkina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak mowilem wziolem sie za pety oto screen 2 "egzotycznych" petow ktore sa dostepne po wykonaniu questa (karzdy osobno) ten "krab" po lewej to mythrilhorn, te co atakowaly snowbrook haven po quescie w drugim miescie tym rozwalonym u pet menagera, a ten drugi to dire wolf quest w pierwszym miescie tez u pet managera

EDIT: sorki za taka ciulowa "wielkosc i dokladnosc" tego sreena :) ale innaczej nie umie :)

post-110093-1125052565_thumb.jpg

Edytowane przez C17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladne te pety:) ten mythrilhorn to mag? jakie ma skille i czary jesli mozna spytac? ja mam takiego peta maga taka paskude brazowa z jakimis mackami ala dredy na glowie calkiem sie przydaje w druzynie bo ma czar obnizania armora potworów i daje druzynie wysysanie many (a mam dwoch magow no razem z petem 3ech)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te 2 pety to wojownicy nie uzywalem ich w walce ale sa podobno silne (zwlaszcza ten mythrilhorn tak mowil mi NPC :lol:) moze pamietasz go z snowbrook haven ten smok do zabicia co sie go z tej wilkiej kuszy siepalo i za karzdym trawieniem wlasnie te mithrihorny przylatywlay (bo je wystrzeliwali z katapult:P) to sa walsnie te tylko nie wiem cy to jest max poziom rozwiniecia czy nie bo mi jeszce zostal mature :)

Edytowane przez C17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...