Skocz do zawartości
ath

Dungeon Siege 2

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje pomocy kto wie gdzie trzeba isc w 5 Quescie 1 Aktu, cos z Dyrand Exilte Colony czy jakos tak...

1615222[/snapback]

 

watek glowny w tej grze da sie przejsc idac po prostu w storne pokazana przez strzalke na minimapie .... i zabijajac wszystko po drodze i klikajac na wszytskie postacie z " ? " lub "! "

 

 

w twoim przypadku mozliwe ze musisz wyjsc z miasta inna droga (nie pamietam tego miejsca ale na pewno nic tam szczegolnie nie trzeba kombinowac)

 

ogolnie to caly czas sie idzie do przodu....

ehh jakbyscie pograli w morrowinda to byscie sie dopiero gubili :P

Edytowane przez LouisCiffer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z miasta sa dwa wyjscia z tego co pamietam jedno to co na poczatku sie wychodzi ale jest jeszcze jedno (ktorym prawdopodobnie masz isc chyba jest kolo goscia sprzedajacego zwierzaki-ikonka glowy osla ) , poza tym moze masz jeszcze z kims pogadac w miescie, upewnij sie ze nie ma na mapce zoltej gwiazdki w miescie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, ja sie nigdy glownej drogi nie 3mam... wszedzie gdzie tylko mozna dojsc to wchodze. Fajne rzeczy mozna znalesc, i sporo doswiadczenia na jakis potworkach zdobyc. Jedynym minusem takiego paletania sie, jest wielkie pradowpodobienstwo, ze bedziemy musieli isc tam jeszcze raz bo jakis secondary quest tego wymaga.

 

Jezeli ktos przeszedl questa na pustyniach o rodzinnym grobowcu, w ktorym trzeba statuetce odpowiedz na pytania, w jakiej kolejnosci maja byc dane odpowiedzi:> Mnie tam masa niezniszczalnych stworkow zaczela grzmocic ;[

 

Te pety sa wliczane w oddzial:> Ile mozna miec osob w druzynie na najlatrwiejszym poziomie? Mam 4 i 5miec nie moge, tak mi inkeppeerka powiedziala.

3 wojow (miecz+tarcza, dual, twhohanded) + Nature Magic (z lodowymi kolcami, i heal`ami) sobie radza dosyc dobrze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, ja sie nigdy glownej drogi nie 3mam... wszedzie gdzie tylko mozna dojsc to wchodze. Fajne rzeczy mozna znalesc, i sporo doswiadczenia na jakis potworkach zdobyc. Jedynym minusem takiego paletania sie, jest wielkie pradowpodobienstwo, ze bedziemy musieli isc tam jeszcze raz bo jakis secondary quest tego wymaga.

 

Jezeli ktos przeszedl questa na pustyniach o rodzinnym grobowcu, w ktorym trzeba statuetce odpowiedz na pytania, w jakiej kolejnosci maja byc dane odpowiedzi:> Mnie tam masa niezniszczalnych stworkow zaczela grzmocic ;[

 

Te pety sa wliczane w oddzial:> Ile mozna miec osob w druzynie na najlatrwiejszym poziomie? Mam 4 i 5miec nie moge, tak mi inkeppeerka powiedziala.

3 wojow (miecz+tarcza, dual, twhohanded) + Nature Magic (z lodowymi kolcami, i heal`ami) sobie radza dosyc dobrze ;]

1615419[/snapback]

 

pety sa wliczane ale wtedy exp jest dzielone na 3 os (pet nie bierze expa) wiec majac 4 osoby w tym jednego peta lapiemy wiecej expa niz grajac 4ema postaciami

 

na 1szym poziomie trudnosci mozna miec max 4 os

na nastepnym 5 i na ostatnim 6 osb

 

co do szwedania sie to oczywiscie sie zgadzam ja bylem wszedzie gdzie sie dalo i nie zrobilem tylko 2ch questow w tym jeden z 1szego aktu z pamiatka :/

paru tez nie znalazlem ale to pewnie dlatego ze trzeba miec jakies inne postacie w druzynie

 

z tym grobowcem to cos przesadzasz bo te potworki ladnie sie rozsypywaly :) pojawiaja sie chyba z 4-5 razy potem juz nie ma konsekwencji udzielania zlej odpowiedzi :P ja tam wszytskie mozliwe kombinacje probowalem az trafilem hehe

ale ktos juz w tym watku chyba podal odpowiedz co do kolejnosci

 

 

edit o tu maszkolejnosc: Azunai,Xeria,Elandir ,Zaramoth

Edytowane przez LouisCiffer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiscie najpierw dzrwi pootwieralem a pozniej do statuetki poszedlem ;] Ciekastwo 1st stopien do piekla ;)

 

...To moge miec na najlatwiejszym 4osoby + pet? Bo wkoncu nie wiem...

Z jeszcze jednym questem mialem problem, dla takiego co mial kuznie, i chcial odyzskac 3 przedmioty. Jeden dostal, ale 2nd jakies oszolomki za mocne bronily ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiscie najpierw dzrwi pootwieralem a pozniej do statuetki poszedlem ;] Ciekastwo 1st stopien do piekla ;)

 

...To moge miec na najlatwiejszym 4osoby + pet? Bo wkoncu nie wiem...

Z jeszcze jednym questem mialem problem, dla takiego co mial kuznie, i chcial odyzskac 3 przedmioty. Jeden dostal, ale 2nd jakies oszolomki za mocne bronily ;)

1615681[/snapback]

Za mocne ? I do grobowca się pchasz ? Tego miecza w grobowcu (co go masz dla facia zdobyć i musisz na pytanie odpowiedzieć) bronią stworki z lev30 a u kowala zaledwie lev25 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedzie sie pcham... uciec to nie grzech... wpadne pozniej ]:->

Teraz ruszam na penetracje Aktu II ;]

 

 

 

;[

 

Outlander...dalej nie potrafie oddac głowy krolowej chrobali, i nie mam questu zaliczonego. Ten most dalej zamkniety. Innego wejscia nie potrafie znalesc...

Edytowane przez xpektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]moze z drugiej strony tam dojsc , zjezdzasz windą na dol przechodzisz kawalek wjezdzasz i jests  z drugiej strony

[...]

1613868[/snapback]

[...]

Outlander...dalej nie potrafie oddac głowy krolowej chrobali, i nie mam questu zaliczonego. Ten most dalej zamkniety. Innego wejscia nie potrafie znalesc...

1615750[/snapback]

Tak jak napisał LouisCiffer, gdy jesteś koło mostku to obok jest domek. Przechodzisz przez niego i z drugiej strony masz winde na dół, krótki spacer i następna winda do góry. Oddajesz głowę, ciągniesz wajchę opuszczającą most i dziesz na piwo ... znaczy na potiona ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Outlander...dalej nie potrafie oddac głowy krolowej chrobali, i nie mam questu zaliczonego. Ten most dalej zamkniety. Innego wejscia nie potrafie znalesc...

1615750[/snapback]

O ile pamietam to niedaleko mostu jest winda, zjeżdzasz na dół, idziesz kawałek po lesie, wjeżdżasz na górę i jesteś (i tam jest wajcha od mostu też).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<wstydnis>

Jaki ja ślepy jestem ;] Dzieki Panowie ;)

 

Jeszcze zostal mi ten gadajacy posazek i kowal, i jeszcze "Lelani`s Sorrow" - jakis taki zakrecony quest, juz sie w nim pogubilem. Jestem przy 5. punkcie i nie wiem co dalej ;)

 

Uzywacie przedmiotow ktore sami ulepszyliscie:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy karmiac peta armorami zwieksze mu armora ? :)

 

jakiego magika lepiej miec : combat czy nature , przy druzynie 2 wojow i pet scorpion :) a moze jeszcze jednego peta zakupic ?

1616140[/snapback]

Moim zdaniem nie ma to jak nature-mag wyszkolony do leczenia... Dzięki jego czarom wojownicy będą praktycznie niezniszczalni... musisz tylko cały czas zwracać na niego uwagę, żeby ktoś go nie ubił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leleani sorrow ciagnie sie cala gre trzeba sie chyba wymienic z 30ma przedmiotami z roznymi ludzmi...strasznie trudny/czasochlonny quest

zrobil go ktos?

 

ja nie robie przedmiotow cos tam raz zrobilem ale wole uzywac unikatowych i setowych itemkow

 

Histek mowisz o tej lodowej jaskini? co sa takie kwadraciki z rysunkami? jesli tak to wroc sie prawie do poczatku tej jaskini i szukaj takich obrazkow na podlodze bo gdzies wlasnie sa w dobrej kombinacji pokazane.

 

 

dzik86 no warto karmic peta zbrojami jesli masz peta wojownika bo jesli maga to raczej tylko magicznymi bronimi co dodaja int czyli obrazen od magi :D

 

i powiem szczeze ze lepiej miec po jednym nature i combat magiku i do tego jeden lub dwuch wojownikow (ewentualnie pet)

 

edit

 

Dziobak dobrze gadzasz

Edytowane przez LouisCiffer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma to jak nature-mag wyszkolony do leczenia... Dzięki jego czarom wojownicy będą praktycznie niezniszczalni... musisz tylko cały czas zwracać na niego uwagę, żeby ktoś go nie ubił...

1616693[/snapback]

a ja mam calkiem inne zdanie m.magick jest strzasznie slaby :) ja tam wole 2 c.magic i 2 wojow i jedenz tarcza drugi z dualem i ich nic nie rozwala pozatym nasza postac rozwinieta na maga/woja moze uzywac czaru leczenia bo jest "uniwersalna", a ta druzynya jest niezniszczalna dlatego ze "ktos" z tarcza ma czar/skill ktory przyciaga do siebie mooby wiec dobrze poprowadzony moze miec maly atak ale duuuzo obrone :) dalej nie trzeba mowic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to zwykle leczenie jest bardzo slabe jak masz postac na wyzszym lvl to nic ci nieda wyleczenie jakis 50-100 pkt a nature magic ma np healing rain leczy wszystkich i to mnostwo pkt :) a poza tym ma czary zwiekszajace np obrazenia od magi o 20% albo ilosc zycia o 20% albo np oslone przed zywiolami tez kolo 18-20% sa wiec bardzo pozyteczni

poza tym moj nature mag ma teraz obrazenia od magi cos kolo 700-1200 to wcale nie jest malo bo ze 4 razy tyle co wojownik :D

no i z doswiadczenia wiem ze przewaznie potwory jak juz ida tluc magow to combat magow w pierszej kolejnosci :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Histek  mowisz o tej lodowej jaskini? co sa takie kwadraciki z rysunkami?  jesli tak to wroc sie prawie do poczatku tej jaskini i szukaj takich obrazkow na podlodze bo gdzies wlasnie sa w dobrej kombinacji pokazane.

Tak właśnie o tej jaskini mówie - thx za pomoc

:-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 1 akcie babka daje quest - znależć jakieś zielsko w dzungli (chyba chodzi o pokrzywe, 4 czy 3 kawałki) gdzie ją można znaleźć?

1619252[/snapback]

 

 

ja kupielem w sklepie:) u tego gostka co ma krysztal zielony nad glowa (mial 2 szt, puzniej znowu dwie) ale czasami tez mozna znalezc gdzies ta roslinke ale nagroda za ten quest jest nic nie warta...

 

a quest z lelani to straszny tasiemiec niewiem czy ktos to zrobil ja po okolo 10 wymianach musialemk odpuzcic bo mnie przystawilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc, ile czasu mniej wiecej zajelo wam przejscie calej gry ?

.. robiliscie wszystkie questy ?

 

ja mam druzyne zlozona z wojownika, dire wolfa, n. magic (tej kobitki dla ktorej robilo sie questa i pozniej zaproponowala zeby razem posmigac), i nowy nabytek h. giant (ten ktory byl uwieziony w dole kolo twierdzy) i musze powiedziec ze nikt mi nie podskoczy, wogole sie nie mecze, praktycznie zwiedzam :)

jedyna trudnoscia bylo pare pobocznych questow z naprawde silnymi zawodnikami:)

wojownika szkole w podwojnej broni recznej (i uzywam brutal attack i tych latajacych sztyletow), kobitke w leczeniu (i uzywam lodowych kolcow jak jest zadyma i nietykalnosci, ktora narazie trwa 8 sek.), wilk juz jest dorosly i ma glos jak violetta villas - bardzo dobre na naprawde mocnych kolesiow,

a h. gianta wlasnie zrekrutowalem i sie zastanawiam czy dac mu bron dwureczna czy jednoreczna plus tarcze.... <_<

 

gierka jet naprawde na wypasie :D

Edytowane przez silver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...