Skocz do zawartości
ath

Dungeon Siege 2

Rekomendowane odpowiedzi

gra do przejscia w okolo 50h robiac wszytskie questy (przynajmniej te ktore dalem rade zrobic ...lelani sorrow jakos mi nie poszlo :/ )

przydalby ci sie chyba bardziej combat magic, ma najmocniejszy dmg moj na 50lvl ma cos kolo 1150-1600:) no i szybkosc ataku tez jest spora, ma tez dobre speciale - ja uzywam detonation na 3 lvl zadaje po ok. 8k obrazen w promieniu 4m i dziala to niesamowicie :D

 

edit

teraz gram na poziomie veteran i pierwszy akt skonczylem w jakies 10h bez bladzenia i szukania jak za pierwszym razem, wiec cala mozna pewnie w okolicach 30h przejsc jak sie wie co i jak

ale jest pare obszarow do ktorych nie udalo mi sie dostac:(

moze komus udalo sie odkryc cos ciekawego jakie takie szczegolne sekrety do ktorych nie wiecie jak sie dostac albo najlepije jak odkryliscie co i jak :)

ja np znalazlem w podziemiach szalonego maga elfa uwizionego za taka brama ktora teoretycznie mozna rozwalic ale trzeba jakas 'specjalna bron" nie pisze jaka :/

Edytowane przez LouisCiffer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez go znalazlem ;[

I nic nic, niew iem jaka bronia pana rozwalic...

 

Gdy chodze po mapce, musze zajrzec do kazdej dziury. jak sa pomieszczenia to lukam na mapke, pokazane na niebiesko sa przyciski ktore otwieraja drzwi i takie tam przejscia ;)

 

Ciekawe tez sa ukladanki tych klockow zielonych, zoltych, fioletowych i czerwonych.

Byliscie w jaskini Pohenixa i Ziemi (chyba) ?? Sexi wygladaja ;)

 

 

...nie potrafie dojsc za ta sciane, z kamienia w dżungli (juz ktos zapodal skrina), i po wyjsciuz 1st miasta winda, kawalek trzeba przejsc. JEst jaskinia obok wejscia jest pomieszczenie pod ziemia. Ta jaskinia jest pod taką gorka na ktorej widoczne sa potworki i mapka. Krażylem dosyc dlugo w tamtych okolicach jednak znalesc wejscia nie potrafie ;[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miejsca o ktorych piszesz sa prawdopodobnie zwiazane z postacia Finala to ta babka co w drugim miescie naprawia most i mozna ja puzniej przylaczyc , jest to zwiazane z taka windą w jednej jaskini, pisze przy niej ze jest zepsuta i moze ja naprawic Finala, tam znajdujemy mape i puzniej szukamy 4 ech ukrytych wiez :) nie robilem tego na pierszym poziomie trudnosci zrobie na veteranie pewnie.

sa tez inne miejsca zwiazane np z Vic (czy Vix?) i Spartanem (chyba tak sie nazywal ten olbrzym co sie go uwalnia? )

 

mozliwe ze tamten mag tez jest z jakas inna postacia powiazany i trzeba ja miec zeby zaczac jakiegos questa ...

 

mile widziane jak ktos sie podzieli jakimis informacjami :D

 

ukladanki z kolorkow sa proste:P w 3cim akcie chyba jest takie pomieszczenie z lustrami i prosta kombinacja otwiera sie jedne drzwi ale sa jeszcze drugie i po pol godziny przestawiania tych luster dalem sobie spokuj

Edytowane przez LouisCiffer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie... jest kilka miejsc w ktorych nie mozna przejsc bo chce np. klucz do drzwi. Zawsze wyskakuje txt na czerwono ;[ Szpatnie, nie lubie takich ceregieli. Powinna byc opcja na chamca ;)

 

Pozniej spamietac co i jak i gdzie... trudno.

 

 

Teraz mam w druzynie przedmioty ktore daja w sumie ok 50% szansy na znalezienie magiczneych przedmiotow. Nie wiem ajk to komp sumuje, ale co druga bron niebieska jest ;)

 

Kiedy pojawia sie jakies pozadne miecze i zbroje? Obecnie (2akt-poczatek) moj tim wyglada jak banda wiesniakow. Zloty kask ze skrzydełkami + filoetowy, cekinowany kyubraczek + swiecacy miecz z zabkami... czarownik z workiem na łbie i dziwnym kubraczku. Ehhh dla mnie sie liczy imejdż, ale musze tak wygladac, bo te przedmioty sa mocniejsze od tych normalniejszych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh no wiesz z dobrym gustem to moja druzyna tez ma niewiele wspolnego :P mimo ze jest na 50lvl powoli beda sie pojawiac fajne itemki nie martw sie ale czy beda fajniej wygladac to juz nie obiecuje hehe na pewno szaro nie bedzie;) najwieksza radocha z kolekcjonowania setow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze właśnie jest to, że nie można tak jak w NWN zaznaczać sobie na mapie pkt z opisami i notatek robić. I ta mapka pod TABEM nie da się jej przesuwawć :/. I jak tu później wrócić gdzieś itd. :(( Ogólnie podglądanie mapy jest beznadziejne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha żeby dobrać sie do tego szalonego maga trzeba mieć (chyba ) jego laskę ,skladamy ja bodajze w quescie w 3 mieście ale trzeba zrobić cofke żeby zlożyć tą laske do Amanlu , osobiście go nie uwalnialem ,ale babka u kturej robilem questa, cos gadała że to jakiś szalony mag i bardzo niebezpieczny wiec wizyte u niego sobie odpuścilem, wieć (chyba) ta ego kratę można rozwalić ta wlaśnie laską ...aha dzieki LouisCiffer za podpowiedź :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sety, setami... w DS mój team jakis taki lodzki był ;]

 

A pozniej cchociaz miecze sa? Czy moze płetwa rekina bedziemy sie bic, bo ma dużo demejdżu ;)

Jedynie łucznicy sa normalni.

 

Mapka jest naprawde źle rozwiazana. W jedynce to tak nie przeszkadzało bo była tylko jedna słuszna droga.

 

Ta mijsa ze stafem dla tego magika jest juz chyba w akcie II zlecona...znow jakis rozciagniety quest ;]

 

Gdy przejde na normalnym pozomie trudnosci gre i nie ebde mial skonczonych questow, bede mial je tylkod okonczyc na veteranie czy wszystko od nowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie niech ktoś się wypowie czy jak się nie skończy wszystskich secondary questów a przejdzie się główny wątek to czy będzie można na tym poziomie trudności dokończyć reszte tych questów żeby mieć 100% czy tylko następny poziom trudności i od nowa wszystko. Bo nie wiem czy najpierw zrobić secondary i podejść dopiero do ostatniego questa z primary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I have next problema. Biegam za tym pajacem na wilku... i wmiedzyczasie zwiedzam pobliskie jaskinie. W prawie kazdej sa drzwi. Podchodze do nich, chce otworzyc, a koles (taki fioletowy) cos mowi do mnie i nie otwiiera... jakis quest czy co:>

 

Aha otworzyl ktos lodowa jaskinie w tym lesie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw pytanie, gdzie jest ta winda co ja moze naprawic Finala? juz mnie krew zalewa bo niemoge tego znalezc:[

 

->ojejku mozesz na koncu sobie robic secondary

 

->xpektor sa i miecze :) nic sie nie boj i fajne topory i mloty

na veteranie questy on nowa wszystkie

 

tej lodowej jaskini nie otworzylem ...jeszcze:)

 

drugie pytanie gdzie jest miejsce z tym szlonym magiem ...no mam skleroze :(

Edytowane przez LouisCiffer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

winda do naprawy-->miasto Eirulan, teleport The Kithraya Valley, w prawo strone masz jaskinie The Upper Kithraya Valley , wchodzisz tam , idziesz kawalek i masz winde no i czeka cie troche łażenia :D .......no ja mam teraz pytanie do ludzi dobrej woli :mur: chodzi o 4 questa w 2 akcie "Viperclaw " , znaleźć jakieś 3 cacka 1.jagged arowhead, 2.griffon feather, 3.onyx fragment , gdzie to ulicha można znaleźć :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tego maga znajdziesz tam: miasto- Eirulan, teleport -Lost Valley of the Azunites ,od tego teleportu idziesz prosto w ruiny tam masz ukrytą windę, idziesz na sam koniec ze wcześniej w spomianą laską (musisz mieć kogoś do obslugi , wymagany level 26 combat magic) walisz 2 razy w sułupek miedzy kratami , no i koleś ucieka a ty ruszasz w pościg i tak zaczyna sie kolejny quest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LINKIN PL te duperele mozesz kupic min. u pana ktory to sprzedaje! Ma taki krysztalek nad soba. Najdluzej szukalem onyx ale byl w lesie gdzies. To zalezy od szczescia czy wypadnie komus czy nie :P

 

Mam znalesc Letiso w Catakumbach. Jest tam jedno miejsce z gwiazdka, na ziemi jest namalowane czerwone drzewko, ale nic tam nie da sie zrobic ;[ Quest: Rahvan`s Curse.

 

ps. juz chyba wiem osohosi ;) Trzeba uzyc chesta Letso i na drzewku go powiedziec ;]

chyba.. napewno ;)

 

ps.

Mieliscie ten "hełm" lub inne rzeczy z tego seta? ...lol

Dołączona grafika

Edytowane przez xpektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez trafilem na to wiadro :) jest chyba zawsze w tym samym miejscu bo grajac na veteranie znowu je znalazlem ale takze nic innego z tego zestawu nie znalazlem

 

->LINKIN_PL dzieki za namiary na tamte miejsca sprawdze po pracy :)

te itemki leza na ziemi tak ze grajac w 2gim akcie i wszedzie lazac je znajdziesz ja kupilem ale zauwazylem ze potem wszystko gdzies po drodze lezy

 

->xpektor nie jestem pewien czy to o ten quest ci chodzi ale byl taki jeden co sie w takich jaskiniach z roslinkami stawalo na takim znaczku i majac laske z questu recytowalo chanta (chyba wlasnie tego Letso) i wtedy laska ladowala sie jakas energia, i tak jeszcze w 3eh innych miejscach

 

wlasnie wczoraj tez mnie irytowaly te pozamykane wszedzie drzwi w 2gim akcie (goniac tego kolesia na wilku:[ )

 

btw fajne przedmioty sie zaczynaja pojawiac na tym weteranie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1st koles z tych jaskin mowi ze nie jestem "ONE", pozniej ze nie jestem upowazniony do tego... i takie tepe wymowki ;[

Kurde napewno cos tam jest...napewno...

 

Duzo trudniej jest na veteranie?

 

... a tarcza to deska sedesowa <lol>

 

Mogli zrobic caly duzy set. Butki jakies gumowce... zolte, gumowe rekawiczki <lol> ale i tak panowie poczucie humoru maja. Pamietacie Vax`a, tego kolesia co byl w takim domku w 1st Akcie? Moze razem z nim reszta kompleciku sie znajdzie ;]

 

 

Ehhh Panowie z Gas Powered wiedzieli co zrobic, aby graczom sie nie nudzilo i mieli nad czym myslec ;]

Edytowane przez xpektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dużo jest takich lokacji gdzie nie chcą wpuścić i nie wiadomo czemu... Być może właśnie trzeba zebrać całego seta jakiegoś gościa i założyć, to Cie wtedy wpuszczą ... albo nająć odpowiedniego gościa.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na veteranie nie jest trudniej ...mocniejsi przeciwnicy ale i mocniejsza druzyna lepsze czary itp, troche czesciej mi nokautuja magow :P ale nature magic ich szybko stawia na nogi :) ale poki co nic mnie nie przystawilo rozwalilem wczoraj tego lesnego bosa (to drzewo takie czy co to bylo,latwiej mi poszlo niz na normalu)

 

w jednych drzwiach mi mowi typek ze nie wpuszcza barbazynców

 

-> ojejku cos w tym stylu tylko co i na kogo ? :) ale mysle ze raczej po prostu jakis quest tam prowadzi ukryty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak szczerze to nie chce mi sie przeszukiwac calego tego postu wiec sie zapytam mzoe kots zyczliwy mi odpowie! jak mozna upgrejdowac rzeczy, podchodze do tej baby z raczka mam to okno wstawiam np zbroje a nie moge nic do niej dodac! tak mam odpowiednie rzeczy! jak to sie wlasciwie robi????dzieki z gory za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no umieszczam ciemno-szare przedmioty i nic nie moge poza tym przedmiotem umiescic w tym okienku, po prawej takie jakkby zamkniete okienko, a u dolu miejsce na dodatnie upgrejdu i nic tam nie moge wlozyc!

 

 

sorry za klopot juz doszedlem jak to zrobic;-p dzieki za pomoc

Edytowane przez MaZielony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiec tak do tego helmu wiadra mam jeszcze coś takiego , jest to medalion taki sasm jak sie kupuje na arenie w Amanlu tylko w kolorach tęczy (wierzcie mi na słowo, wkleilbym obrazek ale nie wiem jak to sie robi) ,wiec dalej nazywa sie to tak: Mysterious Token (Token from the Mysterious Set) , pisze pod nim tak:"The owner of this token chose not to pass up a rare and brief opportunity", no i tam niżej na niebiesko "Quit from vex" , no nie wiem jaka jest 3 rzecz do kompletnego zestawu Dzieki za podpowiedzi już wiem że nie zwariuje :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...nie potrafie dojsc za ta sciane, z kamienia w dżungli (juz ktos zapodal skrina), i po wyjsciuz  1st miasta winda, kawalek trzeba przejsc. JEst jaskinia obok wejscia jest pomieszczenie pod ziemia. Ta jaskinia jest pod taką gorka na ktorej widoczne sa potworki i mapka. Krażylem dosyc dlugo w tamtych okolicach jednak znalesc wejscia nie potrafie ;[

1620640[/snapback]

 

obydwa te miejsca stana przed toba otworem jak zaczniesz robic questa z Finala czyli po naprawieniu tamtej windy, sa tam kolejne 4 wieze do rozwalenia,ale zadanie ciegnie sie do 3ego aktu.

 

zaczynam tez robic questa dla innej postaci z takimi kregami z grzybow (kolo nazywa sie jakos na "A" lucznik)

 

i zrobilem to zadanko z tym szlonym magiem, niezly z niego zawodnik 80k zycia

 

LINKIN_PL gdzie znalazles ten medalion? (moze tak samo jak wiadro jest zawsze w tym samym miejscu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie pisze jest tylko wskazowka ze sie blyszczy:) to chyba byl ten najmniejszy dodajacy do szans znalezienia magicznych przedmiotow nie pamietam jak sie nazywa

 

 

na veteranie cholernie ciezki do znalezienia bo najwyzej sa te wieksze ktore juz nie pasuja ...ale w koncu mi sie udalo :D

Edytowane przez LouisCiffer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...