Skocz do zawartości
LukeXE

Test Past Termoprzewodzących

Rekomendowane odpowiedzi

mam gdzieś jeszcze tego Titan'a, znalazł się u mnie przypadkiem dawno temu i ... bardzo nie polecam :?

 

cholernie ciężko go rozsmarować, przypomina opiłki a nie pastę, poza tym mam już któryś raz z rzędu AS5 i jest o niebo lepsza!

Edytowane przez zulus5ooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy heatspreader A64 jest zrobiony z miedzi i polakierowany na srebrno :?: Procek wyczuwalnie więcej waży niż gdyby HT był z aluminium.

Czy po użyciu pasty polerskiej zetrę oznaczenia z HT i srebrną warstwę :?: Co w takim razie z gwarancją na cpu, przepada :?:

 

39 zł za pastę, która nigdy się nie zużywa (nie trzeba ponownie zakładać), cooler można zakładać w nieskończoność, wydajność jest bardzo dobra - cena nie jest zbyt wygórowana. Tylko co zrobić jeśli proc padnie, albo będę chciał go sprzedać :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myslicie wydaje mi się że ac ceramique i silver 5 straciła już swoje 5 minut i nastąpiła era mx-1 bo według mnie ta pasta też jest niezłą . :wink:

 

O kurde przeczytałem cały topic i widze ze jednak nie lubicie jej za bardzo. A ja powiem tyle że jest dobra pastą , cały czas jojczycie o to rozsmarowanie a ja normalnie ziarnko ryżu i radiator i jest dobrze.

Edytowane przez kamilo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam paste Ceramuque i freezera 64 pro i ile mam jej nalozyc..

bo mialem i ziarnko i dwa ziarnka ryrzu i w sumie nie widzialem roznicy.. wiec ile ma jej byc??

 

Prawidłowo powino byc jedno ziarnko.

Jeśli nie widziałeś różnicy to chyba zanczy ze nie ma różnicy jak nałożysz prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie się spisuje wyśmienicie :wink: S64@2784@1,56V@IHS:off + Zalman 7000A-Cu stress = -6 stopni względem AS5 :wink:

 

Edit:

Stress by S'N'N :wink:

Edytowane przez hary86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiłbyś sie... <_<

 

Nie masz doświadczeń z tą pastąy to nie komentuj :mur:

 

 

Chętnie :wink: Zapodaj screeny temp IDLE oraz Stress podczas 10min w ATItool(search artifacts).

 

Jeśli to aż 6C tak jak mówisz to ja tez kupuje!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja mam ci zapodać? Co ci screeny dadzą? Bo niezbyt chce mi się bawić w czyszczenie tego kupowanie AS5 i robienie porównania. Pozatym ATItool nie grzeje tak jak s'n'm, nie ma bata.

A pozatym moje mobo jest w serwisie i i tak nie miałbym nawet jak tego zrobić, nie chcesz, nikt ci nie każe wierzyć, Zenfistowi przy teście tej pasty na Ninja wyszło w porównaniu z Ceramique idle:-7*C i stress: -4*C, ale on ma jeszcze IHS na procu...

 

A tak pozatym to po co ja miałbym tutaj pisać coś co nie jest prawda?

Edytowane przez hary86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma juz ktoś tą paste Coollaboratory Liquid Pro?

Jest ona rzeczywiście taka dobra?

Swietna pasta wszystkim polecam

 

Nie wierz w to.Wynalazek jest ok-ale bez przesady!

Moze kupilbys najpierw ja a potem wyrazal opinie...

 

Slowa hary(ego)86 to swieta prawda mi tez pasta dala okolo 5 st w stosunku do AS5...

 

Jest swietna i smiesznie sie ja naklada... ale jesli chcecie sie dowiedziec o niej to wejdzcie na temat o coolaboratory... tam juz napisalismy swoja opinie...

 

(tu macie porownanie)

 

Coolaboratory

ArcticSilver5

 

(wyjasnienie - na Sempronie mialem jeszcze As5, a gdy zmienialem na Venice kupilem sobie Coolaboratory)

 

Ps. Sempron mial napiecie 1,600v... cpu-z zle pokazuje

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bawiłem sie tym cudem w sklepie i zachowywała sie jak rtęć i jakoś nie przekonało mnie to .Czy przy dopasowanym(b. równym) spodzie bloczka nie wystąpi zjawisko wyciśnięcia tego czegoś ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bawiłem sie tym cudem w sklepie i zachowywała sie jak rtęć i jakoś nie przekonało mnie to .Czy przy dopasowanym(b. równym) spodzie bloczka nie wystąpi zjawisko wyciśnięcia tego czegoś ??

U mnie nie wystepuje a mam bardzo rowny :)... I TA PASTA NIGDZIE WAM NIE UCIEKNIE spod proca to jakas bajka w ktora widocznei zbyt wielu ludzi wierzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie wystepuje a mam bardzo rowny :)... I TA PASTA NIGDZIE WAM NIE UCIEKNIE spod proca to jakas bajka w ktora widocznei zbyt wielu ludzi wierzy :)

przy następnej modernizacjii zapodam tą "żywą krew" a propo to jest dielektryk??

no i jak mi wypłynie to wisisz browara ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...