Skocz do zawartości
Nessay

Wolfenstein: Enemy Territory

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukaj recoil script - zmniejszyć się nie da ale można sprawić, że snajperka natychmiast wróci dokładnie w to samo miejsce, w które wymierzyłeś strzał.

Tylko że to jest poważna ingerencja w mechanikę gry [;

Między innymi dlatego juz w to nie pykam ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Da ktoś namiary na jakiś serwerek:

 

- etpub

- bez pf

- z mocnymi snajpami

 

Mile widziana szybko regenerująca się stamina :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z ET.

 

Vista x64.

 

Chodzi o to, że jak chcę się połączyc na jakis serwer to sciąga potrzebne pliki (akurat na jednym serwerze jest tylko jeden) w nieskończoność, tzn. sciąganie pliku sie konczy i zaczyna od nowa ściągać ten sam plik.

Wyłączyłem downloading, no ale bez tego mnie wywala że unpure client :/ I pisze, że plik jest ale suma kontrolna się nie zgadza. Wtf? Próbowałem uruchamiać ET jako admin ale bez skutku. Reinstalka z usunięciem plików była i nic.Proszę o pomoc. Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z Enemy Territory. W jednej z firm, zakupiłem podzespoły po mega dobrych cenach bo firma zbankrutowała. Wszystko nowe, folia i igła. Konfiguracja to:

  • E2160
  • 3GB RAM - 2GB + 1GB Kingston Elpida
  • 8800GS - 320MB Palit
  • Seagate 160GB SATA II zapis prostopadły
  • Modecom MC-400
  • Sound Blaster Audigy SE

System to Windows XP SP3. W ET jest mało FPS i są droopy FPS :/ na Radarze są droopy do 20-30FPS ! odczas gry 60-70FPS. Sprawdzałem: sterowniki, napięcia PSU, testy diagnostyczne i obciażeniowe (memtesty, 3dmarki, seatools, Hirens Boot etc.). Synchronizacja, zmiana ustawień grafiki, wygładzanie krawędzi etc.

 

Na notebooku T2390, 2GB RAM OCZ, 8600GS, XP SP3 mam 100FPS w 1280x800 @ ALL HIGH @ 32bit. Nie ma żadnych droopów FPS na tym lapku.

 

O co kaman ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scena ET praktycznie jest już bliska wymarciu.

Jednym z głównych problemów ET jest to że gra jest bezpłatna więc banda dzieci neo nie ma żadnych oporów by oszukiwać.

 

Jest mniej więcej taki podział.

Gry free > większa zachęta do oszustw > częstsze wykorzystywanie publicznych hacków (w końcu niewiele tracę po złapaniu) a jak publiczne hacki to i więcej cziterów.

 

Gry płatne > wiadomo że jak dałem za grę 100zł to już tak skory do czitowania nie będę więc jeśli już to robić to z czymś pewniejszym czyli korzystając z prywatnego (płatnego) "softu" a w tym momencie liczba oszustów mocno się zawęża.

 

Jeszcze jest kwestia punk bustera który pomimo że władzę w naszym systemie ma chyba największą :lol2: to i tak jego skuteczność pozostawia wiele do życzenia.

 

No i na koniec ten nieszczęsny Wolfenstein z którym nie wiadomo co zrobić a przecież miał być to następca ET :rolleyes: shrap/pro mody niby coś poprawiają ale dalej jest to skromny do bólu multiplayer, brak SDK też hamuje zapędy moderów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scena ET praktycznie jest już bliska wymarciu.

Jednym z głównych problemów ET jest to że gra jest bezpłatna więc banda dzieci neo nie ma żadnych oporów by oszukiwać.

 

Jest mniej więcej taki podział.

Gry free > większa zachęta do oszustw > częstsze wykorzystywanie publicznych hacków (w końcu niewiele tracę po złapaniu) a jak publiczne hacki to i więcej cziterów.

 

Gry płatne > wiadomo że jak dałem za grę 100zł to już tak skory do czitowania nie będę więc jeśli już to robić to z czymś pewniejszym czyli korzystając z prywatnego (płatnego) "softu" a w tym momencie liczba oszustów mocno się zawęża.

wybacz ale bzdury wypisujesz. Czity sa , byly i zawsze beda w rozgrywkach multi, niewazne czy platnych czy nie. To kwestia ludzkiej mentalnosci, zwyklej frustracji i przywiazywania wagi nie do zabawy w multi, tylko checi wygrywania za wszelka cene.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybacz ale bzdury wypisujesz. Czity sa , byly i zawsze beda w rozgrywkach multi, niewazne czy platnych czy nie. To kwestia ludzkiej mentalnosci, zwyklej frustracji i przywiazywania wagi nie do zabawy w multi, tylko checi wygrywania za wszelka cene.

Widać że niewiele zrozumiałeś z tego co piszę. Zobacz sobie statystyki z pbbans i wyciągnij wnioski.

W skrócie, gdy dostaniesz bana w darmowej grze, zaraz po tym możesz ponownie odpowiednimi sposobami przyłączyć się do gry i czitować dalej z innym softem, dostając bana w COD4 musisz wpierw ponownie kupić tą grę/ klucz, taki stan rzeczy również ogranicza ilość oszustw.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybacz ale bzdury wypisujesz. Czity sa , byly i zawsze beda w rozgrywkach multi, niewazne czy platnych czy nie. To kwestia ludzkiej mentalnosci, zwyklej frustracji i przywiazywania wagi nie do zabawy w multi, tylko checi wygrywania za wszelka cene.

Właśnie dobrze pisze. Większe jest prawdopodobieństwo jak gra jest za free ze bedzie wiecej hax0rów. W sumie szkoda ale właśnie przez to ze gra jest za darmo nie miała często wsparcia na różnego rodzaju turniejach jak choćby Eurocup clanbase'a (500euro do wygrania w finale do podzielenia sie na 6 osób... a w bf2 wtedy było od EA aż 6000euro).

 

Po nowym wolfie stwierdzam: ET to było i bedzie prawdopodobnie najlepsze MP w jakie w życiu grałem. Szkoda, że tak zj3bali nowego wolfa w tej kwestii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy sie przejmujecie czitami w grach fpp. Grajacy tak skilla i tak nie zdobedzie, wrecz odwrotnie, sam sie oszukuje i na tym traci. Jak mi nie pasuje cos zmieniam serwer albo votekick. W turniejach raczej cziterstwo nie przejdzie... Co innego w grach mmorpg gdzie meczymy sie 3 lata nad ekwipunkiem a potem ktos itemki kopiuje w jeden dzien czy cos podobnego i prosa zgrywa ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cheaty nie ułatwiają gry ale wszystko zależy od chcęci. Jak grałem jakieś dwa lata temu w ET to dziennie banowaliśmy ~4 trolli i mieliśmy na serwerze tylko tych, którzy chcieli grać a nie wygrywać. Wystarczy dobrze rozporządzić !ban wśród stałych bywalców serwera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w ET codziennie :E moim zdaniem jest to najlepszy MP w jaki grałem :E na moim serwerze nikt nie czituje bo od razu admini to wychwytują. Serwer na którym gram jest jednym z najlepszych, z bardzo dobrym klanem. 64 sloty na publicznym. Nic tylko grać :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w ET codziennie :E moim zdaniem jest to najlepszy MP w jaki grałem :E na moim serwerze nikt nie czituje bo od razu admini to wychwytują. Serwer na którym gram jest jednym z najlepszych, z bardzo dobrym klanem. 64 sloty na publicznym. Nic tylko grać :E

:lol:

Sry ale to jest sieka bez sensu. Nawet na pubie to max i imo najlepiej jak serwer ma do 18 slotów. Kiedyś był taki zajebisty serwerek w UK klanu LTC czy coś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...