Skocz do zawartości
Nessay

Wolfenstein: Enemy Territory

Rekomendowane odpowiedzi

Kto to mówi :rolleyes:

Crosis zrobił tylko literówke, a w1wlodek pisze np odświerzania, innwestoja, terz , kturego --------normalnie LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynik szybkiego, trochę nieprecyzyjnego pisania na klawiaturze ultraX. Daruj sobie takie uwagi jeśli nie masz nic sensownego do napisania na temat gry, ok? OT nam niepotrzebne. // Crosis.

Skoro bierzesz się za pouczanie ludzi,to dawaj dobry przyklad...

 

Wybacz. Widocznie nie jestem doskonały. Pisz na temat, bo nie chcę dawać % za OT. // Crosis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol , ban na ip ?? w wiekszosci sieci IP jest zmienne a ci co maja stałe ip czesto maja mozliwosc poproszenia admina o zmiane.

widze ze nie masz w ogóle pojecia o banach, bo "najgorszym"(czyli najskuteczniejszym) banem w historii anty-cheatów jest własnie system Hardware Ban.

a ban na poczatek IP? np na 80.20

 

To ty nie masz pojecia o banach :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ban na poczatek IP? np na 80.20

 

To ty nie masz pojecia o banach :|

chyba cie pogieło ?? taki ban to tylko w ostateczności i uzywany baardzo rzadko ... wiesz co znaczy ban na poczatek ?? to ze czesto banujesz setki osób na dany serwer !!!

w moim przypadku poczatek ma 81.15. ... i takich "początków" ma prawie cała siec Vectra w moim rejonie.

Zastanów sie co piszesz ... takiego bana da tylko niedorozwiniety administrator.

 

BTW

ty nawet we własnym profilu zrobiłeś bład ortograficzny : twoje "oprucz" pisze sie "oprócz" ... dziecino, a "wszytsko" pozostawie bez komentarza :lol:

http://img226.imageshack.us/img226/1733/beztytu322u6fx.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba cie pogieło ?? taki ban to tylko w ostateczności i uzywany baardzo rzadko ... wiesz co znaczy ban na poczatek ?? to ze czesto banujesz setki osób na dany serwer !!!

w moim przypadku poczatek ma 81.15. ... i takich "początków" ma prawie cała siec Vectra w moim rejonie.

Zastanów sie co piszesz ... takiego bana da tylko niedorozwiniety administrator.

 

BTW

ty nawet we własnym profilu zrobiłeś bład ortograficzny : twoje "oprucz" pisze sie "oprócz" ... dziecino, a "wszytsko" pozostawie bez komentarza :lol:

http://img226.imageshack.us/img226/1733/beztytu322u6fx.jpg

nie pogielo bo taki ban jest czesto uzywany gdyz nie ma innego sposobu na zabnowanie gracza z haxem bo teraz kazdy ma guid spoofera wiem te bany moga mu jajeczko zrobic

A zeby zdjasc HW wystarczy program ktory wyirtualnie zmienia ci SN sa takze programy ktore odrazu zmieniaja i nie mozna ci dac bana

 

 

A blad zrobilem specjalnie !o! a ty nie odwracaj uwagi od banow bo nie masz racji!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zeby zdjasc HW wystarczy program ktory wyirtualnie zmienia ci SN sa takze programy ktore odrazu zmieniaja i nie mozna ci dac bana

błehehehe takie niby spoofery istnieja od poczatku pojawienia sie HW bana i żaden nie miał dłuższej żywotnosci niz tydzien lub dwa, to jak z sexem virtualnym nie to samo co na zywca, w tym wypadku bez ingerencji w firmware urzadzenia duzo nie zdziałasz.

 

firmware nie zmienisz HDD bez odpowiedniego sprzetu i umiejętności, programowo to mozna sobie co najwyzej zmienic MAC karty siec i nic poza tym

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

błehehehe takie niby spoofery istnieja od poczatku pojawienia sie HW bana i żaden nie miał dłuższej żywotnosci niz tydzien lub dwa, to jak z sexem virtualnym nie to samo co na zywca, w tym wypadku bez ingerencji w firmware urzadzenia duzo nie zdziałasz.

Chodzi ci o programy z MPC forum tak? jak masz guid spufera nie publikowanego na zadnych forach to moze se go miec i miec. Dopuki nie trafi do PB a trafia przez leaking wiec jesli z 5 osob bedzie go mialo to moga sobie kozystac i kozystac

 

Korzystaj ze słownika języka polskiego. // Crosis.

Ok :* :)

Edytowane przez KaxxL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast grać w gry, lepiej poczytaj słownik języka polskiego. // Crosis.

 

odwal sie odmojej ortografi !!!!!!!!!!!! :angry: :?

to jest temat o grze ET wiec sie oniej wypowiadaj !!!

a co ty jestes moim profesorem od polskiego :mur: :mur: :mur: :mad:

wogule co za kolo........

 

chcialem napisac cos o mojej ulubionej grze a ty koles mi humor popsules .. idz sie pochlastaj :lol: i jeszcze procenty :lol: co moze wogule bana mi dasz?

szkoda słow .............

 

_______________________________________________________________________________

EDIT

KaxxL >> ja gram na EtPro :)

 

co do fragmovie wieska to jest spoko jesli chodzi o rozmiar :razz: bo wiekszosc fragmovie to strasznie duze sa ....

ale to znowu zakrutkie jest

brakuje mi hit sondow :rolleyes: tak jak to jest np. w fragmovie Wrobla :wink:

troche przesadzone jest znasyceniem czerwieni ...

muzyka niejest zla ale jakas taka nie dynamiczna do pieknych fragow Wieska ale mozyka to kwestia gustu B-)

ogolnie nie wywarlo na mnie wiekszego wrarzenia

ocena 8-/10

imho Thoro potrafi robic lepsze filmiki ten mu akurat nie wyszedl tak na 100%

 

Regulamin IV. 15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie może jakiś serwer public który spełnia te kryteria:

 

- tryb gry to kampa przynajmniej 6 map max 10 bez fueala i raila (najlepiej z caen ale ujdzie bez tego tylko zeby nie było raila i fuela. Inne customy mile widziane)

- ludzie graja tp lub chociaż próbuja

- no i najważniejsze: gramy na objective a nie na fragi i inne p i e r d o ł y

- nie musi być w Polsce

- ilość slotów nie wiekasza jak 20 i nie mniejsza jak 14

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zero tolerance : 212.187.208.14:27960

serw w anglii, wiec czasem neo ma duze pingi.

 

plusy:

+duzo noobow

+niby clany graja wiec bedzie namiastka team play

 

minusy:

-etpub

-jak ich jedziesz krzycza ze czitujesz

-etpub

-czasem plebs z wallhackiem wparuje [2 razy widzialem tylko na szczescie]

-etpub

-...

...

-etpub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zero tolerance : 212.187.208.14:27960

serw w anglii, wiec czasem neo ma duze pingi.

 

plusy:

+duzo noobow

+niby clany graja wiec bedzie namiastka team play

 

minusy:

-etpub

-jak ich jedziesz krzycza ze czitujesz

-etpub

-czasem plebs z wallhackiem wparuje [2 razy widzialem tylko na szczescie]

-etpub

-...

...

-etpub

w EtPub trudniej sie gra bo łatwiej trafiać ( słychać takie pykanie gdy sie strzela w kogos ), dlatego pełno noobków narzeka ze tak szybko ginie. gram na schokoheaven #3 ETPub i team play jest na dobrym poziomie, na żadnym innym serwie jeszcze nie widziałem tak bardzo zwartych grup(serwer odwiedzaja stali bywalcy > XP save). prawie kazdy chce wykonac zadanie , a noobki grajace tylko na fragi nieraz dostaja kopa z serva.

Zaleta ETPub jest to ze pod długim okresie grania na tym modzie zdecydowanie łatwiej grac na ETPro.

Zachowawczo kierujemy celownik w strone głowy przeciwnika< przynajmniej ja dzieki ETPub tak mam.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w EtPub trudniej sie gra bo łatwiej trafiać

latwiej trafiasz=mniej skilla trzeba=wiecej farta sie przydaje=mniej dynamicznie=kampa=lame

jakbym chcial sobie sie pokampic i latwo postrzelac w ludzi bym CSa wlaczyl albo AA

ludzie pozapominali ze et=akcja akcja i jeszcze raz akcja

i na sile probuja zrobic z tej gry cos czym nie jest, byle zeby dzieciarnia nie plakala ze wyskakuje pr0plajor i 4 na 1 sieka bez utraty czapki

( słychać takie pykanie gdy sie strzela w kogos )

hitsound? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta tylko na pl serwach czesto zdarza sie, jak ktoś skończy za szybko mape (np odpali raila) ,że leca komenty typu: jaki debil, kto to odpalił i czesto leci kick xD!. Omfg ta gra jest na akcje ale gramy zawsze na obj a nie na fragi bo wtedy gra sie bez sensu :/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta tylko na pl serwach czesto zdarza sie, jak ktoś skończy za szybko mape (np odpali raila) ,że leca komenty typu: jaki debil, kto to odpalił i czesto leci kick xD!. Omfg ta gra jest na akcje ale gramy zawsze na obj a nie na fragi bo wtedy gra sie bez sensu :/.

Dlatego wole serwy z XPSave, wtedy ludzie nie marudzą o takie rzeczy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś jeszcze? Jak tak, to kiedy, co jak i gdzie. Niedawno zainstalowałem, mapki ściągnąłem, w sumie ET to taki Q3 z II WW. Ten sam engine, szybka akcja w stylu "weź mp40 i zapier... wszystko co się rusza" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś próbowałem grać, ale jakoś mi nie podeszło. Grałem ok. 5 minut :D

Według Was jest to dobry sposób na zabicie czasu w te upały ?

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Edytowane przez v.e.n.o.m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według Was jest to dobry sposób na zabicie czasu w te upały ?

no jasne :D ja gram od jakiegoś miecha na servie z XP Save i juz napykałem 7500 XP grając 1h - 2h dziennie :D

ogólnie ET fajna gierka ale żeby siedzieć po 5h albo więcej przy tej samej to ja już nie rozumiem ale to kwestia gustu :D

jednak gdy jakieś "lamy" czy też "nooby" uważające sie za "pro graczy" wejdą na serwer gdzie ludzie grają dla zabawy i przyjemności to z takimi sie grać odechciewa w 3 minuty... :mur: osobiście leje na takich, ale nie bawi mnie gra z takimi osobami ;)

Edytowane przez adzio_tuning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

195.225.248.42:27961-----> lama isp , nawet fajny serw kampania 10 map :P

62.21.96.14:27960--------->tu gra najwiecej osb ze znanych klanow takich jak WoW uAznia itp......

i pare innych

Ten lama isp jest na et pr0 3.2.x ? BO jak tak to było by fajnie. Jakie są mapy w tej kampie ? (oby raila i fuela nie było)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest zależne od ustawień serwa. Normalnie po całej kampani, czyli 6 mapach następuje reset xp, niektóre serwy mają dodane mapki i jest ich np 10. Poza tym istnieje opcja XP save, wtedy pomimo przejścia całej kampanii XP się nie resetuje, niektóre serwery mają do tego ustawione pamiętanie czyjegoś XP przez kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt godzin, wtedy pomiomo rozłączenia nadal się ma swoje XP

 

Ja lubie jak jest XP na ok 5-8h, bo pogrywam sobie po jednej dwie mapki, rozłączam się i po jakimś czasie jak znów mam czas pograć nie musze zaczynać od zera, a za to nie ma ludzi na serwie, którzy mają po kilkadziesiąt tys XP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a za to nie ma ludzi na serwie, którzy mają po kilkadziesiąt tys XP...

ja właśnie na takim serwerze gram, jest 6 osób ktore mają po 67 tysięcy chyba, ale ja ich biorę na buta, to są chyba jakieś nie wiem, żaden z nich mnie jeszcze nie zabił... B) tylko jest do bani ten serwer, bo to Jaymod :angry: wiec skill tu nie bardzo sie liczy... :mur: byle lama może cię zabić, ale ogólnie to fajnie sie gra, admin raz nam wszystkim wsadził panzery i nie można było zmienić broni :lol2: albo są też inne dźwięki, muzyka (Push the button :lol2: ) i inne bajery.... B) jak znajdę IP to podam :D

 

EDIT: zalazlem :D

85.25.138.142:27963

Edytowane przez adzio_tuning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanka/problemy:

pierwszy:

mam zaisntalowanego etpro, ale nie mogę go włączyć- w menu nie ma pozycjii mods

drugi:

co jakis czas grania pojawia sie w wszelkich grach OpenGL:

Microsoft Windows C++ Runtime Error

Application have abnormal termination

I wczesniej teog nie mialem... co na to poradzić? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...