Skocz do zawartości
Nessay

Wolfenstein: Enemy Territory

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie na co się przesiądziecie? Czy na RTCW 2 czy ET:QW ?? większosć osób oczekuje bardziej RTCW2, realia wojny itp. ja też wole takie coś niż klimat quake w ET :?

 

poleacam serwery

ICP oczywiście 62.21.96.14:27960

ET#1 BDB poziom 213.115.187.202:27960

 

Jak chcecie mieć hitsoundy przy trafieniach na etpro to otwórzcie cfg np wordem, znajdzcie seta t_hitSounds "0" i 0 podmieńcie na 1 :)

Edytowane przez surix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie na co się przesiądziecie? Czy na RTCW 2 czy ET:QW ?? większosć osób oczekuje bardziej RTCW2, realia wojny itp. ja też wole takie coś niż klimat quake w ET :?

Raczej RTCW 2,bo 2WŚ to jest to co tygryski lubią najbardziej :rolleyes:

Ale w QW też zagram,z ciekawości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem, po reinstallu czasami mi laguje pomimo dobrych pingów co się nie zdarzało na poprzednim systemie.(raczej nie wina łącza, bo nic nie zmieniałem)

Jest jakis sposób na usprawnienie komunikacji z serwerem w XP?

Ostatnio nawet gdzie bym nie wszedł to mi pingi skaczą 60-600ms :/

Edytowane przez slasher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ee tam... Może i gram raz na ruski rok, ale po przesiadce z kulkowego A4-techa za 12zł na pr0-elo Logitecha MX518 nie widzę większej różnicy w jakości gry. :) IMO liczy się regularne granie i talent, ale szczególnie to pierwsze. Pozdrowienia dla wszystkich graczy ET. :)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stery omegi 38221 (barton, 9500 pro, dobry zasilacz, neo 512, xp+sp2 )

co to może być że online mam biedny (tak o 40% mniejszy) fps a offline mi śmiga gra 76fps stale ? ( no względnie) coś mi sie porobilo bo wcześniej mialem normalnie - nieznaczny spadek fps podczas gry w sieci względem odpalenia gry offline :/

 

jakieś pomysły ? probowalem przeinstalowania sterów - nie pomogło

 

acha no i uprzedzam pytanie co zrobilem ze sie popsuło ? przywrócilem system ghostem ale we wcześniej zaipsanym obrazie też to występowało tylko za cholere nie moge przypomnieć co to było ze zrobilem i sie naprawiło :mur: może jeszcze przeinstaluje gre ale juz mi sie nie chce od rana go skaldam do k u p y :/ i jeszcze jeden :26:

 

przeinstlowanie nic nie daje wrr :/

 

nikt nie wie ? fear combat chodzi zadowalająco wlasciwie to po sieci et chodzi mi teraz gorzej niz fear :mur:

 

odinstalowalem ET :) bo pogralem troche wlazlem na serek AK i mnie kopli za to ze wyzywalem dwuch cziterów z botami pozniej za to ze miny stawialem przez co pro medzi nie mieli jak biec zeby fragowac wroga ( pierwsza czesc brony w oazie ) znowu dostalem kopa, na nastepnym serku takie ustawienia ze sie nie da grac na następnym mnuuuustwo downloadu, na nastepnym nie ma gry bo to hs serwer .. itp itd ta gra zeszla na psy, może jeszcze kiedys popykam ale watpie ;/

Edytowane przez kvasek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam problem z pb w enemy territory. Tydzień temu stawiałem nową winde- wszystko pięknie działało, zainstalowałem ET, również bez problemów chodziło. Jednak przedwczoraj zaczął mi wywalac jakiś błąd punkbustera- pojawia się błąd systemowy, a w raporcie o błędach pojawia się plik pbcl.dll.Reinstalowałem ET, ściągałem instalkę, patche i mody z różnych stron, wywalałem PB, update'owałem updejterem z evenbalance.com, nawet tym dosowym, który instaluje się razem z patchem do folderu gry. Nie pomogło też instalowanie gry i całego tego stuffu na innym dysku. Skanowanie kaspersky'm nie wykazało żadnych wirusów, googlowanie dało efekt w kilku poradach, które niestety w moim przypadku [ciach!]o dały.

 

krótko mowiąc: ludziska, pomóżta!

 

 

btw, jak już macie pisac porady w stylu ,,wyłącz czita'' albo ,,sformatuj kompa'' to nic nie piszcie, bo już na ircu się tego nasłuchałem.

 

pozdro

 

idle #nucpin @QuakeNet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnosie Quake Wars... Bo slyszalem ze nie dosc ze za gre trzeba bedzie zaplacic (kupic) to jeszcze trzeba bedzie placic abonament jak w WOW... Wie ktos cos na ten temat??

I jeszcze bedzie trzeba zgolic wasy i zdjac flanelowa koszule.

 

Widziales mistrzu kiedys fpp z abo? *-* I uwazaj bo policja robi naloty, slyszlem ze maja wpasc do ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po około rocznej przerwie postanowiłem skorzystać z chwili wolnego czasu i pograć sobie troszkę w ET. Niestety, próba podłączenia się do serwera kończyła się natychmiastowym "wywaleniem" > error o niepoprawnej wersji pliku ET.exe. Pomyślałem, że przez cały ten rok musiało pojawić się sporo nowych aktualizacji i trzeba je ściągnąć :] . A więc zainstalowałem nowego Et Pro (3.2.6 Final), Patcha 2.60b i przy pomocy pliku "pbsetup" zaktualizowałem Punkbustera. Zadowolony włączam grę, dołączam do serwera, gram kilka sekund i wyskakuje taki błąd:

http://img255.imageshack.us/img255/3320/bladad0.jpg. I tak cały czas.

Próbowałem grzebać w opcjach, nawet przeinstalowałem ET i nic :( .

Jest jeszcze jedny problem, konkretnie z EtPro. Mianowicie mimo, iż w skrócie, w "Element docelowy" jest "E:\Enemy Territory\ET.exe" +set fs_game etpro (czyli Et Pro powinno działać) to gdy włączam grę i klikam na przycisk "ET PRO" nic się nie otwiera.

Może ma to jakiś związek z problemem...

Pomocy :(

Edytowane przez Towsik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem przyczynę problemu > Firewall "Zone Alarm". Jak go wyłącze to wszystko gra. Tylko z drugiej strony nie chce grać bez jakiegokolwiek zabezpieczenia przed włamem;/ Grzebałem w opcjach Z.A. ale nic. Zarówno ET i PunkBuster mają pełny dostęp do neta... Ma ktoś jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Gram na serwerze, na którym XP Save trwa 48 h od rozłączenia (z serwerem) i używany mod to Jaymod. Chciałbym skopiować cały mój konfig, ściągnięte mapy, mody itp. do kompa u znajomych. Myślałem o nagraniu na płytkę całego katalogu i zainstalowanie gry metodą "wklej". Myślałem też o ściągnięciu instalatora + skopiowanie katalogu gry i instalacja metoda normalną + wklejenie katalogów, aby nie było cyrków ze ściąganiem patchy itp. Co doradzacie ?

 

PS. Czy po przeniesieniu tych wszystkich opcji, nicka itp. na serwie będę mógł grać z zachowanym XP, mimo, że jest tam inne IP ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Gram na serwerze, na którym XP Save trwa 48 h od rozłączenia (z serwerem) i używany mod to Jaymod. Chciałbym skopiować cały mój konfig, ściągnięte mapy, mody itp. do kompa u znajomych. Myślałem o nagraniu na płytkę całego katalogu i zainstalowanie gry metodą "wklej". Myślałem też o ściągnięciu instalatora + skopiowanie katalogu gry i instalacja metoda normalną + wklejenie katalogów, aby nie było cyrków ze ściąganiem patchy itp. Co doradzacie ?

 

PS. Czy po przeniesieniu tych wszystkich opcji, nicka itp. na serwie będę mógł grać z zachowanym XP, mimo, że jest tam inne IP ?

Ja nagrywam cały etmain + dla mnie ważny profil z etpro (twój jaymod) i będzie ok, będziesz mógł grać na innym IP, ponieważ serwer zapamietuje et key/guid (chyba tak się to zwie :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...