Skocz do zawartości
Ouara

% Za Ortografię

Rekomendowane odpowiedzi

Zagadałem na PW i pytam się o te błędy, dowiedziałem się, że błędy są za słowo tweak, bo napisane z małej litery i za uwaga: upadł :?: (Powinno być Upadł :?: Tak mi powiedział Sikor, a dlaczego z dużej, bo to jest zdanie!) Tak zdanie nie przesłyszeliście się mówię nie, nie, wytrzymię, od kiedy to zdanie składa się z jednego wyrazu? Zawsze myślałem żeby było zdanie to musi ono zawierać podmiot i orzeczenie, widocznie się myliłem, albo to jakaś nowość 21 wiek, mnie przynajmniej nie uczyli pisać zdań składających się z jednego wyrazu.

Nie wiem do jakiej szkoły chodziłes, ale w normalnych szkołach tego uczą.

Może powinieneś wrócic do szkoły podstawowej?

Zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie z tym lecisz ? Zapytaj się Domika czemu sobie zdjął. ;) Ja nic takiego nie powiedziałem, że dobrze, że sobie zdjął. Broniłem tylko Sikora bo podejrzewałeś go oto, iż nie wlepił Domikowi ZPP , wlepił a to, że Domik sobie zdjął no to cóż ... z nim gadaj.

Wydaje się ? A jaka kara spotka Domika z Twojej sprony bądź ze strony prawa za to, że zdjął sobie ZPP. ? : > Wiesz, nie twierdzę, że wszystko możemy (a raczej mogą, bo ja jestem tylko moderem działu) ale mogą dużo. Imho to zdanie bylo kompletnie bez sensu. ;) Jakby groźba ? n/c

Nie, nie do Ciebie, ale do wszystkich.

Nie wiem taż skąd wzięło Ci się to, że Domik sobie zdjął nie mamy na to dowodów.

Poczekajmy do czasu aż się wszystko wyjaśni przez osoby pierwsze, a nie będziemy wymyślać jakiś nieudowodnionych fikcji...

Szybciej osobiscie go zamkne i usune..

Najlepiej i będzie jak gdyby nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW. Dla chcącego nic trudnego, w temacie "Nuda..." mam 178 postów i jeszcze żadna kara mnie nie spotkała.;)

A ja jestem na pierwszym miejscu w tym temacie, coś ponad 250 postów i też jeszcze kary nie miałem, ale to chyba dlatego że szkoła letnia weszła dopiero w wakacje jak trochę mniej przesiaduję na forum. Po prostu nie chce się. :lol2: Edytowane przez Ur6aN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem na pierwszym miejscu w tym temacie, coś ponad 250 postów i też jescze kary nie miałem, ale to chyba dlatego że skoła letnia weszła dopiero w wakacje jak trochę mniej przesiaduję na forum. Poprostu nie chce się. :lol2:

Więc lepiej tam nie pisz.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Co do poruszenia pierwszych kilkudziesięciu stron tematu o nudzie, szkółka została wprowadzona ostatnio a nie przez cały temat.

kuruś czy Ty chcesz zrobić z siebie teraz ofiare poszkodowaną przez płetwe?? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem taż skąd wzięło Ci się to, że Domik sobie zdjął nie mamy na to dowodów.

Poczekajmy do czasu aż się wszystko wyjaśni przez osoby pierwsze, a nie będziemy wymyślać jakiś nieudowodnionych fikcji...

Poprostu ufam Sikorowi, ale masz rację, lepiej poczekać na fakty niż opierać się tylko na zaufaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie EOT!

Czekam na ostateczne wyjaśnienie zaistniałej sytuacji i jakieś sensowne rozwiązanie tego, co się porobiło, niestety jakaś sprawiedliwość musi być...

Grzechu nie chcę, chce tylko poważnego podejścia do sprawy i sprawiedliwości na forum, bo wydaje mi się jakbym był na Tweak'u...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sh...t&p=2216753

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sh...t&p=2216692

Pięć dni nie mineło, jak był bym czepialski i złośliwy to zgłosił bym zachowanie fipy do administracji, ale taki nie jestem i fipa miał widocznie powód żeby nie dawać zpp temu użytkownikowi, a że Domik sobie zdjął zpp to wyłącznie jego sprawa.

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sh...t&p=2216753

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sh...t&p=2216692

Pięć dni nie mineło, jak był bym czepialski i złośliwy to zgłosił bym zachowanie fipa'y do administracji, ale taki nie jestem i fipa miał widocznie powód żeby nie dawać zpp temu użytkownikowi, a że Domik sobie zdjął zpp to wyłącznie jego sprawa.

Rzeczywiscie, MIAŁEM POWÓD a Administracja wie o tym fakcie (konsultacja na moderatorskim), także wrzuć na luz..

 

Moj nick normalnie sie odmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tylko zwrócić uwagę taką że ja mam 3 h różnicy na zegarze forum a wami. ZPP sobie nie zdjąłem. Tylko postanowiłem sam nie pisać. Niestety pośpieszyłem się o 2 h i komuś zechciałem pomóc (1 post). To by było tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się, co chcesz przez to powiedzieć?

Że przestawię sobie datę na forum i mi zniknie ZPP?

A nie jest przypadkiem tak, że jak się daje ZPP do w logu zapisywana jest data od Moda, który daje to ZPP?

Coś mi tutaj śmierdzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu ufam Sikorowi, ale masz rację, lepiej poczekać na fakty niż opierać się tylko na zaufaniu.

:arrow: 2219883[/snapback]

Znaczy się, co chcesz przez to powiedzieć?

Że przestawię sobie datę na forum i mi zniknie ZPP?

A nie jest przypadkiem tak, że jak się daje ZPP do w logu zapisywana jest data od Moda, który daje to ZPP?

Coś mi tutaj śmierdzi...

A moze po prostu Domik, nie mieszka w Polsce, i ma inna strefe czasowa :blink: :huh:? Dzizas :lol:...

Domikz krainy niedźwiedzi;]Grupa: ModeratorDołączył: 27-grudzień 02Skąd: MOCKBA
[...]

Skąd: MOCKBA

[...]

 

:lol:

Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się, co chcesz przez to powiedzieć?

Że przestawię sobie datę na forum i mi zniknie ZPP?

A nie jest przypadkiem tak, że jak się daje ZPP do w logu zapisywana jest data od Moda, który daje to ZPP?

Coś mi tutaj śmierdzi...

Kuruś, o co Ci wlasciwie chodzi? Co chcesz nam udowodnic? Ze zostales "nieslusznie" ukarany zgodnie z zasadami "szkoly letniej"? To juz Ci chyba zostalo wyjasnione...

 

Nie za bardzo rozumiem, do czego Twoja teoria spiskowa zmierza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie , zwykle piszę osobno. Nie musisz mi podawać linków do słownika. <_< Jednak thx za dobre chęci ...

Wlasnie spokojnie, tak tylko z przyzwyczajenia, nie wiedzialem, ze wiesz :wink:. Nie trzeba sie oburzac, ze ktos mogl pomyslec inaczej :wink:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuruś, o co Ci wlasciwie chodzi? Co chcesz nam udowodnic? Ze zostales "nieslusznie" ukarany zgodnie z zasadami "szkoly letniej"? To juz Ci chyba zostalo wyjasnione...

 

Nie za bardzo rozumiem, do czego Twoja teoria spiskowa zmierza...

Eh... Ile razy jeszcze będę miał to pisać? Chodzi mi o to żeby na forum była jakaś sprawiedliwość, no chyba, że to, co się stało uważanie za jak najbardziej słuszne, i jeszcze o to żeby nie dawać % za taką dórnote, za jaką dostałem, bo to normalnie śmiech na sali…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh... Ile razy jeszcze będę miał to pisać? Chodzi mi o to żeby na forum była jakaś sprawiedliwość, no chyba, że to, co się stało uważanie za jak najbardziej słuszne, i jeszcze o to żeby nie dawać % za taką dórnote, za jaką dostałem, bo to normalnie śmiech na sali…

dórnote - czy jak patrzysz na ten wyraz, nie wydaje Ci sie on troche... dziwny?

 

EOT

 

Co do szkoły lertniej to jest to bardzo dobry pomysł :D przynajmniej sie niektórzy nauczą pisac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dórnote - czy jak patrzysz na ten wyraz, nie wydaje Ci sie on troche... Dziwny?

 

EOT.

 

Co do szkoły letniej to jest to bardzo dobry pomysł :D przynajmniej sie niektórzy nauczą pisac. ;)

No właśnie nauczą się...

Powinieneś dołączyć. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie spokojnie, tak tylko z przyzwyczajenia, nie wiedzialem, ze wiesz :wink:. Nie trzeba sie oburzac, ze ktos mogl pomyslec inaczej :wink:.

Nie oburzam się, ta emotka źle oddaje moje zirytowanie własnym błędem. ;)

 

kuruś-> "dórnota" ? dureń->durnota ... ehh. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może Ty przeczytaj mojego tyle razu, aż nauczysz się czytać ze zrozumieniem i zrozumiesz o czym napisałem.

Dobra nie mam nic więcej do powiedzenia.

Widzę, że na marne moje uwagi.

Może ktoś coś sensownego w końcu napisze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie mam nic więcej do powiedzenia.

Widzę, że na marne moje uwagi.

Może ktoś coś sensownego w końcu napisze...

Ja mam cos sensownego do napisania. Trzeba bylo nie pisac w temacie o nudzie, a nie mialbys '%'. Zanim nazwa tematu zostala zmieniona wielu uzytkownikow dostalo '%' i jakos nie placza, ale jakas ofiara zawsze musi sie znalezc. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Rzeczywiscie, MIAŁEM POWÓD a Administracja wie o tym fakcie (konsultacja na moderatorskim), także wrzuć na luz..

 

Moj nick normalnie sie odmienia.

Wybacz za nick, już poprawione. Ja tylko dałem te tematy jako przykład, a nie to że źle postąpiłeś, ja szanuje każdego moderatora i administratora, więc nie mam powodu żeby narzekać na Waszą prace. Jeżeli odebrałeś mój post negatywnie do Swojej osoby to przepraszam, nie chciałem żeby taki był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...