Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

R.I.P garaż też jest , naprzeciwko wejścia do domu

( trzeba troche pójśc w lewo, wychodząc z domu) , z resztą to nie filozofia przejść się kawalek aby zobaczyć( jest przy domu)

Edytowane przez liechmaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R.I.P garaż też jest , naprzeciwko wejścia do domu

( trzeba troche pójśc w lewo, wychodząc  z domu)  , z resztą to nie filozofia przejść się kawalek aby zobaczyć( jest przy domu)

1597194[/snapback]

LOL...thx! a jednak najciemniej pod latarnia :plum:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

"...i po zabiciu glownego zlego, przy akompaniamencie Papa Roach odlecial..." :lol::lol::lol::lol:

I kto powiedzial ze w GTA jest brzydka grafika :lol:

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam big problem w GTA SA mianowicie restary:( nowe stery nic nie pomagaja zorbilem tak zeby mi pokazal bluescreena przy restarcie i pisalo cos takiego DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL nie wiem co to znaczy ale wiem ze ponoc pomaga wylaczenie akceleracji dzwieku ale nie wiem jak to zrobic pomozcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie małe pytanko (może było ale nie kojarze ;])

czemu w Vice City można było uszkodzić błotniki w samochodzie (przód)

a w San Andreas sie nie da ? bo od dłuższego czasu mnie to zastanawia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Simka mam prosbe moglby mi ktos przejsc BMX Challenge i NRG-500 Challenge ,bo ja juz niemam do tego cierpliwosc i chyba zaraz wyje..e kompa przez okno :mur: :wink:

http://rapidshare.de/files/4110656/GTASAsf1.b.html

I wyslac save na sebastian.jarosz@neostrada.pl z gory wielkie dzieki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Simka mam prosbe moglby mi ktos przejsc BMX Challenge i NRG-500 Challenge ,bo ja juz niemam do tego cierpliwosc i chyba zaraz wyje..e kompa przez okno  :mur:  :wink:

1600632[/snapback]

Gra się dla przyjmeności i rozrywki, a nie po to żeby dalej przejść, prawda?

Więc gdzie tu sens jeżeli ktoś gra za mnie? :blink:

 

Bmx challange jest prosty jeżeli wiesz że ctrl się podskakuje.

Nrg, jeżeli trochę poćwiczysz i w drugiej ręce trzymasz myszkę, którą ustawiasz szybciej kamerę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się tutaj dawno nei wypowiadałem ale się teraz wypowiem :]

 

Dołączona grafika

 

I teraz moje 2 prośby.

1. Do R.I.P - móglbyś pokazać ten 2 budynek do skoków ze spadochronu który jest obok budynku w którym sie bawimy w krupiera czyli zwozimy auta do parkingu podziemnego ?? Bo szukałem i szukąłem i nie znalazłem :( A pamiętam jak kiedyś o takim budynku wspominałeś ;)

2. Do wszsytkich - mógłby ktoś pokazać, ew. znaznaczyć na mapie gry dgzie jest sklep z eksusywnymi ubraniami w grze ?? Garnitury itp, mam 100% gry a jeszcze tego sklepu nie widziałem :P No to tyle mojego :]

Pozdro

 

EDIT:

A bym już zapomniał :) Jeśli ktoś się chce pobawić w zamianę autek to polecam tą stronę >>> KLIK <<< - na dzień dzisiejszy ponad 150 modeli :) Zamiana auta przebiega tak samo jak w Vice City i GTA 3 :wink: Czyli IMG Tool v 2.0 i możemy się bawić (co widać na załączonym screenie :] )

Edytowane przez freelancer7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I teraz moje 2 prośby.

1. Do R.I.P - móglbyś pokazać ten 2 budynek do skoków ze spadochronu który jest obok budynku w którym sie bawimy w krupiera czyli zwozimy auta do parkingu podziemnego ?? Bo szukałem i szukąłem i nie znalazłem :( A pamiętam jak kiedyś o takim budynku wspominałeś ;)

2. Do wszsytkich - mógłby ktoś pokazać, ew. znaznaczyć na mapie gry dgzie jest sklep z eksusywnymi ubraniami w grze ?? Garnitury itp, mam 100% gry a jeszcze tego sklepu nie widziałem :P No to tyle mojego :]

Pozdro

1601920[/snapback]

2.w dzielnicy Rodeo w LOS SANTOS sa dwa sklepy kolo siebie jeden znich to ten którego szukasz

Edytowane przez Gorsen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość matek1234

A przeszedł by mi ktoś szkołe latania(gold) i niektóre misje w szkole jazdy bo nie wszystko moge przesjć na gold

Edytowane przez matek1234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Mam problem.Miałem restarty kompa w GTA SA i dowiedziałem sie ze musze wgrać najnowsze sterowniki od płyty głownej. Wgrałem i dobrze chodziło ale po paru dniach mi komputer zaczął sie wieszać odinstalowałem sterowniki i sie nie wiesza. Co mam zrobic ja chcem grac w GTA lecz nie moge bez sterowników. Pomóżcie mi bo nie wiem co mam robic. :angry: Moja płyta głowna to ABIT NF7-S

Edytowane przez wronka16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość matek1234

Nie wiecie dlaczego podczas grania w misje "The meat bussines" w Caligula Casiono gdy zabjie ostatniego gościa w fabryce mięsa gra się wyłącza i wyskakuje błąd.Oto screen:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie dlaczego podczas grania w misje "The meat bussines" w Caligula Casiono gdy zabjie ostatniego gościa w fabryce mięsa gra się wyłącza i wyskakuje błąd.Oto screen:

1606010[/snapback]

Może spróbuj przejść tą misję z zainstalowaną oryginalną grą tj. bez tego polskiego języka bo coś mi się wydaje że to on może być tu problemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak przełączyć dysze tak żebym leciał to znaczy zwisnął w powietrzu jak helikopter?? :)

1606854[/snapback]

dyszami samolotu sterujesz klawiszami num8 i num2, ustaw sobie kamere, tak abys widzial bok odrzutowca, widac wtedy jak dzialaja dysze, aby latac jak helikopter trzymaj 2 tak dlugo, az zajma one pozycje pionowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie dlaczego podczas grania w misje "The meat bussines" w Caligula Casiono gdy zabjie ostatniego gościa w fabryce mięsa gra się wyłącza i wyskakuje błąd.Oto screen:

 

1606010[/snapback]

 

Może jak tego paskudnego czita wyłączysz będziesz dobrze działało <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...