Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym proponował dodanie do 1 postu do FAQ jakieś notki o tym że zeby zrobić tą misję to sobie trzeba skill w nurkowaniu powiększyć (nurkując oczywiśice) :wink:

----------------------------

Muszę się pochwalić że zdałem szkółkę motorową na złoto i dostałem NRG 500 :) Ostatnia rzecz do zrobienia czyli SKOK+lądowanie na stoppie - był dosyć trudny ale po kilku próbach go opanowałem i dostałem gold :D Teraz mi pozostała jeszcze szkoła samochodowa na gold ale tam będzie problem ze skokiem z Bunschee :| Ale jakos dam radę :wink:

---------------------------

A teraz taki mały lol. Przy podnoszeniu auta na dźwigu, za szybko go obkręciłem i samochód się odczepił, magnas zostął blisko auta ale nieumieł go złapać (magnes był prawie na ziemi) No to ja wesżłem na statek i wjechałem w ten magnes i autko się przyczepiło a ja potem nieumiałem wyjść :lol: :lol: :lol:

Dołączona grafika

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej ludzie mam pytanie - mam windowsa ME, a XP mi chodzi nie za bardzo... podobno SA nie chodzi na ME - jezeli tak - to jest jakis patch?

Thx za odp. pozdro.

1506513[/snapback]

taki jaki widze masz sprzet to xp powinien ci wymiatac :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wciśnij  2  po oderwaniu się od ziemi to wtedy złożysz podwozie...

1505500[/snapback]

Bosze ale ze mnie jełop nie chowałem tego podwozia, zara sprawdze jak sie podnosi tera. THX

 

ad.

ok już zaliczyłem szkółke

jestem bardzo bystry :D przeszedlem misje ze startem a pozniej zapomnialem chowac tych kolek, nie moglem przeleciec tego kolka i cos mi nie pasowalo :D

Edytowane przez PoGo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuje dodać do działu faq opisy misji o które najczęściej padają pytania w tym topicu czyli :

 

- kiedy można latać samolotem

- underwater skill (no comments)

- czemu jak lece samolotem to nie odrywam się od ziemi ???

i wiele innych

Edytowane przez kev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Moze uniknie sie czesto powtarzajacych pytan wtedy,kiedy faq bedzie pokazywalo sie na kazdej stronie,tak jak kiedys to bylo w przypadq postu autora.Fakt,ze wowczas zajmowaloby to sporo miejsca,ale moznaby bylo je zawsze skrocic a pozatym uniknie sie zbednych pytan.Z czegos trzeba zrezygnowac :P :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A szkoly jazdy sa od razu dostepne czy po wykonaniu jakiejs misji sie odblokowuja??

1506929[/snapback]

no nie ,zaraz coś Ci zrobie ...

 

 

SZKOŁA JAZDY JEST ODBLOKOWANA PO WYKONANIU KILKU MISJI NA DRUGIEJ WYSPIE !!! (san fierro)

 

zaraz napisze ten FAQ odnośnie ww misji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm teraz moje pytanie, na ktore nigdzie jak dotad nie moglem znalezc odpowiedzi. Otóż czytalem na kilku forach, ze uzytkownicy kart ATI maja problemy z teksturami postaci w grze - jednak u mnie nie o to chodzi. Gra działa wrecz doskonale, problem mam tylko z cutscenkami - zaczyna sie pierwsza, widze CJa, potem bagaż jadący na taśmociągu, slychac ze dzwoni telefon, kamera znow na CJa... No wlasnie - a zamiast CJa widze tylko niepoukladana kupe kolorowych tekstur :blink: Potem widze, jak otwieraja sie drzwi do taksowki, ale nikt nie wchodzi i sie zamykaja, zamiast policjantow ktorzy zatrzymuja CJa z samochodu wychodzi unoszacy sie w powietrzu kwadrat... Potem jak zaczynam gre, albo nie widze postaci, albo widze znowu kupe kolorowych tekstur - dopiero jak zmienie cos na chwile w display setup, to wszystko wraca do normy w grze - caly problem jest w tym, ze wszystkie cutscenki tak wygladaja, co jest dosyc wkurzajace. Moze ktos ma jakis pomysl jak to rozwiazac, albo sam uporal sie z podobnym problemem? Za odpowiedzi z gory dziekuje :) Moj sprzet:

 

Pentium IV 2.4 ghz

256 MB RAM

ATI Radeon 9000 PRO (128 MB)

Windows XP

DirectX 9.0c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie ,zaraz coś Ci zrobie ...

SZKOŁA JAZDY JEST ODBLOKOWANA PO WYKONANIU KILKU MISJI NA DRUGIEJ  WYSPIE !!! (san fierro)

 

zaraz napisze ten FAQ odnośnie  ww misji...

1506935[/snapback]

No co, nigdzie w temacie o tym nie pisze (chyba [czyt. Nie chce mi sie przeszukiwac tych 36 str. a w F.A.Q o tym nic nie ma])

 

Dzieki za info :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będe sobie mógł polatać ?

 

Latać samolotem możesz dopiero wtedy gdy przejdziesz całą szkołe lotniczą w Las Venturas (dość charakterystyczny punkt - wraki samolotów na lotnisku) . Zaloczenie szkoły lotniczej jest wymagane do ukończenia gry.

Po ukończeniu ww. kursu ,lotniska we wszysktich miastech stoją dla ciebie otworem.

 

You need more practice underwater before you can start this mission - czyli jak przejść misję u Wooziego ?

 

Ta misja wymaga wyższych umiejętności nurkowania (underwater skill) czyli poprostu większej pojemności płóc. Jeżeli nie możesz wykonać tej misji naciśnij TAB (statystyki) i sprawdź jaką masz pojemność płuc. Jeżeli jest mała ,musisz potrenować czyli wskakuj do najbliższego jeziora i nurkuj. Minie troche czasu zanim podniosą Ci się te umiejętności ale wysterczy 2x upgrade i spokojnie możesz zacząć misje u "ślepego"

 

Kiedy będe mógł zdać na "prawo jazdy" w szkółce samochodowej ?

 

Po wykonaniu kilku misji w San Fierro na mapie pokaże się literka S

co oznacza szkółkę samochodową.

 

 

 

 

Narazie tyle - niech jakiś moderator wrzuci to do FAQ na tą nieszczęsną 1 strone topicu bo jak jeszcze raz się ktoś zapyta kiedy będzie mógł latać to ........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki, jestem weteranem tego forum i tego tematu, ale napotkałem pewien problem z misją w grze - misja u Wooziego - taka cut-scenka, grają sobie na konsoli, a potem mi wyskakuje napis: "you need coś tam underwater itp" co mam robić, zupełnie zgłupiałem, czy chodzi o water -deszcz??? <_<

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

żartowałem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki, jestem weteranem tego forum i tego tematu, ale napotkałem pewien problem z misją w grze - misja u Wooziego - taka cut-scenka, grają sobie na konsoli, a potem mi wyskakuje napis: "you need coś tam underwater itp" co mam robić, zupełnie zgłupiałem, czy chodzi o water -deszcz???  <_<

żartowałem  :lol:

1506990[/snapback]

Ale śmieszne,popłakałem się ze śmiechu :blink: :blink: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki, jestem weteranem tego forum i tego tematu, ale napotkałem pewien problem z misją w grze - misja u Wooziego - taka cut-scenka, grają sobie na konsoli, a potem mi wyskakuje napis: "you need coś tam underwater itp" co mam robić, zupełnie zgłupiałem, czy chodzi o water -deszcz???  <_<

żartowałem  :lol:

1506990[/snapback]

 

You need more practice underwater before you can start this mission - czyli jak przejść misję u Wooziego ?

 

Ta misja wymaga wyższych umiejętności nurkowania (underwater skill) czyli poprostu większej pojemności płóc. Jeżeli nie możesz wykonać tej misji naciśnij TAB (statystyki) i sprawdź jaką masz pojemność płuc. Jeżeli jest mała ,musisz potrenować czyli wskakuj do najbliższego jeziora i nurkuj. Minie troche czasu zanim podniosą Ci się te umiejętności ale wysterczy 2x upgrade i spokojnie możesz zacząć misje u "ślepego"

 

 

 

:mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

You need more practice underwater before you can start this mission - czyli jak przejść misję u Wooziego ?

 

Ta misja wymaga wyższych umiejętności nurkowania (underwater skill) czyli poprostu większej pojemności płóc. Jeżeli nie możesz wykonać tej misji naciśnij TAB (statystyki) i sprawdź jaką masz pojemność płuc. Jeżeli jest mała ,musisz potrenować czyli wskakuj do najbliższego jeziora i nurkuj. Minie troche czasu zanim podniosą Ci się te umiejętności ale wysterczy 2x upgrade i spokojnie możesz zacząć misje u "ślepego"

:mur:

1506999[/snapback]

BEHEHEHEHHEHEHHA.... nie no zjadlem dywan! :lol: :lol: :lol: chyba nie zajarzyles ironii kolego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kev to co napisałeś odnośnie latania jest nieprawdą. Już pisano o tym że można latać juz w pierwszym miescie tylko trzeba podstawić jakiś samochód pod ogrodzenie lotniska i wejść na niego a z niego na teren lotniska. Próba przelecenia na teren innego miasta konczy się pięcioma gwiazdkami (Tennpeny wyraźnie mówi CJowi żeby nie opuszczał miasta) ale jednak latać mozna juz wczesniej. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będe sobie mógł polatać ?

 

Latać samolotem możesz dopiero wtedy gdy przejdziesz całą szkołe lotniczą w Las Venturas (dość charakterystyczny punkt - wraki samolotów na lotnisku) . Zaloczenie szkoły lotniczej jest wymagane do ukończenia gry.

Po ukończeniu ww. kursu ,lotniska we wszysktich miastech stoją dla ciebie otworem.

1506948[/snapback]

Cos chyba nie tak bo lotnisko nie znajduje sie w San Venturas tylko na pustyni cos tam Robada ;) czy jak tam i te lotnisko trzeba wykupic

Napisz jeszcze jak to zrobic :lol: ;)

chociaz te 2 lotniska twoje i miejskie zdajduja sie dosyc blisko od siebie :)

To taki mały szczegol :P

Edytowane przez RogerWhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM Problem!! wlasciwie to jest on podobny do reszty tu opisywanych problemow z GTA SA, gra sie co jakis czas zwiesza(czasami po dluzszym czasie , czasami po jakis paru minutach) najpierw sie kaszani dzwiek a potem do widzenia.....mam P4 2,4 ,r 9550 128ddr/128bit , 512 ddr 400, i (TU WLASNIE JEST CHYBA PROBLEM) audio na chipsecie CMI 8738 --- sciągnąłem najnowsze stery do karty dzwiekowej, ale one i tak sa atre( z 2002) CZY KTOS MOZE MI POMÓC??szukam najnowszych sterow do tej karty, a napewno takich żeby GTA SA sie nie kaszaniło , bo strasznie to frustrujące.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie wszystkich, otoz napotkalem na ciekawa sprawe. Otoz robilem sobie zdjecia zeby zaliczyc wszystkie 50. Noi jak to przyszlo zabraklo tego ostatniego. No ale nie zebym nie wiedzial gdzie on jest wrecz przeciwnie, wiem doskonale w ktorym dokladnie miejscu on sie znajduje i tu tkwi problem.

mapa z miejscami gdzie znajduja sie ikonki do robienia zdjec

jest to miejsce z numerem 36 dach budynku gdzie wykonuje sie misje jako osoba parkujaca samochody na parkingu.

a tu 2 zdjecia dla pokazania ktory to budynek:

1

2

problem polega na tym, ze patrze tam aparatem z kazdej strony i nic tam nie ma, robie nawet na slepo i mi nic nie zalicza. Probowalem helikopterem wleciec na budynki sasiednie zeby byc blizej dachu ale tez nic nie ma. Jesli ktos wie jak zrobic to zdjecie to prosze o pomoc. Na pewno nie robilem tego zdjecia wczesniej.

Moze w wersji PC ta fotka znajduje sie gdzie indziej jesli tak to gdzie ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PROBLEM Z WINDOWS 2003 ROZWIAZANY!!!!

 

Skladam hołd Antar1usowi za jego art o optymalizacji win2003 i sam wstydze sie ze wczesniej na to nie wpadłem :P

 

Rozwianie problemu z gra ktora nie chce sie właczyc:

 

run->dxdiag->display->wlączamy 3 opcje 'direct draw' 'direct 3d' 'agp texture acceleration'

Edytowane przez Ghazi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...