Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeszcze Cataliny neispotkałem od czasu ostatniej misji. No moze podczas wyścigu który nastąpi po skonczeniu napadów :)

-------------------------

Grając nasunęła mi się taka refleksja. Jak napewno niektórzy pamietają w GTA:VC był taki jeden co sienazywał Lance Vance, człowiek który był w tej grze naszym kumplem z którym robilismy misje. Mi się osobiście z nim bardzo fajnie te misje wykonywało. Teraz w San Andreas panowie z Rockstars zafundowali na Cesara (nie wiem czy dobrze napisałem), z którym sie tez misje bardzo fajnie robi i wogóle koleś jest naszym Homes (też nie wiem czy dorbze napisałem ale tak się zwraca do CJ :) ). Dobra tendencja Rockstars, żeby nasz bohater nie był sam i miał jakiegoś takiego kumpla który znim jeździ od miasta do miasta :)

1506205[/snapback]

Oby Czarek ;) nie byl takim kolega jakim byl ten czarnuch w białym garniaku B)

Ale mysle ze moj przyszły szwagier ;) taki sie nie okaze,taki jak chociażby Big S... oraz Ryder <_< ;]

-=-=-=-

A Catalina nie bedzie cie wiecej nie niepokoić(a czasami nawet torturowac Dołączona grafika) bo wyjedzie z swoim nowym chlopakien :lol:

Czasami zadzwoni zeby zlozyc ci zyczenia ;)

Edytowane przez RogerWhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że jednak Cesar nie będzie taki jak Lance :) A tera taki mały bonusik odemnie:

Nagroda za wszystkie srebrne medale w szkole pływania łodziami (medali jest aż 4 :) )

Dołączona grafika

Dołączona grafika

A tutaj nagroda za złoto. Fajnie się prezentuje z tym silnikiem :)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

A nagrody za brąz nie pokazuje bo to taki syf jakich mało :| Widać jego kawałeczek na 1 screenie z silver medalu.

Pozdro

Edytowane przez freelancer7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezuu - jak przejść misje w której trzeba małym samolocikiem gonić ten odrzutowiec ??/ przecierz on jest za szybki !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy komus udało sie odpalic gre na 2k3 serwer sorki jezeli było ale chec grania jest ogromna :) a maszyna z podpisu ma teraz 4 mb grafe wiec poswiecilem sie instalnąc gre na moim serwerku ale w mamecie klikniecia jak by chciał sie właczyc ale sie nie włacza ktos temu zaradził ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezuu - jak przejść misje w której trzeba małym samolocikiem gonić ten odrzutowiec ??/ przecierz on jest za szybki !!!!!!!!!!!!!

1506271[/snapback]

Jak juz bedziesz niedaleko celu zacznij zataczac kolo, lec za nim, musisz byc na duzo wiekszej wysokosci, spadajac nabiezesz potrzebnej predkosci. Kilka razu i dasz rade :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wlasnie skorzystalem z auto udpate creatia sciagnoalem co sie dalo i znowu nic juz myslalem ze jest spoko pogralem godzine i chcialem dac load game wcisnolem save'a i nagle czarno sie zrobilo za[ciach!]a kurewska mac !!!

[ciach!]lona w dupe gra i jeszze bardziej [ciach!]lony w dupe rocstar !

 

NIE WIE KTOS CZY NIE MA NA CZASIE WYJSC JAKIS PATCH ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wlasnie skorzystalem z auto udpate creatia sciagnoalem co sie dalo i znowu nic juz myslalem ze jest spoko pogralem godzine i chcialem dac load game wcisnolem save'a i nagle czarno sie zrobilo za[ciach!]a kurewska mac !!!

[ciach!]lona w dupe gra i jeszze bardziej [ciach!]lony w dupe rocstar !

 

NIE WIE KTOS CZY NIE MA NA CZASIE WYJSC JAKIS PATCH ????

1506341[/snapback]

Patch by się przydał,poprawiający te błędy w grafie itp... :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz dopiero zobaczyłem piękno tej gów**** gry. Cały czar prysnął - zagrajcie sobie w sub misje policji, co za zidiociały kretyn wymyślił by dodać do tego wanted level ?? Przecież to ja robie coś dla policji, więc po chu** wać pana oni mnie gonią !?

 

Wprawdzie można sobie tutaj potrenować skilla, ale sory to jest bezsens, miałem już 12 level, ale co się stało ? Jak to co - gra sobie padła :lol: Nie no, gów** bez dwóch zdań.

 

:mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy komus udało sie odpalic gre na 2k3 serwer sorki jezeli było ale chec grania jest ogromna :) a maszyna z podpisu ma teraz 4 mb  grafe wiec poswiecilem sie  instalnąc gre na moim serwerku ale w mamecie klikniecia jak by chciał sie właczyc ale sie nie włacza ktos temu zaradził ?

1506276[/snapback]

Ja gram na 2k3 i problemów nie mam :) Masz powłączane na serwerze audio i akcelerację na karcie graf???

Edytowane przez Myszaqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa misja w której trzeba uciekać przed 3 jetami rozwala, czy ich da się wogóle rozwalić ??? czy tylko można im uciec ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na 2k3 i problemów nie mam :) Masz powłączane na serwerze audio i akcelerację na karcie graf???

1506375[/snapback]

mama właczoną akceleracje windows audio

ale w ramach sprawdzenia zainstalowalem 3dm i tez sie nie che odpalic mówie ze musi byc dx 8.1 zainstalowany ( zainstalowałem patcha do 3dm ) mam 2k3 z sp1

nie znam sie na 2k3 ktos pomoze gg4237411

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem troche i to juz nie jest to stare dobre gta...

Najbardziej denerwuje to, ze jadac jakimkolwiek wozem bez roznicy czy jest to jakis cabrio czy ambulans po pewnym czasie zaczyna strasznie przyspieszac, cos jakby sie jakies nitro wlanczalo... troche zle sie mi z tym gra.

Pozatym nie ma ustawienia kamery z ukosa znad samochodu, mozna sterowac myszka, ale przynajmiej ja nie wiem jak ustawic optymalny widok kamery, bo ten standardowy praktycznie zaslania wszystko co jest przed fura.

W niektorych sytuacjach al nie rozni sie niczym od tego z driv3ra (paly).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem troche i to juz nie jest to stare dobre gta...

Najbardziej denerwuje to, ze jadac jakimkolwiek wozem bez roznicy czy jest to jakis cabrio czy ambulans po pewnym czasie zaczyna strasznie przyspieszac, cos jakby sie jakies nitro wlanczalo... troche zle sie mi z tym gra.

Pozatym nie ma ustawienia kamery z ukosa znad samochodu, mozna sterowac myszka, ale przynajmiej ja nie wiem jak ustawic optymalny widok kamery, bo ten standardowy praktycznie zaslania wszystko co jest przed fura.

W niektorych sytuacjach al nie rozni sie niczym od tego z driv3ra (paly).

1506419[/snapback]

bierzesz myszke w reke i sobie obracasz kamera podczas jazdy, jak masz w bezruchu przez jakis czas ja to automatycznie kontruje na wprost, moze na poczatku wada, ale jak sie przyzwyczaisz to kozak, a jak predkosc ci przeszkadza to zawsze jest rower, traktor, kombajn itp. pojazdy ktore juz niemaja takiego buta... mnie w grze denerwuje to ze malowanie powinno byc za 150$ a nie 100$ chyba ze ten brud na samochodzie jest gratis :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana palety barw z 32 na 16 pomogła, gra nie tnie nawet w najwyższych ustawieniach ( AAx6, ANISOx8 @1280x1024x16), przedtem, w niektórych miejscach Los Santos spadało do 10 fps. Jadę na Radeon Omega Drivers 2.6.25a (Catalyst 5.4). FPS limiter OFF. MIPMApS ON. Draw distance - max, mimo to obraz nadal pojawia w dosyć bliskiej odległości ode mnie. Ogólnie gra wymiata.

 

:D

chyba tego nie widzę, ale czy jakość obrazu mogła u mnie spaść w związku ze zmianą tej palety kolorów na mniejszą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam male pytanko. Od kiedy mozna latac jakimkolwiek samolotem czy smiglowcem ? Jestem po misji "zakoszenia kombajnu" i nieraz trzeba zapitalac przez pol mapy a to troche zajmuje......Kiedy bedzie mozna sobie czyms polatac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam male pytanko. Od kiedy mozna latac jakimkolwiek samolotem czy smiglowcem ? Jestem po misji "zakoszenia kombajnu" i nieraz trzeba zapitalac przez pol mapy a to troche zajmuje......Kiedy bedzie mozna sobie czyms polatac ?

1506470[/snapback]

na wszystko przyjdzie czas

 

jeszcze duzo misji masz do latania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zatrzymalem sie na misji w drugim miescie czyli tym po lewej stronie mapy u goscia "W" taki slepy chinczyk. Wchodze do niego, gram z nim na jakies konsoli, przegrywam, ze slepym :blink: i nagle jestem na zew. i pokazuje sie napis "You need more practice underwater before you can start this mission".

 

Moze mi kotos powiedziec jaka i gdzie musze przejsc praktyke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ej ludzie mam pytanie - mam windowsa ME, a XP mi chodzi nie za bardzo... podobno SA nie chodzi na ME - jezeli tak - to jest jakis patch?

 

 

Thx za odp. pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zatrzymalem sie na misji w drugim miescie czyli tym po lewej stronie mapy u goscia "W" taki slepy chinczyk. Wchodze do niego, gram z nim na jakies konsoli, przegrywam, ze slepym  :blink:  i nagle jestem na zew. i pokazuje sie napis "You need more practice underwater before you can start this mission".

 

Moze mi kotos powiedziec jaka i gdzie musze przejsc praktyke?

1506504[/snapback]

Dlaczego kur.. mać nie przeczytałeś tego, co było 4 strony wcześniej pisane wielokrotnie??

 

Jestęś tępym (nie znasz nawet angielskiego), śmierdzącym leniem, ot tyle :mur:

 

PS.

Już nie mam sił do tego tematu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zalamka glowny watek gry ukonczony co mnie bardzo zasmucilo, ale dobra skonczylem na 62,03% wiec chyba jeszcze troche zabawy bedzie przede mna :D odbijanie dzielni szkolki i posiadlosci.

W napisach przesledzilem kategorie "Programing" i napotoczyl mi sie rodak Andrzej Majdan (o ile nie przekrecilem).

Czy ktos probowal wszystkich ciosow jakich mozna sie nauczyc bo wedlug mnie najlepsze sa z Las Ventura :D kolankiem po ryju i po sprawie :lol: Wogole moge powiedziec ze czas jaki spedzilem z GTA:SA to byl jeden z najlepszych nawet zadne CS'owe cw nie spowodowalo takiego odczucia. A co do narzekan ze wam sie gra przycina czy cos to az mi sie smiac chce majac x razy lepsze kompy od mojego staruszka narzekacie a ja cala gre przeszedlem bez zwiechu, zwolnienia widocznego dla oka i problemow audio i moge powiedziec jak celeron to tylko tulek, ale to off topic wiec koniec. Sry za dlugosc postu ale musialem sie wypowiedziec

Edytowane przez Bl4ck Sh4dow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...