Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Ja i tak poczekam aż się skończy 2. seria PB i obejrzę całość w jakiś weekend albo niedługo gdzieś do połowy i potem resztę. Tylko oglądająć kilka odc. naraz potrafię załapać odpowiedni klimat.

Wczoraj skończyłem 24h s1 i nawet niezły był, lepiej się to oglądało, niż kiedyś na polsacie (obejrzełem wtedy na szczęście tylko kilka pierwszych odcinków).

Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chce sobie teraz zrobić seans od pierwszego do dziewiątego sezonu 24

??

Ja wiem że 6 jest w trakcie, ale o dziewiątym nic nie wiem :D

Aktualnie jestem przy 5x13, i powiem że przesadzają powoli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

??

Ja wiem że 6 jest w trakcie, ale o dziewiątym nic nie wiem :D

Aktualnie jestem przy 5x13, i powiem że przesadzają powoli...

Mała "cyfrówka" :D.

 

 

Ostatnio też naszło mnie na Monka :D.

Ostatnie odcinki są nie najgorsze. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Kiedyś leciał w TV taki serial science fiction, w którym obca cywilizacja przybyła na ziemię, ludzie przejęli od nich różne technologie (takie jak teleportacja) i w ogóle chyba sobie wszyscy w zgodzie żyli. Nie pamiętam kto był konkretnie bohaterem filmu, jacyć agenci FBI czy coś w tym stylu. Wiem, że opis może nie wystarczający :wink: ale może ktoś ma jakiś pomysł, o co mi może chodzić. Tak sobie przypomniałem, że dobre kilka lat temu oglądałem ten serial i mi się nawet podobał i jakoś mnie tak naszło, żeby sobie go przypomnieć - ale tytułu za cholerę nie pamiętam. Mam nadzieję, że do tej "charakterystyki" nie będzie pasować tysiące seriali :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak FBI i sc-fi to tylko X-Files :lol: :wink:

 

PB

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
nieźle było, ale pomału moja cierpliwość się kończy...

 

HEROES

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
ojjj rozkręca się rozkręca, oby tak dalej, nie żałuję, że zacząłem go oglądać

 

LOST

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
może i 3ci sezon, może i było nudno i w ogóle nie jestem el0, że jeszcze to oglądam, ale mi się to cały czas podoba, najważniejsze, że małymi krokami wszystko się wyjaśnia, choć tak naprawdę jeszcze nie wiadomo nic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Kiedyś leciał w TV taki serial science fiction, w którym obca cywilizacja przybyła na ziemię, ludzie przejęli od nich różne technologie (takie jak teleportacja) i w ogóle chyba sobie wszyscy w zgodzie żyli. Nie pamiętam kto był konkretnie bohaterem filmu, jacyć agenci FBI czy coś w tym stylu. Wiem, że opis może nie wystarczający :wink: ale może ktoś ma jakiś pomysł, o co mi może chodzić. Tak sobie przypomniałem, że dobre kilka lat temu oglądałem ten serial i mi się nawet podobał i jakoś mnie tak naszło, żeby sobie go przypomnieć - ale tytułu za cholerę nie pamiętam. Mam nadzieję, że do tej "charakterystyki" nie będzie pasować tysiące seriali :wink:

A przypadkiem to nie 4400 ? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Kiedyś leciał w TV taki serial science fiction, w którym obca cywilizacja przybyła na ziemię, ludzie przejęli od nich różne technologie (takie jak teleportacja) i w ogóle chyba sobie wszyscy w zgodzie żyli. Nie pamiętam kto był konkretnie bohaterem filmu, jacyć agenci FBI czy coś w tym stylu. Wiem, że opis może nie wystarczający :wink: ale może ktoś ma jakiś pomysł, o co mi może chodzić. Tak sobie przypomniałem, że dobre kilka lat temu oglądałem ten serial i mi się nawet podobał i jakoś mnie tak naszło, żeby sobie go przypomnieć - ale tytułu za cholerę nie pamiętam. Mam nadzieję, że do tej "charakterystyki" nie będzie pasować tysiące seriali :wink:

Earth: Final Conflict. Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

O Boze... wlasnie obejrzalem 2 odcinki Oficerów. ZAŁOSNE! Kto to w ogole nakrecil. Zwykle dialogi sa podsycane muzyka i roznymi dziwnymi dzwiekami (jakby jakies dzwieki noży, trzaskajacych drzwi itp), kamera prawie caly czas jest ustawiona ukosem i to wszystko wyglada jakby chciano nakrecic jakis horror... cos im nie wyszlo. Czy oni uwazaja, ze chaotycznie latajaca kamera + bezsensowne dzwieki przy prawie kazdym dialogu ktore niby mialy potegowac napiecie to klucz do sukcesu? Do tego ta rola Malaszynskiego... dzisiaj probowal przywalic jakiemus kolesiowi, smiesznie to wygladalo, oczywiscie nie obeszlo sie bez 1231241234 dzwiekow podczas uderzenia z piesci, no i kamera podczas tego ruchu blysnela raz tutaj, raz tam. Do tego ta muzyka... sama w sobie jest dobra, ale nie pasuje do tego co sie dzieje na ekranie telewizora. Caly czas napieprza muza jakby nie wiadomo co sie dzialo np 2 osoby rozmawiaja ze soba i naparza muza jakby zaraz miala wybuchnac jakas mega strzelanina. Dialogi tez sa mistrzowskie :lol:

 

-Zabij mnie!

(seria naglych przyblizen kamera + mega tajemniczy dzwiek)

-Co?

(jakies trzaskanie drzwi teraz, ktore chyba mialo uswiadomic powage sytuacji)

-Zabij mnie!

 

Kicz jakich wiele, nie wiem dlaczego ten serial zdobyl taka popularnosc. Widac reklama robi swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ja zaczalem ogladac Kompanie Braci (4 odcinki na razie) i serial jest bardzo fajny !

Szkoda ze tak malo odcinkow, ale niektore sa dlugie (ponad godzine).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczalem ogladac Kompanie Braci (4 odcinki na razie) i serial jest bardzo fajny !

Szkoda ze tak malo odcinkow, ale niektore sa dlugie (ponad godzine).

No wiesz co, zbierasz się za ofiecerów mając zaległości w Band of Brothers?

Wstyd... :razz:

Ja też z chęcią to jeszcze raz obejrzę, ale teraz czekam na 720p/1080i/1080p/x264 jednym słowem - HD

 

update:

no i się doczekałem, 10 odcinków w 1080i + AC3 = 60GB, ale co tam, warto B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BSG rozkład jazdy:

 

Battlestar Galactica - S03E14 - The Woman King - 11-Feb-2007

Battlestar Galactica - S03E15 - A Day In The Life - 18-Feb-2007

Battlestar Galactica - S03E16 - Dirty Hands (Our Enemies, Ourselves)- 25-Feb-2007

Battlestar Galactica - S03E17 - Maelstrom - 04-Mar-2007

Battlestar Galactica - S03E18 - The Son Also Rises - 11-Mar-2007

Battlestar Galactica - S03E19 - Crossroads - 18-Mar-2007

Battlestar Galactica - S03E20 - Crossroads (Part 2) - 25-Mar-2007

 

Mozliwe ze bedzie zmiana pod koniec lutego z powodu gali oscarowej.

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malo piszecie o serialu 'dexter'

 

http://www.tvshows.yoyo.pl/dexter.html

 

opis wydaje sie calkiem interesujacy - kumpel tez poleca - 1 sezon - 12 odc.

 

zabieram sie do niego wlasnie na przemian z heroesami ;]

Ten serial ogolnie jest bardzo dobry imo , tylko ze ma klimat ktory nie kazdemu moze podejsc , swietna jest ta narracja ;) i koniec pierwszego sezonu nawet ciekawy choc moze troche przwidywalny dla bystrych ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja po 4 odc. heroesow zastanawiam sie czy wlaczyc 5... :/

 

pb czy lost wciagnal juz po 2 a tu dalem szanse 4-rem i nie ma zajawki...

 

jakis takis dziwny - dzis odpale kilka dexterow...

 

 

 

btw dzis/jutro nie ma pb (tvrage.com)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fak mać nie ma Pb dzisiaj :angry: , załamie się , cały tydzień czekałem , czy to oznacza , że za tydzień są dwa? Co do heroesów obejrzyj jeśzcze z 2 -3 odcinki mi się po pierwszych 3-4 ledwo co się to podobało a pozniej jest super.

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...