Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze pewnie około 3:30 będzie dostępny pb , trochę pozniej heroes a ja o 8 rano mam spotkanie o pracę plus ew szkolenie parę godzin :( , ale twardy będe i nie pojdę spać (tak jestem maniakiem pb i się tego nie wstydzę) . Ciekawe jak sytuacja z Kellermanem będzie wyglądać na miejscu Michałka i Zlewu Linka tego Kellermana bym udusił:) , pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz po seansie :)

PB 2x14

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Ale jaja nie spodziewalem sie ze Steadman strzeli sobie w łeb. Teraz bracia maja przewalone. Nietrudno przewidziec co się stanie z Kellermanem - zginie, a jego miejsce jako pomagający braciom zajmie Mahone. Co do T-Baga to czuje ze to rodzinne spotkanko zakonczy się dla niego w plastikowym worku :/ Szkoda bo to świetna postac, w przeciwienstwie do C-Note ktorego wątek jest zwyczajnie nudny
Edytowane przez mic_s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakies obsuwy w napisach są, do BSG napisy były gdzies po 23:00, a odcinek juz rano był u mnie w domu :D no ale wytrzymałem i obejzałem i... było super - jak zwykle.

 

Nawet nie zaspoileruje tego co sie stało z planetą, nukami, swiatynią i nr3. TO trzeba zobaczyc i tyle, jedynie wkurzyła mnie ta słodziutka końcówka, no i starfuck ma misje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pb 2x14

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Samobójstwa Steadmana to się nie spodziewałem...i teraz to będą trochę odkręcać...

ale myślę że Kellerman nie zginie...zachowanie Mahone'a było dziwne jak dla mnie...nie zdziwię się jeśli połączy siły z K. ... imho uświadomił sobie (przez całą tą akcję ze strzelaniną) co tu jest naprawdę grane...

 

edit...tak patrząc na ten trailer to chyba nie do końca mi się te przemyślenia udały...;p

 

a teraz czas na Heroes ;]

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, PB poogladalem i imho niezla jazda byla ;).

 

Prison Break 2x14

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Bardzo szybko sie rozwinal watek Steadmana. Nawet sie nie spodziewalem, ze w tym odcinku do niego dotra. Michael sobie troche zawalil - policja juz zmierza do hotelu. A coz... Taka byla rola Steadmana - musial se walnac kulke w leb, zeby bylo ciekawiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB e14

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

kurde, standardowo pod górkę, wszystkie się psuję, zaczyna mnie to już pomału irytować :-|

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Co do Steadmana to było wiadome od razu jak wziął pistolet do łapy... Teraz to się robi dopiero nieciekawie...:mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Myślałem że Stedman pożyje chociaż parę odcinków a tu taka niespodzianka :? .

 

Ciekawe jak Belick będzie się trzymał we więźniu :lol2: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heroes 1x12

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Takiego właśnie odcinka się spodziewałem, więc złego słowa nie powiem...

Zastanawiam się jak to w końcu z Peterem będzie, w końcu on wybuchnie czy jak ?...bo widzę że Ted też ma aspiracje robienia dziwnych rzeczy...;p

Myślałem swoją drogą że Sylar da nogę...a tu jednak ni huhu...

Czekam na rozwój wypadków...

 

Oglądał ktoś Rome 2x1&2x2 ?... ja się pewnie z wieczora zabiorę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie zaspoileruje tego co sie stało z planetą, nukami, swiatynią i nr3. TO trzeba zobaczyc i tyle, jedynie wkurzyła mnie ta słodziutka końcówka, no i starfuck ma misje ;)

Wkurzasz mnie gościu :P Mogłeś ten tekst zaspoilerować, ja dopiero teraz zaczynam ściągać, bo wczesniej czasu nie miałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Myślałem że Stedman pożyje chociaż parę odcinków a tu taka niespodzianka :? .

 

Ciekawe jak Belick będzie się trzymał we więźniu :lol2: .

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
kurde avocado dał sie zdominowac fuck fuck fuck !!! bellick sobie poradzi B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie skończyłem oglądać nowy odc. BSG. Moje zdanie...

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
...jak zwykle nieczego sie nie dowiedzieliśmy. No może poza jednym. Że Starbuck jest cylonem. Wprost tego nie było ale po tym zdjeciu ze znakiem Jupitera, jestem tego pewien. Baltar chyba raczej nie jest jednym z Pięciu. Zastanawia mnie tylko do kogo D'Anna mówiła jak ich widziała bo twarzy oczywiscie nie pokazali. Tego raczej prędko sie nie dowiemy skoro ją wyłączyli. Kolejna sprawa. Helo. Tego kolesia to jako pierwszego bym wyrzucił przez śluzę. Przez niego Galactica dała ciała mogą zniszczyć cylonów, on zawsze ma jakieś problemy. Co do odcinka ogólnie, to dla mnie był nudny jak flaki z olejem. W połowie chciałem dać sobie spokój i wyłączyć, ale tego nie zrobiłem i obejrzałem do końca. Serial jest już tak przewidywalny że stracił swój urok. No i akcja toczy się poooowoli.

 

PS Musieli schować te nuki grrr Mogli sobie postrzelać. Choćby w Baseshipy.

 

 

Powiem wprost, że co raz mniej mi sie ten serial podoba. Jeżeli to ma sie tak ciągnąc przez 5 sezonów no to ja odpadam...

Edytowane przez el_gringo_dado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...