Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie ten serial konczy sie na tym sezonie, dzisiaj obejrze 13 odcinek i wiecej tego nie tykam. Ilez to razy mozna walkowac motyw ucieczki z wiezienia. :mur:

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o PB to mi się nawet nie chce pisać... Dobrze, że się skończyło i tyle.

ojejku cieszymy się bardzo ... pozwól jednak innym oglądać, PROSZĘ! :lol:

 

z tego co widzę co każdą stronę tematu dajesz po kilka postów typu ... "pb dno, jak można coś takiego oglądać ..... "

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB 3x13 ... kolejny dobry odcinek po 12, szkoda ze dla 'niektórych' tak się potoczyły losy, 4 sezon może być bardziej zróżnicowany bo różni bohaterowie znajdują się teraz w różnych sytuacjach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pb jak co tydzień rewelacja. Z niecierpliwością czekam na nowe odcinki. Szkoda mi tylko trochę papiego -mogli sobie odpuścić przerabiany już temat -wporządku się zachował a już myślałem , że przejdzie z przymusu na złą stronę mocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile będzie 4 sezon, bo narazie FOX milczy [;

Wyczytane gdzieś na jakimś forum:

A fourth season of Prison Break has not been officially picked up yet. But our next season is NEVER picked up this early in the year, so that doesn't mean much. (...) I believe we will be picked up for a 4th season. I can't guarantee it. I just feel it will happen. So don't worry about rumors from reporters ... if the show is getting cancelled, as soon as i know, I will tell you guys. but like I said, i don't think it is going to happen. I have faith.

Best,

Nick Santora

There just isn't time to show any eps in the spring. We have to start from a standstill, it will be months before production starts. The episodes that you watch on tv have been shot months in advance.

4 sezon pewnie będzie, pytanie tylko kiedy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczęło się super ;]

Porządna kontynuacja, bo Team Knight Rider był nie lada gniotem :lol:

Dobrze że scenarzyści poszli w ewolucje a nie rewolucję-nawiązania do starej serii dodają smaku (nawet w pierwszych minutach można było zauważyć starego KITTa).

Zdecydowanie czekam na kolejne odcinki ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

True, mi też sie premierowy odcinek spodobał.

Myślałem że nowym Knight'em jest Skeet Ulrich ( Jake z Jericho), jak dla mnie baaaardzo podobni. Bruening'a nie znam, nie widziałem go w żadnym filmie i mam mieszane uczucia co do jego roli. Ale oby było dobrze.

Kiedy następny odcinek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

True, mi też sie premierowy odcinek spodobał.

Myślałem że nowym Knight'em jest Skeet Ulrich ( Jake z Jericho), jak dla mnie baaaardzo podobni. Bruening'a nie znam, nie widziałem go w żadnym filmie i mam mieszane uczucia co do jego roli. Ale oby było dobrze.

Miałem identyczne wrażenie jak go 1 raz zobaczyłem ;]

 

Kiedy następny odcinek ?

A no właśnie, kiedy ?

 

Dla fanów House'a dobra nowina B)

House will return with new episodes beginning April 28. The hospital drama, which bounced around the schedule during the strike, will take over Mondays at 9 p.m. with a repeat on April 21 before moving to brand-new episodes on April 28. As with all its returning shows, Fox did not specify how many new episodes it has ordered.

Źródło

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się zdecydują krecic dalej to jesienią.

Zainteresowanie pilotem było całkiem spore, więc raczej pozostaje nam czekać do jesieni...;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lost 4x04 - Bardzo fajnie seie ogladalo, imho nadal za bardzo mieszaja, mogli by wiecej rzeczy wyjasnic.

 

Sarah Connor Chronicles - IMHO serial super, odcinek dobry, mam nadzieje ze czesciej beda pokazywali jak wyglada przyszlosc.

 

Supernatural - kocham ten serial, poprostu genialny. Ciekawi mnie jakiego typu demonem jest ta Lili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Supernatural - kocham ten serial, poprostu genialny. Ciekawi mnie jakiego typu demonem jest ta Lili.

supernatural to imo najbardziej niedoceniony serial ;d

A no niestety :( Ale dobrze, że nadal go kręcą :mrgreen:

 

Na następne epki przyjdzie nam poczekać trochę dłużej, bo muszą je dokręcić [;

 

Końcówka Lost'a mega zaskakująca oO :D

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Big Bang Theory ostatnio ogladnalem 2 pierwsze epizody, ogolnie nakrecili 8 ze wzgledu na strajk, w marcu nowe episody.

Polew momentami jest niezly. Taka odskocznia od wszystkich lostow itp ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie z emitowanych seriali śledzę tylko PB, ale chciałem zacząć oglądać coś nowego.

 

Co byście polecili z seriali w których się coś dzieje (nie obyczajowe :D) nie rozgrywających się w klimatach science-fiction? Dodam tylko, że Dextera całego widziałem, LOST mnie odrzucił już jakoś w 1 sezonie, a Heroesi mi się znudzili w 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...