Skocz do zawartości
Gość

Co Lepsze Do Aktualnych Gier?

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak:Jak mialbym wybierac radka 9700 pro a gf 6600 to 10000000 procentowo bym wybral 9700 pro bo jest szybszy od tego geforce'a o wlasnie tyle procent (wyjatek to doom3).

1570014[/snapback]

eeeeeeeeeeeeeehhhhhhhhhhheeeeeeeeeeeeeeeeeeee :lol:

 

chyba ze masz na mysli 6600 non oc [ co mi sie wogóle nie widzi na takim serwisie jak ten] dowodziki prosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

eeeeeeeeeeeeeehhhhhhhhhhheeeeeeeeeeeeeeeeeeee :lol:

 

chyba ze masz na mysli 6600 non oc [ co mi sie wogóle nie widzi na takim serwisie jak ten] dowodziki prosze

1570026[/snapback]

W tym zdaniu mam wlasnie na mysli takiego GF.A w Dx8.1 R9700 pro jest szybszy nawet od 6600 gt no i panowie - 256 bit na szynie a nie niedzisiejsze 128 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanko. Co daje ten HDR i PS. 3.0 ktorym sie "wszyscy" posiadacze GF z serii 6xxx podniecaja? Zakupilem Radka 9800Pro i chce wiedziec co moje oczy utracily. Dlugo sie zastanawialem nad grafa i chce sie upewnic, ze dokonalem prawidlowego wyboru ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym zdaniu mam wlasnie na mysli takiego GF.A w Dx8.1 R9700 pro jest szybszy nawet od 6600 gt no i panowie - 256 bit na szynie a nie niedzisiejsze 128  :lol:

1570747[/snapback]

dociera?

dowody prosze

ja moge przedstawic wyniki z 3dmarka... no ale wiadomo NV mogla cos pokombinowac zeby w markach było ładnie... co nie zmieni faktu ze TAK MOCNO POKOMBINOWAC NIE MOGŁA.... 7.5k w 2k3.... 3xxx w 2k5... rzeczywiscie 9700lepsze :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

dociera?

dowody prosze

ja moge przedstawic wyniki z 3dmarka... no ale wiadomo NV mogla cos pokombinowac zeby w markach było ładnie... co nie zmieni faktu ze TAK MOCNO POKOMBINOWAC NIE MOGŁA.... 7.5k w 2k3.... 3xxx w 2k5... rzeczywiscie 9700lepsze  :lol:

1570800[/snapback]

Mowilem juz, ze w 3dmarkach GF6600 jest lepszy ale nie w 2001SE czyli wyraznie w DX8.1 R9700 pro jest szybszy.Po lewej stronie w sygnaturze masz moje wyniki z radzia 9700 pro. Nie mam teraz karty 6600, ale mozesz spytac sie kogo kolwiek,ze tak jest kto mial oba egzemplarze, np Kucyk bodajrze.Ja mialem 6600 i moglem przy nim pozostac ale zmienilem zdanie w ostatniecj chwili i zostalem spowrotem przy 9700 pro.Na GF 6600 Galaxy (Zalman) mialem ok 12800.Porownaj sobie z tym wynikiem.To juz na 9500@pro mialem ok. 13500 wiec sam widzisz jak jest.Jak bede mial tylko ta karte to zrobie Ci screena.Niestety juz nie zrobie Ci z 9700 pro bo go sprzedalem i nikt juz nie ma takowej a GF6600 ma 3 moich znajomych wiec to kwestia czasulka

Edit - Przypomnialem sobie,ze kiedys logowalem sie do benchmark pl i wyslalem wynik z 3dm 2001SE, a oto dowod:

http://service.futuremark.com/servlet/Inde.../projectmanager

Teraz tylko czekaj na wynik z GF6600

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oo

hydro..powiem szczerze... [ciach!]lisz jak potłuczony jak to mawia mój starszy...

wejdz na orba i sobie popatrz ile sie stuka na 6600 w 2k1.... trzeba tylko buga z odswierzaniem poprawic....

ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ktorym sklepie kupie Asusa 6800LE z gwarancja modowalnosci? Jest w ogole taka mozliwosc?

 

Aha...moj zasilacz Modecom 300W GTF wytrzyma przy karcie typu 6600/6800/9800PRO?

 

Edit:

Zaznaczam, ze MAKSYMALNIE mnie stac na takiego 6800LE, ale np. bardzo mnie kusi atrakcyjnosci ofety 9700PRO:

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=58728110

Edytowane przez $l@ven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanko. Co daje ten HDR i PS. 3.0 ktorym sie "wszyscy" posiadacze GF z serii 6xxx podniecaja? Zakupilem Radka 9800Pro i chce wiedziec co moje oczy utracily. Dlugo sie zastanawialem nad grafa i chce sie upewnic, ze dokonalem prawidlowego wyboru ;)

1570765[/snapback]

PS 3.0 jest szybszy od 2.0 i umozliwia wlaczenie wlasnie HDR a hdr jest piekny tylko niestety tego na screenach nie mozna uchwycic. Dlugo myslalem ze ten hdr jest przereklamowany ale pare dni temu zobaczylem to w far cry i jest po prostu cudowny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

W ktorym sklepie kupie Asusa 6800LE z gwarancja modowalnosci? Jest w ogole taka mozliwosc?

 

Aha...moj zasilacz Modecom 300W GTF wytrzyma przy karcie typu 6600/6800/9800PRO?

 

Edit:

Zaznaczam, ze MAKSYMALNIE mnie stac na takiego 6800LE, ale np. bardzo mnie kusi atrakcyjnosci ofety 9700PRO:

 

1570967[/snapback]

Na 9700 napewno Ci starczy.Wiem bo mialem Feela 300W i dokladnie ta karte,tylko ,ze wtedy mialem podkrecone na 1980Mhz a nie na XP 2800+.Teraz sprzedalem radka i czekam na paczke z allegro z asusem i gwaraancja modowalnosci na przynajmniej 12 potokow.Kupilem go z http://www.allegro.pl/show_item.php?item=57515568 ,ale niestety juz po aukcji (sam bylem ostatni,tzn okles,ktory mi kupowal <morel123> bo ja dopiero zal;ozylem sobie konto i przed chwila przyszedl list aktywujacy kod).9700 pro napewno Ci starczy.Ja zmienialem bo pojawila sie taka cena a przy okazji minimalny przyplyw gotowki no i wielka okazja.Jesli natomiast sie zdecydujesz na 6800LE to bierz najtanszy model asusa.Kazdy asus 6800LE ma mozliwosc odblokowania 4 potokow a wiekszosc ma 8 ewiedc bierz w ciemno.Jeszcze nie slyszalem opinii,ze komus sie nie udalo odblokowac przynajmniej 4 potokow.Slyszalem,ze komus sie nie udalo w 6800LE Gainwarda czy XFX ale w asusie masz 100% pewnosci wiec bierz w ciemno jesli masz ok 700 zl w portfelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony nie jestem zbytnio przekonany do modowania - czytalem sporo 4um ostatnio, ale nawet nie wiem jak to modowanie sie odbywa, domyslam sie, ze poprzez wgranie nowego biosu i uzycia specjalnego sterownika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony nie jestem zbytnio przekonany do modowania - czytalem sporo 4um ostatnio, ale nawet nie wiem jak to modowanie sie odbywa, domyslam sie, ze poprzez wgranie nowego biosu i uzycia specjalnego sterownika?

1571122[/snapback]

Nie, odblokowujesz potoki w Riva tuner, reset kompa i już ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam dylemat miedzy 6600/6600GT/9800PRO. Pieniazki graja tutaj duzo role. Radeona 9800PRO trudno dostac, na allegro nie chce kupowac, a jezeli cos to juz sapphire.

 

Jaka marke polecacie do Geforca 6600/6600GT? Gigabyte, Gainward?

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez $l@ven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ja tam nadal polecam tego R9700pro.Za ta cene jest naj i jest duzo tanszy od 9800 pro,ktore wydajnosciowo jest niewiele szybszy a kosztuje znacznie drozej.Polecilbym Ci Asusa bo daje Ci pewnosc,ze w riva tunerze w 10 s odblokujesz potoki i vertexy bez zadnego ryzyka,ale z 2 strony masz tylko 300 W zasilacz.Ja sie ze swoim martwie a co dopiero Twoj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nadal polecam tego R9700pro.Za ta cene jest naj i jest duzo tanszy od 9800 pro,ktore wydajnosciowo jest niewiele szybszy a kosztuje znacznie drozej.Polecilbym Ci Asusa bo daje Ci pewnosc,ze w riva tunerze w 10 s odblokujesz potoki i vertexy bez zadnego ryzyka,ale z 2 strony masz tylko 300 W zasilacz.Ja sie ze swoim martwie a co dopiero Twoj

1571463[/snapback]

a co tak nagle zmieniles temat... nadal twierdzisz ze 9700 jest 10000% lepszy od 6600?? :lol:

widzisz, wpierw trzeba poczytac a potem pisac bzdury ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole 6200/6600. Co z tego, że na defaultowych zegarach nie jest toto demonem szybkości, skoro się pięknie kręci.

Na budżetową grafę polecam odblokowywalne, podkręcalne 6200, a na mid-end - 6800LE z gwarancją 16/6 i niezłego OC.

 

Na swoim 6200 ubiłem >3200pkt w 3dmarku 05 i >70fps w Doomi3 na high (bez vmodów). Niewiele budżetowych Radeonów to potrafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myslicie o tej ofercie z Allegro:

 

MSI RX9800PRO-TD128 Radeon 9800 Pro 128 MB 256 Bit

1572236[/snapback]

jak najbardziej warto;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Hmm,niezle niezle,ale nadal jestem zza tym radkiem a z tym asusem to nie zmienilem zdania tylko zauwazylem dopiero,ze ma zasilacz 300W a tak to nadal polecam kazdemu tego asusa bo to chyba dzisiaj najlepsza karta co by posmigac w 1280x1024 w max detalach w kazdej grze,nawet jak odblokujemy tylko 4 potoki no i pod warunkiem,ze przetaktujemy zegary i mamy reszte komponentow w miare dobra czyli taki barton 2500 i 1Gb Ram (nawet 768) i juz mozna byc spokojnym o to czy w najblizszej przyszlosci sobie komfortowo pogramy w nowe gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na monitorze 17"LCD rzeczywiscie gry wygladaja lepiej w 1280x1024 niz w 1024x768 i warto kupic wlasnie, tylko dlatego lepsza karte?

 

Edit:

 

Wlasnie rozmawialem ze znajomym, posiada on GF6800LE od Asusa, owszem, udalo mu sie odblokowac karte na 16/5, ale pojawiaja sie artefakty, zwlaszcza w DX9.0c. Gdy odblokowal 12 potokow i sprawdzil, nadal to samo.

Edytowane przez $l@ven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Czy na monitorze 17"LCD rzeczywiscie gry wygladaja lepiej w 1280x1024 niz w 1024x768 i warto kupic wlasnie, tylko dlatego lepsza karte?

 

Edit:

 

Wlasnie rozmawialem ze znajomym, posiada on GF6800LE od Asusa, owszem, udalo mu sie odblokowac karte na 16/5, ale pojawiaja sie artefakty, zwlaszcza w DX9.0c. Gdy odblokowal 12 potokow i sprawdzil, nadal to samo.

1572356[/snapback]

To niech wylaczy 2 vertexy i i zostanie przy 12 potokach i wtedy nie bedzie mial artow.AA - przypomnialem sobie cos: niech sprawdzi czy czasem aby nie za bardzo podkrecona przez odblokowywanie potokow.Co prawda to brzmi troszq dziwnie,ale np w 9500@pro ze po odblokowaniu potokow rdzen mi sie sam podkrecil - bezsens jakis.Moze Ci sie to samo zdazylo :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz napisalem wczesniej....... nie oplaca sie kupowac gf6600GT bo:

- za 150~200 zeta mozna kupic r9800pro, co prawda slabszego ale nie na tyle by doplacac do gf6600GT

- za cene gf6600GT czyli za 740 zeta mozna kupic gf6800 pelnego nowego w sklepie :mrgreen: Gdzie ? Szukajcie a znajdziecie, kraza tutaj linki do takich ofert w dziale NVidia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink:

1574150[/snapback]

Kolega chciał chyba napisać "za 150~200 zeta mniej można kupić R9800PRO" :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niech wylaczy 2 vertexy i i zostanie przy 12 potokach i wtedy nie bedzie mial artow.AA - przypomnialem sobie cos:  niech sprawdzi czy czasem aby nie za bardzo podkrecona przez odblokowywanie potokow.Co prawda to brzmi troszq dziwnie,ale np w 9500@pro ze po odblokowaniu potokow rdzen mi sie sam podkrecil - bezsens jakis.Moze Ci sie to samo zdazylo :|

1573050[/snapback]

Nadal to samo. Jezeli cokolwiek odblokuje, pojawiaja sie artefakty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Nadal to samo. Jezeli cokolwiek odblokuje, pojawiaja sie artefakty.

1574897[/snapback]

Probowal wszystkie kombinacje bo cos nie chce mi sie wierzyc.A moze to nie byl asus :) W kazdym razie kombinacji jest sporo.Nie musisz przecierz zaznaczac i odznaczac ptaszkiem wg kolejnosci i odznaczac ostatnie 4.Np sproboj zaznaczycpierwszy drugi czwarty i szosty i narazie nie znaznaczaj vertexow.Jak ta kombinacja nie zadziala to sprobuj inaczej pobawic sie bitami.Ktoras napewno wystarczy.Odblokuj chociaz 3 - nie wiem.Tu nie jest tak jak w przypadq radeonow,ze odblokowuja sie 4.Tu mozesz sam sobie wybrac ,ktory potok i vertex chcesz odblokowac,ale napewno odblokujesz 4 potoki.Wlasciwie patrzac na opis jak sie odblokowywuje potoki nie wybobrazam sobie,zeby co kolwiek nie odblokowac,przecierz macie tyle kombinacji,ze ktoras napewno zadziala i podejrzewam,ze nawet nie na asusie.Powiedzmy,ze bedizesz mial 10 potokow a nie 12,ale bnedziesz mial napewno wiecej niz 8,ale sie moduje,chodz zaloze sie ze jest sposob,ze bedizesz mial 12 tylko pokombinuj Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za oko miecha wymieniam czesci w kompie, i mam na karte nie więcej niz 570 zł, i własnie zastanawiam sie radkiem 9800pro, tlyko czy uciągnie on quake 4 lub UT 2007 ?? dodając do tego : a64 3000+ venice + 1gb ram 400mhz ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...