Skocz do zawartości
qonrad789

Co To Za Owad...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy może ktoś wie co to za owad: owad ? Jest on strasznie denerwujący, tzn. nie da pograć w piłkę i wogóle pochodzić na podwórku tylko celuje prosto we włosy i strasznie brzęczy :-| . Tak więc prosiłbym o nazwę i czy może u kogoś też takie owady są. Ten topic nie jest dla żartu na pewno :) . Po prostu chce wiedzieć z czym mam do czynienia. Oczywiście mile widziane wszelkie linki do jakiegos forum o tematyce nt. owadów, zdjęć, opisów itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam free-av i też nic nie sygnalizuje. może fałszywy alarm? a tak na marginesie to akurat nie interesuje mnie hacking :) mimo to mysle ze ten owad chyba nie jest az tak straszny :) mnie też baaardzo denerwuje a chciałbym sie dowiedzieć kiedy on może zniknąć. zauważylem ze lata szczególnie przy winogronie oraz różnych krzakach. ale sądząc po jego zachowaniu to samobójca :) teraz akurat wali u mnie w okna :)

Edytowane przez qonrad789

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam free-av i też nic nie sygnalizuje. może fałszywy alarm? a tak na marginesie to akurat nie interesuje mnie hacking :) mimo to mysle ze ten owad chyba nie jest az tak straszny :) mnie też baaardzo denerwuje a chciałbym sie dowiedzieć kiedy on może zniknąć. zauważylem ze lata szczególnie przy winogronie oraz różnych krzakach. ale sądząc po jego zachowaniu to samobójca :) teraz akurat wali u mnie w okna :)

1528420[/snapback]

Tez to zauwazyłem u mnie odbijał sie o sufit potem spadł ja go ten tego :mrgreen: :lol: Edytowane przez Misiu15go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrabąszcz majowy.

Ogólnie dla człowieka niegroźny, aktywny wieczorami, bzyczy jak Arctic TC z odlutowanym termistorem.

1528566[/snapback]

W takim razie to najgłosniejszy wiatrak na rynku :P :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

jak znam moich kumpli to jakby takiego znalezli to by go pognietli, upchneli w fajku i dali jakiemus debilowi do spalenia....

Edytowane przez wortigern

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj kot poluje na to  :> i potem zjada ...

1528518[/snapback]

No, a mój kicio jest faszysta. Też poluje na chrabąszcze i przywleka je do domu. Jeść ich nie zjada, tylko układa sobie takie przygłuszone na dywaniku w przedpokoju i z pyskiem pełnym sadyzmu przygląda się jak robaczki ledwo chodzą. Jak tylko któryś się zaczyna zbyt szybko poruszać, to wali łapą i znów ma żółwiki. :twisted2:

 

jak znam  moich kumpli to jakby takiego znalezli to by go pognietli, upchneli w fajku i dali jakiemus debilowi do spalenia....

1528669[/snapback]

Ale masz fajnych kolegów. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ŻAL....

BTW>Jak byłem mały to babcia mi czasem takie przynosila do domu jak z psem wracała żebym potrzymał w ręce bo fajnie łaskoczą =]

A potem zawsze wypuszczałem ^^

1528633[/snapback]

 

 

teraz to niby jesteś duuży :lol: :) :?

Edytowane przez dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawda wkurza to strasznie :mur: wieczorem sie pojawia o 22 i w gale wlasnie nie mozna grac :mur: ale podobno bedzie on tylko ok 2 tygodni wiec jeszcze z tydzien i mam nadzieje ze nie bedzie takich skur*******. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

teraz to niby  jesteś duuży  :lol:  :)  :?

1528713[/snapback]

juz chyba nie masz sie do czego doczepic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj kot poluje na to  :> i potem zjada [; kiedys kumple lapali je do slojika i wysadzali petardami

1528518[/snapback]

jak był wysyp tego czegoś 3 lata temu to wychodziliśmy na dwór i odbijaliśmy je z kumplami za pomocą paletek do ping-ponga

zabawa była przednia :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W domu jednorodzinnym cały czas po 21 latają w miejscu gdzie się zaczyna dach koło rynny, gdy okno jest otwarte można zgłupieć, choć do środka nie wlecą nigdy. Tak jak kucyk wspominał fajnie się nimi gra, wg mnie najlepszy efekt jest z pustą butelką ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak był wysyp tego czegoś 3 lata temu to wychodziliśmy na dwór i odbijaliśmy je z kumplami za pomocą paletek do ping-ponga

zabawa była przednia :lol:

1528836[/snapback]

 

:blink:

 

no mordercy ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, a mój kicio jest faszysta. Też poluje na chrabąszcze i przywleka je do domu. Jeść ich nie zjada, tylko układa sobie takie przygłuszone na dywaniku w przedpokoju i z pyskiem pełnym sadyzmu przygląda się jak robaczki ledwo chodzą. Jak tylko któryś się zaczyna zbyt szybko poruszać, to wali łapą i znów ma żółwiki. :twisted2:

Ale masz fajnych kolegów. :-|

1528696[/snapback]

Muehhehe :D Sadysta :D A co potem z nimi robi? Po zabawie?

 

jak był wysyp tego czegoś 3 lata temu to wychodziliśmy na dwór i odbijaliśmy je z kumplami za pomocą paletek do ping-ponga

zabawa była przednia :lol:

1528836[/snapback]

Nie "przyklejały" się do paletek? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muehhehe :D Sadysta :D A co potem z nimi robi? Po zabawie?

1529285[/snapback]

Jak już przestają "żółwikować" leci po następne na balkon. I tak aż do odcięcia kicia od balkonu. :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli widze, że nie tylko u mnie to ustrojstwo śmiga :lol: Nie gryzie nie żądli a denerwuje strasznie. Ja również jak byłem mniejszy polowałem na nie tyle, że z rakietą tenisową. A kiedys kolega złapał jednego i przywiązał nitką i śmigał z nim tak po osiedlu. Nawet kręcili filmik - wesoło było. Gdyby nie to, że latają przy samych oknach (ptaki na nie polują) to by mi nie przeszkadzały. To są takie większe muchy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...