Skocz do zawartości
Gość on23warszawa

Komentarze Pod Newsami I Burdel Z Nimi Zwiazany

Rekomendowane odpowiedzi

Gość on23warszawa

czytam i robi mi sie neidobrze

wiekszosc komentarzy napisana jest przez dzieciaki ktore nie moga zaistniec nigdzie indziej wiec postanowily dac o sobie znac tutaj piszac bzdurne czesto wypelnione wulgaryzmami k omentarze

dlatego uwazam ze , jezeli istneije taka mozliwosc, powinna byc narzucona koniecznosc logowania sie przed wpisaniem jakiegokolwiek komentarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co sie dzieje zazwyczaj w komentarzach przeraża.....

przeciez to było poruszane juz z pół roku temu, i padła decyzja ze będzie logowanie przy komentarzach....i odbyt ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logowanie pojawi sie już niedlugo ;]

 

 

Takze mocno popieram ten pomysl. Dobrze by było, gdybym bedąc zalogowany na forum, nie musialbym tego robic ponownie w newsach. Takie jedno logowanie do forum i newsów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej za, przez tych kretynów w komentarzach poziom serwisu jest w oczach nowoodwiedzajacych tak niski, ze pewnie odechciewa im sie zagladac na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie : Po jakiego grzyba te komentarze tam są ?

1536034[/snapback]

żeby helmunt mógł skomentowac nowe techniki lowienia :ploom:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komentarze na stronie głównej Tweak.pl (ja sie skapnąłem dopiero po 5 min :D)

 

oto jeden z nich :

 

surix - 08.07.05, 01:08

 

 

[ciach!] wam w dupe NV rulaaa i internet tez rulaa

 

 

 

i przez takich wieśniaków Tweak.pl traci w oczach internautów :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie mozna by te komentarze spokojnie wywalic (jesli sie da) bo nic kompletnie nie wnosza . Po kiego grzyba komentowac newsy ? Od tego jest dzial nowosci na forum i tu sobie mozna podyskutowac na ten temat .

 

A jak widze komentarze w stylu "pierwszy" , albo wypowiedzi popleczników NV ATI AMD I INTEL to od razu zbiera mi sie na wymioty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komentarze na stronie głównej Tweak.pl (ja sie skapnąłem dopiero po 5 min :D)

 

oto jeden z nich :

i przez takich wieśniaków Tweak.pl traci w oczach internautów :/

1536479[/snapback]

jestem za logowaniem

 

Ale matoły z tych gości :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież ktoś będzie mógł się specjalnie zarejestrować i dalej pisać takie durnoty. Chyba, że dostanie bana za nie odpowiednie wyrażanie się w komentarzach pod newsami.

 

A co d surix'a to na forum jego wypowiedzi są troche na wyższym poziomie.

Edytowane przez sigard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość on23warszawa

Ale przecież ktoś będzie mógł się specjalnie zarejestrować i dalej pisać takie durnoty. Chyba, że dostanie bana za nie odpowiednie wyrażanie się w komentarzach pod newsami.

 

A co d surix'a to na forum jego wypowiedzi są troche na wyższym poziomie.

1536570[/snapback]

 

zapewne dlatego ze wyrzuci z siebie jad wlasnie w komentarzach

poza tym mysle ze wielu z tych uosi ktorzy zasmiecaja komentarze ma laczas stale .. wiec ban na IP w miare mozliwosci ewentualnie na nicka tudziez blokada niecenzuralnych slow.. az do skutku zeby zniechecic tych kretynow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle, że forma komentarzy zostanie taka jaka jest teraz, bo wiele osób wchodzi na główną często tylko po to aby poczytać sobie jakie to bzdury wypisują niektóre ćwoki w komentarzach. I w ten sposób liczba odwiedzin strony rośnie.

 

Zresztą jakiś miesiąc temu napisałem do Liska maila z zapytaniem czy zamierza coś z tym zrobić, ale odpowiedzi się nie doczekałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle, że forma komentarzy zostanie taka jaka jest teraz, bo wiele osób wchodzi na główną często tylko po to aby poczytać sobie jakie to bzdury wypisują niektóre ćwoki w komentarzach. I w ten sposób liczba odwiedzin strony rośnie.

1538077[/snapback]

Przykład tu: LINK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oc-serwis (PCArena.pl) i Pclab.pl juz mają negatywną opinie o tweak`u. Traci to forum popularnosc. :(

1538145[/snapback]

Szczerze? Leję na ich opinie.

 

Z tym, ze forum traci popularność to bym polemizował. Jak mi sie wydaje to do tej pory jest najwieksze, ma kilku znakomitych ekspertów w roznych dziedzinach, duze archiwum i dobra moderację. Mnie sie tu podoba.

 

EDIT

 

Uważam, że dobrze by było zrobić tak, że konto tu, na forum, jest jednocześnie kontem do newsów. I za bzdury i pisanie pierwszy ban.

1538154[/snapback]

Proponowałem to w swojej pierwszej wypowiedzi.

Edytowane przez fipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to wystarczy się pozbyć surixa i wszystko powinno wrócić do normy. Bo to w szczególności on napędza machinę tych durnych komentarzy. Kto wie gdzie on mieszka? Może by mu tak zrobić wjazd na chate? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przydałoby sie coś zrobić z tymi kometarzami

 

* albo wyrzucić je wogóle i dac możlwiośc wypowiadania sie o nich w jakimś dziale na forum (naprzykład w nowościach)

 

*albo wogóle nie dawać ;]

 

*albo zrobić logowanie i jeszcze modera który bedzie sie tym opiekował

 

bo jak ktoś normalny chce sobie poczytać komentarze i widzi naprzykład coś co napisał surix to ehh... szkoda słów lub komety w stylu "pierwszy", "drugi", "sto dwudziesty ósmy", "obciągam z połykiem"

 

wołają o pomste do nieba

Edytowane przez MaKaR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra logowanie jedno, ale i tak będą pisac głupoty i przeklinania będzie pełno.

 

Kasacja lub bany powinny być zastosowane. Możecie mi dać ten przywilej, ja zrobię czystke. Nie beda sie inne serwisy smiac z poziomu tweaka.

Edytowane przez niko2003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...