Skocz do zawartości
Nexer

Enemy Territory: Quake Wars

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem ze wnioski wyciagasz po dlugiej grze w oba tytuly [;

Bo ja jakos nigdy nie spotkalem takiej gry gdzie powodzenie zalezy w takim procencie od TeamPlaya. Chodzi mi oczywiscie o BF we wszelkim wydaniu

każda klanowa rozgrywka nawet w dyna blaster ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Twoje zdanie ;d. Moim zdaniem i wielu innych osób własnie w ET TeamWork stoi na najwyższym poziomie. Z prostej przyczyny: tutaj pewnego celu nie da sie osiągnąć każdą klasą (ja mowie o celu potrzebnym do wygrania mapy) np bez Enga nie da sie zrobić mostu,podłożyć dyny itp. Wiec bez chociaż minimalnego TP ani rusz (pisze ofc o FFA bo na cw to już zupełna inna historia). W nowym ET to jeszcze bardziej bedzie skomplikowane.

 

Ok ja kończe bo ŁOTe sie robi ;d.

EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I cenega :lol: połowa ludzików mówiąca po polsku reszta po angielsku, teksty typu "gdzie łon jest!?" ... alez mnie far cry rozbawił dubbingiem. Jezeli qwars tez bedzie taki smieszny to biore w ciemno. Trzeba to bedzie pokazać pokoleniom jak się kiedyś gry "spalszczało" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

To Twoje zdanie ;d. Moim zdaniem i wielu innych osób własnie w ET TeamWork stoi na najwyższym poziomie. Z prostej przyczyny: tutaj pewnego celu nie da sie osiągnąć każdą klasą (ja mowie o celu potrzebnym do wygrania mapy) np bez Enga nie da sie zrobić mostu,podłożyć dyny itp. Wiec bez chociaż minimalnego TP ani rusz (pisze ofc o FFA bo na cw to już zupełna inna historia). W nowym ET to jeszcze bardziej bedzie skomplikowane.

I to ma być ta przyczyna? Jeśli dla ciebie Teamwork stoi na najwyższym poziomie wtedy, gdy każda postać ma swoją role to nie wiem co mam myśleć. W takim razie TP w BF2 stoi na mega wysokim poziomie, bo tutaj medyk leczy, eng. naprawia pojazdy/mosty/kladzie miny, komandos wysadza etc.

BF2 nie ustępuje tutaj pod żadnym pozorem, a nawet wyprzedza ET pod tym względem, a ty piszesz o tym jakby to jedynie ET miało tak "mega zaawansowany" team play :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to ma być ta przyczyna? Jeśli dla ciebie Teamwork stoi na najwyższym poziomie wtedy, gdy każda postać ma swoją role to nie wiem co mam myśleć. W takim razie TP w BF2 stoi na mega wysokim poziomie, bo tutaj medyk leczy, eng. naprawia pojazdy/mosty/kladzie miny, komandos wysadza etc.

BF2 nie ustępuje tutaj pod żadnym pozorem, a nawet wyprzedza ET pod tym względem, a ty piszesz o tym jakby to jedynie ET miało tak "mega zaawansowany" team play :lol:

Czy ja pisze mega-zaawansowany ? :lol: Imo TP w ET > TP w bf - krótko i na temat. Moje zdanie; przecież wyraźnie napisałem. Każdy może mieć inne. Czytanie ze zrozumieniem sie kłania...

 

EOT

 

Zeby nie robić OT zamieszczam nowe skriny z gry z botami:

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko na chwilę wtrące, bo widzę yuucOm że ciekawe te screeny tutaj zapodałeś ...

Pod tym LINKIEM sa nowe screeny z gameplaya - ocenie tylko grafike OGÓLNIE BIDA ;] . Co do samej gry się nie wypowiadam bo nie zgłębiłem do końca tematu :>

 

Moje trzy ulubione:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O bardzo dobry link. Skriny są pewnie z zamkniętej bety bo widać ze koleś gra miejscami bez aa af i czasami na low ;p. Ofc taka grafika nie jest fajna ale przynajmniej widać jak QW bedzie wyglądało nie na max ustawieniach. Najbardziej ssie pierwszy skrin. Nie dość ze detale low to troche za kolorowo dla mnie. Przynajmniej fps lock można wyłączyć (2631574[/snapback]

a kto w multi gra z max wyśrubowaną grafika ? ... ja nawet w ET pociskam 1024x768 medium/low ... najważniejsza jest skuteczność ;]

A raczej stały FPS (w przypadku ET na poziomie 76/125/333 fps ;)).

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko na chwilę wtrące, bo widzę yuucOm że ciekawe te screeny tutaj zapodałeś ...

Pod tym LINKIEM sa nowe screeny z gameplaya - ocenie tylko grafike OGÓLNIE BIDA ;] . Co do samej gry się nie wypowiadam bo nie zgłębiłem do końca tematu :>

a kto w multi gra z max wyśrubowaną grafika ? ... ja nawet w ET pociskam 1024x768 medium/low ... najważniejsza jest skuteczność ;] Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto w multi gra z max wyśrubowaną grafika ? ... ja nawet w ET pociskam 1024x768 medium/low ... najważniejsza jest skuteczność ;]

Ja gram i zapewne kilka osob na tym forum tez

Nie widze roznicy miedzy 70FPS a 400FPS

Zwlaszcza jak latam samolotem albo jezdze czolgiem

 

 

Skoro sprzet zapewnia mi staly i rowny framerate to czemu mam obcinac efekty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto w multi gra z max wyśrubowaną grafika ? ... ja nawet w ET pociskam 1024x768 medium/low ... najważniejsza jest skuteczność ;]

A widisz, ktos jednak gra :>

Ogólnie to mam w żopie grafe, w QW raczej nie bede się bawić, ale stwierdzam fakt ze na takich detalach jak na zaprezentowanych obrazkach to jakiś śmiech, sodma i gomora etc. Wsio.

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram i zapewne kilka osob na tym forum tez

Nie widze roznicy miedzy 70FPS a 400FPS

Zwlaszcza jak latam samolotem albo jezdze czolgiem

Skoro sprzet zapewnia mi staly i rowny framerate to czemu mam obcinac efekty?

Akurat w ET była ogromna różnica miedzy 70 a 76/125 czy 333 ;).

 

Obcinać dla łatwiejszego obczajenia wroga np.: no foliage w BF i takie tam.

A widisz, ktos jednak gra :>

Ogólnie to mam w żopie grafe, w QW raczej nie bede się bawić, ale stwierdzam fakt ze na takich detalach jak na zaprezentowanych obrazkach to jakiś śmiech, sodma i gomora etc. Wsio.

Nie widziałeś chyba na jakiej grafie grają pr0 gracze w ET/Bf2/q3 czy inne. Tu nie chodzi o sprzet. Dlaczego pisze pr0 - bo może te skriny z tiscali są właśnie jakiegoś pr0 gracza (albo kogoś kto zjechał z detalami ostro). Nie wiem. Bf2/far-cry/d3/css na low nie wyglądają lepiej. Obczaj sobie inne skriny albo pierwsze filmiki z QW (grafa tam wygląda kompletnie inaczej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to ma być ta przyczyna? Jeśli dla ciebie Teamwork stoi na najwyższym poziomie wtedy, gdy każda postać ma swoją role to nie wiem co mam myśleć. W takim razie TP w BF2 stoi na mega wysokim poziomie, bo tutaj medyk leczy, eng. naprawia pojazdy/mosty/kladzie miny, komandos wysadza etc.

mi sie zdaje, czy ty nie grales w ET?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie zdaje, czy ty nie grales w ET?

widocznie nie grał ;]

ja z ET jestem od 3 lat :) ( chodź nałogowcem nie jestem, ostatnio miałem 5mies przerwy, oprócz gier jest wiele ciekawszych rzeczy ;) ) ... po takim długim okresie grania bardzo daje sie zauważyć współprace pomiędzy graczami.

medyk, eng, snajper , ... nawet koleś z panzerem odgrywa często ważna role.

 

 

co do fps bym mógł komfortowo grac w ET potrzebuje stałych 125fps ;] dlatego tne rózne detale, ale nie tylko ... niektóre efekty po prostu przeszkadzają w grze, utrudniają widoczność ... dlatego dość mocno modyfikuję cfg, często większość mało doświadczonych graczy wyzywa cię od cziterów a tak naprawdę masz lepiej ustawiona gre.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebardzo rozumiem co w tym przyjemnego kiedy zabijesz kolesia stojącego za złupem,który przed zmianą configa był drzewem.Oczywiście każdy ma swoje podejście do gry,jednych cieszy ładna grafika,a innych statystyka.Skoro statystyka to naprawde niemapotrzeby robic nowej gry multiplayer,a tylko dodawać mapy do już istniejących,choć to i tak bez sensu imo.

 

Ja i wielu innych wole się cieszyć ładną grafiką,dlatego pogrywam sobie czasem w bf2 zamiast w cs a i ET do mnie nie trafiło,więc czekam ET:QW

 

Bez obrazy HiS,nie nazywam konfigowców chiterami,poprostu jak już napisałem są różne podejścia do gry,a jeśli trafie na serwer,gdzie mnie ktoś zabija z "drugiego" końca mapy to grzecznie wychodze i ide na inny.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jurek911

 

powiedz mi ze w moim cfg sa ustawione same bitmapy :P

 

klawiatura - defalut

myszka do ustawień własnych oraz net :) - jeśli coś nie współgra ;P

 

w tym cfg dźwięk jest tak ustawiony słychać każdy krok :) na początku można sie pogubić ;)

 

rozdzielczość 1024x768 85Hz

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W życiu niezmodyfikowałem cfg to i pojęcia niemam o tym :(

Ale jak sam napisałeś niektóre efekty w grze utrudniają widoczność, przeszkadzają w grze. A czy aby o to nie chodzi,żeby niebyło widać kolesia w trawie,za drzewem, czy za mgłą ? Myśle,że to taka namiastka realizmu,jaką chcieli nam zapewnić twórcy i jakiej sami oczekujemy.

 

Sam też spróbowałem obciąć wszystkie możliwe detale,choć tylko w opcjach gry,ale wtedy gra poprostu mi sie niepodobała.

 

Co do dźwieku zgoda,bo trzeba umiejętności żeby i tak go wykorzystać.

 

Czekam na ET:QW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę ze nie bardzo wiesz o co chodzi ;] można tak zmodyfikować cfg ze gra dalej ładnie sie prezentuje, jednocześnie podnosimy swoja skuteczność, i nie chodzi tu o usuwanie przeszkód typu drzewa, bo na pewne modyfikacje PB nie pozwala, w moim cfg nie ma np płatków śniegu, padającego deszczu - podaje przykłady ... bo naprawdę po co mi takie [ciach!]ły w multi.

 

ET na moim cfg

http://img164.imageshack.us/img164/5455/77139966la9.jpg

http://img524.imageshack.us/img524/8339/16219861qt6.jpg

http://img524.imageshack.us/img524/6580/60136801nw3.jpg

http://img164.imageshack.us/img164/2719/42753019rg1.jpg

 

brak nieba, płatków śniegu, pole widzenia z 90' na 105' ...

 

lepsza widoczność, więcej fps, a gra i tak źle nie wygląda za to zdecydowanie lepiej sie gra.

 

http://www.enemyterritory.pl/cfg_generator/ <--- przyda sie tym którzy nie wiedza jak grzebać w cfg np za pomocą notatnika ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to jest topic o ET:QW ;). Macie przeciez topic o ET. Imo juz koniec z tym ot.

 

Reklama QW w pismie games for windows (wiadomo ze QW bedzie tez na linuxa i mac wiec :lol:)

Dołączona grafika

 

Skoro tak niecierpliwie czekamy na QW obczajcie sobie fajny temat na forum qw:

http://community.enemyterritory.com/forums...read.php?t=1025

Niektóre zdjecią są niezłe ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe przypuszczenia na temat premiery QW:

Quake Wars pod koniec lata?

Niby znów sierpień. Za bardzo mi to przypomina tamten rok i demo QW w sierpniu 2006 :lol:. Jak nie było tak nie ma...

 

A co do tematu zapożyczeń to zapomniałem ze RTCW był przed bf 1942 ;]. Z tego wynika ze wszystko zaczeło sie od Return to Castle Wolfenstain (przecież ET miało być płatnym dodatkiem do RTCW ;p). To tylko taka informacja i imo EOT na ten temat ;).

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakis link? w Enemy Territory: Quake Wars / Beta Clients na fp nic nie ma ;/

Dokładnie...?

 

Może coś było, tylko usunęli? :) Niemniej jednak czekam na betę, bo full najprawdopodobniej wyjdzie dopiero w sierpniu... a chętnie przetestuję grę, czy warto nań czekać.

Edytowane przez qjin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ruszty beta testy, klient jest juz do pobrania - 860MB, 60.000 kluczy do rozdania na fileplanet, byc moze juz jutro :)

 

http://www.fileplanet.com/dlmgr_alt.aspx?f...p;v=2.3.6.108:D

Sulaco ;0 ale mi apetytu napsułeś (istenieje taki zwrot w ogole ? ;p).

 

Co do bety to prawda bo na stronie QW jest o tym wzmianka: http://community.enemyterritory.com/index.php?q=node/55.

W becie bedzie jedna mapa Sewer z czego sie bardzo ciesze bo nie odkryjemy całej gry ;).

Po przeczytaniu newsa (napisanego wczoraj) nie dziwi mnie ze nic nie ma na fileplanet:

We will reveal more details on the Enemy Territory: QUAKE Wars Public Beta, including the official start date, in the near future. Hope to see you all online very soon!

Tylko cicho sza zeby starczyło dla nas kluczy :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy ;). Niech każdy weźmie ile moze (ale bez przesady ;p). Ja, jeżeli sie da, wezmę kilka kluczy dla nas z ppc :P.

 

Btw też nic nie macie w Quake Series / Enemy Territory: Quake Wars / Beta Clients na fileplanet ? Myślałem ze bedzie można sciagnąć wczesniej klienta ale jednak nic tam nie ma ;d.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo on pewnie jest subsciberem ;p. Ja w jego linku mam czarny ekran z takim okienkiem w lewym górnym rogu z napisem: Unable to instal fileplanet download control. Ponizej mam link z Click to download (w linku jest ETQuakeWarsBetaSetup.exe) ale jak na niego klikam nic sie nie dzieje ;d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo on pewnie jest subsciberem ;p.

ano jest ;) a dla "normalnie" zalogowanych tez nie dziala?

edit: a widze,ze dla "normalnych" tez nie dziala :( podejrzewam, ze FP da z dwa dni dla subow, a potem dadza normalny open, czyli gdzies polowa przyszlego tygodnia

Edytowane przez Sulaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...