Skocz do zawartości
Nexer

Enemy Territory: Quake Wars

Rekomendowane odpowiedzi

OMG panowie przecież napisałem na stronie NV wiec ;]. I nie piszcie juz o tym bo smiecimy przez to niepotrzebnie ;0.

 

Mniejsza z tym.

 

Wiadomość ze stony QW:

Key Distribution Start: 11 AM Pacific / 2 PM Eastern / 19:00 British / 20:00 Central European.

Czyli czekamy az do 20 ;0.

Wiecej na #etqwbeta @qnet albo http://community.enemyterritory.com/index.php?q=node/64

 

A link do key'i to ofc: http://www.fileplanet.com/promotions/quake...emp_closed.aspx

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No panowie jak na razie lipa, czatuje i nic nie widać na horyzoncie. Ale chyba troche luda odpuściło bo stronka się laduje 2x szybciej ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekaw jak wyglądają główne różnice w stosunku do dobrego ET :D, yuucOm tylko ma tu na razie szczęście że już ograł QW :P

 

 

Już muliiiiiiiiiiiiii :E

Edytowane przez surix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekaw jak wyglądają główne różnice w stosunku do dobrego ET :D, yuucOm tylko ma tu na razie szczęście że już ograł QW :P

I różnice chyba opsiałem :). Zapomniałem dodać ze nie da sie stafe'ować przy sprincie to utrudnia troche mi rozgrywke ale ujdzie bo przynajmniej w innych łatwiej sie celuje.

 

Co do kluczy to j$!@$# FP jaja sobie robi. I jeszcze ten debilny link: Join FP today. Nigdzie u nich na stonie nie ma ze to beda za free klucze bo oni tylko o kasie myślą ;0.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I różnice chyba opsiałem :). Zapomniałem dodać ze nie da sie stafe'ować przy sprincie to utrudnia troche mi rozgrywke ale ujdzie bo przynajmniej w innych łatwiej sie celuje.

Tak wiem ;) czytam topic regularnie i fajnie ze gierka naprawdę ma umiarkowane wymagania :), wiesz najlepiej na własnej skórze poczuć różnice :-P :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

także co już sobie nei pogram??:( eh...tyle czekałem...

 

 

!!EDIT!! Zapadła cisza tak więc widzę że tym razem mam racje...NIE pogram sobie w QW ;/ eh...chyba że znajdzie się ktoś kto urzyczy mi key'a chociaż na chwilkę...

Edytowane przez ..:::SiekieR:::..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...