Skocz do zawartości
kamilo23

Jest Mi Wstyd (otyłość)

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie jestem po pierwszej serii, męczące toto jest :) I dobrze, zahartuję sie B) Brzuch mnie troche boli bo po ostrych treningach jestem (mini-zakwasy w dolnych partiach brzucha).

1 seria po 6 powtórzeń to znaczy że robimy każde ćwicznie po 6 razy tak ? A 2 serie po 6 powtórzeń to że każde ćwiczenie po dwa razy i po 6 razy ? :mellow: (to po tym ćwiczeniu jakiś mam mętlik ;) )

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u Ciebie juz widac efekty?

1645163[/snapback]

tak widac;] i jestem zdziwiony ze po tak krotkim czasie - tydzien

przede mna jeszcze 30 dni treningu;] dopiero teraz brzuszek bedzie mial obciazenie, wiec bedzie spalal wiecej tluszczu a przy tym miesnie szybciej beda rosly i sie wzmacnialy;]

 

@Visual

nie wiesz co to znaczy seria?

masz 6 rodz cwiczen..... 1 seria wg tabelki to 6xcz nr1 6x cw.nr2 itp az do....6x ćw.6 - to jest jedna seria

wiec jak masz zrobic 2 serie? to robisz pierw pierwsza serie a pozniej znow to samo :mur: :mur: :mur: czy to az takie trudne?

Edytowane przez genghiskhan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem już na 14 dniu treningu, lecz niestety dość ostro skieraszowałem sobie plecu i już 9 dni nie ćwicze... Rana cały czas pęka i musze opatrunki zmieniać.

 

Ale wczoraj robiłem pierwsze podejścia do treningu i już nic się nie dzieje. Trochę piecze, ale moża ćwiczyć. Dziś pewnie znów rozpoczne od początku.

 

Troche szkoda tych 2-óch tygodni, ale trzeba przeżyć.

 

A teraz rada dla rozpoczynających. Jedzcie dużo białka, a przed i po treningu zjedzcie łyżkę śmietanki w proszku(zamiast zjadać papki i wydawać na nie majątek ja tak robie, i choć w części daje mi to taki efekt jak Mass XXLe i tym podobne papki :)).

 

Nigdy nie trenujcie zaraz po posiłku. Nie polecam też picia napojów zaraz przed treningiem bo możecie później czyścić dywan/parkiet :).

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno pytanie ...

jak wy to robicie ?

bo ja robie 6razy pierwsze cwiczenie, 6razy drugie tak pokolei.

 

ale dzisiaj sie kapnalem ze to moze chodzic o to zeby zrobic jedna serie nie kladac barkow na ziemi tzn, zeby najpierw ugiac jedna noge, pozniej dwie i tak do konca i dopiero kilka sekund odpoczynku.

 

i tak 6 serii. moze jestem niekumaty ale puki jeszcze nie zaczalem tego na dobre bo dopiero trzeci dzien to wole wiedziec czy dobrze robie czy zle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z przerwami między ćwiczeniami  ?  Trzeba robić wszystkie z bata, czy można sobie odsapnąć pomiędzy nimi  ?

1649244[/snapback]

zalecane nie robic zadnych przerw pomiedzy cwiczeniami, a miedzy seriami max 1minuta;]

ja czasem odsapne i nastepna serie lece juz po 20-30 sek po skonczeniu poprzedniej, wtedy jest niezly wycisk;]

15 dzien juz za mna:P co najlepsze coraz mniej sie poce podczas cwiczen, latwiej mi to przychodzi:P

pozdro i zycze wytrwalosci;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 173 - 175, waże 51 kg, ogólnie nie narzekam. W sumie dużo jem, nie powiem. Choć sądzę, że mam dobrą przemianę materii. Na kondycję nie narzekam, ale mogło by być trochę lepiej, na siłkę nie chodzę, nie mam czasu i chęci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem od dziaj to 6 weidera i mam pytanie jak się odżywaić postanowiłem nie jeśc słodkiego nic i tłuszczu, tylko nabiał jogurty pieczywo, no i oczywiscei nie pić piwa <_< przez jakiś czas. Możecie mi jescze doradzic cos :D

 

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem od dziaj to 6 weidera i mam pytanie jak się odżywaić postanowiłem nie jeśc słodkiego nic i tłuszczu, tylko nabiał jogurty pieczywo, no i oczywiscei nie pić piwa  <_<  przez jakiś czas. Możecie mi jescze doradzic cos :D

 

:wink:

1656297[/snapback]

Poczytaj sobie o odrzywianiu zamin bedziesz coś chciał zmienić, bo juz widze podstawowy błąd wyrzucianie tłuszczu. Tutaj masz wszystko co potrzebne http://www.sfd.pl/temat127853/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto mnie pobije:P

tragedia..... 180cm i 52kg i prawie 19lat...

strasznie chude nogi ale mam spore o dziwo bicepsy (jak na ta wage)bo od dziecka cwiczylem/pracowalem fizycznie czesto. W ogole te paremetry sie nei zmienily od 3 lat prawie..

jak mi pomoc...chcialbym z 65kg min do 70-pare bez zadnych sterydow i pochodnych

Kolega mi mowil ze gdybym pozedl do odpowiedniego lekarza to by mi przepisal sterydy czy itp(nie weim czy to jego wymysly czy co:P).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6W+bieganie+thermal pro

 

heh schudnac bardzo prosto;] ja za to mam inny problem

waze 101kg i nadal mi malo:/ no nic trzeba walczyc dalej

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6W+bieganie+thermal pro

 

heh schudnac bardzo prosto;] ja za to mam inny problem

waze 101kg i nadal mi malo:/ no nic trzeba walczyc dalej

1656480[/snapback]

Thermal daje rade ;] Lykam codzienie, az lepiej sie pracuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thermal daje rade ;] Lykam codzienie, az lepiej sie pracuje :D

1656658[/snapback]

 

A gdzie to się kupuje :blink: i czy jest to w 100 procentach zdrowe i nie zniszczy mi zdrowia, jak to będe brał to musze ćwiczyć cały czas :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam sobie kupić to THERAML PRO , i robie tą 6W i nawet nawet czuje jak mnie wszystko boli ale tak ma być.

 

Co do tego praparatu jest cos co powinienemo nim wiedzieć jak go bierzecie i czy w 100% nie zaszkodzi mi i mojemu zdrowiu. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sobie patrze na to 6 wadera mysle kaszka z mleczkiem [; szybka rozgrzewka i jedziemy pierszy dzien. myslalem ze zdechne :P ale dobra jedziem do 42 dnia ciekawe czy wytrzymam :P znacie jakies przypisy na fajne bycepsy i klate? :P

 

sorry ze sie podpinam ale jeszcze jedno pytanie umie ktos salto w tyl? bo nie moge sie nauczyc tzn teorytycznie wiem cie kiedy i jak ale w powietrzu odruchowo sie prostuje tak zeby spasc na plecy. problem mam taki ze sie boje spasc na glowe jesli nie dokrece salta

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...