Skocz do zawartości
kamilo23

Jest Mi Wstyd (otyłość)

Rekomendowane odpowiedzi

CZyli ten TERMAL PRO to niszczy organizm to dlaczego go wszycy zachwalaja  :unsure:

1663340[/snapback]

Bo daje zajebiste efekty ? Szczegolnie przy dobrej diecie i areobach....

 

A co dzis nie jest szkodliwe :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znacie jakies przypisy na fajne bycepsy i klate? :P

1663007[/snapback]

Np. siłownia przez rok czasu.. :>

Do tego dodaj odzywki i włala.. ;]

 

problem mam taki ze sie boje spasc na glowe jesli nie dokrece salta

1663007[/snapback]

Don't worry.. najwyzej kark sobie skrecisz.. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 182cm wzrostu i 76kg i na silke chodze od 1.5 roku przed tym wszystkim wygladalem jak sjam ledwo 30pompek;) teraz spox nawet sie tak niezle wyrobilem i 100 pompek to juz no problem(rano i wieczorem) a mam 17lat i od tygodnia nie jem kolacji;)

Edytowane przez mendezX700

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim najwiekszym problemem jest to, ze dużo jem. Czy to jest w stanie mi pomóc? Jesli nie to, to co innego? Jak sobie z tym radzić? Moj wzrost: 192cm, moja waga: 100kg. Cel: zmniejszyć wage o dobre 10kg i zmniejszyć brzuszek. Narazie przystopowałem z piwem.. pije dwa/trzy kufle na dwa tygodnie (nie umiem całkowicie z niego zrezygnować. Jakie znacie metody zwiększenia metabolizmu? Aha, gdzies przeczytalem, zeby przed posilkiem napic sie jedną/dwie szklanki wody, wtedy szybciej ma sie uczucie sytości.

Edytowane przez fipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- jedz 5-6 razy dziennie, ale mniejsze posilki

- jedz powoli, dokladnie przezuwaj

- by zwiekszyc metabolizm zrob jakiekolwiek cwiczenia zaraz po przebudzeniu, po glownym posilku przespaceruj sie

- pomysl z woda jest rowniez dobry

 

edit: a co do piwa to najbardziej tucza dodatki do niego (czipsy, orzeszki, paluszki...)

Edytowane przez MIR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 182cm wzrostu i 76kg i na silke chodze od 1.5 roku przed tym wszystkim wygladalem jak sjam ledwo 30pompek;) teraz spox nawet sie tak niezle wyrobilem i 100 pompek to juz no problem(rano i wieczorem) a mam 17lat i od tygodnia nie jem kolacji;)

1663704[/snapback]

tzn? jak?

chcesz schudnoc? 182/76 to dobra waga .. nawet moglaby byc nieco wieksza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wracajac do thermala pro

mozna go kupic tu: www.suple.us

 

co do szkodliwosci hmm powiem tak mozna go przedawkowac....

 

Jedna tabletka dziennie i zupelnie wystarczy. Bardziej hardcorowi biora po 4 nawet ale to juz trzeba na sobie wybadac na ile twoj organizm to wytrzyma.

 

I przymus ktory TRZEBA ROBIC przy braniu thermala. Jesc duzo owocow i wspomagac sie centrum lub innym zestawem vitamin.

Thermal ma to do siebie ze nie tylko ci tluszcz spala ale i mineraly....

 

Wiec podsumowujac:

Jestes zdrowy i nie masz problemu z sercem a chcesz schudnac??

kup thermala i jedz jedna tabletke dziennie + centrum

 

Wyniki sa niesamowite po tym preparacie.

 

BTW jesli ktos nie wie jaki trening ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> na silownie to polecam ten:

 

POn Klatka

 

Wyciskanie na plaskiej 4x 12-10-8-6 progresja

wyciskanie na skosnej ----||-------

linki/maszyna/rozpietki zalezy -----||-----

wyciskanie sztangielek 5x10 na sam koniec

 

Wtorek

 

Plecy martwy ciag;d 5 seri progresja

Maszyna wioslowanie 5 seri progresja

sciaganie drazka zza glowe i do klatki 5 x prog

 

Sroda barki

 

wyciskanie zza glowy 4x progresja

wyciskanie z przodu glowy 4 x progresja

wznosy sztangielek z boku ok 4-5 12 powt

unoszenie gryfu oboracz z przodu 4-5 x 12

 

czwartek biceps triceps;d

 

bic modlitewnik 4xprogresja

to samo modlitewnik ale sztangielka progresja

gryfem na stojaco 4x12

sztangielka w opadzie 4x12

 

TRIC

wyciskanie waskie na plaskiej 4x12

wyciskanie francuskie 4x progresja

wyciskanie sztangielki zza glowy 4 x prog

 

Piatek Nogi!!!!!

 

Przysiady 4x do padniecia;d

suwnica na maxa

maszyna dwuglowe i czworoglowe maszyna

lydki wspiecia

 

ja go robie w tym ze chodze 4 razy w tygodniu a bica robie z barkami a tric z klata

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aby zmniejszyc uczucie laknienia nalezy jeśc błonnik - pęcznieje on w żołądku i nie odczuwa się głodu. Do kupienia w aptece bez recepty, zazywanie oczywiście po konsultacji z lekarzem ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ratunku 193cm i 74kg a juz wazyłem 84:)to zamiast zwiekszac mase to ja chudne; wiecej juz jesc nie moge bo sie chyba nie da wiecej niz 5razy dziennie i podwujny obiad, chcialbym przytyc ale mi nie wychodzi juz nie wiem co robic, prowadze aktywny tryb zycia i chyba przestane sie ruszac zeby utyć:) musze dobic do 85-90 kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc ; ) na błonnik pokarmowy składa się wiele substancji ze ścian komórkowych roślin które nie sa trawione ( człowiek nie opanował takiej zdolności, ale np krówki juz tak, no, prawie :P ) Dlatego błonnik nie dostarcza nam nic - za to zbaiera to co zbędne i szkodliwe.

 

W jego skład wchodzą m.in celuloza i pektyny.

 

Błonnik pęcznieje pod wpływem wody, dlatego wywołuje uczucie sytości po jego zażyciu. Ponadto reguluje poziom glukozy we krwi, usówa zaprcia , pomaga w usówaniu z organizmu szkodliwych produktów przemiany materii i toksyn, obniża poziom cholesterolu i inne ;) Ponadto błonnik "wyłapuje" cały syf ;] z przestrzeni między kosmkami jelitowymi ( ktore zwiekszają powierzchnie chłonna jelita cienkiego) i usprawnia tym samym wchlanianie substancji odzywczych. Taki naturalny odkurzacz :)

Błonnik jest skuteczny!

 

Same pozytywy, tym bardziej, że jest to środek w pełni naturalny i nieskzodliwy.

 

Jeśli chodzi o zażywanie błonnika, to oczywiście nie można go jeść non stop i do niego ograniczyć swój jadłospis, bo organizm nie mający siły na przeprowadzanie przemiany materii, będzie ją przerowadzał coraz wolniej i wolniej...

Dla obżartuchów : ) proponuję zazywanie tabletki błonnika przed obiadem i kolacją. O szcegóły dawkowania spytajcie pani w aptece bądź lekarza, ja nie mam odpowiednich kwalifikacji do udzielania takich rad ; )

 

Pamiętajcie jednak, że najwazniejsze na samym początku jest dostarczenie organizmowi wszystkich niezbędnych witamin i minerałów w tym także, i to koniecznie, tłuszczów. Pamiętajcie także o pożywnym śniadaniu. Po pierwsze dlatego, ze daje nam ono siłę na całą resztę dnia i pobudza z rana organizm do działania a po drugie dlatego - ze badania naukowe wykazały ;) ze ejsli rano zjecie zdrowy posiłek, to rpzez resztę dnia będziecie mieli tendencję do sięgania po produkty zdrowe, a nie te tłuste i tuczące :)

Edytowane przez Iczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

błonnik tlyko jeden, ale BLANTMEN ma racje, pod roznymi nazwami. Np środek ANANAS, ale nie polecam, mimo iz sama nie stosowalam ;)

 

Za to mozna kupic zwykly blonnik w tabletkach. Jeśli ktoś woli to porostu mozna jesc potrawy zawierajace duzo blonnika w specjalny sposob : jemy troche i popijamy woda ( pecznieje...) i po pol godzinie jemy wlasciwy posilek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj mam dzien 15. 12 powtorzen. zobaczymy jak mi pojdzie.

 

ja przez pierwsze 9 dni zle robilem cwiczenia tzn. nie podnosilem rownoczesnie barków i nog, tylko najpierw nogi a za chwile barki i mi sie wyksztalcily dosyc ladnie gorne miesnie brzucha, tuz pod zebrami :P a ponizej na razie nie widac wiele :P

 

cwiczenia i ide spac ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 lat, 174cm wzrostu i 76-77kg wagi :) BMI ponoć prawidłowe (górna granica) ale i tak jest dużo do spalenia, narazie czekam aż kolega naprawi rower(po "zapożyczeniu" odemnie roweru nie jeżdżę już sam) i zaś będzie się machać (w planach mamy jazdę bez przerwy, w zimie także) pozatym czekam na zimę -> narty to jest dla mnie jeden z najlepszych sposóbów pozbycia się kg :) nie stosując drastycznych cięć w ilości pożywienia (w sumie jem to co zawsze w tych samych ilościach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klupilem blonnik ;p

 

30 trabsow za 15 pln ;]

 

zoabczymy co t owarte

1671272[/snapback]

A nie prościej i smaczniej otręby granulowane kupić ?

Dziś zassałem w AUCHANie w promocji, 3x150dkg granulkowanych, ze śliwkami, jabłkami i jedne bez niczego.

Wsypujesz toto to dżogurta i wsysasz ze smakiem & zdrowo.

BTW, cena bez promocji, to 2,5 zł Za 3 szt w promocji zapłaciłme 4,48 zł B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co jestem na siebie troche wkur... :P albo na te cwiczenia. bo mial byc szesciopak a na razie mi sie rozwija czteropak u gory :P dolne miesnie brzucha mam po prostu zerowe. jedynie wczoraj jak cwiczylem to poczulem jakies klucie, moze wreszcie cos sie tam rozwija ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie prościej i smaczniej otręby granulowane kupić ?

Dziś zassałem w AUCHANie w promocji, 3x150dkg granulkowanych, ze śliwkami, jabłkami i jedne bez niczego.

Wsypujesz toto to dżogurta i wsysasz ze smakiem & zdrowo.

BTW, cena bez promocji, to 2,5 zł Za 3 szt w promocji zapłaciłme 4,48 zł  B)

1671275[/snapback]

Jadłem tak na wakacjach. Pycha :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otręby? Z czym to sie je (co to w ogóle jest)?

1672292[/snapback]

Otręby są częścią zbóż, która pozostaje po oddzieleniu ziarna. Nie jest to całość pokarmowa. A najlepiej jest spożywać właśnie całości pokarmowe, tak jak występują one w naturze. Całość pokarmowa bowiem posiada wszystko to, co jest także potrzebne do jej strawienia. Czyli lepiej jest jadać pieczywo razowe, niż białe bułki, a potem łyżkę otrąb. Otręby z racji swojej natury: nie trawią się w naszym przewodzie pokarmowym i przesuwając się przez jelita spełniają rolę "szczotki", która mechanicznie oczyszcza jelita. Jest to więc dobry półśrodek, a w wielu przypadkach ratunek przeciwko nagminnym zaparciom dla osób, które odżywiają się w sposób bardzo niehigieniczny, czyli: dużo mięsa, przetworzonej żywności, białe pieczywo, mało warzyw i owoców. Otręby w takim przypadku dają pozytywny efekt czyszczenia jelit, ale nie należy z jedzeniem ich przesadzać. A już na pewno nie powinniśmy odchudzać się otrębami, jak zachęcają do tego niektóre diety odchudzające. Otręby bowiem mogą utrudniać wchłanianie pewnych związków mineralnych w jelitach, przede wszystkim wapnia i magnezu. Zaleca się jadać od 30 do 50 gram otrąb dziennie. Ja mam w diecie 30 gram z jogurcikiem :) Tutaj masz linka do różnych otrębów. A tutaj to chyba online można je kupować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórym otręby smakuja jak widać, ja niestety jak je jedłam to miałam wrażenie , że właśnie mam w jogurcie kore z jakiegos spruchniałego drzewa... : /

1672575[/snapback]

To nie jest tak, że smakują. One mają taki smak, że raczej trudno polubić (raczej brak smaku)

Dlatego właśnie polecam mieszać je z jogurtem (ja używam Zott z ziarnami) "smakuje" jakbyś chrupiące płatki zasysała i są w tej postaci do przyjęcia B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...