Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

A ja znowu byłem na siłce na WF-ie :) Co prawda nie zastosowałem mojego "planu" bo po pierwsze nie to miejsce co trzeba a po drugie chyba wymaga dopracowania ;]

 

No więc stwierdzam że w rzadnym miejscu nie mam siły :) Najgorzej jest na tricepsie i barkach, to pierwsze ledwie podnosi 2 metalowe kloce ( nie wiem ile ważą ) 4 razy O_o a barki 4x 20kg :(

 

 

P.S Ja tu zadaje pytania w kółko a dostałem odpowiedź na 1 czy 2 :D

 

P.S 2 To jest mój plan który zawiera teoretyczną ilość powtórzeń jakie powinienem wykonać ale połowy z tych ćwiczeń nigdy nie wykonywałem (albo tylko widziałem ) więc nie wiem ile potrafie.

 

Poniedziałek:

 

-Klatka:

*Wyciskanie w poziomie - 5 serii x 10, 10, 8, 8, 6 powtórzeń

*Wyciskanie w skosie głową do góry 4 serie x 10, 10, 8, 8, 6 powtórzeń

*Rozpiętki - 4 serie x 12, 8, 8, 8 powtórzeń

 

-Biceps

*Siedząc, uginanie ramion na modlitwniku - 3 serie x 10, 8, 8 powtórzeń

*Stojąc, uginanie ramion ze sztangą - 3 serie x 10, 8, 8 powtózeń

*Stojąc, przemienne uginanie ramion ze sztangielkami - 3 x 10, 8, 8 powtórzeń

*Siedząc, wuginanie ramion ze sztangielką w podporze o kolano 3 x 10, 8, 8 powtórzeń

 

-Brzuch

*Wisząc na drążku, podciąganie kolan do klatki piersiowej - 3 serie x 20 powtórzeń

*Unoszenie kolan w leżeniu płasko 3 serie x 15-20 powtórzeń

*Skłony w leżeniu płasko 3 serie x 15-20 powtórzeń

 

 

Środa:

 

-Brzuch

*Wisząc na drążku, podciąganie kolan do klatki piersiowej - 3 serie x 8-10 powtórzeń

*Unoszenie kolan w leżeniu płasko 3 serie x 15-20 powtórzeń

*Skłony w leżeniu płasko 3 serie x 15-20 powtórzeń

 

-Triceps

*Francuskie wyciskanie hantli - 4 serie x 10, 8, 8, 6 powtórzeń

*Francuskie wyciskanie sztangi - 4 serie x 10, 8, 8, 6 powtórzeń

*Stojąc, ściąganie w dół drążka wyciągu pionowego (nachwyt) 4 serie x 10, 8, 8, 6 powtórzeń

 

 

-Barki

*Siedząc, wyciskanie sztangi zza karku w górę 3 serie x 10, 8, 8 powtórzeń

*Stojąc, podciąganie sztangi wzdłuż tułowia - 3 serie x 6, 4, 4 powtórzeń

*Siedząc, wznosy ramion ze sztangielkami bokiem w górę w opadzie - 3 serie x 10, 8, 8 powtórzeń

*Stojąc, unoszenie ramion w przód ze sztangielkami 3 serie x 10, 8, 8 powtórzeń

 

 

 

Piątek:

 

 

-Plecy

*Siedząc, ściąganie drążka górnego wyciągu do karku - 5 serii x 10, 10, 8, 8, 6 powtózeń

*Siedząc, ściąganie oburącz uchwytu dolnego wyciągu do brzucha - 5 serii x 10, 10, 8, 8, 6 powtózeń

Podciąganie sztangielki w opadzie 4 serie x 6, 4, 4, 3 powtórzeń

 

 

-Przedramie

*Uginanie nadgarstków nadchwytem w siadzie 3 serie x 20

*Uginanie nadgarstków podchwytem w siadzie 3 serie x 20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz ci pisalem ze wedlug mnei rzucasz sie na za głeboką wode .. najpierw zacznij od ogolnorowzojówki ..

porób se pompki w domu brzuszki i tp .. a potem sie bierz za silownie

 

alebo jak nie djaesz rady to zmieszjaj obciazenie poki dasz rade .. proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja napiszę coś od siebie. Od 5 lat jestem insturktorem narciarskim, a latem zdarza się ponurkować. Siłą rzeczy, na siłownię zaglądałem dość często, jednak w 90% przypadków ćwiczyłem staminę, (wiosła, bierznia, rower) + dolne partie tułowia popularnie nazywane nogami (z racji na w/w sporty). Z czasem jakiś tam hantel do łapy się brało (z ciekawości ;)). Efekty takie jak na fotce. Mój wzrost to 184cm, waga 85kg, wtedy w łapie przed treningiem miałem ok.39cm. Zero jakichkolwiek suplementów, bo celem nie był przyrost sam w sobie, a kondycja.

 

Dołączona grafika

 

Teraz od kilku tygodni znów chodzę na siłownię do Cubusa w K-ce i niestety jest to bardziej fitness club, niż prawdziwa siłownia (hantle max.35kg, na większości maszyn, np wyciąg obciążenia do 110kg, czyli już teraz w słabej formie biorę po 70% ich obciążenia max.). Miłe miejsce (na wzór wspominanych przez Was zach. siłowni. Oferta jest kompletna, jedynie basenu brak, ale za to widok na panoramę K-ce), jednak dla kogoś będącego bardziej zaawansowanym w kulutrystyce braki w obciążeniach mogą być dotkliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shiningami!! ja juz raz pisalem posta do ciebie ale forum sie kaszanilo i post znikl a drugiego nie chcialo mi sie pisac ,ale jak widze co ty masz za program to poprostu...

 

sroda!!, jak mozesz zaczynac trening od brzucha a nastepnie ,triceps i barki ,wiesz co nie powinienem z toba chyba nawet gadac bo nietraktujesz nikogo powaznie,dlaczego? bo ukladasz plan nie zadawaszy sobie nawet trudu wczesniejszego dowiedzenia sie jak pracuja miesnie i jakie powinny byc kolejnosci cwiczen aby bylo to wydajne,a ty co robisz ??? w srode cwiczysz sobie brzuch ,pozniej zaczynasz triceps i na koncu barki,co robisz zle ??zaczyna sie zawsze od miesni ktore potrzebuja najwiecej sily i energi i sa najbardziej wyczerpujace ,bo przeciez mi nie powiesz ze jak zrobisz brzuch i tricho to barki na samym koncu ida ci wysmienice.Kilka stron wczesniej napisalem maly poradnik ,trzeba bylo chociaz przeczytac lub zapytac, no ale dobra kazdy moze bladzic :),popraw plan i przeczytaj co trzeba dla poczatkujacych ,bo nawet jesli masz plan i checi to nie wystarczy zeby rosnac ,trzeba jescze miec chociaz troche doswiadczenia ktorego przeciez ci brakuje .Jesli chcesz porady to przez 3-4 miechy poznaj wszystkie mozliwe cwiczenia ,podziel je na cwiczenia na mase i na definicje oraz typowo selektywne,dobierz je tak aby pasowaly do twojego zaawansowania a przedewszystkim zrozum ze na wszystko trzeba czasu !!,cwicz zawsze dokladnie kazde cwiczenia pod wzgledem technicznym bo to wazniejsze niz dodawanie ciezarow, na silce jak czegos nie wiesz to pytaj tych "napakowanych " po buzi za to nie dostaniesz(mam nadzieje ;) ), jak cos ci trzeba pytaj tutaj na forum , ale pamientaj ze nikt nie lubi ignorantow wiec zanim sie zapytasz o cos sprawdz czy na tym temacie nie bylo wczesniej odpowiedzi ,pozdrawiam cie chlopie i rosnij szybko

 

a to ARNI jakiego nie znacie :)

 

 

Dołączona grafika

 

 

ps. powie mi ktos jak wstawic filmy?

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yo, WSZYSTKIM, :)

Mam 185 cm wzr, 23 latek, waga 75 kg i własnie tu jest moj problem .....CHCE PRZYTYĆ, kurrde jedni chca chudnąć inni na odwrór. A wiec tutaj kieruje do WAS wszystkich pytanie ? otóż gramy prawie codziennie w Basket, oczywiście teraz HALA :) i co zrobić, żeby swoją masę powiększyć, bo jedynie rzęzbie sie RZEZBIE I JESZCZE RAZ RZEZBIE ---> aż w końcu będę rzeżbiarzem :)) :D , a chciałbymtroszku przytyć, nawet tyci :). Napisze jeszcze że oprócz hali, ćwicze 2 x dziennie, pompki, brzuszki, pomacham ciężarkami :) A co do jedzenia to jem wszystko :) nawet w 2x porcjach :) normalnie wszystko, ;) owoce , sałatki, jaja itd.. więc, pewnie jedynym rozwiązaniem jest rezygnacja z jakiegokowielk rucu :) + ograniczenie sie do samych ćwiczeń tak :)) żeby cokolwiek nabrać :))

POZDRO FOR ALL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm jak na kogos kto zajmuje sie sportem zawodowo to dla mnie beznadzieja chociaz za wiele po tej fotce nie widac...

 

Pozatym nie dziwie sie jak ty chodzisz na silownie ogladac panoramy i spedzac czas w milej atmosferze. Im bardziej hardkorowa silownia tym wieksza motywacja. U mnie na silowni jakbym powiedzial ze by sie przydal dywan to bym chyba wyszedl stamtad bo niemoglbym zniesc smiechu reszty, czlowieku nie liczy sie miejsce tylko ciezar :> brakuje ci basenu na silowni? szkoda ze o solarium i saunie nie wspomniales...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ares wyluzuj czlowieku :) przeciez Draak powiedzial kilka slow o sobie , niechcial ani porady ani krytyki wiec czemu go tak atakujesz, cwiczyl wszystko co mu sie przydawalo w pracy bo przeciez jakos nie wyobrazam sobie instruktora jazdy na nartach ktory wazy 130 kilo ;) ,pozatym czy dla ciebie sport zawodowy oznaczy zawsze dobre i wielkie umiesnienie???, kolarze to tez zawodowcy i co napakowani???, no i wrescie to ze porownal swoja silkie do opisywanych tutaj to tez nie grzech, silka wcale nie musi byc obskurna i na niej same wielkoludy, liczy sie motywacja wewnetrzna a i tak silownia nie oznacza ze ktos cwiczy na niej miesnie dla wielkosci tylko chodzi dla samej formy i zdrowia .Jesli twoje podejscie jest inne to masz takie prawo, ale nie oznacza zaraz ,ze innych jest gorsze,amen :)

 

 

 

 

Jordan22 mysle ze to pytanie powinienes zadac jakiemus opiekunowi sportowemu dlatego ze on lepiej ustali co dla ciebie lepsze,my tutaj mozemy ci doradzic jak zrobic mase ale nie grajac przytym w kosza kazdego dnia ,bo te dwie rzeczy sa trudne do pogodzenia no chyba ze grasz w Usa w NBA to stac twojego lekarza na super diete i super warunki ;)

 

 

Frankes swietnie sie ubawilem ta jazda narciarska ;) masz plusa u mnie hehe ,a co do chudniencia z 77 k na 57 to tylko powiem :shock:

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaa... 130 Kilo:

Trener- Teraz pokaże wam slalom z wyskokiem!

Jedzie... zalicza jeden słópek w tobołki, drugi, trzeci udaje mu się ominać, skocznia. Rozpołowił ją na pół i przy okazji rozgnótł jednego turyste który obserwował to "WIDOWISKO"

 

A tak do tematu... czy da się spalić na siłowni, w ciągu roku 20 kg? Bo ja waze 77Kg i chcę się pozbyć zbędnego balastu... :P

Edytowane przez Frankes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

nie krzyczcie, hehe, wiem ze moge poszukac, ale wole obiektywne opinie usłyszeń niz stronnicze

czy jest jakis dobry syplement na siła, tylko na siłe nie na mase, ewn troche na mase, ale miesniową

chciałbym to połaczyc z thermel pro, a pozniej dodac do tego hmb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shiningami!!  ja juz raz pisalem posta do ciebie ale forum sie kaszanilo i post znikl a drugiego nie chcialo mi sie pisac ,ale jak widze co ty masz za program to poprostu...

 

sroda!!, jak mozesz zaczynac trening od brzucha a nastepnie ,triceps i barki ,wiesz co nie powinienem z toba chyba nawet gadac bo nietraktujesz nikogo powaznie,dlaczego? bo ukladasz plan nie zadawaszy sobie nawet trudu wczesniejszego dowiedzenia sie jak pracuja miesnie i jakie powinny byc kolejnosci cwiczen aby bylo to wydajne,a ty co robisz ??? w srode cwiczysz sobie brzuch ,pozniej zaczynasz triceps i na koncu barki,co robisz zle ??zaczyna sie zawsze od miesni ktore potrzebuja najwiecej sily i energi i sa najbardziej wyczerpujace ,bo przeciez mi nie powiesz ze jak zrobisz brzuch i tricho to barki na samym koncu ida ci wysmienice.Kilka stron wczesniej napisalem maly poradnik ,trzeba bylo chociaz przeczytac lub zapytac, no ale dobra kazdy moze bladzic :),popraw plan i przeczytaj co trzeba dla poczatkujacych ,bo nawet jesli masz plan i checi to nie wystarczy zeby rosnac ,trzeba jescze miec chociaz troche doswiadczenia ktorego przeciez ci brakuje .Jesli chcesz porady to przez 3-4 miechy poznaj wszystkie mozliwe cwiczenia ,podziel je na cwiczenia na mase i na definicje oraz typowo selektywne,dobierz je tak aby pasowaly do twojego zaawansowania a przedewszystkim zrozum ze na wszystko trzeba czasu !!,cwicz zawsze dokladnie kazde cwiczenia pod wzgledem technicznym bo to wazniejsze niz dodawanie ciezarow, na silce jak czegos nie wiesz to pytaj tych "napakowanych " po buzi za to nie dostaniesz(mam nadzieje ;) ), jak cos ci trzeba pytaj tutaj na forum , ale pamientaj ze nikt nie lubi ignorantow wiec zanim sie zapytasz o cos sprawdz czy na tym temacie nie bylo wczesniej odpowiedzi ,pozdrawiam cie chlopie i rosnij szybko

No i właśnie dlatego pokazałem co "spłodziłem" żeby dać ewentualne poprawki :) Mówiliście że jak ktoś ma problem to pisać no i tak robie. Nie będę się pytał dlaczego brzuch wymaga mniej energii niż trip bo i tak nie zrozumiem ( poczytam gdzie indziej :D ). Poradnik czytałem do końca słowo w słowo ale pamięć mam lipną i już nie pamiętam niczego oprucz tego żeby nie mieć wysokiego mniemania o sobie. Jak mam poprawić plan bez jakiś konkretniejszych wskazówek ? Nie znam kolejności ( no i znowu czytanie będzie ) więc nie bierz jej pod uwage. Co to ćwiczenia selektywne i progresja ? Ja wiem że na wszystko trzeba czasu bo jestem modelarzem. Akurat dzisiaj się dowiedziałem że technika jest ważna kiedy zabierałem się za podciąganie 20kg sztangi do wysokości brody, ze złym chwytem to nawet do mostka nie dochodziłem O_o Cały temat czytałem mniej więcej od 5 strony ale i tak staram się używać opcji "Szukaj" I na koniec, mówisz rośnij szybciej podczas gdy wcześniej twierdziłeś nic na złość i że trzeba czasu :D To takie małe sprostowanie bo niechce z nikim wojny :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze wypowiem sie jako plec piekna ;P moim zdaniem nie warto robic z siebie strong mana na sile bo nie kazdy ma takie predyspozycje i niekoniecznie musi dobrze wygladac jako"paker ;P ,wiekszosci lasek nie podoba sie typ masakrycznie przypakowanego karka ;](chyba ze to rozowe plastikowe dziunie) ktory zajezdza sterydami na kilometr. Wysportowana harmonijna sylwetka jest oki, ale nie robcie z siebie potworow !!! pozdro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale my tu już chyba ze 3 strony dyskutujemy o tym że bycie potworem to ostatnia rzecz jakiej chcemy na siłowni :) My poprostu chcemy wyglądać jak ludzie zdrowi z możliwościami ( coś jak Arnold w wersji na miasto :D ).

 

 

 

 

chodzicie sami na siłkę czy ze znajomymi ?

 

co jest lepsze ?

1706989[/snapback]

A co za różnica ? Idź jak tobie wygodniej a nie za stadem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w imieniu calej plci "brzydkiej " witam Monisie na forum ;) :)

 

ps Monisia ja sie nie zgadzam z tym co masz w podpisie ,bo wole jesc kroliki niz zeby mi rzadzily swiatem ;)

 

 

Akurat dzisiaj się dowiedziałem że technika jest ważna kiedy zabierałem się za podciąganie 20kg sztangi do wysokości brody, ze złym chwytem to nawet do mostka nie dochodziłem O_o Cały temat czytałem mniej więcej od 5 strony ale i tak staram się używać opcji "Szukaj" I na koniec, mówisz rośnij szybciej podczas gdy wcześniej twierdziłeś nic na złość i że trzeba czasu icon_biggrin3.gif To takie małe sprostowanie bo niechce z nikim wojny icon_wink3.gif

 

No tak widac zes mlody :), technika jak juz pisalem wczesniej jest najwazniejsza oprucz checi oczywiscie ;), dzieki poprawnej technice mozesz zyskac wiecej i szybciej cwiczac powiedzmy pol roku niz ci co cwicza byle jak przez poltora roku!!! ,zapamientaj to :).

Zyczylem ci zebys rosl szybciej juz na przyszlosc , to taki poprostu objaw zyczliwosci ,tak jak sie mowi na zdrowie :) , ja mowie rosnij szybciej bo gadamy o silce ,czy teraz juz jest jasne ze nie uzylem zaprzeczenia?.

Na kilku stronach sa zdjecia lub krotkie fimy instruktazowe z cwiczeniami, jak nie wiesz jak cwiczyc zapytaj sie na silowni.Teraz odpowiedzi na twoje pytania: cwiczenie selektywne albo tez izolujace to takie gdzie cwiczysz dokladnie wybrany przez ciebie czesc miesnia ,na razie ten rodzaj cwiczen jest dla ciebie zamkniety choc powinienes wiedziec ktore to cwiczenia i jak sie je cwiczyc bo przydaza ci sie w przyszlosci , na razie skup sie na podstawowych cwiczeniach ktore pomoga ci zwiekszyc mase i sile.

Progresja to inaczej mowiac postep,np w sile ,czyli mozesz wiecej wyciskac lub w masie czy rzezbie lub w nauce w szkole ;) :) ewentualnie mozesz zrobic progres w kontaktach z dziewczynami ;)

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzicie sami na siłkę czy ze znajomymi ?

 

co jest lepsze ?

1706989[/snapback]

no jak lubisz stękanie kumpli:P to z kims lepiej:P a powaznie

Z KIMS JEST ZAWSZE BEZPIECZNIEJ! asekuracja, niekiedy potrzebna pomoc!

 

a co do Shiningami idz lepiej na www.sfd.pl tam jest wiele WIELE treningów nie mosisz pytac wystarczy poczytac, a tobie radze poczytac duzoo!

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

FastlY- witaj hehe dawno cie na nv nei było :D

co do pytania twojego odpowiem tak z nieznajomymi znajomymi, tzn choc z osobami spotkanym na siłowni, nei z dobnrymi qmplami, chyba ze wiedza o co chodzi na siłce, a nie [ciach!]leni@ 3 po 3,a z tymi, ktorymi zagadasz na siłce, to wiedze z rególy o co chodzi, pomogą doradzą, itp, taka jest moja opinia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w imieniu calej plci "brzydkiej " witam Monisie na forum ;) :)

 

ps Monisia ja sie nie zgadzam z tym co masz w podpisie ,bo wole jesc kroliki niz zeby mi rzadzily swiatem ;)

No tak widac zes mlody :), technika jak juz pisalem wczesniej jest najwazniejsza oprucz checi oczywiscie ;), dzieki poprawnej technice mozesz zyskac wiecej i szybciej cwiczac powiedzmy pol roku niz ci co cwicza byle jak przez poltora roku!!! ,zapamientaj to :).

Zyczylem ci zebys rosl szybciej juz na przyszlosc , to taki poprostu objaw zyczliwosci ,tak jak sie mowi na zdrowie :) , ja mowie rosnij szybciej bo gadamy o silce ,czy teraz juz jest jasne ze nie uzylem zaprzeczenia?.

Na kilku stronach sa zdjecia lub krotkie fimy instruktazowe z cwiczeniami, jak nie wiesz jak cwiczyc zapytaj sie na silowni.Teraz odpowiedzi na twoje pytania: cwiczenie selektywne albo tez izolujace to takie gdzie cwiczysz dokladnie wybrany przez ciebie czesc miesnia ,na razie ten rodzaj cwiczen jest dla ciebie zamkniety choc powinienes wiedziec ktore to cwiczenia i jak sie je cwiczyc bo przydaza ci sie w przyszlosci , na razie skup sie na podstawowych cwiczeniach ktore pomoga ci zwiekszyc mase i sile.

Progresja to inaczej mowiac postep,np w sile ,czyli mozesz wiecej wyciskac lub w masie czy rzezbie lub w nauce w szkole ;) :) ewentualnie mozesz zrobic progres w kontaktach z dziewczynami ;)

1707028[/snapback]

 

dziex za mile powitanie icon_smile3.gif kroliki rulezzz icon_biggrin3.gif jak mozesz jest takie male slodkie kroliczki ;P ?? ja nie jem.a ta sygnaturka to mala prowokacja.lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

dokładnie

moj trennig jest troszke dupiaty,bo jak mi sie nie chce na siłke jechac

to w domu hantle, hehe, ale nie jest zle tez potrafia cżłowiek (takiego jak ja) wymęczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w imieniu calej plci "brzydkiej " witam Monisie na forum ;) :)

 

ps Monisia ja sie nie zgadzam z tym co masz w podpisie ,bo wole jesc kroliki niz zeby mi rzadzily swiatem ;)

No tak widac zes mlody :), technika jak juz pisalem wczesniej jest najwazniejsza oprucz checi oczywiscie ;), dzieki poprawnej technice mozesz zyskac wiecej i szybciej cwiczac powiedzmy pol roku niz ci co cwicza byle jak przez poltora roku!!! ,zapamientaj to :).

Zyczylem ci zebys rosl szybciej juz na przyszlosc , to taki poprostu objaw zyczliwosci ,tak jak sie mowi na zdrowie :) , ja mowie rosnij szybciej bo gadamy o silce ,czy teraz juz jest jasne ze nie uzylem zaprzeczenia?.

Na kilku stronach sa zdjecia lub krotkie fimy instruktazowe z cwiczeniami, jak nie wiesz jak cwiczyc zapytaj sie na silowni.Teraz odpowiedzi na twoje pytania: cwiczenie selektywne albo tez izolujace to takie gdzie cwiczysz dokladnie wybrany przez ciebie czesc miesnia ,na razie ten rodzaj cwiczen jest dla ciebie zamkniety choc powinienes wiedziec ktore to cwiczenia i jak sie je cwiczyc bo przydaza ci sie w przyszlosci , na razie skup sie na podstawowych cwiczeniach ktore pomoga ci zwiekszyc mase i sile.

Progresja to inaczej mowiac postep,np w sile ,czyli mozesz wiecej wyciskac lub w masie czy rzezbie lub w nauce w szkole ;) :) ewentualnie mozesz zrobic progres w kontaktach z dziewczynami ;)

1707028[/snapback]

 

Chyba mi się przyda instruktor na początki siłowni :) ( może mechlik B) ale nie wiem czy miałby cierpliwość na "nooba" :rolleyes: ) Z filmów raczej nic nie wyniose bo człowiek najszybciej uczy się na własnym przykładzie. Podstawowe czwiczenia to jakie ? rozpiętki, ściągnie drążka w pionie, hantle itp. ? ( mówiłeś żeby pytac to pytam dalej :) ) @ the end jakie są najbardziej wymagające mięśnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

nie wiem o co ci chodiz pod tym pytaniem jakie sa najbardziej wymagające, moze o to do których najwiecej siły sie zuzywa?

wgm nei to zależy od człowieka, dla mnie najbardziej ćiwczenia bicepsu i tricepsu, ale juz takie długotrwałe, pod koniec ostatnich serii juz mam problemy i to duze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziex za mile powitanie icon_smile3.gif kroliki rulezzz icon_biggrin3.gif jak mozesz jest takie male slodkie kroliczki ;P ?? ja nie jem.a ta sygnaturka to mala prowokacja.lol

oj to chyba tylko moja wrodzona spostrzegawczosc zauwazyla ta"prowokacje" ;)

btw :cio tu porabiasz oprucz oczywiscie prowokacji?? pozatym obowiazuje na tym topicku oprucz powitania tez pewna forma przedstawienia sie ,no wiesz wymiary :twisted: :)

tak wiec prosimy,prosimy :)

 

 

ps.Shiningami pisalem takze jak juz sie dowiesz!!! tych niezbednych!!!, to sie pytaj ,bo inaczej nas zameczysz ,po kilku postach specjalnie do ciebie moze bys sie odwdzieczyl nowo nabyta wiedza z innych zrodel niz ten topic,czyli prosto mowiac i dobitnie!! poszukaj TEZ GDZIES INDZIEJ a my uzupelnimy wrazie co braki w wiedzy ,oki???

 

-tu byl gdzies link do fajnej strony specjalizujacej sie i dla pro i dla amatorow tak wiec zasuwaj :)

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj to chyba tylko moja wrodzona spostrzegawczosc zauwazyla ta"prowokacje"  ;)

btw :cio tu porabiasz oprucz oczywiscie prowokacji?? pozatym obowiazuje na tym topicku oprucz powitania tez pewna forma przedstawienia sie ,no wiesz wymiary :twisted: :)

tak wiec prosimy,prosimy :)

ps.Shiningami pisalem takze jak juz sie dowiesz!!! tych niezbednych!!!, to sie pytaj ,bo inaczej nas zameczysz ,po kilku postach specjalnie do ciebie moze bys sie odwdzieczyl nowo nabyta wiedza z innych zrodel niz ten topic,czyli prosto mowiac i dobitnie!! poszukaj TEZ GDZIES INDZIEJ a my uzupelnimy wrazie co braki w wiedzy ,oki???

 

-tu byl gdzies link do fajnej strony specjalizujacej sie i dla pro i dla amatorow tak wiec zasuwaj :)

1707120[/snapback]

nie podam wymiarow bo nie cwicze :P hehe a jestem tu za namowa dobrego znajomego i tak po po prostu chcialam sie w jakim topiku wspisac.pozdro 4all B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj to chyba tylko moja wrodzona spostrzegawczosc zauwazyla ta"prowokacje"  ;)

btw :cio tu porabiasz oprucz oczywiscie prowokacji?? pozatym obowiazuje na tym topicku oprucz powitania tez pewna forma przedstawienia sie ,no wiesz wymiary :twisted: :)

tak wiec prosimy,prosimy :)

ps.Shiningami pisalem takze jak juz sie dowiesz!!! tych niezbednych!!!, to sie pytaj ,bo inaczej nas zameczysz ,po kilku postach specjalnie do ciebie moze bys sie odwdzieczyl nowo nabyta wiedza z innych zrodel niz ten topic,czyli prosto mowiac i dobitnie!! poszukaj TEZ GDZIES INDZIEJ a my uzupelnimy wrazie co braki w wiedzy ,oki???

 

-tu byl gdzies link do fajnej strony specjalizujacej sie i dla pro i dla amatorow tak wiec zasuwaj :)

1707120[/snapback]

No i tak też zrobiłem po twoim poście :D Nauczyłem się wielu ciekawych rzeczy i już wiem co to francuskie wyciskanie ;] Problem w tym że to bardzo trudne :/ widziałem, robiłem, posłuchałem rad i dlamnie zrobienie 6 powtórzeń z 2 ciężarami to mniej więcej max a podniesienie 3 ciężarów jest niewykonalne ( 3 podejścia i nic :( ) Na modlitewniku tez nie za dobrze bo moge podnieść ( nie wiem ile razy bo sie speszyłem :D ) tylko samą sztange ( tą obciążoną a nie zwykłą rure ) bez dodatkowego "żelastwa". Nie no z takimi początkami to czeka mnie kupa roboty :D Myślicie że po 3 miesiącach będę wyglądał jak człowiek a nie patyczki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tak też zrobiłem po twoim poście :D Nauczyłem się wielu ciekawych rzeczy i już wiem co to francuskie wyciskanie ;] Problem w tym że to bardzo trudne :/ widziałem, robiłem, posłuchałem rad i dlamnie zrobienie 6 powtórzeń z 2 ciężarami to mniej więcej max a podniesienie 3 ciężarów jest niewykonalne ( 3 podejścia i nic :( ) Na modlitewniku tez nie za dobrze bo moge podnieść ( nie wiem ile razy bo sie speszyłem :D ) tylko samą sztange ( tą obciążoną a nie zwykłą rure ) bez dodatkowego "żelastwa". Nie no z takimi początkami to czeka mnie kupa roboty :D Myślicie że po 3 miesiącach będę wyglądał jak człowiek a nie patyczki ?

1707388[/snapback]

ta jak zezresz 100kg mety...CIERPLIWOSCI CHLOPIE!!! czwicz z rok rozgrzej stawy miesnie, potem zapodaj krete przy peirwszej stagnacji efekty będą na bank! nie zakladaj ze po 3 miechac będzie z Ciebie czlowiek:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chodzę na siłkę z kumplem- a właściwie kumplami- tak co pół roku jest nowy bo "starzy" wyłamują się :-( .

Dobrze jest, gdy trafi się większy/silniejszy odemnie- mam wtedy DUUUŻĄ motywację do ćwiczeń (w rodzaju- "skoro on może- ja też"). Drugi plus to asekuracja- lubię brać dużego ciężara na którym wykonam sam 4-5 powtórzeń. Dalej trzeba pomagać- to już rola kumpla ;-). I nie zawsze może pomóc osoba przypadkowo spotkana na siłce- trzeba mieć wyczucie- nie za lekko i nie za słabo. Dlatego właśnie warto mieć "stałego partnera" na siłkę.

 

gladiac -> filmik wstawisz tylko jeśli będzie animGIFem (wstawisz tak jak zdjęcie). Jeśli to avik, empeg lub inny format -> zapodaj linkiem- inaczej się nie da.

Edytowane przez mechl!n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...