Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gladiac

wczesniej i dzisiaj takze sugeruje sie cwiczeniami Arniego ale nie pogardze wzornictwa na innych asach tego sportu :), osobiscie uwazam Roniego za bardzo sympatycznego goscia bez debilnej maniery gwiazdy, co do "oczka" to faktycznie Roni sam powiedzial w "on the road" ze poleca wszystkim to cwiczenie i robi je zawsze

 

Mechl!n jakie cwiczenia zlozyles w 21 na tricho??, co do bica to nigdy nie mialem z nim jakis problemow gorzej bylo z trichem bo jest za silne i slabo reaguje na bodzce ale pracuje nad tym :) a podzial na glowy jest "in progress" ;) ,mysle ze wiosna wezne jakies fat-burn'ery i zacznie to wygladac troche inaczej

 

Yahoo -przedramienia oczywiscie nie robie ,bo balbym sie ze by bylo wieksze niz biceps ;),samo se rosnie

 

Mechl!n- dzieki za info o filmie -tak wiec work in progress ;)

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na lapki to ja polecam superserie:)

 

cwiczenie na triceps a potem odrazu na biceps

 

mi po takiej katordze lapa puchnie nawet o 2cm

 

PS co do kreatyn to hmm trec na mnie niezle dzialal, za to vitalmax podobno do [gluteus maximus] jest:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechl!n jakie cwiczenia zlozyles w 21 na tricho??, co do bica to nigdy nie mialem z nim jakis problemow gorzej bylo z trichem bo jest za silne i slabo reaguje na bodzce ale pracuje nad tym :) a podzial na glowy jest "in progress" ;) ,mysle ze wiosna wezne jakies fat-burn'ery i zacznie to wygladac troche inaczej

Za silne tricho też mam ten problem a najgorsze jest to że łokcie nie wytrzymują ciężaru jaki trzeba użyć żeby mięsień przemęczyć ale mam sposób zaczynam od ćwiczeń izolujących po 20-16 ruchów a kończe na francuskich 10-12 ruchów

 

-wymachy do tyłu w opadzie

-ściąganie w dół liną lub podchwytem jednorącz

-francuskie

-i czasem pompki na poręczach

 

na przełomie listopad-grudzień nie mogłem wyciskać przez ból w łokciach i przez to spadek siły ok 10-15 kg na klate :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gladiac niezła łapa .

Niech zgadne przedramienia pewnie nie robisz i masz jak papaj :) , tylko q..a ja jeden który robie mam jak patyczki :(

chciałbym miec takie patyczki :P

 

znacie jakieś szybkiecwiczenie na cycki ? bo mi chyba zabardzo urosły;/ i wyglada to niezbyt ciekawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-yahoo- : mozliwe ze staw lokciowy masz przeciazony, pojdz do apteki i kup cos na stawy, kosztuje nie wiele a pomaga:)

 

sawyer188: to zle ze ci urosly??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Moja kontuzja barku spowodowla zakaz cwiczen przez pana doktora przez 3 tygodnie a najlepsze jest ze moje ubezpieczenie obejmuje zapisane mi przez lekarza masaze-mam nadzieje ze bedzie masazystka :) ,ale i tak nie przestane chodzic ,zaaplikuje sobie kremiki rozgrzewajace na bark i moze jakos pojdzie ,chociaz dziasiaj przy 160 bark bardzo mi dokuczal

 

Piratez ja nie stosuje laczenia tricha z bicepsem bo zawsze rozkladam lape z jakims duzym miesniem jak barki czy klatka albo plecy ,a ze po superserii tak puchnie to norma bo meczycz obydwa miesnie na raz , ja wole sie skupiac nad kazdym osobno ,no ale kazdy robi to co musi ;)

 

Savyer188 szczerze mowiac poprzedni twoj post jest nie zrozumialy dla mnie ,bo jak mozna pisac o "szybkim cwiczeniu na cycki" "bo za bardzo urosly"

1 co twoim zdaniem oznacza szybkie cwiczenie?

2 co masz na mysli piszac "cycki"- klatkie? czy chorobe po hormonalna "gimnaskopie" ?czy jakos tam(z pamienci pisane)

3 jeszcze nie slyszalem zeby komus "za bardzo cycki urosly" jestes ewenementem -gratuluje no ale z drugiej strony jak wstawisz foto bedziemy wiedziec o czym mowisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybkie cwiczenie miałemm na mysli dające szybko rezultaty:P.Nie mam chyba tej choroby co pisałeś ale jak wczesniej pisałem miałem zwaloną klate jak bylem mały(cićcie żeber i takie tam bajery związane z wklesłym mostkiem).Jutro fota bedzie więc napewno będziesz wiedział o cho chodzi B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na początek chcialem przedstawić swój trening, ćwiczyłem go przez 2 miesiące (praktycznie moje pierwsze 2 miesiace, wczesniej ogolnorozwojowka i cw. w domu). Podobno nie byl do konca dobrze ulozony, ale juz go mam za sobą ;] wygladał tak:

wtorek - klatka, biceps

sroda - barki kaptury

piatek - klatka, nogi (nie moge narazie cwiczyc nog, wstawialem brzuch)

sobota - plecy triceps

U mnie wlasnie nastał okres ferii, myslalem nad nowym treningiem i zastanawialem się, czy nie warto byłoby chodzić 5 x w tyg. (po rozpoczęciu szkoly, moglbym go jednak nie utrzymac)

Jeśli ten pomysl jest bezcelowy, to poproszę o skorygowanie mojego treningu, mająć na uwadze, ze cwiczylem go przez 2 miechy (czyli teraz by wypadalo jakos inaczej ? ) Fajno by było, jakby jeszcze do tego jakies przyklady cwiczen, tzn urozmaicenie, szczegolnie klatki, bicepsa i plecow.

 

Druga sprawa, to kreatyna. Zacząłem brać i w skutek kontuzji nogi (rownoznaczne z przerwaniem cwiczen na silowni) postanowilem przerwać, brałem tylko 3 dni. Dzisiaj mam pierwszy trening po tygodniowej przerwie (takze i od kreatyny) za sobą, chcialbym sie dowiedzieć, kiedy moge zacząć spowrotem ? Wiem, ze odstepy miedzy kuracjami są długie ~2m/c, ale ja prawie nie zaczalem brac . Czekam na Wasze sugestie i pozdrawiam.

 

Jezeli noobiaszczo pytam, to zapodajcie linkami do tych for kulturystycznych, ale konkretnie, bo sfd.pl / kfd.pl i dzial to ja znam...;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy twoim stażu i nawet dla ludzi zwiększym stażem 4x wystarczy bo pamiętaj mięsień nie rośnie na treningu tylko po czyli potrzebuje czasu na regeneracje > Warto żebyś dodał ze 2x jakieś aeroby.

 

Krete bierz tych 3 dni jakby nie było :)

 

Plecy triceps to niebardzo do barków dożuć tricho a plery same bo to duża grupa i potrzebuje dużo serii , kaptury tzn . pewnie szrugsy możesz początkowo olać ale je obserwuj czy nie zostaja w tyle .

Edytowane przez -yahoo-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emilos nie bierz krety! za mały masz staż,bez krety ci mieśnie urosną tylko ćwicz 3 w tyg dużymi ciężarami,pamiętaj o technice i diecie.Krete sie bierze zazwyczaj po 1,5-2 l stażu.

 

Odnosnie mojego problemu tu są foty:

 

http://img154.imageshack.us/my.php?image=im0000082ef.jpg tutaj klata wygląda nawet normalnie ale widac takie małe zagłębienie między cyckiem a żebrami

 

http://img138.imageshack.us/my.php?image=im0000126zw.jpg tutaj widac blizne oczywiscie fota zwalona bo mam tylko 2 sek na ustawienie sie;/ w realu prawy cyc opada mi tak samo jak prawy i kaptury są w miare takie same[;

 

zamierzam wprowadzic do mojego treningu ćwiczenia korekcyjne taki układ(pon klata+ tric) wt(korektywa) śr(bieps,plecy)(czw korektyw,nogi) pt(biceps,barki)

Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ała, no widać to zagłębienie ;]

co do kreatyny, jestem po opieką lekarza, kreatyne stosuje sie przy zastojach/lub w celu przyspieszenia efektow, staż dosłownie na siłowni mam mały, ale bardzo duzo cwiczylem intensywnie w domu, w roku szkolnym silownia szkolna 1xtyg, łacznie troche juz tego jest. Rozumiem, ze doszedl bym do tego normalnie, ale jak czytam na nalepce 'produkt dla niecierpliwych' [; diete zrownowazoną mam (tzn regularnie tyje ^^), cwiczenia ułozone przez speca w swoim fachu.

Jeszcze jedno pytanie, dzieki za ten zbior cwiczen, podalem swoj poprzedni trening, ale co teraz? wypadalo by go zmienic, ale na jaki ? Czym on sie ma roznic?

Pozdrawiam.

edit; cwicze 4x tyg;]

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

emilooos proponuje:

klatka- triceps

barki-biceps

przerwa

plecy-nogi albo triceps jesli nogi na razie olewasz

klatka-biceps

przerwa

barki-triceps

plecy-nogi albo biceps

i od nowa ...jak wyzej

jak widac cwiczysz wtedy duze partie miesniowe oraz zawsze biceps albo triceps zaleznie od dnia tygodnia,jesli zalezy ci na poprawie sily i wygladu reki to jest to bardzo dobre ustawienie

 

oczywiscie do tego dorzuc troche brzuszkow na koniec treningu

a kaptury rob z barkami najlepiej, ewentualnie z plecami

 

Savyer188 w twoim przypadku przez jakis czas rob duzo klatkie na skosie!! abys zrownowazyl dol z gora, nawet na jakis czas mozesz olac plaska laweczkie tylko duuuzo skosu zarowno gryfem jak i chantlami i przedewszystkim duzo przenoszenia chantla lub gryfu za glowe ,to tylko rada, zrobisz jak zechcesz :)

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie nie ma co pokazać (zdjęcia nie wyszły zbyt dobrze) ale skoro obiecałem to coś tam zapodam:

 

- brzuch- skręty z gryfem na barkach (filmik .mov 1.1mb):

 

KLIK

 

- nogi- prostowanie na maszynie:

 

Dołączona grafika

 

 

 

Podczas tego ćwiczenia pracuje również triko ;-):

 

Dołączona grafika

 

 

 

- przedramie- po pompce:

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Ot tyle... Może następne zdjęcia wyjdą lepiej (poniedziałek- barki, kaptur) i będzie można pokazać coś więcej...

Edytowane przez mechl!n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

savyer188 no jesli ci bedzie malo to mozesz przeciez ulozyc trening tak abys byl zadowolony ,sam musisz ocenic swoje mozliwosci ,jesli dasz rade to doluz kaltkie jak nie poprzestan na raz w tygodniu ,to tylko ty mozesz wiedziec najlepiej ;)

 

Mechl!n szczerze mowiac na zdjeciach chyba wygladasz lepiej ,no ale na filmiku za duzo to widac nie bylo,a prawde mowiac kogo tam obchodzi brzuch czekamy na bica ,trica ,klatkie ;) ,nie wstydz sie i zapodawaj ;) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dołanczam sie do fanklubu mechl!n'a:D

Gladiac co myslisz o takim planie w pon na klate:

wyciskanie skos wąski uchwyt 3 serie 6 powt

wysiskanie skos szeroki uchwyt 3 serie 6 powt

przenoszenie sztangi 3 serie 8 powt

wyciskanie sztangielek głowa w dół 3 serie 10 powt

rozpiętki 3 serie po 10 powt

przenoszenie hantla 3 serie 10 powt

pompki na poręczach jak starczy mi pary

Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

7 cwiczen na klatkie????!!!!! , jest takie powiedzenie spiesz sie powoli i korzystaj z tego :)

proponuje

skos - wyciskanie gryfu szerokim uchwytem

skos - -=-=-=- chantli

skos - rozpietki

plaska - przenoszenie chantla lub malego gryfu

 

ilosc serii dopasuj do swoich mozliwosci

 

np.po miesiacu lub dwoch zamiast rozpietek mozesz dac sciaganie linek

oraz zamiast wyciskania chantli dac wyciskanie na skosie waskim uchytem

 

nie cwicz nigy powyzej 4 - 5 cwiczen na jeden miesien!!

 

jak zwykle to sugestia odnosnie cwiczen ;)

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe a jeszcze miałybyć zdjęcia mechl!ka gdzież one zagineły:P

No cóż aparat nie wytrzymał i po moich zdjeciach.. ;]

 

Yhhh.. bo bedzie pozniej że mechl!n sie wysila i mi foty robi a ja ich nie zapodaje.. ;]

Po treningu brzucha:

 

1949613[/snapback]

Wprawdzie nie ma co pokazać (zdjęcia nie wyszły zbyt dobrze) ale skoro obiecałem to coś tam zapodam

Słaby model? Brak umiejetnosci pozowania? :P

Hehes... a na serio to jest problem ze zdjeciami podczas cwiczen/na siłowni..

Robi sie z fleshem - nie widać prązkowania, zył, cieni itp.

Robi sie bez flasha - obraz zamazany, niewyraźny itp.

Edytowane przez mechl!k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemierzam sie do chodzenia na silke. Niestety mam mozliwosc chodzic tylko raz w tyg. Czy jest sens chodzenia, jesli przynajmniej 3 razy w tyg poddaje sie 2h treningowi bjj + zapasow, ktore sa bardzo intensywne, zawsze po treningu cwicze troszke silowo (pompeczki, brzuchy, lina, drazek, przysiady). Na silowni chcialbym glownie popracowac nad wytrzymaloscia i sila, generalnie trening pod sporty walki. Nie zalezy mi na poteznej muskulaturze, chce zachowac zwinnosc i gibkosc. Do tego dochoda zalecane przez ortopede cwiczenai na zmocnienie plecow. Mam 16 lat i 65kg przy 176cm wzrostu. Takze reasumujac, warto chodzic na silke czy nie jesli mialbym uczeszczac tlyko 1 na tydzien?

Edytowane przez MaCZq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak, ale kiedyś było o tym że te foto to jakaś tam akcja żeby go ośmieszyć jeszcze w czasach wyborów na gubernatora Kaliforni... Ja nie wiem, ale jak oglądałem jakiś czas temu rozdanie nagród dla najlepszych kaskaderów do to przy Hulku Hoganie Arni wyglądał naprawde kiepsko, a obaj są już przecież dziadkami..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć!praktycznie to jest moj pierwszy post tutaj, ale chciałbym sie pochwalić osiągnięciami:P

na siłce nie ćwicze ciagle bo brakuje mi czasu, duzo mam innych zajec w tygodniu ale cwicze Kravke!!

Wczoraj bylem u kumpla na silce na plaskiej wycisnalem 88kg,

WIek 17 lat

Waga 67kg

 

Żadnych wspomagaczy nie biore, odżywek itd ale cwicze pompki (od zawsze:D) drazek itd i cwiczenia na szybkosc..

chcebyc szybki jak Bruce Lee :P

jak cos mi przyjdzie do glowy ciekawego jakies cwiczenia ktore poznalem albo cos innego ciekawego to na pewno sie odezwe :)

Edytowane przez EagleBravo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...