Skocz do zawartości
ath

Windows Vista

Rekomendowane odpowiedzi

Coraz mniej mi się to podoba(5728). Po kilku minutach od włączenia torrenta odcina mi całkowicie internet i pomaga tylko restart. W poprzednich buildach było wszystko ok.

 

 

Update.

Zmieniłem sieciówke i póki co jest dobrze.

Edytowane przez Plum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Plum o co Ci chodzi.ja mam ta wresje juz i sciagam i torrentem i emulem i normalnie ze stronek i jakos niewidze zeby cos sie dzialo.cos musi u ciebie byc nietak albo wersja jakas do dup....

 

Jakie zabezpieczenie przed piractwem??co wy tu jakies teorie wymyslacie.eh czassami rece opadaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z wersjami x64, ostatnio próbowałem zainstalować wersje 5600, teraz 5728 i jest to samo, windowsowi brakuje sterowników do napędu CD/DVD, i prosi o ich podanie. Nie wie ktoś skąd takie moge ściągnąć, albo co z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie czy ktoś nie mógł by mi podesłać plik cdrom.sys z Windows Vista RC1 5600 x64 kolega "Plum" podesłał mi linka z plikiem i z forum na którym przeczytałem że jest to plik do x86 wersji systemu "Above link is for x86 cdrom.sys. Make sure not to use it with x64 version of vista" Pozdro :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis piekny virus zjadl mi system znaczy viste musialem robic format. Zainstlowalem na nowo 5728 mysle a noz norton zadziala ale oczywiscie nie dziala i to tak nie dziala ze przez jego instalacje bylem bliski kolejnego formata ale jakos go wywalilem lecz nadal jakies jego resztki blakaja sie po systemie i czasem daja o sobie znac a to wyskoczy jakis komunikat z nortona a to ze chce cos zablokowac :? ogolnie wielka lipa mysle sobie jakis atyvir musi byc klikam link w centrum zabezpieczen otwiera sie ladnie stronka ms tam kolejny link tym razem juz do antyvirusa oczywiscie klikam co to by go zassac az tu nagle spogladam i widze wielki tlusty napis TRIAL!!!!!!!! ze nie cierpie miec czegos co nie bedzie mi sluzyc dluzej niz tego chce licencja i tak pewnie sie skonczy w najmniej oczekiwanym momencie tz w tedy kiedy zalapie kolejnego pieknego virusa badz robala wiec dalem sobie spokuj z atyvirusem. Nudy nudy nudy wiem! zainstaluje sobie fear combat fajna darmowa gra na neta instaluje ladnie pieknie zakladam nowe konto klikam multiplayer pojowa sie lista serwerow z tym ze nie ma zadnego servera mysle o h.. chodzi wiem bankowo na bank nie mam jakiegos patcha nie che mi sie grzebac po necie wiec instaluje americas army (kolejna dobra darmowa gra na neta) psiu i zainstalowane wchodze do gry klikam zaloguj i wdze please wait czekam czekam i czekam i co i wielkie G.... Wyskakuje sprawdz swoje polaczenie z internetem!!! Mysle nic jak jakis glupi firewall visty sru centrum zabezpieczen wylacz firewille ok ladnie swieci na czerwono ze nie dziala i jest disable wiec odpala ponownie americas army i co i dalej to samo!!! reset napewno cza uruchomic ponownie kompa. restart ladnie wszystko sie wlaczylo ale cos jest nie tak gdzie jest moj task bar visty odpalam go recznie pokazuje sie szare tlo na ktorym powinien byc tak jak mam to ustawione zegar oraz wskaznik uzycia cpu i ram jednak na pasku nic nie ma dodaje recznie zegar lecz zamiast zegara wywietlaja mi sie jakies kuleczka i prostokaty :/ dodaje cos innego to samo!!! no nic bede zyl bez tego i tak zbednego baru. Odpalam gre i jak zawsze to samo (jak zawsze na viscie) czyli wielkie NIC. Dzien pelen wrazen dziekij viscie naszczescie Guild Wars dziala jak powinno firefox tak samo oraz winamp wiec nie ma tragedi. A antyvirusa AA feara i task baru nadal nie mam :/ dziekuje za uwage jak widac do visty cza miec jak narazie sporo cierpliwosci czekamy na rc2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi dziala jeszcze winamp znaczy on odtwarza filmy zawsze na xp uzywalem media player clasic z matrosca pack a teraz musze uzywac windows media playera i mam zianstalowanego najnowszego klite packa narazie nie ma tragedi poczekamy moze wyjdzie jakis nowy media player clasic albo chociaz allplayer :/

Edytowane przez brolly666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rece opadaja jak czytalem ze jak sie sciaga mulem to po sciagnieciu emule nie widzi plikow mp3 avi itp zip ponoc normanie sciaga. tak czytalem a jak to wyglda w teori to nie wiem nie uzywam ani mula ani torrenta.

W teori... Aż po wersje 5600 wszystko jest OK z tym, że nie widać katalogu c:\e mule\incoming ani temp... Pliki zapisują się gdzie indziej mimo że taka ścieżka wyświetla się w programie. Sposób: znaleźć prawdziwy katalog zapisu (mi się udało ale nie jestem w stanie go podać ponownie bo zrezygnowalem z usług visty) albo zmienic katalog zapisu...

To raczej nie kwestia zabezpieczeń przed piractwem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, jaką tworzycie partycję (chodzi mi o wielkośc), żeby Vista wam normalnie działała ?? I jeszcze jedno, ile zajmuje GB na dyskaczu :D ??

Edytowane przez Camilos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam viste na partycji 20gb i smiga bez problemowo u mnie wersja x86 5728 zajmuje ponad 7 gb :/ ale system jest tego wart chociaz po kilku dniach instalacjach gier i programaow powoli zaczyna sobie nie radzic i wychodza nie dopracowania ale ogoleni jest bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam viste na partycji 20gb i smiga bez problemowo u mnie wersja x86 5728 zajmuje ponad 7 gb :/ ale system jest tego wart chociaz po kilku dniach instalacjach gier i programaow powoli zaczyna sobie nie radzic i wychodza nie dopracowania ale ogoleni jest bardzo dobrze.

Zdefragmentuj partycje z systemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zainstalowalem VIste Rc1 i teraz nie wiem ktore programy moge instalowac i beda dzialaly, bo nigdzie nie moge znalezc spisu na necie.... Zainstalowalem sobie Mozille Firefox i obraz w niej skacze :-|

POtrzebne sa jakies sterowniki do karty graficznej np: do sciagnalem najnowsze z Guru3d i nie chca sie zainstalowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

h nei wie czeu, ale mam wrazenie, ze ktos tu dostal nowa zabawke i nei umie sie z nia obchodzic ;/ pisalo na techNecie zdaje sie o problemach z vista, zreszta ja testuje kazda nowa wersje i nie zauwazam takich problemow, jakie opisujecie, dziala emule, azureus [ale jako, ze java to zmienia styl aero na zwykly], dc oraz gry, m.in battlefield lacznie z cz.2, Cs i nfs -inne nei wiem, nie sprawdzalem.

 

jedyny blad jaki zuawazylem, to instalator, oraz programy, ktore korzystaja z bazy danych w acces 2007.

 

PS: FF 2beta dziala, szkoda, ze brakuje niektorych pluginow :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, coś w tym jest, ja tam siedze na RC1 od czasów wydania i sobie chwalę (na XP właściwie tylko gram) nie mam z nią praktycznie żadnych problemów, ale wiem, że niektóre rzeczy są nie do przeskoczenia - np. nie działa mi kamerka wbudowana w laptopa, muszę czekać na stery :|

ale jak komuś "skacze obraz" w Firefoxie i do systemu zabiera się od [gluteus maximus] strony to tak jest

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...