Skocz do zawartości
ath

Windows Vista

Rekomendowane odpowiedzi

A ja czekam na rc2 i z checia zassam poswiece te jedna nocke na viste mam nadzieje ze rc2 badzie juz w pelni udana i bliska wersii finalnej :) I mam nadzieje ze bede mogl ja zassac z tego co pisze w tamtym linku to ma byc losowo udostepniona :/

Edytowane przez brolly666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh nei iwe czy zauwazyliscie, ale jest taki aly szczegolik, to nie bedzie udostepnione dla ogolu, co najwyzej subrybenci TechNet i CPP beda ogli pobrac, pozatym nie sadze, zeby gdzies ta szybko pojawila sie ta wersja A no i to nsadal nie jest oficjalna wersja! Zaloguje cie sie na techNcie i zobaczycie, ze nie a ta ani sladu zapewnien, ze takowa wersja wyjdzie w piatek! Tak wiec to tylko pogloski albo opinia jednego z pracownikow projektu ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie mam Vistę RC1 (5600) i mam jeden problem. Udało mi się ustawić sporo, aby funkcjonowało jak na XP, ale nie umiem otwierać stron https na IE7. Próbowałem różnych ustawień, ale chyba blokuje strony z powodu certyfikatów. Nie idzie się zalogować np. do banku. Ma ktoś jakiś pomysł? FF 2.0 RC1 działa bez problemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy myśle że przestawie się na sp1 bo wtedy jeszcze jakoś nawet działa mi Fifa :wink: ale tak naprawde korzystam często z P2P oczywiście z przeglądarki używam B-) ba nawet Kaspersky 6.0 jest a wcześniej była Panda choć system odmawiał powoli pracy :-| ale w przyszłym tygodniu kupuje kompa z Intelem Core 2 duo i 2x512 RAM więc spoko :D ale do tego starego kompa dołoże chyba 256 RAm bo chce między nowym a starym kompem zrobić sieć a wtedy spokojnie na sp2 może chodzić

 

Ale co bądź to bądź to czekam na pełną wersje Visty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co robisz na tym komputerze? Korzystasz z worda i przeglądarki?

Dodaj sobie jeszcze z przynajmniej 256, popracuj troche i wroc na 128. Zobaczysz jak 'szybko' działa na 128.

Ja mam 192 i powiem wam, że nie jest jeszcze aż tak źle. Oczywiście mam, ale na kompie nr 2 na którym mało siedzę. Fakt faktem, że lepiej pracuje się na 512 MB.

 

BTW. Jaki build Visty jest jak dotychczas najlepszy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz am2 a nie pentiuma i 1gb ramu jak na te czasy to juz malo (znaczy daje rade ale jak kupowac juz to szalec) no i oczywiscie skoro am2 to ddr2 bedzie git i jak amsz troche kasy to radona x1800gto spokojnie ci starczy no chyba ze masz jeszcze wiecej to x1900 :) a jak amsz malo to 9550 i moduj go na 9600xt

 

 

Grrrrrrrrr nie chce sie oblivion zainstalowac na viscie!!! jakis error wyskakuje prubowalem i z dvd i z dysku i nic :/

Edytowane przez brolly666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz am2 a nie pentiuma i 1gb ramu jak na te czasy to juz malo (znaczy daje rade ale jak kupowac juz to szalec) no i oczywiscie skoro am2 to ddr2 bedzie git i jak amsz troche kasy to radona x1800gto spokojnie ci starczy no chyba ze masz jeszcze wiecej to x1900 :) a jak amsz malo to 9550 i moduj go na 9600xt

Grrrrrrrrr nie chce sie oblivion zainstalowac na viscie!!! jakis error wyskakuje prubowalem i z dvd i z dysku i nic :/

 

Że niby co :lol:

C2D zjada am2 na śniadanie także polecania am2 zamiast C2D to totalna pomyłka. Zresztą C2D to nie pentium. Do C2D też masz normalnie DDR2 (choć znająć życie wyjdą jakieś dziwadła z DDR1 o ile już nie ma). Po co piszesz o karcie graf, może Radzyn nie gra i mu wisi jaką będzie miał grafę. Poza tym polecanie x1800gto to już lekka przesada, zresztą x1900 też do jakiś super graf nie należy i zapewne za te same pieniądze można kupić lepsze. Na koniec piszesz, że jak ma mało kasy to niech bierze 9550 i moduje go na 9600xt i tu chyba nie wiesz co piszesz, po pierwsze to 9550 się nie moduje na 9600xt, jak już to podkręca, po drugie znaleźć 9550 (gpu 250MHz,mem200 MHz) biegające bez kosmicznego chłodzenia na taktach 9600xt (gpu 500MHz, mem 300MHz) prawie graniczy z cudem, poza tym kto by pchał teraz taką grafę do takiego proca, to już lepiej na integrze lecieć (jeśli ktoś nie gra). Pomijam już fakt, że 9550 jest pod AGP (nie mówię, że pod C2D nie ma płyt z AGP bo tak jak w przypadku RAMu pewnie są jakieś mutanty z AGP - nie wiem nie śledzę tego ale znając życie AsRock pewnie ma jakiś płyty tego typu). Zresztą nawet jeżeli są płyty pod C2D z AGP i DDR to przy składaniu nowego kompa wybór takiego czegoś jest totalnie bez sensu. Zresztą to nie jest dział ani temat do takich wypowiedzi...

 

Przepraszam za to OT ale nie wytrzymałem :mur:

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech niepotrzebnie ja zaczołem temat że aż przez ze mnie wyszedł OT :wink: Co do grania narazie nie gram na moim kompie ale grafe to biore minimum 7600GS a pograć pogram jak będe miał czas i biore procek C2D bo jest bardzo wydajny. Ale temat co chcę kupić jest już w odpowiednim dziale :)

 

 

Wracając do Visty. Tu piszecie że Vista ma być kontabilna z Dx9.0 kumpel mi powiedział że gdzieś przeczytał że Vista (finałowa wersja) ma być zastosowana głównie do Kart graficznych z Dx10 mało tego Vista ma być wyczulona na pirackie oprogramowania :blink:

 

Mam nadzieje że ktoś to zaprzeczy bo jestem ciekawy Visty i jak wyjdzie finałowa wersja to na nowym kompie zainstaluje :)

Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że niby co :lol:

C2D zjada am2 na śniadanie także polecania am2 zamiast C2D to totalna pomyłka. Zresztą C2D to nie pentium. Do C2D też masz normalnie DDR2 (choć znająć życie wyjdą jakieś dziwadła z DDR1 o ile już nie ma). Po co piszesz o karcie graf, może Radzyn nie gra i mu wisi jaką będzie miał grafę. Poza tym polecanie x1800gto to już lekka przesada, zresztą x1900 też do jakiś super graf nie należy i zapewne za te same pieniądze można kupić lepsze. Na koniec piszesz, że jak ma mało kasy to niech bierze 9550 i moduje go na 9600xt i tu chyba nie wiesz co piszesz, po pierwsze to 9550 się nie moduje na 9600xt, jak już to podkręca, po drugie znaleźć 9550 (gpu 250MHz,mem200 MHz) biegające bez kosmicznego chłodzenia na taktach 9600xt (gpu 500MHz, mem 300MHz) prawie graniczy z cudem, poza tym kto by pchał teraz taką grafę do takiego proca, to już lepiej na integrze lecieć (jeśli ktoś nie gra). Pomijam już fakt, że 9550 jest pod AGP (nie mówię, że pod C2D nie ma płyt z AGP bo tak jak w przypadku RAMu pewnie są jakieś mutanty z AGP - nie wiem nie śledzę tego ale znając życie AsRock pewnie ma jakiś płyty tego typu). Zresztą nawet jeżeli są płyty pod C2D z AGP i DDR to przy składaniu nowego kompa wybór takiego czegoś jest totalnie bez sensu. Zresztą to nie jest dział ani temat do takich wypowiedzi...

 

Przepraszam za to OT ale nie wytrzymałem :mur:

Pozdr

wszystko spoko tylko ze kontroler pamieci jest w procku u amd'ka od pewnego czasu wiec nic plycie do rodzaju pamieci...

am2 -> ddr2 i nie wymyslisz nic wiecej

 

wracajac do visty tez sie bawie beta rc1 32bit, moze wnet zassam jeszcze nowsza wersje do zabaw, narazie problemu z dograniem w filmach textow, tzn film za bardzo przyspiesza.... 0o

Edytowane przez wspac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]mało tego Vista ma być wyczulona na pirackie oprogramowania :blink:

 

Mam nadzieje że ktoś to zaprzeczy bo jestem ciekawy Visty i jak wyjdzie finałowa wersja to na nowym kompie zainstaluje :)

Apropo Visty i piractwa.

 

Windows Vista gets anti-piracy kill switch

 

A tutaj skrócona wersja z serwisu chip.pl : Vista z zabezpieczeniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko spoko tylko ze kontroler pamieci jest w procku u amd'ka od pewnego czasu wiec nic plycie do rodzaju pamieci...

am2 -> ddr2 i nie wymyslisz nic wiecej

 

wracajac do visty tez sie bawie beta rc1 32bit, moze wnet zassam jeszcze nowsza wersje do zabaw, narazie problemu z dograniem w filmach textow, tzn film za bardzo przyspiesza.... 0o

 

 

Masz całkowitą rację...Najlepsze to, że mam A64 i to wiem ale co tam...w szale AsRockowych kombajnów jakoś o tym zapomniałem...No cóż zdarza się :wink:

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...