Skocz do zawartości
roth

Sempron 2600 754 64 Bit

Rekomendowane odpowiedzi

No i kupilem 2800 64 bity. Ale nie mam jeszcze plyty gl i nie mam jak sprawdzic :mur: W calyk krakowie nie bylo dzis msi k8n, Ga k8ns ani epoxa. Jak pech to pech. A tak po za ty to ktora plyta bedzie najlepsza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kupilem 2800 64 bity. Ale nie mam jeszcze plyty gl i nie mam jak sprawdzic :mur: W calyk krakowie nie bylo dzis msi k8n, Ga k8ns ani epoxa. Jak pech to pech. A tak po za ty to ktora plyta bedzie najlepsza?

1588123[/snapback]

Tylko DFi lub MSI bierz z tych dwóch :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kupilem 2800 64 bity. Ale nie mam jeszcze plyty gl i nie mam jak sprawdzic :mur: W calyk krakowie nie bylo dzis msi k8n, Ga k8ns ani epoxa. Jak pech to pech. A tak po za ty to ktora plyta bedzie najlepsza?

1588123[/snapback]

tak z ciekawosci... ile dałes?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MSI? WIele sie pisze na forum i nie tylko ze ga k8ns jest drugi po DFI (nie dam tyle za plyte ktora bede uzywal okolo roku, 754 to przetrwanie az ustabilizuje sie sytuacja AMD, nowy socket DDR2 itd a do tego jak juz brac drozsze to na pci-e), a msi odstrasza mnie troche 2 fazowym zasilaniem. Za proca dalem cale 299 BOX zeta co jak na cene np w pcprojekcie w krakowie 310 za zwyklego 2800 boxowego wydaje sie cena dosc dobra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zakupilem plyte MSI k8n FSR i mam mieszane uczucia:( Bios w stosunku do wczesniejszego epoxa 8RDA+ to masakra. Nic w nim praktycznie nie ma:( Najbardziej boli brak zmiany napiecia procesora, smieszne % zamiast regulacja V. Porazka. Inna sprawa ze najnowszy bios 1.7 nie ma obslugi nowych sempow-wynik Hammer unknown cpu. Jak narazie udalo mi sie go rozbujac do 2.4 GHZ, 8x300, 301 powoduje juz blue screen windy.spodziewalem sie wiecej. Jesli w tym tyg nie bedzie nowego biosu z mozliwoscia zmiany napiecia V i obslugi nowych sempow to chyba ja wymienie na ga k8ns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i do tego 1.4@2.4 czy nawet 1.4@2.8 to nieżle wygląda w sygnaturce :D

 

szkoda zę nie mogłem czekać i mam starego 2600 32 bit ale cóż moze za rok sie zmieni :)

 

 

 

Acha ale moze być prblem jak ten 2500 to jest 7X200 to przy mnozniku 7 naprawde będzie cięzko go wysoko kręcić no chyba ze sie ma dfi

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możliwe ze procek- sprawdz ustawuienia mnozników-zejdz jakoś nisko z ramami, podbij napiecia na nordbridge i procu - jeśl;i to samio to widocznie ci sie kozak nie trafił i tyle.

Mnie na starym sempie 32 bit kończyu sie proc na 304 zwis i po spraie-live is brutal ale co tam na dobrą sprawe 1.6@2.4 to moze nie jest extreme oveclocking ale na codzień spokojnie starcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko na northbridg'u w msi napiecia podniesc sie nie da:|, Nie ma zmiany timingu pamieci z 2T na 1T, program w windowsie pokazuje dziwne temperatury, chociaz jak wejde do biosu to praktycznie zawsze mam 35 stopni. Ostra sraczka ta mobo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast 2600+ proponuje 2500+. Niby tylko 1,4GHz, ale i tak bedzie pewnie do o/c, a 256kb cache moze sie przydac w przeciwienstwie do 128kb w 2600+.

1590397[/snapback]

Tylko gdzie ty dostaniesz 2500+ 64-bit jak on NIE ISTNIEJE??? Najsensowniejszy to 2800+ 1.6GHz/256kB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie jest ale opis to jakis stek bzdur :P

 

Socket 754, magistrala 400 MHz, taktowanie 1400 MHz (mnożnik 8), jądro Palermo, zasilanie 1.4V, cache 128kb L1 / 256kb L2

Edytowane przez gaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko gdzie ty dostaniesz 2500+ 64-bit jak on NIE ISTNIEJE??? Najsensowniejszy to 2800+ 1.6GHz/256kB

1590902[/snapback]

No patrz jakie dziwa na tym swiecie, bo jeszcze wczoraj mialem takiego goscia w reku, a i dzis jak patrze to jeszcze kilka stoi na polce.

1,4GHz, HTT200MHz, 256KB cache L2, stepping E6, s754 64bit.

Edytowane przez Lancer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i znalazlem bios bete, rozpoznaje procka dobrze, jest regulacja napiecia V anie % a dodatkowo w ustawieniach pamieci doszlo z 5 timingow. W sumie spoko. Jak narazie 8x310, przerazil mnie tylko radiator na plycie, normalnie rusza sie jakby sie nie trzymal. musze wymienic to cholerstwo. Jaka jest bezpieczna temperatura dla sempa 754?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMD Sempron 3300+ BOX (Socket 754, 64-bit)

Socket 754, magistrala 400 MHz (Hypertransport 800 MHz), taktowanie 2000 MHz (mnożnik 10), jądro Palermo, zasilanie 1.5V, cache 64kb L1 / 128kb L2, rozszerzenia 64-bitowe.

 

celerona robia ;b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...