Skocz do zawartości
[Shinigami]

Gtr 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ale czy fizyka jest taka jak w demie ? Dodam, że tam mamy Barce i F575, Lambo R-GT więc ktoś by mogł zrobic mały comparison. Albo inaczej - właczcie GTR1, nawet ostatnie demo(Saleen i Modena na SPA) i porównajcie bo tak to mozna tylko zgadywac, szczególnie jak ktos jest nowy w simracing'u lub nie miał styczności z pierwsza częścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

:-P

pograłem chwilkę w fulla i muszę powiedzieć, że strasznie mi się podoba
niestety nie porównam tego z GTR ponieważ nie grałem w tą część, jak dla mnie po przesiadce z TRD GTR2 jest mega symulacją
a z jazdy czerpie ogromną przyjemność, mmm jak to BMW ładnie mruczy B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a narazie powiem tyle ze w wer. full nie jezdzi sie tak latwo jak w demie - jednak latwioej niz w GTR .Pozatym pod kilkom wzgl. uwazam ze trudnosc jazdy w GTR byla PRZESADZONA ! narazie nie potestowalem wiele - raptem z 2-3 lapy kilkoma autkami i nie jest zle . Lepiej czuc rozklad masy i to kiedy sie zaczyna tracic przyczepnosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a narazie powiem tyle ze w wer. full nie jezdzi sie tak latwo jak w demie - jednak latwioej niz w GTR .Pozatym pod kilkom wzgl. uwazam ze trudnosc jazdy w GTR byla PRZESADZONA ! narazie nie potestowalem wiele - raptem z 2-3 lapy kilkoma autkami i nie jest zle . Lepiej czuc rozklad masy i to kiedy sie zaczyna tracic przyczepnosc

No ja też przetestowałem przed chwilą kilka lapów, niestety dopiero niedziela zagram później. Mam odmienne zdanie od Ciebie, po tych kilku lapach dla mnie to samo co demo, identycznie... oczywiście wszystko OFF i w PRL sprawdzone i sim w grze etc, żeby nie było niedomówień. Na zakręcie cisne gaz jak czuć, że już wpada w lekki poślizg to dalej gazu daje i da się spokojnie z zakrętu wyjść (oczywiście zależy od samochodu ). Na kerbach też pełen gaz i to samo. W GTR1 od razu bym miał spina jakbym minimalnie przegiął z gazem na zakręcie, tam trzeba było być bardzo skupionym żeby nie przedobrzyć a tu... Jednak spodziewałem sie czegoś innego... Może zmieni zdanie po przejechaniu znacznie większej ilości kółek itd., ale to dopiero niedziela... Jestem zniesmaczony :> Grip jest chyba za duży. Trasy są dużo ładniej zrobione, monza węższa jest. Przynajmniej takie złudzenie. FPS trzyma tak jak w demie. Aha jak ktoś tutaj wspominał masę samochodu czuć znacznie lepiej niż w GTR1!. Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też przetestowałem przed chwilą kilka lapów, niestety dopiero niedziela zagram później. Mam odmienne zdanie od Ciebie, po tych kilku lapach dla mnie to samo co demo, identycznie... oczywiście wszystko OFF i w PRL sprawdzone i sim w grze etc, żeby nie było niedomówień. Na zakręcie cisne gaz jak czuć, że już wpada w lekki poślizg to dalej gazu daje i da się spokojnie z zakrętu wyjść (oczywiście zależy od samochodu ). Na kerbach też pełen gaz i to samo. W GTR1 od razu bym miał spina jakbym minimalnie przegiął z gazem na zakręcie, tam trzeba było być bardzo skupionym żeby nie przedobrzyć a tu... Jednak spodziewałem sie czegoś innego... Może zmieni zdanie po przejechaniu znacznie większej ilości kółek itd., ale to dopiero niedziela... Jestem zniesmaczony :> Grip jest chyba za duży. Trasy są dużo ładniej zrobione, monza węższa jest. Przynajmniej takie złudzenie. FPS trzyma tak jak w demie. Aha jak ktoś tutaj wspominał masę samochodu czuć znacznie lepiej niż w GTR1!.

Takie samochody powinny mieć duży grip i łatwo się prowadzić, ale jeśli Ci to nie odpowiada to pokombinuj w garażu z ustawieniami albo pojeździj na slickach podczas deszczu. ;)

 

pograłem chwilkę w fulla i muszę powiedzieć, ...

A gdzie można zakupić? W sklepach GTR2 jeszcze nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie można zakupić? W sklepach GTR2 jeszcze nie widziałem.

Niektorzy maja tu znajomych\rodzinke poza granicami naszego opoznionego kraju gdzie takie rzeczy mozna dostac bez problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CarsonPoland mow sobie co chcesz ale nie jedna gierke dostalem z Aten czy Nowego Yorku :) Oprocz tego znajomosci w tloczniach tez sie przydaja ;)

 

EDIT: Jest mozliwosc gry myszka.

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktos pogra dluzej i napisze czy warto to kupic. Jaka premiera w Polsce bedzie niebawem czy trzeba znowu od kangurow? Droga ta gra jest :/

http://dvdcrave.com/products/product.jsp?pid=26428 i premiera 2006/10/06 :/ Ktos wie gdzie jest ta gra taniej i juz dostepna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktos pogra dluzej i napisze czy warto to kupic. Jaka premiera w Polsce bedzie niebawem czy trzeba znowu od kangurow? Droga ta gra jest :/

Sciagnij sobie demko i bedziesz wiedzial :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pal glupa :wink: dobrze wiesz gdzie mozna najszybciej "zakupic" nowowo wydane gry. chyba ze Ty to....wiesz przez chwile pomyslalem ze jestes Sialalalą ktorego wczoraj zbanowali B-)

Takie gry to warto kupowac wiec dlatego pytalem. Moze ktos widzial opce zakupu i zassania instalki przez siec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie gry to warto kupowac wiec dlatego pytalem. Moze ktos widzial opce zakupu i zassania instalki przez siec?

Watpie, w polsce nie oplacalne.

 

Przemol^N wyprzedzil mnie ;)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam obejrzeć :

 

2318201[/snapback]

Takie samochody powinny mieć duży grip i łatwo się prowadzić, ale jeśli Ci to nie odpowiada to pokombinuj w garażu z ustawieniami albo pojeździj na slickach podczas deszczu. ;)

 

Więc wszyscy powinni jeździć w prawdziwych wyścigach GT, Ci co grają na padach też :lol:

Co do mojego zdania do gtr2 to nie zmienie. Przynajmniej do wyjścia jakiś modyfikacji fizyki opon...

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę pograłem na symulatorze (wszystkie helpy w menu off, tylko sprzęgło i skrzynia na auto) i powiem Wam, że jest o wiele łatwiej niż w GTR1. Z jednej strony to dobrze dlatego, że trochę przesadzili w GTR1 z trudnością jazdy (czasami to irytowało) ale z drugiej teraz w GTR2 jest jak na mój gust troszeczkę za łatwo (nie wiem dlaczego ale zmniejsza mi to motywację do rywalizacji). Może trzeba pomieszać w plikach z tymi helpami. Dziwi mnie jeszcze to, że w Ferrari 575 GTC na kierownicy ten wyświetlacz jest jakiś taki za szary, powinien być, tak jak w demie, czarny (wszystkie ustawienia grafy mam na maxa). No i to, że kokpit jest jakiś mało ciekawy graficznie. Co o tym myślicie?

To co na razie mogę powiedzieć o GTR2 to to, że lepiej czuć samochód i to jest cool ;)

 

Dołączona grafika

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc wszyscy powinni jeździć w prawdziwych wyścigach GT, Ci co grają na padach też :lol:

Co do mojego zdania do gtr2 to nie zmienie. Przynajmniej do wyjścia jakiś modyfikacji fizyki opon...

hehe na padzie faktycznie gra się wyśmienicie niezależnie od ustawień "realizmu", tak samo dobrze jak w TRD2 lub nfs Porsche :) Pobawiłem się trochę fullem jestem "mile" zaskoczony, od dawna nie udawało mi się przejechać zakrętu za prostą startową w Hockencheim (jakaśtam kurve) bez hamowania, a tu proszę 200km/h i zakręcik lotusik pokonał idealnie :) To nie to co jakiś tam GT Legends, dla hardcorowych maniaków jeżdżenia najlepiej tyłkiem po potłuczonym szkle, to nie GTR1 dla alienów, to przyjazna ludziom gierka, można się zrelaksować, <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> pada w łapy i grać do znudzenia.

 

Idę sobie natłuc trochę szkła, na rozgrzewkę przed wieczorną sesją z GTL narka!

 

PS. Grę kumplowi oddam i jej raczej nie kupię, w TRD2 mam to samo, tyle że pojazdów i torów jest więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównanie i stawienie znaku równości z TRD2 to także gruba przesada. TRD2 to wyścigi całkowicie nierealnie zachowujących się pudełek, GTR2 to coś na kształt "symulatora z paroma helpami" (mimo, że w opcjach wszystko jest na off).

 

Niestety już w czerwcu po wstępnych opiniach z pretestów, o których czytałem w którymś z niemieckich magazynów jasne było, że Simbin obniży stopień trudności w GTR2. Co więcej, sami autorzy na łamach tego magazynu do tego się przyznali. Ot, chcieli sobie powiększyć docelowy target. Niestety, dla fanów simracingu, GTR 1 sprzedawał się zbyt słabo i na rynku nie ma miejsca dla hardcoreowych symulacji, które mają być też DOCHODOWE dla wydawcy. Sad but true.

 

PS. simracer... :lol: Bolidy klasy GT mają się łatwo prowadzić? Chłopie, zmień sobie nicka, bo aż żal czytać podobne opinie od kogoś kto się uważa za fana symulacji i motorsportu (to 2gie w domyśle).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

draak, z tego co piszą to rzekomo GTR2 zrobiło w większości Blimey pod nadzorem SimBin'u, takie przynajmniej pogłosy na rscnecie są.

 

Zobacz filmiki z Race, wygląda na to że tam będzie bardziej hardcorowo ;).

 

Twój post oczywiście w 100% trafny. pozdro!.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. simracer... :lol: Bolidy klasy GT mają się łatwo prowadzić? Chłopie, zmień sobie nicka, bo aż żal czytać podobne opinie od kogoś kto się uważa za fana symulacji i motorsportu (to 2gie w domyśle).

Uff... już myślałem, że kolega się nie odezwie...

 

Rozumiem, że im bolid klasy GT prowadzi się trudniej tym lepiej dla kierowcy i pewnie całuje machaników i techników po rekach, że auto kiepsko trzyma się drogi.

 

Ale ja się nie znam, na pewno się mylę i dlatego liczę na uprzejme wyprowadzenie mnie z błędu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff... już myślałem, że kolega się nie odezwie...

 

Rozumiem, że im bolid klasy GT prowadzi się trudniej tym lepiej dla kierowcy i pewnie całuje machaników i techników po rekach, że auto kiepsko trzyma się drogi.

 

Ale ja się nie znam, na pewno się mylę i dlatego liczę na uprzejme wyprowadzenie mnie z błędu.

Bosheee... Daj już spokój. Pojazd klasy GT jest z założenia trudny w prowadzeniu (brak wspomagaczy ASB, ESP itp.) i to, że w grze trudno się jeździ to tylko potwierdza, że symulacja jest bliżej reala :)

Dla jasności, nie jeździłem pojazdem klasy GT :D Ale raz jechałem pojazdem bez wspomagania, powiem jedno koszmar :D pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

simracer pojazd klasy GT wymaga "troszke" umiejetnosci od kierowcy, a przy tak wyzylowanych osigach tych rakiet (bo tak mozna nazac te samochody) najmniejszy blad konczy sie nieciekawie. wiec typowy kowalski wsiadajac do takiego samochodu teoretycznie "nie bedzie wiedzial co sie dzieje" ;)

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...